|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
28.12.2019 19:14:29   
mama Jo
Odlicna je Ivanka, bas te je lepo isfenirala. To za zur?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Frizura - II dio
28.12.2019 19:20:59   
Ana RR
Ivanka, Izvini što sam partibrejker 😁 ali meni se čini da deluješ dosta starije sa tom frizurom. Možda nije tako uživo, možda samo na fotki tako deluje.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 10:48:16   
Sanjalicaaa
Branki, lepo ti stoji ta boja, mada meni se vise dopada plava. Nekako mi je atraktivnija. 


Ivanka, super je frizura. Drugacija skroz. 
Zene iz Bg-a, imate li predlog za nekog dobrog frizera? Htela bih da izvucem plave pramenove i da se sisam. Imam neku moju frizerku ali mi se ne svidja kako me sisa. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 11:01:51   
Filadendronka
Zdravo Sanjalice, cula sam za Mladena Zailaca u Bulevaru. Kazu da odlicno radi i planiram uskoro kod njega da radim pramenove.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 11:35:03   
Ana RR
Sanjalice, mogu da ti preporučim moju frizerku, ona je u centru kod skupštine, odlično radi. Imam još jednu, moju dugogodišnju ali ona radi od kuće i samo sa svojim starim mušterijama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 11:46:16   
Filadendronka
Anci, mozes li i meni na pp da posaljes preporuku. Volim da imam vise opcija. :) 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 13:11:54   
branki*
sanjalice,ja se ,draga moja,u potpunosti slazem sa tobom.ja sam plavusa u dusi i teluuser posted image
inace,toliko mi nije legla ova boja da upravo na glavi imam cokoladnu farbu,bicu brineta neko vreme ,pa se onda vracam u plavo najverovatnije...ne mogu ja ovo.pustam slike posle.
a,sto se tice frizera,ne mogu pomoci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 13:36:24   
Sanjalicaaa
Ana, posalji mi kontak u pp. Ja radim u centru pa mi je to ok. 


Za sisanje mi nije frka, kosa poraste. Ali za pramenove vec jeste. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 13:56:04   
Milena18
Branki, čekamo sliku. Ja mislim da će ti super stajati. 


Ja ponovo rešila da malo pustim kosu, videćemo koliko će me to držati. Sad mi je baš baš kratka, još sam i smršala u poslednje vreme dosta, izgledam kao dvanaestogodišnji dečkić 😁

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 13:58:31   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ivanka, Izvini što sam partibrejker 😁 ali meni se čini da deluješ dosta starije sa tom frizurom. Možda nije tako uživo, možda samo na fotki tako deluje.




Jeste starije, kaze sveki da sam ko tetka 😂😂😂
Ali, dobri he sto traje samo jedan dan pa se vracam u normalu 👍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 14:16:05   
branki*


user posted image
user posted image
user posted image Upravo osušila kosu.probala haljinu da vidim kako mi ide uz kosu.planiram samo malo šiške da skratim .kako vam se čini? Z anemarite moju facu.totalno sam bez šminke i plakala sam malo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 14:24:43   
lesica
Branki, meni se sad dopada, u prvom trenutku i ne ali izgleda da je to do frizure bilo, ovako sad mi je baš baš lepo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 14:29:35   
milicicak
Branki, odlicna ti je frizura! Bas ti dobro stoji! Prava vamp zena!


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 14:32:59   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ivanka, Izvini što sam partibrejker 😁 ali meni se čini da deluješ dosta starije sa tom frizurom. Možda nije tako uživo, možda samo na fotki tako deluje.




Jeste starije, kaze sveki da sam ko tetka 😂😂😂
Ali, dobri he sto traje samo jedan dan pa se vracam u normalu 👍



U pravu je. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 14:51:21   
pari
Branki,meni se sviđa i boja kose i haljina...najvažnije je kako se ti osećaš...da li se tebi sviđa?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 15:23:01   
Ivanka 75
Branki, sto si plakala? Pa kosa je jedna od stvari koje mozes cesto da menjas

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 15:29:57   
Ivanka 75
Inace, sveki mi je juce uputila saaaalve uvreda ba moj izgled, bravo za nju! Na sve je imala primedbu, od glave do pete 😳
Kosa kao tetka a ne vidi svoju, haljina mnogo crna, samo ne znam kako nesto noze da bude manje crno, bordo cipele se bas i ne slazu, a sta ce mi i bordo sal, a te narukvice su bas visak. 
Nesto je rekla i za mindjuse samo nisam cula sta, tad je vec bila stavljena na mute 🔇🔕 Pominjala je i bundicu ali ni to nisam cula, ukapiralasam da je pominje jer me zagledala sa svih strana sa pravim gadjenjem

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 15:41:31   
Filadendronka
Branki, najpre za haljinu da prokomnetarisem koliko smo mislile da ce biti kratka. A nije i odlicna je. Mada meni i kratko nije problem. 🥳  A za frizuru tj. boju cu ti reci da si jako hrabra kad tako promenis za cas. Tako ces lako opet uskociti u “svoju” plavu i resen problem. Nastavi sa negom, nadji dobro pakovanje. Odlicna proteinska maska je Amino Keratin, a za hidrataciju jos nisam nasla da mi nesto bas odgovara. Uzivaj veceras! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 16:38:14   
Ana RR
Branki, obrni okreni - ti si lepa žena i sve ti lepo stoji. Poznajem te lično tako da znam o čemu pričam ;)

Ja najviše volim brinete sa balajažom, prelepo izgleda.

Devojke, šaljem vam pp samo da se dočepam laptopa malo kasnije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 16:55:33   
vonavoj
Branki,haljina je fantasticna! Mnogo ti dobro stoji. A kosa ti jeste tamnija..bar na slici.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 18:05:36   
Mirko Svirko
Branki,bas si top top. Super je haljina. Nije kratka kao na onoj prvoj slici. A i da ti kazem iskreno, stoji ti fenomenalno. Zasto si plakala?

Ivanka, pricaj mi o tome. Ja imam jednu takvu. Koja uvek kaze "ja ne bi to tako"... Od pasulja do cipela 😂
Al mene strucno boli uvce. Bila si bre super. Frizure se takve sad bas nose a i stoji ti.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Frizura - II dio
29.12.2019 22:34:45   
mama Jo
Branki, wow. Odlicno ti je. Haljina ti odlicno stoji, i da uopste nije onako kratka kao na onoj prvoj slici iz butika sto si stavila. Duzina je taman. Jako si lepa i zgodna zaista.
I kosa ti je lepa. Secam se one prve slike sto si stavila u temu Kako zamisljamo ostale forumasice, tamo si mi bas bomba. I ovo sve ti lepo stoji, sto kaze Ana- ti si lepa zena pa mozes kako hoces :) mozda ipak na toj prvoj slici izgledas onako komplet.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Frizura - II dio
30.12.2019 7:52:29   
Sanjalicaaa
Branki, mnoge mlade devojke mogu da ti pozavide.

Razumem te da ti se plava vise svidja, i ja sam nekada bila plava. Ali puno je to posla. Em farbaj se non stop, em suva pa mora da se fenira-pegla non stop. Ja za to nemam zivaca. Vratila sam se na svoji prirodnu. I jeste plava atraktivnija i svi mi kazu da mi super stoji, ali nekako sam sebi draza ovako prirodna. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Frizura - II dio
30.12.2019 8:07:12   
Milena18
Branki, super ti je boja! Čini mi se da ti stoji bolje od one prethodne, tj. pramenova. I ti si zgodnica prava ☺


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Frizura - II dio
30.12.2019 21:53:33   
branki*


user posted image
user posted image
Devojke drage moje,puno vam hvala na komplementima.žensko ko žensko. Evo.sa šminkom kako izgleda .meni su pramenovi bili užas. Ovo mi se dopada.neobično mi jeste.ipak sam 20 godina klasična plavuša. Ali mi se sviđa. A.vratiću se u plavo kad tad.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here