|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 14:02:03   
IvanaSK RR
To je onda zato sto ne pije vodu u vrtiću. Oni, u suštini, dobiju tečnost uz obrok. Mi, roditelji smo posle kupovali jednokratne plasticne case da mogu sipati vodu u toaletu ako su zedni.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 17:08:26   
dunja RR
S je pio na meki silikonski pisak vodu, pre toga na kašićicu. Pošto su tati danas ukrali u parku komplet torbu sa flašicom, keksom, pelenama, itd. moram sada da odem da kupim flajku. Pije on iz šolje, mada malo i prospe, duva, ali popije koliko toliko. Šta da radim, da uzmem tvrdi pisak sada? Forsiraću ja čašu sada što više, ali s obzirom da smo često napolju, da li da ga učim na flašicu, mislim flašicu tipa Jana? Sokove ne pije, pa ga nisam ni učila da pije na slamku. Probali smo na onu veću slamku, ali nema pojma, grize. Kako uopšte da naučim dete da pije na slamku user posted image ?


Elem, da uzimam taj tvrdi pisak? Da li da uzmem u apoteci, DM-U? Nemam Aksu u blizini ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 17:18:02   
dunja RR
8 minuta kasnije ... user posted image

Razmišljam se da li uopšte da uzimam pisak, evo sada mi popio punu šolju vode uz vrlo malo prosipanja, žedan bio od neke pite user posted image

Da batalim pisak?

< Poruku je uredio marketing RR -- 8.2.2016 19:25:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 17:31:48   
daca77
Dunjice, moja N ne zna da koristi tvrdi pisak...provalila je da treba jako da vuce, pa kada joj je mm dao ponovo flasicu sa mekim piskom-htede dete da se udavi, jer je jako povukla...slamcicu zna da koristi, ali cesto se zeza i duva kako bi pravila mehurice i buku.
Iz case najmanje zna da pije, a trebalo bi je forsirati...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 17:39:42   
IvanaSK RR
Ako je tako, onda bataliti pisak. Uciti na flasicu, tipa Jane, a za slamku objasniti i pokazati, pa ako hoce, hoce.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 20:30:29   
dunja RR
Hvala vam!

Kupila sam flašicu Aqua Viva junior, pije ali kada ja držim, ako bih mu dala da drži, ispolivao bi se. Isto i za čašu. Da ga puštam da se poliva dok ne nauči ili kako?

Da čašu dajem kući a napolju A.Vivu?

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.2.2016 20:32:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 20:37:21   
milicicak

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala vam!

Kupila sam flašicu Aqua Viva junior, pije ali kada ja držim, ako bih mu dala da drži, ispolivao bi se. Isto i za čašu. Da ga puštam da se poliva dok ne nauči ili kako?

Da čašu dajem kući a napolju A.Vivu?

Mozes tako. Sad ti je malo hladno da prosipa napolju z flasice pa mu pomazi. Ali pusti ga da sam pije, videces ukapirace ocas posla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 20:44:20   
dunja RR
Tnx user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 20:48:01   
milicicak
Nema na sta. To pijenje iz case i flasice mu je i dobra vezba koordinacije pokreta.
Uvek mozes i da pretvoris u igru, das mu malu casu pa se kao kucnete za ziveli i pijete zajedno :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 20:49:50   
dunja RR
E to živeli smo radili i sa flašicom, kuckao mi je ponekad :)

Onda da se ne vraćamo na flašicu uopšte, dogovoreno!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 20:56:41   
IvanaSK RR
Upravo i ja htedoh to napisati, nazdravljati jedno drugom :)
Brzo ce to on prihvatiti!

< Poruku je uredio IvanaSK -- 8.2.2016 20:57:40 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
12.2.2016 10:48:06   
Anarunika
A joj to nazdravljanje samo kad se setim! I Arun i Iskon,jedno vreme bez toga nije moglo.Pa kad su malo ojačali samo što mi ne razbiju čašu u ruci user posted image
Super je to sa nazdravljanjem ,uvek mi je bilo slatko a oni sve ponosni kao da rade mnogo važnu stvar u životu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2016 8:19:36   
eca89
Mi smo naucili da pijemo sa slamčicom, baš je zakon ne može se prosuti, kako kod da je okrene. Kupila sam joj OVU i kada se napije, onda uzme i prosipa po sebi, pritisne ono dugme što ide na usta, pa bude sva mokra, tako da ćemo je ostaviti za kasnije. A, pisala sam vam da kad sam kupila sa slamčicom nikako nije znala, treba pritisnuti i vući, a sad se igrala sa njom i naučila seuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2016 8:23:39   
nikiteki
Meni sin pije vodu i sok iz čaše mada pije i iz flašice

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
7.3.2016 8:25:06   
Sanjalicaaa
Ja sam ovu bas dugo trazila da bi se privikao na casu. Medjutim nisam nigde mogla da je nadjem. Naucio je on i bez flasice, ali bas mi je bio cef da je imam.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
26.5.2016 12:58:05   
mila83
Moja T ima 20 meseci i sada smo bas sklonili flasicu skroz.Pije iz obicne plasticne case,ili one male staklene za rakiju user posted image i sad samo dolazi do sudopere i trazi vode i samo pije i piski user posted image
A kad idemo napolje,koristimo Avent solju za bebe

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
26.5.2016 23:24:52   
bojana92

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala vam!

Kupila sam flašicu Aqua Viva junior, pije ali kada ja držim, ako bih mu dala da drži, ispolivao bi se. Isto i za čašu. Da ga puštam da se poliva dok ne nauči ili kako?

Da čašu dajem kući a napolju A.Vivu?




Slazem se sa tobom.Napolju kad je onda mu dam da drzi flasicu sa vodom i da pije,kad smo u kuci da mu dam samo bi se ispolivao,isto tako i sa casom,ja mu dam iz case da pije.Flasicu smo skoro izbacili,koristi je samo uvece da popije mleko.Jednom prilikom sam mu dala malu flasicu sa vodom navoodno hoce sam da pije,ceo se je bio mokar,jos po podu prosipa vodu,pa razmazuje rukom .user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2016 9:21:48   
Mala Elena
Ona meni flasicu samo za mleko ali uskoro cu i to da joj izbacim. A vodu i sok iz case i to sama ili iz one flasice sa piskom. Solju sa tvrdim piskom ima ali nista posebno je ne voli.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2016 15:05:13   
choopa choops
Moja djeca su očigledno "alergična2 na flašice user posted image Baš slabo su htjeli da piju iz njih, a evo ni I nije izuzetak. Zapravo ona baš nikako nije pila iz flašice. Vodu/čaj pije iz čaše (najprije je pila na kašiku, pa iz male rakijske čašice, a sada iz obične), a kada smo vani gdje nema čaša, onda iz kupovnih Jana, Aqua Viva, Rosa bilo koja sa onim pipkom.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2016 15:10:30   
Maraj
Meni L najbolje popije vodu na špric. Valjda cemo se odvoci od toga. Na flasicu bas i nece. Igra se sa njom i prosipa

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2016 15:55:12   
bojana92
Maraj probaj joj dati da pije iz case,ili iz male soljice,mozda ce joj biti zanimljivo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2016 16:17:41   
mila83
Moja je prvo pocela iz onih malih soljica za kafu,prvo sam joj jogurt u tome davala..prvo joj pridrzavas,a posle i sama da proba.. U svakom slucaju,neku malu casu ili solju,da joj bude zgodno da pije sama i da joj nije teska za drzanje.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2016 16:50:39   
Mariya
Moja H isto ima 20 meseci. Zna da pije iz svega,pije iz ogromne i teške šolje tako da ne prospe ni kapuser posted image ali najviše voli da pije na slamčicu. Zato sam joj kupila i ovu čašu:
user posted image
Praktična je i za poneti jer se ne prosipa.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2016 17:58:38   
Mala Elena
Mariya, zaljubila sam se u te case...ali ne videh immaju li poklopac ili.moze cevcica da se nekako uvuce, prelomi?
E da, i ona je pila iz one uske case za sangriju i polupala je na kraju.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.5.2016 18:55:09   
bojana92
Preslatka je casa.Hocu takvu da kupim i mojim decacima.:) Stariji obozava da pije sa slamcicom,a mladji vise iz case.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here