|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najbolji film(film za preporuciti)
14.1.2009 8:34:50   
mamyca
Evo da i ja otvorim jos jednu temuuser posted image .Koji vam je najdrazi film ili filmovi?Kakve vrste filmova volite?Ja licno volim jako horore i trilere,a sve dijelove Saw sam pogledala makar dva putauser posted image .A daleko najbolji mi je Hostel 1 i 2,i Red rose od S.Kinga.user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
14.1.2009 8:45:01   
MERYEN
Zanr komedije,omiljeni film-imam ih bas puno.

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
14.1.2009 9:21:50   
Anoniman
Meni jako zavisi od raspoloženja.

Uglavnom volim da gledam romantične komedije, ali je to neizvodljivo kada je mm kod kuće jer samo uzdiše od muke, pa se to završi tako što on prebaci na neki triler gde ništa ne vidiš na TV-u jer je većina radnje u mraku. user posted image  Ok, preterujem, i ja volim da gledam trilere, ali ne mogu stalno trilere. user posted image  

Pre neki dan sam gledala gospodin i gospođa Smith... Bred Pit i Anđa... jao kako je meni taj film sexy! user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
14.1.2009 10:39:48   
Jeca*
Ja volim "teške" filmove. Volim evropske filmove, oni imaju fenomenalne priče. Naravno da gledam i druge žanrove, kad puste neku komediju na tv-u rado je odgledam, dramice takođe, ali ovi su mi omiljeni. Volim film Dogville, zatim klasik Kazablanka, Bekstvo iz Šošenka, Zelena milja, Šetnja među oblacima...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
14.1.2009 10:40:57   
Anoniman
Zelena milja je oooodliiičaaan film! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
14.1.2009 14:20:43   
kumara
Ja volim stare filmove, na njima sam odrasla. A volim i romanticne komedije (bitno da ima happy end user posted image ), a volim da pogledam i dobar triler, ali ne uvek. Horore nema sanse da gledam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
15.1.2009 20:08:25   
guppy RR
Volim neke psiho filmove... kad "kao" znaš šta je priča, a na kraju ti tek bude jasno... tipa The Game, The Fallen...

A volim i filmove sa pričom... na primer Lost Luggage, Green Mile..

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
18.1.2009 1:12:49   
MERYEN
Veceras sam gledala dramu-mono Mima Karadzic prva bracna noc,po stoti put gledam i uvek se isto smejem,posebno kad Todor pada u nesvjest,"padaj Todore cukra u kocke vise nema"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
18.1.2009 14:25:39   
pače
Obavezno pogledajte film THE CURIOS CASE OF BENJAMIN BUTTON. Pre par dana sam ga skinula sa neta,sjajan je,fantastična drama,glavna uloga Bred Pit. 

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 16:00:17   
eugenija
Obožavam crno bele, i stare filmske klasike... "Kazablanka", "Prohujalo s vihorom"...
Iz avatara se vidi i koja mi je omiljena glumica, a uvek mogu pogledati "Praznik u Rimu" i "Doručak kod Tifanija"...
Pored Audrey, simpa mi je Meg Ryan, te "Kad je Hari sreo Sali", "Francuski poljubac" i "Besani iz Sijetla"..
Od novijih filmova, preporučujem "The Notebook", krasna drama, prelepa priča o večnoj ljubavi...
Ko je ljubitelj muzike E. Morriconea, preporučujem film "Legenda o 1900", krasna priča o jednom brodu i jednom dečaku koji nikad nije kročio s palube na tlo, a svirao je klavir u brodskom salonu.. Film je prepun prekrasne muzike...
Od novijih filmova, skoro nagrđenih, fenomenalan je Indijski film "Slumdog", priča o neobrazovanom dečku iz geta koji je odgovorio na sva pitnja u kvizu "Ko želi postati milioner"...
Ljubitelj sam Evropskog filma, i u tom smislu, posebno izdvajam francusku kinematografiju, te omiljenu "Amelie Poulain" ...
Benjamina sam skinula, ali ne mogu naći odgovarajuće titloveuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu pače)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 16:04:29   
pače
Eugenija odgovarajući titl za Benjamina je nemoguće naći,meni je prijatelj na kraju instalirao neki program za podešavanje filma i titla ali je toliko zaj....o namestiti da sam skoro odustala,ali vredelo je,film je ekstra 

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 16:08:04   
eugenija
Ako toliko vredi, a imam želju da ga pogledam baš, skoknuću ja do dvd-kluba.. Nisam bila baš dugo, navukla se na ove torrente, pa uhhh..
I daaa... OBAVEZNO pogledati film "Changeling" - u režiji Klint Istvuda, sa Angelinom Jolie, prepotresna drama o borbi jedne majke u ranim tridesetim prošlog veka... Za desetku filmčina!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu pače)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 16:09:07   
Ana RR
Film koji je na mene ostavio neverovatan utisak je Fenomen sa Travoltom u glavnoj ulozi.
Ne mogu opisati kako se osecam posle svakog gledanja tog filma, a gledala sam bezbroj puta... Neverovatan film!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 16:11:48   
pače
"Changeling"je sjajan   

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 16:12:43   
guppy RR
jeste, Phenomenon je super film (valjda sam dobro napisala) ... a jeste gledale možda K-PAX ? ili Matchstick men?

(odgovor članu pače)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 16:14:58   
eugenija
O da, odlični Kevin Spacey, ja bih ulogu u K-PAX proglasila za njegovu životnu ulogu..

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 16:15:19   
guppy RR
Obožavam taj film........ brrr, opet sam se naježila.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 16:23:42   
andrijana
Ubij me nezno

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 16:45:10   
MERYEN
film 300

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
19.2.2009 21:28:35   
Lu
Ja jedino nikad nisam voljela horore i sf filmove,
ove prve nesmijem gledati zbog noćnih mora a ovi drugi su mi glupi jer nemogu se uživiti u nešto što je izmišljeno,mrzim robote i vanzemaljceuser posted image
Sad sam u raspoloženju da bih mogla gledati neku dramu laganu,pada mi napamet Jesen u New Yorku.
Nekad sam radila u videoteci a sad sam totalno ispala iz fazona filmova,zadnje dvije godine siguro nisam pogledala film a možda i višeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.3.2009 15:13:03   
dunja RR
Najbolja drugarica mi radi za Piera Jacksona, kao kamerman na N.Zelandu, i javila mi je pre par dana , da rade na snimanju filma Hobit; radila je i na Gospodaru prstenova [sva tri dela mnogo volim] ali ne kao kamerman, vec je glumila , maskirana naravno, u nekog trola zajedno sa svojim muzem ; ne znam za tebe, vidim da ti se svidja knjiga, ja nisam citala talkina iskreno, ali u filmovima uzivam, tako da jedva cekam da stigne kod nas, cini mi se da je rekla da uskoro zavrsavaju snimanje....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.3.2009 23:16:51   
dunja RR
za Pitera Jacksona, progutah slovouser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.3.2009 14:12:12   
Modessty

IZVORNA PORUKA: dunja

Najbolja drugarica mi radi za Piera Jacksona, kao kamerman na N.Zelandu, i javila mi je pre par dana , da rade na snimanju filma Hobit; radila je i na Gospodaru prstenova [sva tri dela mnogo volim] ali ne kao kamerman, vec je glumila , maskirana naravno, u nekog trola zajedno sa svojim muzem ; ne znam za tebe, vidim da ti se svidja knjiga, ja nisam citala talkina iskreno, ali u filmovima uzivam, tako da jedva cekam da stigne kod nas, cini mi se da je rekla da uskoro zavrsavaju snimanje....



Ja bi radila i za džabe kad su Hobiti u pitanju!!!user posted image
Jel može neki autogram od mr Jacksona?user posted image preko vezeuser posted image

Knjige su naravno mnogo bolje nego film.
Mene oduševljavaju specijalni efekti. Ne samo u Gospodarima, mada su u tom filmu zaista FENOMENALNI, već u svim filmovima koje gledam.
Npr dok su svi plakali uz Titanik ja sam se oduševljavala onim njihovim prelazom sa broda koji leži na dnu okeana na Titanik kakav je bio u punom sjaju. user posted image

Volim i Star Wars user posted image i Star Trek. Odrasla sam uz Džedaje, Klingonce itd Šta ću kad volim bajke!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.3.2009 14:19:23   
maša
Ja volim komedije i drame.Mada je sve teže "naleteti" na dobar film.Volim i istorijske filmove (setite se B. Pita u onoj suknjici u Trojiuser posted image ).

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.3.2009 14:24:56   
Modessty

IZVORNA PORUKA: maša

(setite se B. Pita u onoj suknjici u Trojiuser posted image ).



Ma ja mnogo volim da se setim one scene bez suknjice!user posted image
mmmmmmm njam njamuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here