|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
16.3.2017 21:44:24   
Sanjica26 RR
Evo da nastavimo ovde. Mi sad posle ovih situacija hocemo Sofi da prebacimo u T stari vrtic. Sledece godine Sofi prelazi kod T vaspitacica, ali koliko znate nismo zadovoljni njihovim ponasanjem. Stari vrtic je daleko od kuce, ali to nam je jedini nacin da Sofija nema probleme. Te vaspitacice su divne i sad se grizemo sto smo T prebacili iz tog, jer nam je ovaj blizi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
16.3.2017 21:47:38   
suzi kju
E pa da ste znali, ali niste mogli da znate da će tako da ispadne.
Ako će njoj biti bolje (a hoće sigurno jer su to proverene vaspitacice) onda je prebacite.
Sa koliko se prelazi u srednju grupu?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
16.3.2017 21:53:27   
Sanjica26 RR
Nama je stara vaspitacica nahvalila ove sadasnje. Sta je tu je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
16.3.2017 22:11:46   
suzi kju
Hmm eto vidiš. Možda ih ne poznaje dovoljno dobro.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.6.2017 20:56:25   
Sanjalicaaa
Jel mislite da je ok da vaspitačica zgrabi dete za ruku, podigne ga tako za jednu ruku sa poda i blago gurne u pravcu wc-a da dete opere ruke? Ili.ga tako za jednu ruku vuče da ga pomeri sa mesta na mesto jer dete neće samo?
Ili iščupa mu nešto iz ruke i baci na pod jer je dete nije poslušalo?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.6.2017 20:59:28   
IvanaSK RR
Ja ne smatram da je ista od toga u redu user posted image Sta vise, jako mi je ruzno sve to.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.6.2017 21:02:41   
Sanjalicaaa
Ni meni. I pričala sam sa njima, ali one i dalje. Da se razumemo, ne pričam da to rade mom detetu samo,nego svima. Razmišljam,možda je tako u svim vrtićima.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.6.2017 21:08:57   
IvanaSK RR
Nasa starija vaspitacica je znala da bude malo "grublja", ali koliko znam nije u tolikoj meri.
A znam da ih je cesto i ljubila i mazila. Mladje su ih samo ljubile user posted image
U stvari, ta starija je vise bila stroga.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
5.9.2017 20:57:04   
Milena18
M je juče krenula na prilagođavanje. Prvi dan, tj.prvih pola sata koliko je juče bila, smo baš teško podneli. Ostala je lepo u vrtiću, nije plakala za mnom, ali smo je kad smo došli po nju zatekli kako rida sa još troje dece. Izgleda da se vaspitačica nije baš snašla, to joj je prva jaslena grupa, a jedan dečkić je povratio dva puta pa se sva pogubila.
Danas je već bilo mnogo bolje. Videla sam kad sam došla po nju kako trčkara i nosi neku lutku. Vaspitačica kaže da je prošlo super, samo je malo plakala. Jedino nije htela da jede salamu za doručak, nego samo hleb. Ne znam ni što im daju salamu, ali to je već za drugu temu.
Sve u svemu, nije tako loše kako se činilo juče. Mislila sam da će sutra ostati malo duže, ali su nam rekli da ostaje ponovo sat vremena jer ih ima puno na prilagođavanju.
Što se tih grubosti tipa povlačenja za ruku tiče, nikako mi to nije ok. Smatram da vaspitač treba da nađe reči primerene uzrastu deteta, tako da ono razume šta sme/ne sme da radi i zašto, a ne da se plaši nekoga sa kim treba da gradi odnos poverenja i razumevanja.

< Poruku je uredio Milena18 -- 5.9.2017 21:01:10 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
5.9.2017 21:18:53   
krin 40
E pa Milena super.Rekoh ti ja..dan,dva i posle neće hteti kući.Moj S je bio tužan kada ide od svoje Goce vaspitačice

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.9.2017 10:55:32   
Anck Su Nmaun
Nama dans treci dan , ali samnom. Ove nedelje po sat vremna sa roditeljem a sledece sat vremena sami.
Prognoze mi nisu bas najsjajnije. Mnogo je vezan za mene. Mozda bude drugacije kad me ne bude ne znam.
Prvi dan ok igrao se al se cesto vraca meni. Juce isto , cak je lepo i doruckovao. A danas pobegao od stola ziv bije hteo dorucak.
U igri je ucestvovao ali da sam pored njega.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.9.2017 12:06:51   
krin 40
Anck ja mislim da će biti bolji kada ti nisi tu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.9.2017 14:51:09   
mama Jo
Mnogi roditelji kazu da su im deca mnooogo bolja kad oni nisu tu...
Polako samon😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.9.2017 16:59:43   
suzi kju
Kad nas uopšte ne postoji mogućnost da roditelj bude sa detetom na adaptaciji, a mislim da je ok za prvih nekoliko dana dok se opuste malo decica.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
6.9.2017 21:02:55   
Milena18
Anck, koliko će onda kod vas otprilike trajati adaptacija? Nama su rekli da će se, ako sve ide ok, vreme postepeno produžavati, ali ona će sutra ponovo ostati sat vremena, iako je reagovala prilično dobro, posebno danas. Tim tempom trebaće nam jedno dva meseca, a ja imam samo tri nedelje odmora.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
11.9.2017 9:30:10   
Anck Su Nmaun
U petak ostao sam 20 min bio super.
Jutros plakanje sa vrata. Sva deca sela.jedu on bojkotuje dernja se.
Napokon se zaigrao i mi izasli. Bili su sami jace od pola sata...svo vreme je preplakao. Ubija me u pojam!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
11.9.2017 9:32:48   
Anck Su Nmaun
Milena
Prosle nedelje po sat sa nama a ove nedje sami po sat. Sledece do spavanja pomeramo. A one tamo redovno.

Nego danas me jedna vaspitacica iznervirala. Kao ako bude plakao kasnije ( pre nego sto smo izasli mi rece) vodite ga kuci. Ma da..pa nek place navice se. Ja kazem nemam problem s tim, nek place , plakace i ostali.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
11.9.2017 9:35:40   
krin 40
Zsmisli kada bi svi vodili kući dečicu kada plačuuser posted image E svašta..neka si joj rekla

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
11.9.2017 10:03:10   
Anck Su Nmaun
Ne znam na sta je mislila, mozda da ce meni tesko pasti.
Jaslice starije i maldje vrata do vrata...vriska a iz obe sobice. To je adaptacija..bar ja to dobro znam ako nista drugo 😂😂

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
11.9.2017 11:35:19   
Milena18
I kod nas sva deca vrište kad ih roditelji ostavljaju. M prva tri dana nije, posle im se i ona pridružila. Posle se svi smire. Ona je danas plakala i kad su drugi roditelji počelu da dolaze po decu koja su ostajala kraće. Valjda se rastužila što nas nema. Ove nedelje ostaje po dva sata, a sledeće valjda do spavanja. Problem je što je cela grupa na prilagođavanju, njih osmoro, lakše bi bilo kad bi bilo bar neko dete koje duže ide, ovako malo-malo pa neko zaplače, a ostali ga prate. Ne bih bila u koži njihove vaspitačice.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
11.9.2017 11:40:53   
Anck Su Nmaun
Ma nije to lako ni malo. Kod nas ih je za sad oki 10 oro. Al jos ove nedlje po dve grupe po 5 oro a sledece ce ih spojiti.
Mi u hodniku sedimo a odjekuke.vriaka.i plac na sve strane i veliki i mali u jaslicama .
Nasa grupica bila mirna 10 tak min dok nije usla cistacica i oni se ponadali sta li i svi u vrisku!
Svaki pocetak je tezak.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
12.9.2017 12:43:43   
Duškić
E mi smo danas bili dobri. Valjda prvi dan pa nije ni znao sta ga je snaslo. Zove ga vaspitacica dodji Dule da vidis igracke on udje i ona mi mahne..i tako. Malo je plakao ali tako mora.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
12.9.2017 13:04:24   
Anck Su Nmaun
I V je.bio super danas😁
Kad je usao malko je plakao ali je posle bio super. I doruckovao je lepo. Ja presrecna, mada sam i ocekivala da ce biti bolji kad mene ne bude tu.
Dosli mi po njih. Par dece place a on se zaigrao i gura bebe u kolicima ❤😂

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.9.2017 13:05:26 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
12.9.2017 15:27:34   
degu
Bas zeznuto. Doda je krenula sad sa 3 godine, ona je presrecna, jedva je cekala, bar je jos drzi euforija. Kod nje u grupi ima jedna devojcica sto place, Doda misli da je nesto boli, uopste ne razume zasto place user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
14.9.2017 12:56:25   
Milena18
Baš mi je drago da svim mališanima tako dobro ide! M malo plače kad je ostavim, ali se brzo smiri. Kad dođem, zateknem je kako se igra, čak ni ne trči odmah kod mene. Pokaže mi igračku i nastavi da se igra. Kaže vaspitačica da je prava maza, što mi je smešno jer se sa nama jako retko mazi. Ali njoj stavi glavu u krilo da je mazi i ako dođe neko drugo dete, gura ga rukom user posted image Naučila da bude centar sveta. To je još jedan razlog što smo je upisali u vrtić - da nauči da deli i da nije sve njeno i da sve mora da se dobije odmah.
Mada, igračke daje drugima, ali vaspitačicu ne user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 14.9.2017 12:57:59 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here