|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
4.6.2010 17:41:12   
Anoniman
Joj, ja se i dalje kunem u džak. Sva sreća da Luka hoće u njega, jer ne znam šta bih inače. Mi imamo problem kada dođe toplije vreme da neće da spava bez njega. user posted image  user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Vreca za spavanje
23.6.2010 11:20:19   
New Mom
Evo naših vreća. user posted image
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Vreca za spavanje
23.6.2010 12:12:43   
Anoniman
Baš su lepe. Gde si kupila?

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Vreca za spavanje
23.6.2010 12:15:55   
New Mom
Hvala! Žutu u Tesco-u, a rozu u C&A, u Segedinu. Nema kakvih nema, boja, dezena, pa sa igračkicama itd.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Vreca za spavanje
23.6.2010 12:19:02   
Anoniman
Ooooooooo, kakva korisna informacija. HVALA draga! user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Vreca za spavanje
23.6.2010 12:33:06   
Anoniman
Ne mogu da se nagledam kako su mi lepi. Pliš?
A ovaj roza se zakopčava na leđima?

Ja sam paranoični mentol, i skinula bih igračke sa njega, ali i nevezano za to su mi VRH!

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Vreca za spavanje
23.6.2010 12:36:43   
New Mom
Rozi je pliš, žuti je pamučni. Rozi ima cibzar duž strane i dugmiće kod okovratnika. A žuti, to vidiš, se zakopčava napred.
Ova igračka na rozom može da se odveže (što sam i uradila, ipak se bojim da ostavim), a vežem je nazad kad se slikamo i pokazujemo. user posted image  Igrača inače na sebi ima kružić da se zakači cucla.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Vreca za spavanje
23.6.2010 12:38:04   
Anoniman
VRH! Oduševljena sam! 

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Vreca za spavanje
23.6.2010 13:35:58   
*Alexx*
Mi smo kupili Andreju pamučnu vreću za spavanje, baš za ovo vreme. Ali ne mogu nigde da nađem neku baš tanku vreću za spavanje, kad je baš vruće.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:26:16   
usamljena
user posted image
E ovako, mi imamo tri vrecice user posted image Tananu pamucnu, pa malo deblju i plisanu. Na pocetku je bio problem staviti je da spava jer je dama navikla da se "razbaca" po celom krevetu ali sad je navikla. Sta vi obucete deci kad ih stavljate u vrecu? Pidzamicu ili? Ja sta god da Uni obucem ujuto je sva mokra, obavezno se presvlaci. Nije mi to problem (presvlacenje kompletno) vec sto tako mokra spava. Inace je u onoj pidzamici iz jednog dela i bodic kratkih rukava.
A da, set_ih se Gagane! Jedan dan ja udjem u sobu a moj Koperfild izasao iz vrece i drzi je u rukama onako ponosno u stilu "Uspela sam, izvukla sam se!"user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:31:06   
Anoniman
Bodi dugih rukava+vreća bez rukava, ili bodi bez rukava+vreća dugih rukava. Kad radi grejanje, naravno. A u onim prelaznim periodima, kad je napolju ledara a majmuni ne uključe još grejanje, bodi dugih rukava, pidžama dugih rukava, i vreća bez rukava.

(odgovor članu usamljena)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:34:59   
zoća
naš džak je kao jorgančić deblji je spavamo u bodiju dugih rukava i donjem delu pidžame bez čarapica.To mu je sasvim dovoljno inače se mnogo znoji tako da mu ova kombinacija odgovara

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:34:59   
*Alexx*
Mi imamo onu deblju vreću za spavanje. Zaspi bez vreće, pa ga onda stavim u nju - isto se bacaka okolo, nema šanse da zaspi u njoj.
Oblačim mu zeku, dakle dugi rukavi i duge nogavice, sa ili bez stopalaca, i tu vreću bez rukava.
Ma sve to zavisi od toga kakvo je grejanje. Ako se znoji, ili joj oblači tanju vreću, ili joj smanji odeću ispod za sloj. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:36:24   
Didy
Bodi kratak rukav i pidžama (ne debela), a džak nije onaj najdeblji, već kao tanji jorgan i bude ok. U periodima kad je baš hladno, obučem mu deblju pidžamu ili ga još dodatno pokrijem.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:39:23   
Nensi*
Ja bas ovih dana trazim da kupim Vuku vrecu za spavanje,nasla sam samo jednu koja je kao tanji jorgan...Ne znam da li da uzimam ili da trazim deblju...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:40:28   
zoća
da to je to

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:40:58   
Anoniman
Mi isto imamo deblju vrecu za spavanje bez rukava, ovdje je ponoci -3 stepena pa obucem body dugih rukava, zeku i vrecu..

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:42:01   
usamljena
Grejanje ja mogu regulisati, oko 22 stepena su u sobi, s tim da je ja pokrijem jos necim. Nesto me strah da je stavim samo u bodi user posted image Posto je meni uvek hladno strah me da nije i njoj. Cak i kad je stavim u tu tanku pamucnu ona se znoji

< Poruku je uredio usamljena -- 6.12.2010 12:43:51 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:42:05   
*Alexx*
Ja sam kupila u Aksi, Pandan vreću, oko 850 din. To je najdeblja koju sam našla (doduše, nisam baš nešto mnogo ni tražila). 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:42:41   
magnetic
Ljubim onog ko ga izmisliuser posted image
Dok je nisam stavila u dzak nisam mogla spavati ni ono malo sto sam uhvatila izmedju dva sisanja,jer sam je stalno pokrivala,a sada nam je ''''banja''''.Pidzama,dzak i cebence.

< Poruku je uredio magnetic -- 6.12.2010 12:43:52 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:43:16   
magnetic

IZVORNA PORUKA: magnetic

Ljubim onog ko ga izmisliuser posted image
Dok je nisam stavila u dzak nisam mogla spavati ni ono malo sto sam uhvatila izmedju dva sisanja,jer sam je stalno pokrivala,a sada nam je ''banja''.Pidzama,dzak i cebence.



_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:44:01   
*Alexx*
Andrej se, recimo, znoji kad zaspi, bio u vreći ili ne. I to se znoji samo po glavi. Ja kontam da ispušta nakupljenu energiju, hladi se. Kad prestane da se znoji, tek onda ga obučem u tu vreću.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:44:19   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja sam kupila u Aksi, Pandan vreću, oko 850 din. To je najdeblja koju sam našla (doduše, nisam baš nešto mnogo ni tražila). 


Ovo uopste nije skupo...Moram da odem do Akse da vidim sta imaju...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:50:00   
zoća
naš džak je koštao oko 900 dinara deblji kao jorgančić od bebi posteljine

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:52:34   
Nensi*
Alexx,jel to ona baby hit?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here