|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
24.5.2010 9:43:44   
2002m
Dauser posted image user posted image user posted image i ne mogu da ga zeznem.Koliko kosta polovan?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
24.5.2010 9:46:21   
gagana83
Mi smo dali 150e.
Ustvari jos nismo daliuser posted image
E sad ne znam da li mu je to prava cena jer smo uzeli od jednog druga koji ima igraonicu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
24.5.2010 9:47:52   
2002m
super ste prosli,nov je  preko 30.000  hilj.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
24.5.2010 16:24:10   
viking
Blago vama, mi hteli to da kupimo ali pošto živimo u zgradi (a ispod su neki čudaci koji lupaju u radijator ako mi slučajno nešto ispadne iz ruke) odustali smo od toga... sigurno bismo zaratili jer bismo im (mi debeli) smetali skačući...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nintendo Wii (Wii konzola)
16.8.2010 15:52:33   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: kokoloko
njemu brzo dosadi igrica, a kupiti novu je teškouser posted image  (5000-6000).



igrice jesu skupe, ali ....uvijek ima ovo ali user posted image user posted image user posted image
moj muz je, kad je donio to čudo iz prvog posta, kupio i eksterni disk na kojem trenutno imamo preko 300 igrica

e sad ne znam koliko je to para, čini mi se da je disk sa stotinu igrica bio oko 100 eura...

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here