|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beba i mamini nokti
7.8.2009 12:01:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lelaNS

IZVORNA PORUKA: Debeljuca

ma uzimam vitamine....
a posto jos 2-3 dana i ulazimo u 6 mesec :) ja cu da sredim noktice...

posle necu moci da ih imam bas duge dok je beba mala....

i ja se farbam :P

ne mogu da se zapustim :)




E bas sam to htela sve vas da pitam. Jako volim lepo sredjene nokte. Valjda sam ceo zivot imala dugacke nokte (ne jako dugacke). Sad od kad su mi se rodile cerkice, pustam samo 2-3 mm. Pre neko vece zamalo da napravim strahotu. Stavljala sam cerkicu da siki i ne znam kako, ali sam joj zabila nokat u oko. Strasno. Dete je pocelo da vristi, a ja nisam smela da gledam sta sam joj uradila i tutnula sam je muzu. Medjutim, dete se brzo smirilo i ja pogledah, a ono joj samo malo crveno pored oka. Nisam je cak ni ogrebala. Ej, plakala sam pola noci. Mogla sam je osakatiti za ceo zivot. Uf. Odmah sam otisla u kupatilo i isekla i to malo noktiju do mesa. Sad bar ne mogu da je na taj nacin povredim.
Interesuje me kako vama polazi za rukom da imate tako dugacke i lepo sredjene nokte, a imate decu?



IZVORNA PORUKA: prolece

i meni su bili posečeni dok je Nevena bila mala, a biće i kad se rodi druga. mislim da je neizvodljivo starati se o bebi sa dugim noktima baš zbog takvih situacija.


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

jao Lelo sva se naježih

ne znam nisam razmišljala o tome ... na oba porođaja sam otišla sa ogromnim noktima, i nikada ih nisam rezala zato što su oni bebe ...ali sam recimo tako nemilosrdno ribala ruke i ispod noktiju hiljadu puta dnevno i to vrelom vodom


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ne polazi za rukom. Ja sam poslednjih godinu dana sekla nokte do mesa, maltene. Samo da ne bih ogrebala Luku. Nisam ih ni lakirala jer mu mazem zubice calgelom i sl..pa mi gadno da mu ubacujem prste u usta sa lakom. Tek sam pre neki dan prvi put nalakirala nokte, posle porodjaja, a da sam ostavila lak duze od 24h. Sutradan je vec bio na pola nokta jer sam toliko puta prala ruke, cucle i sl...da koliko god bio kvalitetan nije uspeo da se odrzi.
Znaci beba i nokti NE NIKAKO user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Beba i mamini nokti
7.8.2009 12:03:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Jeco ja se sa tim ne slažem, ali Bože moj svi smo različiti

sjećam se da me jednom jedan kolega s posla pitao jel ti radiš išta u kući...kao zbog noktiju
naravno kažem mu da radim(ko ćeuser posted image )

pa onda on meni jel napraviš pitu ikada...napravim...kako razviješ jufku s tolikim noktima

e tu ja već poludim ...pa reko majmune ne razvijam je noktima nego prstima

meni je to više primitivizam - čast muškim izuzetcima

mislim da muškarcima očigledno ne ulazi u glavu kako žena može biti njegovana ako je u braku, ima djecu ,  a nema silu kućnih pomoćnica



IZVORNA PORUKA: prolece

meni je ribanje ruku posle porođaja bila opsesija. nosila sam dvoje rukavice dok sam ribala kupatilo, one hirurške sa talkom, a preko njih one gumene. da mi slučajno ne dođu hemikalije u dodir sa kožom, a posle presvlačenje i detaljno ribanje ruku i ispiranje. bolesno, zar ne?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Beba i mamini nokti
7.8.2009 12:08:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prolece

to je najveća glupost. šta sad ako radimo po kući treba da nam budu ispucale ruke,zalomljeni nokti, paučina na šiškama...

a što se tiče bebe,možda sam mogla sa noktima da brinem o bebi, ali sam se suviše plašila da je ne povredim.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Beba i mamini nokti
7.8.2009 14:07:48   
Jeca*
Ma ja sam misljenja da zena ne sme da se zapusti..nikad, pa ni kad ima bebu. Ali meni, dok je Luka bio mali, nisu prijali dugi nokti, eto objasnih i zasto. Ali uvek su bili sredjeni i negovani, iako kratki. Imamo temu o tome, ali eto off topic, ja sam uvek, kad bi setali izlazila lepo obucena i nasminkana, koliko mi u datom trenu prija...
Ono sto htedoh reci je da se slazem da zena, iako radi po kuci, treba na ulici, poslu...da bude doterana. A sto se tice mojih noktiju, evo sad su malo porasli i od juce se spremam da ih nalakiram, evo stoji mi lak pored laptopa, ali nikako da stignem user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Beba i mamini nokti
7.8.2009 14:10:39   
Anoniman
Meni su stalno bili nalakirani nokti, valjda je to bila jedna od prvih stvari kada sam došla iz Betanije. Ima fotka... sada mi je to proletelo kroz glavu, Luka jede prvu kašicu (3,5meseca) i vidi se moj prst koji drži kašiku, i vatreno crven lak za nokte.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Beba i mamini nokti
7.8.2009 14:50:49   
MERYEN
Jos uvek nemam duge nokte od kako sam se porodila,a evo sad ce deset meseci,mada,nesto ni ne volim duge nokte,volim da vidim lepu nadogradnju sa jos lepsim radom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Beba i mamini nokti
7.8.2009 15:01:07   
Lu
Ja sam imala gelirane nokte i kada sam se porodila,čim sam se oporavila ponovo sam ih nadogradila.
Nismo nikada imali ozljeda jer su bili prilično kratki i tupi,po meni mnogo sigurniji nego prirodni duži.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Beba i mamini nokti
7.8.2009 15:05:16   
Anoniman
Nisam ni ja imala dugačke nokte, ali uvek su bili duži od prsta, nikad ih nisam sekla "do panja".

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Beba i mamini nokti
7.8.2009 15:06:15   
NadaR
 Meni su dugi nokti super na nekom drugom.
Ja oduvijek imam kratke ali se trudim da su lijepi i njegovaniuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Beba i mamini nokti
7.8.2009 15:18:10   
Anoniman
Ja sam jos u bolnici nalakirala nokte i na rukama i na nogama, iako me je sve zivo boljelo. zena apsolutno NE SMIJE da se zapusti, nikada! Stalno mi je na pameti jjedna prica sto mi je baba ispricala(koja je moju mamu i mene uvijek ucila da treba da budemo sredjene svaki dan, pa makar ne izasle iz kuce). kada je ona bila mlada zalila joj se komsinica na muza kako je uvijek nezadovoljan svojom zenom. I pita ga ona zasto, uvijek je sve cisto, spremljeno, zategnuto, djeca blistaju, svaki dan mu kuva. A on joj kaze: NEMAM PRIMJEDBE NA KUCU, DJECU, RUCAK, ALI ZENO MOJA, KADA DODJEM KUCI NEMAM NA CEMU DA PLJUNEM BEZ NA TEBE. I to je bilo prije 50 god kada se smatralo da zena treba da bude Pepeljuga u sopstvenom domu, a za izgled koga boli uvo.


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni su stalno bili nalakirani nokti, valjda je to bila jedna od prvih stvari kada sam došla iz Betanije. Ima fotka... sada mi je to proletelo kroz glavu, Luka jede prvu kašicu (3,5meseca) i vidi se moj prst koji drži kašiku, i vatreno crven lak za nokte.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Beba i mamini nokti
7.8.2009 15:19:54   
Anoniman
e ja sam otišla na porod oba puta sa nalakiranim noktima, i to oba puta sa nekim ludim bojicama 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Beba i mamini nokti
9.8.2009 17:58:49   
Jele
U potpunosti se slazem da zena ne sme da se zapusti posle porodjaja, ma nikada. Ja vec jedno 15-tak godina stalno lakiram nokte i trudim se da uvek budu sredjeni. Bilo mi je jako tesko kada su mi rekli da u porodiliste ne mogu sa nalakiranim noktima, nekako se osetim kao gola kada nisu nalakirani... Uglavnom, lepo sam ih sredila za porodiliste i nalakirala bezbojnim lakom.
Uros sada ima 4 meseca i zaista cesto jedva nadjem vremena za sebe, ali uvek nadjem, makar u ponoc user posted image i onda se fino doterujem. Nokti mi nisu dugi kao ranije, Uros i ja smo se nasli na pola puta user posted image ... Uglavnom, super mi je kada je zena negovana, kada ima lepo sredjene nokte, stopala, kosu, itd. Nikada nisam razumela kada zena koja drzi do sebe izlazi masne, prljave kose (koja cesto i smrdi, ali stvarno user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Beba i mamini nokti
20.12.2009 22:00:06   
dzepna venerica
imam jedno mozda glupo pitanje, ali mi je jako vazno da mi kazete sta mislite.... Dakle, udajem se sad u sledecu nedelju, i treba da idem da izlijem nokte, posto su moji popucali, i zaista ne ide da sa takvim noktima idem na rodjeno vencanje :( Trudna sam evo 16 nedelja, pa me zanima da li ta lampa pod koju stavljam ruke moze da steti bebi? na bilo koji nacin? MOLIM VAS ZA NEKI ODGOVOR 

_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Beba i mamini nokti
20.12.2009 22:09:17   
sneza24
Nije tema bas zato ali neznam da li imamo neku drugu.
Ja sam bila u 5 mesecu kad sam se udala i isla sam na nadogradnju noktiju iskreno nisam razmisljala o tome.

(odgovor članu dzepna venerica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Beba i mamini nokti
20.12.2009 22:13:13   
gagana83
Venerice evo teme o tome
Nokti u trudnoci-KLIK


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dzepna venerica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Beba i mamini nokti
26.3.2010 13:49:09   
liliana
Hajde da malo osvežimo ovu temu!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Beba i mamini nokti
26.3.2010 19:18:07   
majka mara
nokti su mi iseceni `na decije` ,inace imam due,izlakirane,manikir-profesionalan obaveza,pa zato sad uzivam bez noktiju,cim ti je nesto obavezno smoris se,bar ja.
moja zaova ima nokte,moja mama nisam primetila nista cudno,da se beba povredila i sl,niti meni smeta sto one imaju nokte

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Beba i mamini nokti
14.6.2010 3:07:15   
maslinica
nokti i mama i beba?!user posted image
ja sam grickala nokte dok se nisam pordila, ne strasno, onako do panja, ali sam ih sama sredjivala. rodio se petar, vise nikad nisam stavila nokat u usta. tako da sam sada jako ponosna sto imam manikir kao prava zena i lepo si sredjujem noktice. nisam ih jos lakirala, jer me strah da cu taman uhvatiti cetkicu, a petar ce da se budi. pa kad nam dnevni san malo postaane stabilniji, onda cu lakirati.
inace sam do porodjaja uglavnom uvek imala nadogradnju.

beba je cudo, malo off, ali osim sta ne grickam noktice, vise ni ne pusim....sretna i smirena mamiccauser posted image

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Beba i mamini nokti
14.6.2010 8:13:46   
micketta
IZVORNA PORUKA: maslinica

rodio se petar, vise nikad nisam stavila nokat u usta.


jesi petrov user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Beba i mamini nokti
14.6.2010 9:01:36   
Grejs
Celog zivota imam duge nokte znala sam ranije sa drugaricama sate da provedem lakirajuci nokte(to su trenutci kada moj muz glavom bez obzira bezi iz kuce) cak sam isla i na kurs manikira i nail-arta  cisto iz zabave da bi znala da ih uredim sto bolje, kako sada nemam mnogo vremena iskoristim jednom nedeljno kada odem kod frizerke ponesem lak i tamo nalakiram nokte.Nisam ih posekla ni kada se bebac rodio super se snalazim nijednom ga nisam ogrebala.

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Beba i mamini nokti
14.6.2010 9:51:57   
lanajelena
volim da vidim lepe i sredjene nokte,mislim da ko je navikao na duze nokte moze solidno da vodi racuna i o bebi,ja bi moju verovatno iskasapilauser posted image
kad imam neku manifestaciju odem u salon na nadogradnju(nisu mi do panja nokti)
sto se lakiranja tice moja mama je alergicna na mirise i nisam nikad smela kuci da mazem nokte(parfemisala sam se u liftu)tako da iskreno jedino bezbojni lak kad stavim mogu da kazem da sam lepo namazala...jedan period sam mazala tamnije boje ali to izgleda prvo kao horor uopste se netrudim nego kad se osusi onda acetonom brisem skoro pola prstauser posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Beba i mamini nokti
14.6.2010 10:27:02   
Anck Su Nmaun
Stalno sam imala duge nokte ali sad kada je beba tu nepada mi napamet ni da pomislim da  je ogrebem .... ali je zato jedna starija osoba iz njenog okruzenja s ogromnim noktima ( citaj svekrva) i kad je uzme  meni se kosa digne na glavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Beba i mamini nokti
14.6.2010 10:31:31   
maslinica
IZVORNA PORUKA: micketta

IZVORNA PORUKA: maslinica

rodio se petar, vise nikad nisam stavila nokat u usta.


jesi petrov user posted image



necu vise ni njegov, jucer ste me dotukle sa ne higijenom i od jucer vise niko ne sme da ga dira za rukice, ako pre toga nije naglasio da je bas sada oprao dobro ruke toplom vodomuser posted image user posted image user posted image user posted image
inace svi peru ruke kad idu kod njega, ali sad vise ne smiju dirati bebine ruke, jer beba stavlja ustauser posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Beba i mamini nokti
20.6.2010 16:32:47   
liliana
Jao Maslinice, to sam bila ja, ali nisam te htela "dotuči"!user posted image
Usput , ja imam duge nokte, ali zato perem ruke po milion puta i OBAVEZNO koristim sredstvo za dezinfekciju ruku.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Beba i mamini nokti
20.6.2010 18:25:46   
Mishica 77
Ja imam duge nokte, gelirane i super se snalazim. Ne znam... navikla sam na duge nokte i ne mogu bez njih. Nisam do sada ni jednom ogrebala Isidoru. Jedino me nervira kad joj mažem Pavlovićevu što mi ulazi pod nokte! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Perem ih milion puta dnevno. Stvarno nemam ništa protiv dugih noktiju.

p.s. Koliko sam puta rekla dugi nokti?!user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here