|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Termos torba
8.1.2010 16:49:48   
lola78
 A da li je neko koristio Chicco termos od inoxa? Ja sam to kupila jetrvi na poklon, i ona je zadovoljnja, ali sve zaboravljam da je pitam koliko joj drzi temperaturu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Termos torba
18.3.2011 11:51:53   
Anoniman
Ja sam se bila zeznula pa kupila onaj šareni termos , i cvrc , Avent flašice ne mogu da stanu u njega . Baš sam se bila smorila . Međutim u DM -u postoji Babylove termos (košta oko 450din) i u njega opušteno stane i najveća Avent flašica , što je super , jer Avent torbe -termosi koštaju oko 2 500 din , nije mala ušteda . Ovako izgleda :

user posted image

(odgovor članu lola78)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Termos torba
30.11.2011 22:51:16   
Ana RR
Mame koje su koristile termos, koji ste kupovale? Običan termos ili postoji neki poseban? Videla sam u Aksi i cena je oko 1500 din, pa ne znam da li taj da kupim ili mogu i neki običan.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Termos torba
30.11.2011 22:54:16   
Anoniman
Ja kupila u Lilly neki ŠLB, morala sam vodu jaaaaaaaaaaaaaaaako da ugrejem da bi bila mlaka za vreme kada treba beba da jede, naime, nije održavao temp kako sam ja očekivala (ne znam dal su moja očekivanja bila previsoka, ili svi tako drže), uglavnom, ja to ne koristim! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Termos torba
30.11.2011 22:55:46   
Ana RR
Tash, misliš na termos ili termos torbu? Ja imam dve termos torbe ali mi treba nešto što će duže držati pa ne znam koji termos da kupim. Koliko puta napisah termos user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Termos torba
30.11.2011 22:57:08   
Anoniman
Izgleda slično kao ovo crno na slici malo iznad.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Termos torba
30.11.2011 23:00:03   
Ana RR
To je torba a ja mislim na običan termos, ono za kafu i čaj user posted image

user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Termos torba
30.11.2011 23:00:11   
Maya21
Ana ako ti treba za vodu, uzmi obican termos, on drzi vodu toplom oko4h... bar ovaj sto ga ja imam a kupljen je za male pare u tempu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Termos torba
30.11.2011 23:00:37   
Didy
Ana, moje mišljenje je da ti ne treba to čudo ako ga do sad nisi kupila. Uskoro prelazite na kašice i njih ćeš davati Maretu kad negde idete. Ad ćeš davati kod kuće, a vrlo brzo će se to ad svesti na rano jutro, tj. čim se probudite i na flašicu pre spavanja.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Termos torba
30.11.2011 23:02:07   
Anoniman
user posted image Didy

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Termos torba
30.11.2011 23:04:36   
Ana RR
Didy, mi non stop negde zujimo sa Markom i svaki put mučim muku sa tim da li će mi voda ostati topla. Nije mi problem da kupim, samo ne znam koji user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Termos torba
1.12.2011 0:08:27   
Anoniman
Mi smo u Rodiću kupili običan termos, zapremine pola litre koji vodu drži vrućom oko 24 sata. Osim kad negde idemo, koristim ga i kod kuće, prokuvam vodu i vrelu sipam u nejga, kad N ogladni pola iz termosa, pola hladne i za čas smutim mlekce. Pošto sipam malo iz termosa, malo hladnu toliko mi i traje, taman sutradan kad bude pri kraju temperatura bude tolika da istresem sve iz termosa i samo dodam mlekce, onda kuvam novu turu. Sutra ću da ga slikam da okačim sličku ako neko bude hteo da kupuje... 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Termos torba
1.12.2011 8:15:59   
minavb
Super gea, to ti je najbolja fora. I kad idete negde napolje, poneseš termos i prašak, pa mućkaj mlekce. Ja sam imala termos torbu i voda mi se hladila kad baš dugo ostanemo napolju ali mi je torba bila super za kasnije, kad smo počeli da nosimo kašice za ručak.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Termos torba
1.12.2011 12:25:08   
Anoniman
Prvo sam kupila termos torbu, dok je bilo toplo napolju još je nešto i držala, kako zahjladnelo dok izadjemo ohladilo se. Bacila sam i 2 inox termosa jer nisu držali ništa bolje od termos torbe, žali Bože para. I onda sam našla savršen, da nahranim i uspavam dete pa ću slikati i postaviti.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Termos torba
1.12.2011 12:36:12   
jance
ja sam dobila Aventovu termos torbicu, isprobala u nedelju, 3 sata nije drzala iako sam stavila vruci caj u nju. isto planiram da kupim dobar termos, mislim da ce mi to biti pametna investicija.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Termos torba
1.12.2011 13:41:33   
Anoniman
Evo našeg drugara:

user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Termos torba
2.12.2011 16:02:20   
jance
update o onoj Aventovoj izolacijskoj torbici. stavila vruci caj u nju u pola 11 i bio mlak kad smo dosli kuci u 1h posle podne. znaci oko 2 sata maksimum.
da, gae, gde rece da si pazarila taj termos? Tempo? da pogledam , mislim da sam ga negde videla...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Termos torba
2.12.2011 16:03:59   
jance
da, sad vidim da si pisala da je u pitanju Rodic user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Termos torba
2.12.2011 16:04:08   
Ana RR
Ja sam juče kupila termos, sinoć u pola 11 sam sipala vruću vodu i još uvek je topla. 

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.12.2011 16:05:24 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Termos torba
2.12.2011 16:06:53   
Anoniman
Naš je old school, mm kaže da je pravi grobljanski, al baš me briga, drži 24h!!!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Termos torba
2.12.2011 16:07:10   
jance
Anci pricaj! user posted image
gde i koji?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Termos torba
2.12.2011 18:41:02   
Ana RR
Jance, bolje ne pitaj user posted image otišla u Aksu i kupila Reer termos od 0,75l, cena 1800din user posted image ali bitno da radi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Termos torba
2.12.2011 18:42:27   
minavb
Pazljivo sa termosima, ja sam 3 razbila.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Termos torba
2.12.2011 18:47:58   
Jeca*
jel vi ovde pricate o termosima ili o termos torbama? ja nisam koristila termos kad je luka bio bas mali jer su mi trebale sterilne flasice i prokuvana voda. Ne znam koliko ovi termosi mogu biti "sterilni"?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Termos torba
2.12.2011 18:53:24   
minavb
Evo ovako-u flasice sipas mleko, masno i puno proteina. Moras dobro da ih operes vrucom vosom da bi ih odmastila, i da ih sterilises jer su zbog sadrzaja i kontakta sa bebinim ustima odlicne za razvoj mikroo. U termos sipas vrelu , kljucalu prokuvanu vodu-sterilno. Stoju unustra oko 12 i dalje je vrela. Pere se , ispira, ja moje prala i u sudomasini na 70 stepeni, dakle sterilno. Ko je frik, moze i hladnim tableticama da ga sterilise, ali je zaista nepotrebno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here