|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
17.9.2014 20:32:38   
17 joka
Super frizuricauser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Frizura - II dio
17.9.2014 20:33:56   
Mala Elena
Mnogo mi se dopada user posted image koliko kosta jedna ovakva frizura ?

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Frizura - II dio
17.9.2014 20:35:49   
branki*
bas je super frizura..i ja sam pocela da nosim niske ,kao neobavezne pundje na slavljima,do sad je uvek bila pustena ravna kosa.

< Poruku je uredio branki RR -- 17.9.2014 20:50:21 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Frizura - II dio
17.9.2014 20:39:11   
Ipokrisia
Adulence slazem se sa Trcom, jako ti lepo stoji plava,mnogo bolje od crvene user posted image

Torbice super kosica, i kao sto neko rece mozes i neki svetliji pramicak imas odlicnu podlogu tj prirodnu boju kose za to user posted image

Mamica, woow! madam! user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Frizura - II dio
17.9.2014 20:49:04   
mamica 91
user posted image hvalaa user posted image ME ja sam platila 30km ili ti oko 15 evra..kod svoje frizerke...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Frizura - II dio
17.9.2014 21:29:48   
Anoniman
Mamice i meni se svidja bas ti lepo stojiuser posted image

I ja sam resila da pustam kosu, atako bih je slatko i prefarbala,,ali 80% mene ne zeliuser posted image

(odgovor članu mamica 91)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Frizura - II dio
17.9.2014 22:08:45   
madre
mamice, ne volim pundje, ali ova tvoja je geeenijaaalnaaa!user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Frizura - II dio
17.9.2014 22:11:37   
Mala Elena
Mamice , nije skupo. .. probacu , imam dugu kosu, moze se na njoj eksperimentisati user posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Frizura - II dio
11.10.2014 17:43:58   
emicaa
Ja sam odlučila da sledeći mjesc uradim pramenove,biće mi kosa još svjetlija nego sada user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Frizura - II dio
11.10.2014 18:39:28   
Mala Elena
user posted image Emice...koliko te znam po slikama stajace ti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Frizura - II dio
11.10.2014 18:48:21   
nata11
Torbice super su pramenovi. Ja sam klasicna plavusa sa farbanom ispreglanom kosom. Sutra se opet farbam pa cu probati neke talase peglom.

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Frizura - II dio
11.10.2014 19:06:56   
emicaa
Elena nadam se,a i ako mi ne bude po volji lako je uzeti farbu i vratiti se na staro user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Frizura - II dio
11.10.2014 22:19:57   
Ana RR
Meni je vreme za šišanje a nemam pojma gde da odem user posted image uglavnom sam čula od žena da ovdašnji frizeri ne znaju da šišaju na kratko. Dobila sam preporuku za nekog Javana (Džavan) ali nikako da skupim hrabrost i zakažem. Šmrc, tako volim svoju frizerku user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Frizura - II dio
12.10.2014 10:54:06   
emicaa
Ana znam kako ti je,i ja sam muku mučila sa frizerima pa sam se šišala samo kad odem u Bosni i sad posle 4 godine sam konačno pronašla onu pravu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 16:38:37   
Kata90
Zene....ja bih da se osisam.....sta kazete na ovu vrstu frizure?user posted image
user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 16:46:36   
Shishica
Meni se svidja, ali kad pocnu da cvetaju ili se kidaju krajevi izgleda strasno..
Bolje da ne filozofiram user posted image Lepo izgleda frizura i uvek ima oblik, ne moras da je sredjujes

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 17:00:31   
Bibilib
IZVORNA PORUKA: Kata90

Zene....ja bih da se osisam.....sta kazete na ovu vrstu frizure?user posted image



Meni se svidja Kato...

Nije dozvoljeno citiranje slika.





< Poruku je uredio Nada RR -- 19.10.2014 17:50:19 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 17:45:23   
NadaR
Meni nije losa. Ja bih recimo skratila ovo sto je najduze I tako dobila sexy cupavu ala Viktorija B. frizuricu.



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 20:23:37   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: emicaa

Ana znam kako ti je,i ja sam muku mučila sa frizerima pa sam se šišala samo kad odem u Bosni i sad posle 4 godine sam konačno pronašla onu pravu user posted image


Ja ne mogu da čekam da odem za Beograd jer imam skroz kratku kosu i šišam se na max mesec dana. Zamisli kad bi čekala tamo do leta, na šta bih ličila user posted image

Uglavnom, snaja je slučajno naišla na frizerku iz Hrvatske u jednom salonu, tek dva meseca kako je u Kanadi. Bila sam pre neko veče, moram da priznam da ne pamtim kada sam bila tako uplašena user posted image ali lepo me ošišala, zadovoljna sam, rekla mi je da sam imala odličnu frizerku u Bg, kaže vidi po načinu šišanja. I tako, reših i taj problem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 20:42:07   
doktorkakristal
KATO to je jako lepa frizura ali je zahtevna ne znam kakva ti je kosa,ali ova frizura mora da se fenira ili pegla da ne bi krajevi izgledali jezivo,pricam iz iskusta jer sam imala slicnu samo jemeni kosa bila duza

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 20:47:41   
Peace*
Slazem se sa Docom.
Ja sam je nosila i na duzinu sa slike, i ma duze. Uzasno izgledaju krajevi. Brzo izgledaju iskrzano, ili se pak priljube uz vrat pa izhledas kao ispijena.
Pokusala sam cak i da objasnim frizerima da duzinu ostave guscu a da stepen bude tanji, al to frizeri nisu zeleli da razumeju. Uvek se zavrsavalo sa "jedva cekam da gornji deo jos malo poraste pa da je aravnam na paz".

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 20:55:15   
Ivanka 75
Kato, ova frizura je za ravnu kosu, ako ti je imalo talasasta nema sanse da ti stoji tako. Stajace samo dok izadjes od frizera i prvog pranja.
Ako znas da bararas cetkom za feniranje onda je laka za odrzavanje user posted image
Ja se opasno mislim da se opet osisam na kratko. Milina, od pranja do frizure za 15 min.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 20:57:22   
big mum
Ovo je moja nova FRIZURA I sa strane je kraće ošišana i smeđe je boje.
Mnogo mi se sviđa a i lijepo mi stojiuser posted image

< Poruku je uredio big mum -- 19.10.2014 21:01:02 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 20:58:05   
Peace*
Ja se lomim dal da vracam na kratki kosi paz, izrasla je do ramena i smara malko. 😞

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Frizura - II dio
19.10.2014 21:04:11   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja se lomim dal da vracam na kratki kosi paz, izrasla je do ramena i smara malko. 😞


Meni se to mnogo svidjalo, ali muka mi da feniraaaam, skuvam seeee user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Kika Woo - heklane torbe
Kika Woo je unikatni srpski brand heklanih torbi. Brand koji je nastao i raste iz ljubavi prema ručnom radu. Ono što ga ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here