|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:18:24   
New Mom
Pišem post po ko zna koji put i brišem... Ne znam šta da napišem.

Ovo moje mlađe derište je posle 2 sata prolupalo od gužve i prevrištao preko sat vremena. Ni jelo ni sisanje ni nosanje (ni posle vožnja kolima) nije pomoglo. I tako - nema sliku sa Deda mrazom za svoju prvu NG.user posted image

Ovo starije dete kad nije bilo zakačeno mm ili meni o nogu (sem kad je bio u pitanju tobogan), htela je da jede (hvala Adriana! user posted image ), plakala što nema samo ona činiju sa grickalicama pred sobom, pila je soka i soka, plakala kad će da se slika sa Deda Mrazom, a kad je došla na red - histerisala i nije htela, pa - ni ovo dete nema sliku sa Deda Mrazom.user posted image

A pošto je histerija nastavljena, ni mama joj nema nijednu sliku sa druženja, uključujući grupnu na kraju.user posted image

Tako sam ja potpuno iznervirana i tužna.

Drago mi je što sam videla drage žene, upoznala konačno uživo i one koje znam nickom i/ili slikom!user posted image

Imam par zamerki na proslavu, nadam se da neće biti pogrešno shvaćeno (nije kritika za RR organizaciju). Naime, preko 2 sata je previše za decu. Mislim da su organizacije prethodnih godina bile uspešnije jer je kraće trajalo, deca su mogla duže da prate. Dalje, animatorka mi nije ove godine legla, jednostavno mi se čini da je bila previše nastrojena da nameće, što možda je OK za starije, ali za mlađu decu nije to to. Jako je bila previše glasna takođe. Muzika isto preglasna. I mislim da Severina i Gangam style nisu baš odgovarajuća muzika za klince.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:19:18   
Didy
Evo i nas.user posted image
Paketići su odlični! Koš je glavna zanimacija za oboje, slagalice su već sve u opticaju. Odlični su, stvarno!user posted image
Sofija je isto dobila tu bubu koja zuji i peva, sviđa joj se, juri je po sobi.user posted image Ja sam ubacila baterije iz fotoaparata koji sam zaboravila da ponesem.user posted image Mada svakako ne bih stigla da ih slikam, ionako mi je trebalo nekoliko puta da se kloniram da bih ih pohvatala.
Drago mi je što sam uspela prozboriti po koju... Svi su divni! Opšti utisci skroz pozitivni...
Veliki pozdrav svima, pogotovo organizatorima. Sve pohvale još jednom.user posted image



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:21:16   
New Mom
E, da, paketići su sjajni! user posted image Slatkiši već načeti, naravno! I igračke su morale odmah da budu otpakovane.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:26:12   
Didy
NM, ni moja deca nisu bila baš nešto posebno raspoložena, ja se prosto spremim na to, pa ako bude dobro, super, ako ne, šta sad. Gužva, novi prostor, buka... I ne forsiram ih previše - Hoćeš da se slikaš? Ok. Nećeš? Ne moraš. Stefan nije hteo, Sofija je plakala... Šta sad...
E, sad, mi smo došli oko 17:30h, nama je bilo taman, nije deci bilo predugo. Kod Sunđer Boba Stefan nije hteo, Sofija je zavirila, nije se uplašila, tako da ne znam šta da kažem. Nisam primetila da je bilo glasno jer nismo dugo bili u toj prostoriji. Muziku nisam uopšte čula, možda je bila pre Sunđer Boba, dok mi još nismo došli.
Htedoh reći da sam ja zadovoljna, možda nisam stigla da primetim sve detalje jureći za njima...


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:30:51   
Anck Su Nmaun
NM slazem se da je 3,5 sata previse, a i zato smo mi i dosli kasnije i jedva izdrzali do Deda Mrazica,znaci oko sat i po,a za starije je vec druga prica.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:31:02   
New Mom
Sunđer Boba nisam ni spomenula, KL je flipnula kad ga je videla. A bilo je još dece koja su se uplašila.

Daleko od toga da mi nije bilo drago što smo bili, da ne shvatite pogrešno, ali, eto, ne mogu da ne primetim sve to.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:31:29   
isidora88
moje dete kad god vidi deda mraza sav se ozari , a za slikanje katastrofa, i prosle godine je vristao, izgleda je to na mene povukao, moje sve slike sa deda mrazom do 10.te godine su takveuser posted image
ja sam dosla oko 5 i do 7 je bilo ok, taman da se mateja ne unervozi.
i da i meni bas ta muzika nije pogodna za decu, severinu ne podnosim a gangam style ili kako vec prvi put cujemuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:32:36   
New Mom
Ja ću biti jedino gunđalo ovde, vidim već.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:36:10   
Didy
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja ću biti jedino gunđalo ovde, vidim već.user posted image


Neko i to mora.user posted image
Ja isto ne volim kad se po igraonicama puštaju pesme koje nisu dečje, ali ovde stvarno nisam čula. Pretpostavljam da je to već uigrana kombinacija igraonice, pošto je ta soba s disko kuglama namenjena starijoj deci, pa otuda i takav izbor muzike.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:38:39   
Nestrpljivaa
Mi iako smo hteli da dodjemo ranije nismo uspeli da se iskobeljamo iz guzve u saobracaju user posted image ,sto se tice muzike nije pogodna za decu ja sam se nadala Ivinom vozicu,isli smo u afriku i tako to....I Emilija se unervozila pred kraj a nikako da stignemo na red,a jos primila vakcinu,spavalo joj se pa se sve uklopilo.Ali bilo je lepo drago mi je sto sam sve vas videla i ako nisam uspela da popricam sa svima.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:39:09   
Torbica
NM, i nas Djole se uplasio Sundjer Boba, to je ipak za vecu decu zanimljivo, mozes misliti ovima manjima kooooliki je on. Mada mojoj smizli da serviraas svemirski brod, bilo bi joj ok, sve moze, takva je. Ja sam skontala da je ta soba sa rep muzikom za starije, tamo nismo zalazili bas. Gledajuci tvoje slike od prosle godine, videli smo Slavicu, animatorku koju znamo jer smo dva puta godisnje na rodjendanima gde je ona i deca je obozavaju. Bas mi je bilo zao kad su rekli da su promenili, ali sta je tu je. A sa slikanjem smo super prosli, svi. Mada i da nismo, najvaznije da smo se videli.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:40:00   
Anck Su Nmaun
Tara je prvo pocela da place kad su pustili muziku..valjda je stvarno bila glasna a posle zbog Bobica (SB) ....user posted image

Al vec sam bila spremna na to , da ni sa kim dve normalne necu moci progovoriti...

MM i ja smo se dogovorili da do njihove 7 god ne idemo vise nigde, ni na zurkice, rodjendane, letovanja...itd itd user posted image user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.12.2012 22:41:29 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:41:50   
New Mom
Pa dobro, ima li neko nekih slika? Normalnih, da se neko i vidi na njima?user posted image
Ja nemam.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:45:52   
Nestrpljivaa
ja imam onu jednu ali se slabo vidimo sve smo se nesto nagurale i zatrpale jedna drugu user posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:48:19   
Anck Su Nmaun
Ja sam ponela aparat..al ga iz torbe izvadila nisam user posted image bas mi je krivo user posted image

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:48:33   
Torbica
Ja sam vijala onog profi fotografa da nas slika, pa nemam. Dragi udario nogu na klizanju pa ga nisam mnogo cackala danas, bas se zveknuo. Inace uvek on slika... I ja se nadam da ce cure staviti! Poljubac za Nestrpljivu vrednicu!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:48:52   
Didy
Ja isto nemam nijednu sliku... Palo mi je na pamet da možda može i grupna slika da se poruči kod fotografa. Mayo?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:50:23   
Anck Su Nmaun
Ma imace ih neko valjda u digitalnom formatu, ako niko onda Dunja il Maya pa ce ih postaviti na forum?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:53:16   
Nestrpljivaa
hvala Torbice,poljubac i za tebe.Ja sam htela poruciti grupnu ali me mm zbrzao pa sam zaboravila user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 22:56:03   
isidora88
ja se nadam da ce neko postaviti slike da imam neku lepu sa druzenjauser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 23:04:49   
New Mom
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 23:06:44   
gagins
Drage zenice,meni je bilo danas supeeeer.Hvala svim organizatorima za super druzenje.Ove godine sam i prozborila koju sa zenicama,jer su deca bila okupirana Sundjer Bobomuser posted image .Slike imam,vec sam ih stavila na FB,neki su se vec pronasli tamo,a sutra cu ubaciti koju i ovde!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: RR Deda Mraz 2012.
28.12.2012 23:14:30   
Nestrpljivaa
Gagins kako da te nadjemo na fb mi koji te nemamo u prijateljima pa da pogledamo slike?

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 0:35:46   
vikiveki
Nama je bilo fantastičnouser posted image Moj mali igračuser posted image nije hteo da izadje iz one sobe gde su se starija deca igrala....Bilo mi na početku smešno,ova starija deca se stide i neće da igraju a moj Stefan stao na sred sobe pa cupka i pljeska rukicama kao da poziva ove starije da zaigrajuuser posted image
Deca su prezadovoljna paketićimauser posted image a i prepuni su pozitivnih utisaka od druženja sa ostalim RR klincima.....pošto smo kasno došli kući nisam stigla da prebacim slike,tako da ću ih sutra postaviti...Hvala svima koji su učestvovali u organizacijiuser posted image na ovako divnom druženju i svim devojkama tj. ženama koje su došle da se zajedno družimo...sve ste predivne a i vaša dečicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 8:40:54   
lesica
Devojke,hvala vam na druženju! Meni je bilo sjajno! Popričasmo koliko toliko,uz decu je to uglavnom nemoguće (moje je iskusno ostavljeno kući user posted image )
Dečica su prelepa,mnogo lepša i sladja uživouser posted image

I jedan veeeeliki user posted image Adriani83! Ženo,ja se iskreno divim tebi!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here