|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažna menstruacija
26.12.2016 9:29:33   
vocicana
Ovulatorno krverenje. Ne sekiraj se, kada krene sl ciklus, trk na stavljanje spirale i uzivaj posle, bez cimanja. ALI! Prehladjena si, mozda nesto pijes sto kao i meni zna da izdrnda situaciju, uzasno reagujem na Paracetamol i brufen, obavezno tako nesto mi se desi. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Lažna menstruacija
26.12.2016 9:31:34   
Anck Su Nmaun
Pa zeznuto jer ovde se zakazuje, malo je glupo ali ona sad treba da mi zakaze plasiranje petog dana M. A sta ako zakazni.. mislim bzvz.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Lažna menstruacija
26.12.2016 9:35:10   
vocicana
Boze me sacuvaj! N3ece ti kasniti, samo se sada tako namestilo. E stvarno su smesni sa sve zakazivanjem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Lažna menstruacija
18.1.2017 22:07:40   
zapce
Cao,imam jedno pitanje dobila sam 2.1 i 3 i 4 dan menstruacije sam imala jake bolove u donjem delu stomaka kao grceve e sada je problem sto sam ja ponovo dobila danas tj 18.1 a to mi se nije desavalo pre....pa me zanima vase misljenje?unapred hvala

(odgovor članu maca15)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Lažna menstruacija
18.1.2017 22:17:27   
vocicana
Zapce, idi ginekologu. Najbolje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu zapce)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Lažna menstruacija
18.1.2017 22:22:43   
zapce
Pa planirala sam cim prodje da se javim pa cemo videti...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Lažna menstruacija
18.1.2017 22:26:07   
vocicana
Obavezno, nije tina odmet i sada da odes. Moze biti neka cista, akon nije bas obilno krvarenje, neka promena, proveri to sve. Uglavnom ne brini, sve se da resiti.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu zapce)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Lažna menstruacija
18.1.2017 22:41:34   
zapce
Hocu sigurno cu otici da vidim sta je mozda i nije nesto strasno...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Lažna menstruacija
15.2.2017 3:55:39   
Mima123
Cao, nova sam ovde i zelela bih da pitam da li se nekom desilo ovo... M i ja pokusavamo vec godinu i 10 meseci da dobijemo bebu, svaki mesec neuspesan, i svaki sve cesce i cesce u suzama jer smo oboje mladi da tako nesto ne bi uspeli, a i zdravi, ja svakih 6 meseci idem na redovne preglede i sa mnom je sve u redu, druga stvar je ta da su menst. Pocele odjednom da mi budu neredovne pa su pocele da idu redovno na 33 dana, i odjednom zakasnilo mi je 8 dana sto se nije desilo nikada i vec sa osmehom odlazim da radim betu, i naravno nista (ne znam ni zasto sam pomislila da ce ovaj mesec bitu drugacije) , dobila sam odmah sledeci dan posle uradjene bete, normalnu mesnt. Kao i do sad, ali sa komadicima koji su izlazili, medjutim ovaj mesec sam trebala da dobijem 20.02. A dobila sam 14.02, totalno drugaciju menst. Od ostalih. Vece pre neocekivanog ciklusa blagi grcevi, dve nedelje pre toga nevorovatno jak bol u grudima koji jos uvek traje bez prestanka, bole toliko da brus ne mogu da stavim (a ja sam tip koji nema pms i mene grudi i stomak bole samo taj dan kad dobijem i to je sve u toku svakog meseca) i plus nikad nisam dobila ranije uvek moze da mi zakasni dva tri dana, ali porani, i to 6 dana!? Nikada. Popodne krenulo je jako jako malo da curka svetlo crvena krv i bila je kao fleka, predvece je poceo neverovatno jak bol u donjem delu stomaka i ledja da sam morala da popijem nimulid, doslo mi je da placem od bola, i odjednom je krenulo da mi curi braon u malo vecim kolicinama ali opet ne lici na menstruaciju, posle oko 1-2 ujutru pocelo je da prestaje, pa onda odjednom da se mesa braon i svetlo crveno, i sada odjednom je pocelo da curi ali idalje nije kao prava menstruacija i nije u toj kolicini ali je sad izrazito drecavo crvene boje, ovo mi se u zivotu nije desilo i bojim se da nije nesto ozbiljno tako da sutra odmah idem kod ginekologa da vidim o cemu se radi.... Iskreno ja ne mogu da docekam bebu, a s obzirom da sam jako emotivna svaki mesec me ubija sve vise i vise i daje mi sve manje i manje nade.... Razmisljala sam cak i da pijem onu macinu travu "ocajnicu" jer sam cula da pomaze u zatrudnjivanju, veruj te stvarno sam ocajna, ponestaje mi opcija, a nadanje je sve manje i manje, pogotovo sto ne mogu da vam opisem koliko me dusa boli kada gledam svog m kako se igra sa tudjom decom i koliko je ljubavi u njegovim ocima, i kolika tuga kad mu kazem da sam dobila... Ne znam vise sta da radim, ruke su mi vezane, a svaki mesec sam sve vise skrhana, a i on... user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Lažna menstruacija
15.2.2017 6:17:40   
PustinjskaRuza
Mirna javi nam sta kaze ginekolog. Bas si i mene zainteresirala. user posted image Zelim vam puno srece i da bude za 9 mj.user posted image zivo i zdravo

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu Mima123)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Lažna menstruacija
15.2.2017 6:22:15   
branki*
mima,ja te razumem jer sam i sama mucila muku sa ostajanje u drugom stanju,pa sam isla i na vto.mozda su se malo hormoni uskomesali,ne verujem d je ista strasno.mcinu travu pij slobodno,i ja sam je pila,imas i temu o njoj ovde na forumu.jesi li sigurna da si radila sve od kontrolnih analiza,ti i tvoj muz?sta ste radili?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Lažna menstruacija
15.2.2017 13:48:40   
Mima123
Radila sam papu, pregled jajnika (nisu policisticni) , materice, gledali su da li imam neke infekcije, bakterije i potpuno sam zdrava, medjutim muz nista nije radio, a sad ozbiljno razmisljam da mu predlozim spermogram, jer stvarno predugo cekamo, i bas se nista ne desava...
Trebala sam da odem kod ginekologa danas kad ustanem, i odustala sam jer pre 10-ak minuta mi je izletelo nesto kao kesa, i nesto u obliku savijenog kikirikija, prestravila sam se kad sam videla, i eto mislim da je to neuspela trudnoca, i sad nema potrebe da idem jer se i krvarenje uvecalo i verovatno ce mi reci da oni nista ne mogu da vide...
Ma hormoni su mi nenormalni ne mogu da pohvatam pravilne menstruacije, ni plodne dane ni nista i zato pokusavamo svaki drugi - treci dan od kraja zadnje menstruacije pa dok ne pocne sledeca, i nazalost uvek pocne, zasto ja stvatno ne znam vise sta da radim, sve radimo kako treba i jos malo pa ce dve godine kako se nista ne desava...

< Poruku je uredio Mima123 -- 15.2.2017 13:52:41 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Lažna menstruacija
15.2.2017 14:31:42   
PustinjskaRuza
Missed user posted image
Zao mi je.... 💟

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu Mima123)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Lažna menstruacija
17.2.2017 16:24:31   
Mima123
Sad sam bila da kupim macinu travu (ocajnicu) i vrkutu... To je jedino sto i je preostalo, bukvalno zadnja opcija, nadam se dobrim rezultatima...

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Lažna menstruacija
22.3.2020 10:51:02   
pcelica95
Meni je kasnilo 3dana pa sam dobila prvi dan mi je islo slabo sad nisam sigurna ali imam bolove u stomaku sad da li je implantacija ili ne,nikad mi nije toliko kasnilo


(odgovor članu Rajka Robija)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Lažna menstruacija
7.4.2020 23:05:20   
Zvoncicaaa
Dobro vece drage moje 🤗Nova sam na forumu,pa bih volela da cujem Vasa iskustva I misljenja sa ovim sto cu vas pitati 🤭😊
Naime,prosle godine Sam imala spontanii I uzrok je trombofilija 😤🤔 To smo resilu,receno mi je sta cu primati I naravno radimo na bebi 🙈🤗Po prvi put mi se pre ciklusa pojavio prvo rozikasti iscedak,pa danas braonkast,Ali nista u preteranim kolicinama. Treba za 2dana da dobijem,pa me zanima da li to moze biti priprema za ciklus ili mozda I usadjivanje u matericu ili kako se to vec kaze ? 🤔Ja cu svakako uraditi test ako mi zakasni,jer bih morala krenuti odmah sa fraksiparinom,Ali hajde da cujem I vase misljenje 🤭Izvinjavam se na ovako dugom tekstu 🙈Pozdravi svima 😘❤️❤️

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Lažna menstruacija
8.4.2020 0:08:57   
Dragica Draga
Pa sad... Verovatno ti niko sa sigurnoscu ne moze reci sta je to tacno, a verovatno su i iskustva razlicita. Valjda ce se javiti zene koje su imale slicnu situaciju.
Ja se najiskrenije nadam da neces dobiti 😊

(odgovor članu Zvoncicaaa)
Direktna veza do poruke: 267
   Savet
20.6.2020 16:16:34   
Ftiness girl
Pozdrav, ja sam neko ko se bavi fitnesom i u skladu sa tim vodim i takav zivot, zdrava izhrana, spavanje na vreme, trening i sve ostalo.Uvek sam imala redovnu menstruaciju, dan ili dva gore dole.
Ovog meseca mi kasni vec nekoliko dana, a ono sto sam zapayila pre par dana je svetlo braon trag na gacicama, nakon toga ta braon tecnost je dolazila samo kada piskim i to nekoliko kapi, jedna cak ,a evo danas ni jedna i tako je vec tri dana.
Sa deckom imam redovno seksualne odnose, bez zastite ali prekinute na vreme,da se tako izrazim, zivimo zajedno pa se to desava skoro svaki dan.
Da li biste mogli da me posavetujete i da li postoji mogucnost da sam trudna?
Hvalaaaa

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Savet
20.6.2020 16:21:42   
mama Jo
Ako imas ceste odnose bez zastite postoji velika verovatnoca da ces ostati trudna.
To sto si opisala moze da bude i pocetak ciklusa - meni recimo ponekad zna 2-3 dana da ide tako dok konacno,, ne probije'' da tako kazem 😊 ti dani mi generalno budu tezi, osecam po sebi manjak energije, nizi pritisak, pojacan apetit... Tako neke promene.
Ako ti kasni tek dva dana, opet, ne mora da znaci da si trudna.
Najbje je da sacekas jos par dana pa da vidis hoces dobiti.

Je l' bi ti zelela trudnocu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ftiness girl)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Savet
20.6.2020 16:40:29   
Ftiness girl
Kasni oko 5-6 dana vec, nikada mi se nije to desavalo, uvek mi krene tamno crveno i tako se nastavi do kraja.Nismo jos uvek planirali bebu ali ako se desi dobro dosla je. ☺️ Da li mogu da uradim test i sada ili da sacekam jos malo?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Savet
20.6.2020 16:40:34   
Maslacak15
imam. uradi test i saznajuser posted image Svako ko upraznjava seksualne odnose teoretski moze da zatrudni i sa kontracepcijom a kamoli bez nje. Ako si trudna test ceti odmah reci, jer su na dan kasnjenja menstruacije oni vrlo pouzdani.

mozes odmah da uradis test.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 20.6.2020 16:41:31 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Savet
20.6.2020 16:46:23   
Ftiness girl
Mislim da cu uraditi test ovih dana ali htela sam malo da se posavetujem sa vama prvo. ☺️ Hvalaa.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Savet
20.6.2020 21:49:20   
mama Jo
Ma da, ako ti kasni toliko test ce ti najbolje reci.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ftiness girl)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Savet
22.6.2020 6:28:06   
bikicaV
Maslacak, test i to je . Odmah ce pokazati.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Lažna menstruacija
24.2.2021 18:52:15   
BubaBubica
Drage žene trebam još neki glas razuma.    Naime, dešava mi se sledeće. Pre 4 dana, na 30.dan ciklusa kreće roze, tek pomalo, produži se i drugi dan, pa krene svetlocrveno, ali tek par kapi ujutru i popodne. Danas sam očekivala da krene punom parom, međutim i dalje isto brljavi tek da me nervira. Sve bi to pripisala nekom disbalansu da mi 24.dana ciklusa nismo imali odnos bez zaštite, do kraja, jer sam trebala dobiti za 3-4 dana, tako smo i ranije i nisam ostala trudna. Tačno 7 dana nakon toga dobivam ovo roze sranje i sad ovo tačkasto krvarenje. Imala sam oskudne menst. ali ovo nema šanse da je menst. Pa da li je moguće da se ovulacija baš toliko pomerila i da sam ipak trudna? Jel imala neka od vas ovakvu situaciju? Mislim, znam da je ironično da se ja posle 4.dece pitam da li sam ostala trudna 😂 ali ovako nešto mi se još nije desilo. Pre možda jače od mesec dana sam bila na pregledu, radila papa i briseve, sve je bilo u redu. Prokleti dan zaljubljenih, više ga ne slavim 😂

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here