|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
25.12.2010 16:55:08   
choopa choops
The Memory Keeper's Daughter!!! Obavezno pogledati, ne trudnice, tuzan je film.

Ribizla od crtanih mu skini ako nije gledao Toy story (fenomenalan je crtani, MM gleda user posted image ) i Inspektor Gadzet- Poslednji slucaj. user posted image On je malo straiji, ali taman ce mu biti ovi crtaci.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
25.12.2010 18:02:42   
Brana
The Curious Case of Benjamin Button,divan film ali tuzanuser posted image
Angles Heart
Dead at Funeral komedijauser posted image
Avatar akcija
Little Miss Sunshine komedija fenomenalna
i imam jos ali ne mogu sada da se setim jer imam jedno sto diskova sa filmovima pa kada ih opet uzmem i podsetim se naziva napisacuuser posted image user posted image



_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 15:56:55   
Sanjica26 RR
Preporucujem film "Legends Of The Fall"

user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:13:17   
Diabla
Ja zadnjih 10 dana skidam filmove 80-tih. Pocela sam sa filmovima Corey Haim-a, ako ga se sjecate, glumio je u skoro svim teen komedijama. Takodje i trileri iz tog doba su neprevazidjeni. Preporucujem Fatal Attraction, Shattered(1991).

Goonies, Gremlins, Monster Squad, Revenge of the Nerds....


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:17:23   
dunja RR
Juče sam gledala Lovely bones sviđa mi se

a sada naravno gledam Gospodara prstenova, ne mogu propustiti Viga Mortensena, mog omiljenog user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:19:32   
Diabla
I ja sam htjela gledati Gospodar prstenova, nego je mm ugrabio da gleda James Bond-auser posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:20:20   
Sanjica26 RR
Izgleda svi muzevi gledaju taj film.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:23:04   
Diabla
Evo ga trenutno onaj dio gdje idu u Crnu Goru da se kockaju! Crna Gora my ass, vise mi lici na Ausrtiju, nidje veze sa Splendidom, ni Budvom.user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Diabla -- 2.1.2011 22:25:11 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:24:00   
Ana RR
Na kom je Gospodar prstenova???

Ja se kanim da opet pročitam, dugo nisam user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:25:36   
Diabla
Mislim da je RTS, nemoj mi vjerovati.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Na kom je Gospodar prstenova???

Ja se kanim da opet pročitam, dugo nisam user posted image



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:26:23   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Diabla

Ja zadnjih 10 dana skidam filmove 80-tih. Pocela sam sa filmovima Corey Haim-a, ako ga se sjecate, glumio je u skoro svim teen komedijama. Takodje i trileri iz tog doba su neprevazidjeni. Preporucujem Fatal Attraction, Shattered(1991).

Goonies, Gremlins, Monster Squad, Revenge of the Nerds....



Corey Haim! Kako sam se ja ložila na njega user posted image Eeee, ženo, vraćaš me u prošlost user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:26:23   
Sanjica26 RR
A, voz je ekstra. user posted image Nisu docarali kakve ustvari vozove imaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:27:33   
Ana RR
Corey Haim!!!!! Pa nikad mi ne bi pao na pamet user posted image user posted image user posted image Diabla, ti si čudo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:27:34   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Diabla

Mislim da je RTS, nemoj mi vjerovati.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Na kom je Gospodar prstenova???

Ja se kanim da opet pročitam, dugo nisam user posted image




na HRT 2 ali počeo je u 20.00, već je kraj

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.1.2011 22:28:08 >

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:27:41   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Diabla

Evo ga trenutno onaj dio gdje idu u Crnu Goru da se kockaju! Crna Gora my ass, vise mi lici na Ausrtiju, nidje veze sa Splendidom, ni Budvom.user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj, draga, znaš li ti da se ceo bioskop smejao toj sceni sa vozom u navodnoj CG user posted image Mada, lepa je, nema šta (i scena i CG).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:29:52   
Ana RR
Vidim.. ovo je već kraj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:30:15   
Sanjica26 RR
Jel se meni cini da se u filmu pojavljuje Lazar Ristovski?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:30:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Jel se meni cini da se u filmu pojavljuje Lazar Ristovski?


ne čini ti se, on je

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:31:07   
Diabla
Kuku, a ja kao vodic kada pokazujem Splendid i govorim kako je bila scena u filmu, vidim da me blijedo gledaju...jaooo blama, prvi put sam sada vidjela ovu bruku. A voz, hahahahaha, Isuse!!!!!

Nego, Corey Haim, ah san mnogih nas... Jeste li znale da je umro od predoziranja?user posted image kukavac, nikada nije prebolio staru slavu, a nista nije snimao u zadnjih 10 godina. 


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:33:27   
Ana RR
Nisam znala.. i to je bilo ove godine u martu koliko vidim na netu..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:36:19   
Diabla
A sjecate li se Sasha Mitchell-a? on je glumio u nastavcima Kick Boxer-a, i on je frajer user posted image

Bas cu sad da gledam sa korijem neki film, nego se uvijek poslije takvih filmova osjecam jadno i prazno, ako me razumijete. Tada je nakako sve bilo lakse, veselije...


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:38:25   
LillyT
Diabla, carica si, gde iščupa Odred protiv monstruma user posted image user posted image user posted image

Sećaš li se Silver Bullet user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:39:05   
Ana RR
Ženo, odakle ti takvo pamćenje user posted image ja sam sve zaboravila user posted image

Jeste, draga, nekad je sve bilo bezbrižnije..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:43:49   
Diabla
Lilly, Odred smo imali na video kaseti kao mali, i sjecam se da se komsiluk kupio kod nas da gledamo na VHS.

I Srebrni metak sam skinula. Nevjerovatno, ali filmovi tada su zaista imali svoje cari. nije bilo kompjutera, efekti koliko god nam se cinili sada smijesni, bili su bar prirodni.

Evo jos jedan film, Junak skejtborda sa Josh Brolinom? A kako sam bila u njega zaljubljena, majkooooo milaaauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
2.1.2011 22:43:55   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Diabla

A sjecate li se Sasha Mitchell-a? on je glumio u nastavcima Kick Boxer-a, i on je frajer user posted image

Bas cu sad da gledam sa korijem neki film, nego se uvijek poslije takvih filmova osjecam jadno i prazno, ako me razumijete. Tada je nakako sve bilo lakse, veselije...




nikada čula ni videla, definitivno sam mnogo starija od vas user posted image

mojoj generaciji su bili frajeri, kada smo bili klinci: Ralph Macio, Luke Peri.......

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.1.2011 22:44:16 >

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here