|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.3.2009 14:28:03   
maša
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.3.2009 14:29:44   
dunja RR
moja drugarica radi bas na tim specijalnim efektima, kao kamerman ali pre svega fotograf, posto je na fotografiji diplomirala; inace da je pohvalim dobila je i OSKARA za KING KONGA, t. tim od njih petoro je dobitnik, mada to kod nas niko nije objavio, iako je ona poreklom iz Srbije, [zajedno smo isle u osn.skolu]

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.3.2009 14:31:12   
dunja RR
to je bilo pre tri godine kada je bila trudna, tako da nije isla na dodelu, zbog poodmakle trudnoce, ali se slikala sa Oskarom i velikim stomakomuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
3.3.2009 14:41:09   
Lu
Meni se jako sviđa film mafijašice,nekoliko puta sam ga gledala.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
28.3.2009 1:17:08   
Sneža
Sinoć sam gledala film "Druga Bolenova kći",zasnovan na istinitim događajima,iz vremena engleskog kralja Henrija,preporučujem!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.4.2009 13:48:27   
dunja RR
meni se svideo PS I LOVE YOU, sa Hilari Svonk, bas kada vam se gleda romantican filmic , ovaj je sjajan; gledala sam pre neki dan Ljubav u Barseloni, malo je cudan, nije mi se nesto posebno svideo, ali je Havijer Barden prelepuser posted image i sinoc na drugom bio je jedan sladak Pod suncem Toskane, poenta filma je u strpljivosti sto ima veze sa nasim cekanjem user posted image , i ona je cekala da joj se dese prave stvari i kada je napokon odustala sve se desilo kako je i trebalo, presladak je filmic , pogledajte ga...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.4.2009 13:53:17   
mamanp
Film koji je dobio 8 oskara Slumdog Milioner...prica o coveku koji me skrece sa pravog puta, veruje u svoje snove i na kraju te snove i ostvaruje.
Takodje i Jesen u Njujorku sa Ricardom Girom, najmanje 10 puta sam ga gledala i uvijek mogu iznova da placem

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.4.2009 13:56:21   
Ana RR
Gledala sam sinoc Pod suncem Toskane, bas lep filmic! I naravno preeeelepa Italija, uh...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.4.2009 14:04:39   
dunja RR
Anci jesi li pomislila na kraju kada je cak i ona prastara cesma procurela.... tako ce mo i mi kada se najmanje budemo nadale  zabebiti?

Jeste Toskana prelepa, a inace mnogo volin Dijanu Lane...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.4.2009 14:08:52   
Ana RR
Jeste draga, znala sam da ce na kraju proraditi cesma! A cim sam videla kucu zaljubila sam se u nju, eh kad bi mogla i ja tako da odem u Toskanu i kupim kucicu...
I vidis, zelje su joj se ispunile, ali na malo drugaciji nacin! Zaista su cudni putevi gospodnji..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.4.2009 14:12:11   
Jacaca
kao privatnik stalno neke trzavice i stresovi volim ljubavne komedije, ali i trilere. da li neko zna nesto o filmu TANGO NA MESSECINI ili tome slicno kada zena matorog bogatasa uzima identitet jedne prostitutke a u nju se zaljubljuje igrac tanga......ginu oboje na kraju, davno sam gledala i opet bih ali nista ne znam o filmu cak ni tacan naziv. Svideo mi se i dnevnik crvenih cipelica.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.4.2009 14:14:07   
Jacaca
Naravno pored svih ovih koje ste nabrojale da se ne ponavljam.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
4.4.2009 21:15:56   
Mikica2
Grof Monte Kristo

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
6.4.2009 15:05:43   
Sneža
Gledala sam ponovo noćas film Boja purpura,inače nisam plačljiva,ali uz taj film plačem kao pi....a!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
6.4.2009 15:10:33   
dunja RR
snezo potseti me koji je to film i ko glumi....

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
6.4.2009 15:18:51   
Anoniman
ubjedljivo najbolji koje mogu hiljadu puta gledati Brilijantin, Kosa,  Zelena milja, Američka pita, Lažljivac, pa onda domaci filmovi Ko to tamo peva, Mi nismo andjeli 1 dio samo, Ovo malo dushe, Maratonci, ... ne mogu se vise sjetiti

a za preporuciti mislim da je film iz 2004 dobitnik oskara (sto meni nista ne znaci, al eto da i to kazem) je Brilijantni um
i Schindlerova lista

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
6.4.2009 15:24:54   
Sneža
Boja purpura:između ostalih,glume Vupi Golderg i Opra Vinfri.Vupin otac je od malih nogu tuče,maltretira,pa čak i siluje(rađa i dvoje dece),pa je udaje za nekog matorog udovca koji je tretira ništa bolje od oca,muž čak dovodi ljubavnicu da živi sa njima(neka poznata džez pevačica) i onda se rađa prijateljstvo između njih,konačno život postaje lakši i lepši za Vupi...Ma fantastičan je,ovo je u najkraćim crtama.Režirao je Spilberg.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
6.4.2009 15:28:09   
Ana RR
Jako težak film, redovno se isplačem kad ga gledam, uh user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
6.4.2009 16:32:24   
Verus
"Zelena Milja" je fenomenalan (gledala sam ga jedno 10 puta), "Patriota", "Gladijator" a pre neki dan sam gledala i film "Seven punds"  ili ti "Sedam funti" (ne znam kako su ga preveli kod nas?), sa Will Smith-om i diiivan je film. 

Kao mladja sam volela hororce, ali vise nesto nemam zivce za touser posted image ne gode mi

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
28.5.2009 10:26:35   
Sneža
Da li je neka od vas gledala ovaj novi film Andeli i demoni po knjizi Den Brauna,skinula sam ga sa net-a,ali ne mogu nikako da nadem odgovarajuci prevod,a ne mogu docekati da ga gledamuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
28.5.2009 10:30:31   
Ana RR
Nisam draga, ali meni se čita knjiga pa nikako da je kupim!

Kad sam gledala DaVinčijev kod, skroz sam se razočarala... Knjiga je ipak nešto drugo!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
28.5.2009 10:34:28   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Sneža

Da li je neka od vas gledala ovaj novi film Andeli i demoni po knjizi Den Brauna,



U planu je vec nedelju dana, ali nikako da ostanem dovoljno dugo budna pa odem u bioskop... Vise volim da gledam na velikom ekranu nego na kompu...

A Ana je u pravu.. knjiga je ipak knjiga.. user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
28.5.2009 10:42:40   
Rina
Twelve Monkeys (1995)
..i Brad Pitt u svim varijantama user posted image

Pulp Fiction...Akcije poput Oceans Eleven i 21 (2008)

...i fascinira me Lola Rennt nemacki film ,obicno ko ga je gledao ili ga obozava ili misli da je najgluplji film na svetu..
Muzika iz filma je strava, preporucujem !!!

http://www.youtube.com/watch?v=ta1Sn6MtC9w


< Poruku je uredio Rina -- 28.5.2009 10:50:46 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
28.5.2009 12:38:06   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Ana80

Nisam draga, ali meni se čita knjiga pa nikako da je kupim!

Kad sam gledala DaVinčijev kod, skroz sam se razočarala... Knjiga je ipak nešto drugo!


Da,skroz si u pravu za Da Vincijev kod,knjiga fenomenalna a film sasvim prosecan..


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
1.6.2009 11:02:47   
Ana RR
Chasing Amy - jedan od onih totalno ludih filmova user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here