|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 127 128 [129]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
25.2.2013 9:30:28   
Anoniman
Drage moje,da li koja mjerila temp.poslije pregnila
user posted image

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 3201
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
25.2.2013 9:42:36   
nata11
Majauser posted image
Cece ja nemerim bazalnu ali javice se sigurno neka devojka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3202
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
25.2.2013 11:36:48   
Jole84
Maja žao mi je user posted image ali biće sledeći mesec,baš ti je bio lep grafić user posted image
Gago bitno da je stigla,bar da te ne muči,pa idemo u nove pobede user posted image
Maraj navijam user posted image Verovatno je O bila 14dc,čudo ti nije obeležio.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 3203
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
25.2.2013 15:07:21   
GagaT
Cao drage moje, Maraj ne da me je namucila nego mi je zivot zagorcala. Znas li da sam toliko bila naduta da nisam mogla farmerke da zakopcam a svi vicu alllla si se ugooojila.. evo me sad kad je stigla mens smanjila se za 2 broja.
Majo, ja sam merila temp do 38 dana posle nisam. Nemas nista pametno da gledas na mom da prostis.. Nema trudnoce i to je to.
Bezveze mi to sve radimo, ja sam to shvatila. Dok cekamo bebu nece doci. Kad prestanemo da se nadamo doci ce. Ali covek se tesko miri sa idejom da nije uspeo.. Tako da.. Trk na novu ovulaciju.
Ono sto sma je htela da pitam iskusne i pametne zene ovde user posted image je da li Luteralna faza uvek traje 14 dana nakon Ovulacije (sa velikim slovom pisem bas je postujem... user posted image )

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 3204
   RE: Bazalna temperatura - VII deo
26.2.2013 7:50:09   
Zell
Zene, jel vi mene cekate da otvaram novu temu? user posted image user posted image Evo, ovde je nastavak ove teme i da bude manje strana a vise pozitivnih grafova u njoj user posted image

Bazalna temperatura - VIII deo

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 3205
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  125 126 127 128 [129]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 127 128 [129]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here