|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
15.12.2022 22:22:07   
dddaca
Duks, deciji

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
24.12.2022 16:11:42   
flamingos
Sebi sam kupila crne pantalone.Anđela kupila farmerice i bluzicu,plus tonu slatkiša za paketić.Lepo izabere sve što voli,upakujemo sa poklonom i rešena stvar.Nikad ne kupujemo gotove paketiće.A i kad kupimo za poklon nekome to bude u Svislajonu.Njihovi nisu loši.Kupismo i neke ukrase za jelku.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
24.12.2022 18:26:27   
Duškić
Danas dm sve i svasta. Kupke, kreme, hemija.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.1.2023 9:45:08   
Duškić
Idem uskoro po poklone za Bozic i namirnice...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.3.2023 11:38:35   
Kata90
Stigao mi Epilator kristal,verovatno ste videli na reklami....stvarno radi 😁 skida dlake

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.3.2023 13:03:50   
dunja RR
Nama juče stigle Smiggle pernice iz Engleske, jao koliko su lepe i kvalitetne! Ja sam ih naručila preko devojke preko koje naručujem povremeno odeću za klince, ali me interesuje da li je neko naručivao Smiggle sam direktno? Još im traju akcije, ime predivnih stvari.

S je odneo pop out pernicu juče u školu, i deca poludela, čak i nastavnica, oduševili se svi. Ja se sećam da smo mi imali te pernice pravougaone, koje su otvarale/zatvarale na magnet, i bile od od tog pufnastog materijala, ali ja to nigde nisma kod nas videla. Ove Smiggle su takve, plus imaju dugmiće, kad pritisneš iskoči digitron, gumica, rezać....

Da li možda kod nas imaju takve pernice (ne mora Smiggle i ne mora da ima dugmiće), zna li neko?

Ovakva je Milicina

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.3.2023 13:48:55 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.3.2023 13:17:10   
dddaca
Bas lepo izgleda pernica. Sad gledam na njihovom sajtu i koliko vidim ne vrse isporuku za Srbiju

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.3.2023 13:47:50   
dunja RR
Kod ovih pop out otvaraju se obe strane, i može dosta da stane, velike su.

Uzela sam im oboma po jednu popout, i po jednu običnu na zip, ali sam tu drugu za M sakrila za kasnije, i ta je puna pribora.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.3.2023 13:48:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.3.2023 15:03:51   
Sanjica26 RR
Моје би се одушевиле оваквим оермицама. Сузи јел их има још код те жене? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.3.2023 15:13:41   
dunja RR
Sanjči ja mislim da ima, koliko vidim još su na akciji, vidi ovde raznih dezena KLIK

Jedino što ako ide preko nje, 2300 je recimo Milicina a kada se naručuje direktno je 8 funti (ove pop out su bez pribora, ima samo rezač i digitron, sa baterijama, ima na sajtu opis za svaku), ali ne znam da li možemo sami naručiti direktno za Srbiju, jer što Daca reče, Srbija nije navedena tamo na stranici za cene dostave.

Nemam pojma kako ta žena naručuje...

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.3.2023 15:22:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.3.2023 15:17:23   
dunja RR
Sava je izabrao, (sivu, druga po redu) OVU, i ona je 8 funti, koliko vidim te dve njihove su najpovoljnije ostale su 10,80, na akciji, inače su skuplje.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.3.2023 20:03:48   
flamingos
Dunja,prelepa je.❤

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.3.2023 20:09:12   
Tiziana

Ja se secam ovakvih pernica kad smo mo bile male! 
Super su. Ja sam videla Smiggle ranceve, super su. Smuggle ima svasta. Moji sad vec veliki, ovo ih ne zanima, a meni zao 🙂
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nama juče stigle Smiggle pernice iz Engleske, jao koliko su lepe i kvalitetne! Ja sam ih naručila preko devojke preko koje naručujem povremeno odeću za klince, ali me interesuje da li je neko naručivao Smiggle sam direktno? Još im traju akcije, ime predivnih stvari.

S je odneo pop out pernicu juče u školu, i deca poludela, čak i nastavnica, oduševili se svi. Ja se sećam da smo mi imali te pernice pravougaone, koje su otvarale/zatvarale na magnet, i bile od od tog pufnastog materijala, ali ja to nigde nisma kod nas videla. Ove Smiggle su takve, plus imaju dugmiće, kad pritisneš iskoči digitron, gumica, rezać....

Da li možda kod nas imaju takve pernice (ne mora Smiggle i ne mora da ima dugmiće), zna li neko?

Ovakva je Milicina

user posted image



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
17.3.2023 22:04:43   
dunja RR
Hvala Flam!

Tizi, pa to, ti i ja smo generacija, ja se sećam isto tih pernica, imala sam rozu.
Ali uopšte ih nisam u skorije vreme viđala kod nas, to me čudi, ne Smiggle, nego bilo koje tog tipa. Potpuno sam i zaboravila na njih, sve dok nisam videla ove Smiggle, morala sam da ih naručim.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
18.3.2023 10:43:25   
nata11

IZVORNA PORUKA: Kata90

Stigao mi Epilator kristal,verovatno ste videli na reklami....stvarno radi 😁 skida dlake


Kato posalji mi u pp ako ti nije tesko gde si porucila i po kojoj ceni_

_____________________________





(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
19.3.2023 2:18:52   
dunja RR
Ovo je druga Smiggle pernica koju sma uzela Milici, nju sam sakrila, moguće da je neću vaditi do škole user posted image
I uzela sam joj Smiggle satić maca, i njega sam sakrila. I sat i pernica su bili na baš dobroj akciji, koliko se sećam, ova je pernica, sa svim ovim priborom bila jeftinija od ovih sa magnetom.


user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.3.2023 2:20:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
19.3.2023 11:32:41   
Kata90


IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: Kata90

Stigao mi Epilator kristal,verovatno ste videli na reklami....stvarno radi 😁 skida dlake


Kato posalji mi u pp ako ti nije tesko gde si porucila i po kojoj ceni_




Nato pisala sam ti na pp,neznam dal ti otisla poruka...posto mi ne stoji u poslatima 😳 javi mi

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
20.3.2023 9:18:43   
dddaca
Kato, taj epilator cupa pa si mirna bar 2-3 nedelje ili je poput brijaca? Nakon kog vremena mora da se ponovi depilacija?

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
20.3.2023 10:10:19   
Kata90
Daco,u petak kada mi je stiglo odma sam probala....tako da neznam jos kako deluje,za sada nema jos dlaka.



_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
20.3.2023 11:50:16   
dddaca
Javi kad krenu user posted image user posted image user posted image
Salim se, stvarno me interesuje da li je poput brijaca ili ih cupa iz korena. Imam epilator koji cupa, ali posle njega hoce da urastaju dlake, pa ga i ne koristim cesto

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
20.3.2023 13:03:44   
Kata90


IZVORNA PORUKA: dddaca

Javi kad krenu user posted image user posted image user posted image
Salim se, stvarno me interesuje da li je poput brijaca ili ih cupa iz korena. Imam epilator koji cupa, ali posle njega hoce da urastaju dlake, pa ga i ne koristim cesto




Ocu🤣🤣🤣🤣 imam i ja epilator koji cupa,ali taj je na struju i na suvu kozu se radi....stim sam mirna dve nedelje,ali sada nisam u stanju da trpim taj bol.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
20.3.2023 14:42:39   
nata11
Kato nema poruke. Ajde probaj opet. Ima dosta profila sa dosta razlicitih cena pa zbog toga te pitam.

Ovo je povrsinsko skidanje dlaka.


_____________________________





(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
27.3.2023 13:16:37   
Ana RR
Nije danas već u subotu ali kupili smo novu gitaru user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
27.3.2023 23:11:39   
dunja RR
Jooj, ja ne znam da li bih se usudila na bilo šta osim depilacije. Ja se oduvek depiliram (u salonu), samo noge, na rukama nemam nijednu dlaku. Dostigla sam fazu da i mesec i po posle depilacije nemam niti jednu dlačicu na nogama. Sad su tek počele da rastu, depilirala sam se polovinom februara, pre zimovanja. Verujem da je do toga što se oduvek depiliram (brijala sam se samo kratko, tokom srednje škole), a moguće da imaju uticaja i hormoni, godine, mada nešto kontam, sa godinama se smanjuje estrogen, obično žele prodlakave kako se bliže menopauzi, a kod mene je obrnuto.

Zimi se uopšte ne depiliram, skoro da i nemam dlaka na nogama, odem eventualno na depilaciju ako zimi putujemo negde, a hotel ima bazen.

Sorry za off user posted image



IZVORNA PORUKA: dddaca

Javi kad krenu user posted image user posted image user posted image
Salim se, stvarno me interesuje da li je poput brijaca ili ih cupa iz korena. Imam epilator koji cupa, ali posle njega hoce da urastaju dlake, pa ga i ne koristim cesto



< Poruku je uredio dunja RR -- 27.3.2023 23:24:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
28.3.2023 7:58:16   
dddaca
Da ne odemo previse u off, samo cu da kazem da si ti jedna prava srecnica user posted image kad mozes da izdrzis mesec i po dana izmedju dve depilacije, narocito leti. Mene uhvati neizdrz kad treba da sacekam da postanu dovoljno dugacke da bi bile za depilaciju

Ana, super za gitaru

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here