|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažna menstruacija
26.7.2010 0:48:53   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jejaaa!

P.S. NE ZABORAVITE DA SAM JA SADA DOBILA I TO MI SADA PRESTAVLJA PROBLEM... JER NE ZNAM STA JE ZNACILA ONA KRV KOJA JE BILA ROZE BOJE! ! user posted image user posted image user posted image


meni se dešavalo pred menstruaciju da bude rozikasta krv, i pomalo da izlazi, mislim da to nije ništa čudno...dešavalo se i da me pecka, jer je sluzokoža oset_ljivija pre nego trebaš dobiti, a posebno ako si u skorije vreme imala odnos, pa tečnosti dodatno iritiraju sluzokožu....



< Poruku je uredio dunja RR -- 26.7.2010 0:50:18 >

(odgovor članu Jejaaa!)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Lažna menstruacija
26.7.2010 0:55:09   
dunja RR
uvek je prvi put kod ginekologa neprijatan, ne brini, moraš krenuti jednom
ako ti treba preporuka, napisaće ti devojke ako želiš

da li želiš kod privatnog ili državnog, ženski dr ili?


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Lažna menstruacija
26.7.2010 10:01:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jejaaa!

Napisala sam 16 s' jednim razlogom! Mislim da je sada nebitan!


Dete, ajde da ti lepo batalis ovu pricu.
Prvo, nisi iskrena.
Drugo, deset puta sam ti ja a i zene rekla da ides kod lekara. Kakva frka od ginekologa? Veruj mi da to nije nista. Uostalom zena si...i treba da krenes. Ako ti nije frka da imas seksualne odnose, nije frka ni lekar.

i najdobronamernije da ti kazem:
mislim da jedna mlada devojka koja ima 16 odnosno 18 godina
- koja ne prati kad je dobila menstruaciju
- koja jos nije bila kod ginekologa a ima problem

nije dovoljno odgovorna i zrela da ima dete i da bude trudna.

Necu da ispadne da ja sudim kome je rano a kome nije ali...i za tebe i za tvoje buduce dete je bolje da sacekas malo. Volela bih da je sve ok sa tobom ali ovo sto sam ti napisala sasvim je dobronamerno.


(odgovor članu Jejaaa!)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Lažna menstruacija
26.7.2010 10:09:10   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Jejaaa!

Napisala sam 16 s' jednim razlogom! Mislim da je sada nebitan!



user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jejaaa!)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Lažna menstruacija
26.7.2010 11:17:45   
smeško
Znam da je prvi put kod ginekologa frka. Ja sam isla u 15-oj godini. radili su mi citohormonaln nalaz i uz jajnika, da vide da li je sve u redu, pa da idem na depilaciju nausnica. Ali, to se pregrmi lako. Prvi put sam otisla sa mamom, objasnila mi je sve polako sta da ocekujem. Posle sam isla sama, posebno kad sam pocela da upraznjavam sex. Moras da znas da je, kod sexualno aktivne zene, trudnoca najmanji ,,problem". Postoji niz bolesti, sto i sama znas. Cak i da te nista ne pecka i da se super osecas, MORAS na kontrolu. Ne kritikujem te, ali ti iskreno govorim, ko svojoj drugarici, da moras da zauzmes malo odgovorniji stav prema svom telu. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Lažna menstruacija
1.8.2010 12:06:44   
zedina
imam cistu na ljevom jajniku ,i nemogu da zatrudnim vec godinu dana pokusavamo ,al bez uspjeha,pila sam hormonsku terapiju i sad pijem dabroston .ima li neko slican problem ,ili neko ko ga je rjesio .tj.ko je trudnica hellpppppuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Lažna menstruacija
2.8.2010 0:06:39   
mama2x
Ako ti je bar malo kasnila, to je sigurno trudnocauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Lažna menstruacija
2.8.2010 0:10:27   
mama2x
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Lažna menstruacija
2.8.2010 0:11:43   
mama2x
ja imam miom, kaze dr,  ii ne mogu da zatrudnim vec o septem 2009

(odgovor članu zedina)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Lažna menstruacija
26.8.2010 14:15:20   
zokicad
Pozdrav svima,

nova sam na ovom forumu, ali htela bih da podelim svoje iskustvo u vezi lazne menstruacije.
Naime, menstruaciju sam imala 25.10. nakon toga sledecu sam trebala dobiti 21.11. I dobila sam je ali oskudno.Odem u apoteku, kupim test, test negativan, ali tada nisam znala za cinjenicu da ukoliko je mala trudnoca druga crtica nije toliko jasna. Nakon toga, redovno dobijem 18.12. ali opet oskudno i opet odem i kupim test ali ovaj put test pokaze dve jasne crte. Ujutru sam otisla na ultrazvuk i doktorka mi je saopstila najlepsu vest na svetu, TRUDNI STE VEC SKORO DVA MESECA.

Puno pozdrava

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Lažna menstruacija
24.9.2010 10:18:09   
Crvenkapa85
ja sam imala M 14.avgusta,prestala sam sa pilulama jer smo zeleli bebu....zatim sam dobila 31.avgusta........i sad sam dobila 22.septembra.......pre toga sam bila na kontroli,gde je prvo receno da je moguca trudnoca....beta rezultat negativan,hormonski poremecaj.....22.dobila i vise mi je dosta M,zelim bebu

(odgovor članu zokicad)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Lažna menstruacija
24.9.2010 10:26:35   
Anoniman
crvenkapo, jesi prestala sa pilulama nakon zavrsenog jednog ciklusa ili usred? jel sad zbog toga imas hormonski poremecaj?

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Lažna menstruacija
24.9.2010 10:27:41   
Crvenkapa85
prestala sam na pola table i sad su mi hormoni poludeli

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Lažna menstruacija
24.9.2010 10:29:02   
Anoniman
uh user posted image  nije trebalo to da radis, ali nema veze, sredice se sve. sta ti je dr rekao?

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Lažna menstruacija
24.9.2010 10:34:49   
Crvenkapa85
rekla je da cu dobiti za par dana kako je i bilo,i da je u pitanju poremecaj.....a koliko ce da traje to ne znam....poslednje 3 penstruacije nakon pilula uopste nisu obilne....curka po malo.....jednom recju bacam uloske bez veze radi higijene.......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Lažna menstruacija
24.9.2010 10:39:40   
Anoniman
ne brini, resice se. doci ce telo samo u svoju ravnotezu.

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Lažna menstruacija
24.9.2010 10:43:15   
Crvenkapa85
sad nikako ne mogu ni plodne dane da izracunamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Lažna menstruacija
24.9.2010 11:31:42   
Anoniman
nema veze, cak i one koje nemaju hormonski poremecaj na mogu uvek tacno da izracunaju plodne dane. samo se opusti i mutiuser posted image   redovno i desice se user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Lažna menstruacija
24.9.2010 12:21:26   
Crvenkapa85
trudimo se i muckamo....hvala ti na utesnim recima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Lažna menstruacija
24.9.2010 12:23:58   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Lažna menstruacija
13.2.2011 20:18:06   
iva80
   Nadam se da će bar neka pročitati...elem, tek treba da NEdobijem 24.02. a od 10.02. tj 17dc pa sve do 19dc imala sam braon sekret, jako tamno braon, kojeg je juče bilo baš puno. A malo pre, 20dc sam videla i malo krvi. Levi jajnik svih ovih dana osećam, danas me i baš boli...Moram samo da napomenem, da mi se stvarno nikada ovo nije desilo. Menstruacije su mi tačne a pred istu ja na papiru prvo vidim roze -dan pre i onda ona ko švajcarac krene!
  Iako ću sl nedelje ići kod moje dr (samo da saznam kada radi) volela bih ako je neka imala slično iskustvo da podeli sa mnom koji je razlog ove nazovi veštice u sred ciklusa! user posted image



_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Lažna menstruacija
13.2.2011 20:38:10   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: iva80

  Nadam se da će bar neka pročitati...elem, tek treba da NEdobijem 24.02. a od 10.02. tj 17dc pa sve do 19dc imala sam braon sekret, jako tamno braon, kojeg je juče bilo baš puno. A malo pre, 20dc sam videla i malo krvi. Levi jajnik svih ovih dana osećam, danas me i baš boli...Moram samo da napomenem, da mi se stvarno nikada ovo nije desilo. Menstruacije su mi tačne a pred istu ja na papiru prvo vidim roze -dan pre i onda ona ko švajcarac krene!
Iako ću sl nedelje ići kod moje dr (samo da saznam kada radi) volela bih ako je neka imala slično iskustvo da podeli sa mnom koji je razlog ove nazovi veštice u sred ciklusa! user posted image




ček a da nije implantacija pa da si zato krvarila, sećam se da su neke devojke pisale o tome ...........radili ste na bebi?

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Lažna menstruacija
13.2.2011 20:42:37   
iva80
Jesmo radili...nadam se da jeste to to, ali su mi potrebna i vaša iskustva. Da li je ijedna imala bolove u donjem delu ledja kao da su jajnici, pred vešticu? Uf...ma ne znam...jedva čekam na pregled da odem user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Lažna menstruacija
13.2.2011 20:48:58   
pepino
Iva ja nisam imala takav slucaj,ali to moze biti vise stvari,moze upala,moze hormonski poremecaj,moze neka cistica ili priraslica,i naravno trudnoca,nekada ne mora nista od toga,jednstavno se desi,stres ili sta vec...
Svejedno otidji kod Dr. sto prije da to provjeris...
Nedaj Boze kada su jaci bolovi jajnika,znaci kada boli samo jedna strana jako moze biti vanmatericna,tada zna da se javi sukrvica,smedje iscjedak,ali uglavnom kada treba meca da stigne,ali tebi je poranilo,pa vjerovatno nije to...
Otidji na kontrolu da se ne mislia...user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Lažna menstruacija
13.2.2011 20:50:21   
pepino
Imala sam bolove, i krsta i jajnika,trenutno svaki dan trebam dobiti zaboli me-zigne nekada jako jajnik,sad zasto li je to ko ce ga znati,i ja svasta pomislim,ali ne vrijedi da se detaljima zamaramo...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here