|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
5.10.2012 15:50:27   
madre
ni mi ne kupujemo, nego on kada vidi NEKI KOMAD ALATAuser posted image , to kao trazi za neki praznik user posted image
za prosli rodjendan, koji je u junu, je kupio sebi poklon jos u januaru user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
5.2.2014 22:27:14   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Anoniman

– Pošaljite mu u kancelariju korpu s voćem ili buket cveća. Međutim, ako želite da taj poklon bude malo egzotičniji, možete da napravite dva venca od cveća, koja ćete oboje obući. Takođe, možete da napunite kadu mirišljavom vodom, a onda upalite mirisne sveće i zaronite zajedno u toplu, mirišljavu kupku. (četiri)

Ja opet nista mastovito. Osmislila sam cupcakes (opet), porucila i to je to. Nit imam finansija nit ideja. A zbog Koljinog karantina, nemamo ni mogucnost da negde odemo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
11.3.2016 10:05:51   
Sladja 29
Iako smo vec 30 g. ui braku i dalje volim da ga za godisnjicu braka obradujem kao i on mene....ove godine nesto moram na brzinu da smislim jer pored obavezne tortice mora da bude i neki mali pokloncic....pa videcemo jois uvek neznam stauser posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
11.3.2016 14:10:02   
vikiveki
Mene mm ume lepo da iзnenadi зa godišnjicu,prošle god sam dobila haljinu


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
11.3.2016 14:12:38   
aleksandrici
Da i kod mene je torta bila obavezna ali sanmje ja uvek pravila.Nekako sam uvek bila za to da napravim tortu ,da me manje košta a onda mi zajedno da izadjemo na kafu uli večeru.Bude divan izlazak uz sveće i cveće.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
11.3.2016 14:40:36   
Mala Elena
Sladjo, 30g? Svaka cast!
Ja volim da napravim tortu ne sto manje kosta jer ne pravim one jeftine torte tipa red keksa-red pudinga, nego sto je lepsa nego kupovna sto se ukusa tice.
Volela bih da mi mm uplati sisanje ili depilaciju, masazu, nokte, sta god...

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.3.2016 11:05:06   
Sladja 29

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Sladjo, 30g? Svaka cast!
Ja volim da napravim tortu ne sto manje kosta jer ne pravim one jeftine torte tipa red keksa-red pudinga, nego sto je lepsa nego kupovna sto se ukusa tice.
Volela bih da mi mm uplati sisanje ili depilaciju, masazu, nokte, sta god...

Hvala Mala Elena od srca...mogu ti reci da ja imam obicaj da kazem da se ja i moj muz jos uvek zabavljamo....kada je brak divan i skladan godine veoma brzo prolaze....user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.3.2016 11:08:00   
Sladja 29

IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Da i kod mene je torta bila obavezna ali sanmje ja uvek pravila.Nekako sam uvek bila za to da napravim tortu ,da me manje košta a onda mi zajedno da izadjemo na kafu uli večeru.Bude divan izlazak uz sveće i cveće.

Super Aleksandrici svaki izlazak sa voljenom osobom uvek bude nezaboravan i neponovljiv,,,uzivaj ....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.3.2016 12:52:38   
emicaa
Mm i meni je u aprilu 6 godina braka i ja kao i uvjek nemam ideju šta da mu poklonim,prijedlozi su dobrodišli user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
13.3.2016 12:59:30   
nikiteki
Nama je 1 aprila ko sto kaze emica predlozi su dobrodošli

< Poruku je uredio nikiteki -- 13.3.2016 13:00:16 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
9.6.2016 18:26:20   
Mala Elena
Danas nam je 4 god brakaaa !
Pokloni su bili slatkisi ali ovih dana cemo to nadoknaditi nekim poklonom i veceras, khm, khm user posted image , naravno...user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
10.6.2016 0:10:42   
bojana92

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Danas nam je 4 god brakaaa !
Pokloni su bili slatkisi ali ovih dana cemo to nadoknaditi nekim poklonom i veceras, khm, khm user posted image , naravno...user posted image




I nama je 9.6 tj juce,bilo 4 godine braka :) <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
10.6.2016 7:55:30   
Mala Elena
Cestitam! Hahaaa, kakva slucajnost!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
7.8.2016 9:59:08   
nata11
Blizi se i moja godisnjica. Vreme je da smislim nesto user posted image

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
7.8.2016 20:08:29   
Sanjalicaaa
Ja se i ne secam sta smo jedno drugom poklonili za godisnjicu. Meni bi idealan poklon bila romanticna vecera i vece bez dece. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
7.8.2016 20:53:09   
World
Moze i bez vecere i bez djece! user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
7.8.2016 21:58:49   
Khaleesi
World u pravu si skroz :-)

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
8.8.2016 10:33:46   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: World

Moze i bez vecere i bez djece! user posted image

I bez muza user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
8.8.2016 21:01:31   
Khaleesi
Ej pa nemoj i njega da preskocisuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
31.10.2016 8:30:29   
Tvitica
Evo mene u temi...nama je treca godisnjica za 2 sedmice..... volim da poklonim nesto sto istice nas i ljubav....ostali pokloni poput parfema,kosulja,majici i sl mogu da prodju za ostale praznike... Prve god sam mu kupila knjigu SEX ( kako da uradite sve), smislila zanjimljivu posvetu u stihovima...A druge godine sam pravila romanticnu veceru za nas dvoje uz film.... Sad vec ne znam sta bi....najvise bi voljela da ga iznenadim sauser posted image ali od toga nema nista.... Razmisljam da porucim srce tortu sa fondanom... Ima li neko neku romanticnu ideju? Sta ste vi poklanjale?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
31.10.2016 11:11:30   
suzi kju
Ja sam prošle godine poručila (zbog nedostatka vremena da sama napravim) 100 razloga zašto te volim u teglici. I meni je toliko savršen poklon. Imaš i kombinaciju 365,pa da svakog dana otvarate po jednu.
Nama će decembra 10 godina i ne znam šta bih...

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
29.5.2017 10:15:30   
Ana RR
Nama je 2. juna 10 godina braka. Smišljam šta bih mogla mm da poklonim, imam ideju da napišem tekst naše omiljene pesme na starom papiru i da to uramim (u fotošopu sve radim). Suzi, dopada mi se i tvoja ideja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
31.10.2017 12:36:38   
Anck Su Nmaun
Jooj ja vise volim da sami provedemo negde to popodne vece ..set_nja, vecera, jakuzi i sl. nego neki pokloni.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.10.2017 12:37:20 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Poklon za godišnjicu braka!
1.11.2017 13:07:53   
MamaNecaVo
Vecera uz nesto kreativno.
Ja sam suprugu poklonila sliku na kanvas platnu koje je obelezila tu godinu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here