|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 12:44:45   
Bibilib
Marko je imao casu sa dinosaurusima a Aki sa Mikijem....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 12:48:58   
Anarunika
Piju iz čega stignu. Ponekad iz plastične čaše ponekad iz staklene ,šta im je na dohvat ruke. jedino su mleko dugo pili na flašicu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 12:52:20   
Bibilib
Ja mislim da mogu imleko iz case ali im je sladje da legnu i piju iz flasice,to im je pravi uzitakuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 12:55:32   
amdn
Mi imamo dve plasticne jedna sa drskom druga bez, i kod baba ima isto plasticnu, mada trazi staklenu pa mu je dam ponekad,
moja sestricina u njegovom uzrastu pila iz staklene i dete se saplelo na ravnom i pljas, srca casa se raspala al se ona nije povredila,
pa ja zato i dalje forsiram plasticne

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 13:40:14   
Anarunika
Mi smo mlađeg jedva nagovorili da ostavi flašicu za mleko. To mu je jednostavno bio jutarnji ritual. A sada uzimaju sami šta i kako stignu pa i mleko što kažeš Bibilib piju iz čaše. Samo zateknem u kuhinji čašu u kojoj je ostalo malo mleka i onda moram da bacim pošto je stajalo napolju.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 18:20:45   
mali_mis
Iz cega stigne user posted image
Plasticna flasica od vode, solja, casa, dobro vise vode bude po njemu i oko njega, nego sto popije, ali bitno da se uci user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 20:12:30   
Mariya
Lucija iz čaše. Ujutro joj skuvam čaj, stavim slamčicu a pored stavim njenu čašu sa vodom i samo dopunjujem u toku dana.
Helena pije iz čaše sa kljunom, a uz moju pomoć iz obične čaše pije vodu, iz šolje pije jogurt.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 21:03:21   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Mi smo mlađeg jedva nagovorili da ostavi flašicu za mleko. To mu je jednostavno bio jutarnji ritual. A sada uzimaju sami šta i kako stignu pa i mleko što kažeš Bibilib piju iz čaše. Samo zateknem u kuhinji čašu u kojoj je ostalo malo mleka i onda moram da bacim pošto je stajalo napolju.



E ja nemam problem sa tim ispiju oni sve do zadnje kapiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 21:26:40   
vikiveki
IZVORNA PORUKA: Anarunika

Mi smo mlađeg jedva nagovorili da ostavi flašicu za mleko. To mu je jednostavno bio jutarnji ritual. A sada uzimaju sami šta i kako stignu pa i mleko što kažeš Bibilib piju iz čaše. Samo zateknem u kuhinji [/b]čašu u kojoj je ostalo malo mleka i onda moram da bacim pošto je stajalo napolju.

E to i mene nervira kada ostave u čaši malo mleka i ne ubace u sudoperu,nego ostave bilo gde i onda ja na vreme ne vidim i mleko se ukvari

< Poruku je uredio vikiveki -- 15.7.2015 21:28:16 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
17.7.2015 21:36:51   
aleksandrici
Meni se najvise svidja kad pije iz male casice,deluje mi simpaticno.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
9.12.2015 2:29:06   
bojana92
Prvo je pio iz flasice,pa iz case sa kljunom,i sad pije iz case.:)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
9.12.2015 10:30:58   
Anarunika
Živa je sadasa deset meseci počela da pije sokiće,ponekad ne stalno. Uglavnom pije vodu iz flašice . Ali kada vidi nas da pijemo nešto iz šolje obavezno kidiše. Tako da joj dam jogurt i vodu da popije i iz šolje. Hoće devojka da bude velika .

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
9.12.2015 14:10:43   
tekilica
Sada iz case, flase, solje, svejedno...flasicu smo prerasle lako i brzo. Neki put jede vodu, da, da, uzme serpicu, nasipa vodu i kasicicom je jede. Izmotavancija!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
9.12.2015 18:37:57   
bojana92

IZVORNA PORUKA: tekilica

Sada iz case, flase, solje, svejedno...flasicu smo prerasle lako i brzo. Neki put jede vodu, da, da, uzme serpicu, nasipa vodu i kasicicom je jede. Izmotavancija!


I mi smo flasicu brzo prerasli.:) Desavalo se par puta da i danilo uzme tako da jede vodu,ali ugavnom da ga ja ne vidim :)

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
22.12.2015 10:40:14   
dejana007
Nikola je nakon sisanja relativno brzo krenuo na casu, nikad nije mogao da koristi flasice sa razlicitim vrstama cucli i dodataka. sada pije iz case staklene plasticne, soljice, sta uhvati. Bitno je da casa nije prepuna user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
22.12.2015 10:45:20   
isidora88
Mateja pije na casu. Sa godinu dana je izbacio flasicu, neko vreme je koristio one sa pipom, medjutim nisu mu bile interesantne

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
22.12.2015 10:48:46   
adulence
iz case i to bas odavno,ona nikad nije ni flasicu koristila,kad je prestala da siki pocela je da pije na slamcicu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
22.12.2015 11:48:22   
Anarunika
Blago vama, Iskon je do četiri godine pio melko na flašicu. Nadam se da Živa neće baš tako .

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
22.12.2015 11:52:37   
emicaa
Konačno iz čaše user posted image prije dvije sedmice u igraonici teta joj dade čašu jer nije znala da ne zna i ova gledajući drugu djecu uze i kao velika user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 10:30:11   
Sanjalicaaa
Znate li iz cega deca piju vodu u vrticu? G ima 2 god. Pije i iz flasice i iz case. Kako kad mu dam. Jel za vrtic treba da se nosi flasica? I ako treba koju da uzmem?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 10:52:09   
Anarunika
Živa stalno traži da pije vodu iz čaše.Nadam se da će brzo naučiti i da neće biti kao njen brat Iskon beba do četiri godine user posted image .Mleko još uvek iz sike user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 11:16:25   
IvanaSK RR
Sanjalice, kod nas u vrtiću se pije iz case (metalnog lonceta) i plasticnih casa. A deca imaju u svom ormaricu jos dodatno neku flasicu, uglavnom kupovnu.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 11:20:04   
Sanjalicaaa
Moracu da pitam tete iz vrtica kako je kod njih. Najbolje bi bilo da pije iz case. imamo neku flasicu ali je bezveze, jako malo vode izlazi pa bih da zamenim. ali on je vec veliki. sta mu uzeti?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 11:34:23   
IvanaSK RR
Zašto ne pokusas da se resis flasice? Da budete na casi?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
8.2.2016 13:52:19   
Sanjalicaaa
Zna on da pije na casu,kuci sve pije na casu i vodu i mleko. Nego moram da vidim kako im u vrticu daju. Jer cesto kad dodje kuci trazi vodu, a uvek kazu jednom ili cak nijednom nije piskio. Kako moze za ceo dan da ne piski user posted image jedino ako slabo pije vodu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OŠ "Dr Dragan Hercog": Škola u koj...
Ne, ovde nema učionica i đačkih klupa. I to sa valjanim razlogom.
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here