|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 22:40:50   
bubulence
Didy da, Masa.

Tiziana nisam ni znala da moze i privatno. To je klinika u BG? Da li deca imaju jake bolove posle operacije? Radi se u totalnoj anesteziji? 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 22:50:05   
Didy
Bubi, treći krajnik je rutinska operacija, tu nema nikkavih bolova jer nema sečenja tkiva. Ova druga dva su već malo ozbiljniji zahvat. Stefan je operisan pre podne, popodne amo išli kući. Dec akoja su operisala sva tri su ostajala dva dana u bolnici i imala su poseban režim ishrane posle. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 23:04:36   
bubulence
Stvarno? Nadala sam se da cete reci da je sve rutinski... Dr kaze da mora sva tri. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 7:01:53   
Mirko Svirko
Posle operacije sva tri, prvi dan samo pije caj i vodu. Jako boli. Kao navijen na 6h od davanja sirupa,on krene. Ovaj koj nije priznavao da ga boli, nego kaze "mama ajde malo da se grlimo"...Posle operacije samo treceg, mali do nas u sobi je odmah mogao da jede i sve mu je bilo ok. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 8:36:03   
Didy


IZVORNA PORUKA: bubulence

Stvarno? Nadala sam se da cete reci da je sve rutinski... Dr kaze da mora sva tri. 



Pa u suštini jeste rutinska, nema tu nekih preteranih zahvata i kratko traje, ali ipak imaš period oporavka i režim posebne ishrane. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 8:36:43   
bubulence
Uh , pa sada ziva nisam. Moram naci negde privatno da je odvedem. 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 9:02:17   
vonavoj
Mama ivane,sto pre operisite treci krajnik,imace problema i kad krene da prica,prosto ne cuje.I moj ima obostrano timp B,sluh mu nisu merili,ali su mu zapusene usi,sigurno slabije cuje.Mi idemo sad 18.2. Na operaciju..od decembra cekamo..to im je brzo.Bubi,privatno u Bgu samo treci je 600e..mnogo bre.Nadji neku vezu,pa pokusaj pre leta da zavrsite.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 9:03:27   
vonavoj
Moj savet je da se ne ceka operacija,deca se muce..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 12:29:49   
Mirko Svirko
Jeste Von,  oni se muce. Kazem zbog Mirka jer eto nije ni jeo lepo, ceste upale i usiju i krajnika. Imunitet nula. Sada je stgarno drugacije. Sama operacija nije strasna,eto taj oporavak traje duze. Moze ds ima i povisenu temperaturu. Ali do 38,5 se tolerise. A kriticni dani su 7, 9 i 10 jer se tada ljuspaju te naslage sa rana. Jer se to gori. Imam i sliku cak. Jer sam slikala posle operacije i kaad smo izasli iz bolnice.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 12:35:45   
Ivanka 75
Ja sam sva tri krajnika izvadila sa 4 godine. Svega se secam, i ulaska u salu, i krvarenja posle...
Kad sam zadnji put bila kod lekara, nova dr, moja otisla u penziju, i da mi pogleda grlo, zena se zaprepasti "jao kolike rupe imate od krajnika" 😊 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 13:03:47   
vonavoj
Ivanka,i ja se svega secam,zato sto su nama na zivo vadili..a sad ne..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 18:39:41   
Tiziana
U Bg, klinika Dr. Zutic. Oni su specijalizovani za ORL. Dr. Zutic je stari cuveni dr koji je radio u Misovicu i mnoge od nas operisao kao decu. i on radi na klinici, a ima i konsultante sa IMD. Kada on operise, cena je niza, kad radi neko od konsultanata, onda je tu negde kako je Von rekla. Mi kad smo operisali, bilo je manje, nije bilo toliko.Imas cenovnik kod njih na sajtu.

Za oporavak posle operacije sva tri krajnika zaista ne znam. Samo sa trecim nase iskustvo je bilo vise nego odlucno. O istom trosku su mu isekli i resicu ispod jezika i ispod gornje usne. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 19:06:06   
bubulence
Von, mislila sam privatno zbog drugacijeg tretmana. Tiziana, hvala na odgovoru ❤️. Bas cu sada pogledati njihov sajt 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 20:56:43   
Mirko Svirko
Bubulence,ako si iz BG i blize okoline,dva dana se ostaje u bolnici. Pricam za KBC "Dragisa Misovic". Mi smo ostali 12 dana jer smo 200km daleko. Inace pistaju kuci mnogoo ranije. Operacija samo treceg je nocenje samo bukvalno. A operacija sva tri je dva dana. Doktori su izvrsni. Sestre i usluga uopste je super. Odeljenje nije samo decije, nego je od 3 do 103. To je jedina mana. Mada i nije neka mana kad se ostaje 2 dana. A mi 12 pa smo delili kupatilo sa svima. Postoje decije sobe u kojima majka lezi sa detetom. A odrasli sa odraslima. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 21:58:20   
vonavoj
Privatno Baljosevic radi sad u svojoj bolnici Aurora..a radio je u Zuticu,i mislim da jos uvek operise tamo... mi smo sad tamo isli na pregled..Inace,da li za Institut pre operacije treba bris grla i nosa,sa T nismo radili,da li se nesto promenilo?Poslw operacije treceg se isti dan ide kuci.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 22:21:58   
Mirko Svirko
Von,ne znam za institut. Za klinicki je drufarica sa cerkom skoro bila i kaze trebalo je pre operacije. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 22:28:44   
Mirko Svirko


user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 22:39:40   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Bubulence,ako si iz BG i blize okoline,dva dana se ostaje u bolnici. Pricam za KBC "Dragisa Misovic". Mi smo ostali 12 dana jer smo 200km daleko. Inace pistaju kuci mnogoo ranije. Operacija samo treceg je nocenje samo bukvalno. A operacija sva tri je dva dana. Doktori su izvrsni. Sestre i usluga uopste je super. Odeljenje nije samo decije, nego je od 3 do 103. To je jedina mana. Mada i nije neka mana kad se ostaje 2 dana. A mi 12 pa smo delili kupatilo sa svima. Postoje decije sobe u kojima majka lezi sa detetom. A odrasli sa odraslima. 


Nisam iz BG, mi smo oko 150km od BG i operacija nam je zakazana u Somboru. Ali mozemo privatno bilo gde. Cekam da mi drugarica javi jedan br tel, gde je njen sin operisao

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 22:47:46   
Mirko Svirko
Bubulence, onda vam je privatno najbolja varijanta. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 23:27:43   
smeško
Bubi, sto zbog tretmana? U Beogradu privatne ordinacije nisu uvek najbolje resenje.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 23:30:57   
Didy
Ma, što bi išla privatno, Bubi? Ne znam nikog ko je išao privatno, a znam puno dece koja su operisala krajnike. Ostaćete dva dana, duže nećete sigurno. Za te pare uplatite neko full letovanje.😎 (Ko o čemu, baba o uštipcima😁).
Von, kako na živo? 😱 Ja sam operisala krajnike kao dete sa 4-5 godina. Išla sam u totalnu, sećam se maske kad su mi stavljali... Najveća trauma mi je bila što mama nije mogla biti sa mnom u bolnici jer sam bila već "velika". Sećam se jedne noći kako sam plakala u krevetu i tražila mamu. Sećam se slike Diznijevih junaka iz hodnika, gledala sam pravo na nju iz svog kreveta. Same operacije, oporavka, nekakvog bola - ničeg se toga ne sećam. Samo maske koju su mi stavili i da sam plakala za mamom. I sećam se nekih igračaka u predoperacionoj sali, bio je neki kutak i tu sam se igrala dok me nisu pozvali. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 23:35:05   
Mirko Svirko
Toga se verovatno i moje dete seca. Ali kad ga pitam on preskoci odgovor. Toliko je tada plakao kad su ga odveli bez mene..I ja stajala ispred operacione sale,a on place li place.. odjednom tisina. 
Nisam ni ja razumela zasto zeli privatno,  mislim da zbog dana u bolnici. Tretman je skoro svuda isti. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 23:38:52   
smeško
Mirko, moj N je otisao da se igra i pije sok. Nije plakao dok nije izasao iz sale. Didy i ja glasam za letovanje.😀

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 23:41:37   
Mirko Svirko
Lele blago tebi, Smesko.Moj noje zeleo ds udje. A onda ga sestra onako cupa od mene i on se uhvati za vrata i place. Kasnije nije plakao igrao je neki indijski ples sto je ucio u vrticu. Ali na 6h kao alarm krene " ajdr da se grlimo"i onda sav snuzden.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Uvećan treći krajnik
31.1.2020 23:42:40   
bubulence
Ne, ne. Znam da ostajemo 2 dana. Nego se nadam da bi privatno imala bolji tretman, paznju, da bi dobijala nesto vise za bolove. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here