|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
27.12.2009 9:01:35   
Anitaaa
Prohujalo sa vihorom je oduvek moj omiljeni film.Gledala sam ga 100 puta sigurno i uvek ga gledam kao prvi put.Vivijen Li i Klark Gebl...-Odlično!user posted image

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
27.12.2009 9:06:04   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: dunja


Jel gledao neko Avatar?Planiram da ga gledam , pa cisto da vidim da li je neko gledao...

P.S. Viking, nasa Iva iz odeljenja je radila fotografiju za ceo film, Cameroon je bas nju trazio...
....
...zvala me njena mama da idemo u bioskop da ga pogledamo, naravno u 3D verziji, javljam vam, ko voli fantastiku.....



Odličan je film, gledala sam 3D verziju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
27.12.2009 13:05:26   
lence
IZVORNA PORUKA: minavb

Da, tu smo negde. Secate se filma "The hunger"? Mogla bih da ga gledam hiljadu puta!


To je onaj "vampirski" sa David Bowie, Cathrine Deneuve i Susan Sarandon? Ima neku zavodljivu, tesku atmosferu, vizuelno mi je primamljiv sa svojim bojama, odecom, okruzenjem; takodjer se i muzika fino uklapa (klasicna, Bauhaus, fazoni '80ih). Mislim da se najvise koncentrise na ljubav, lojalnost, starenje (podmladjivanje) i na kraju gubljenje svega.
Dobar je film, jedini moj problem je sto sam ja ocekivala vise (a dodatni bonus da spomenem je umereni lezbejski odnos izmedju dve vodece glumice, hmmm). user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
27.12.2009 13:45:30   
Anoniman
   e pa sad prvo da odgovorim na prvo pitanje user posted image
Najbolji film - Pijanista
Sjećaš li se Doli Bel
Skupljači perja
a imam više njih da preporučim.....  recimo - Secret window   (volim glumu Džonija Depa)

                                                hmmmm ne znam kako se tačno zove ali u naslovu je ime Bendžamin, da li Dnevnik Bendžamina... jako sam loša sa naslovima ali zato radnju posrčem... user posted image

                                                  Snatch
                                                  Monstrum

Folmsko ostvarenje Igoovog romana Jadnici    (obožavam loše likove koje tumači Dž. Vuds)



naravno Maratonci ("U mene sumnjaš jel* bre?")  user posted image , Ko to tamo peva   ("e Crk*o dabo***")user posted image   .....




(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
1.1.2010 15:32:48   
dunja RR
Molim za pomoc; planiram da gledam Avatar u bioskopu.....e sad ima verzija obicna, zaim 3d i 3d sa specijalni efektima sa stolicamai basovima( ovo samo u Koloseju Usce i Delta city);svakako idem na 3d ali me zanima da li da doplatim za ove specijalne efekte( pise na sajtu Kolosej da postoju mogucnost da Vam pozli-mucnina,) pa ne znam da li da izazivam sudbinu, ili da idem samo na 3d verziju bez specijalnih efekata...

sta kazete, da li je ko gledao i koju verziju?

guppyka?

< Poruku je uredio dunja -- 1.1.2010 15:35:54 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
1.1.2010 15:37:28   
guppy RR
Ja sam gledala klasični 3D, ali mislim da bi išla na onaj sa spec. efektima, da imam i to na izbor. Što da ne :)
ljubac i lep provod

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
1.1.2010 15:51:52   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ja sam gledala klasični 3D, ali mislim da bi išla na onaj sa spec. efektima, da imam i to na izbor. Što da ne :)
ljubac i lep provod



hvala ti, u nedelju idem; a procitala sam da ima taj Kolosej i u Ljubljani, pa sam pomislila da si tamo isla....

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
1.1.2010 15:52:27   
Delijagirl
A o cemu se radi taj avatar uopste? 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
1.1.2010 15:54:24   
dunja RR
Radnja filma „Avatar“ smeštena je u 22. vek na malu planetu Pandora koja je naseljena rasom Navi, ogromnim plavim humanoidima, miroljubivim dok ih neko ne napadne. Ljudi ne mogu da dišu na planeti Pandora pa su genetskim inženjeringom stvorili hibrid poznat kao Avatar, ljudski duh u telu vanzemaljca. Džejk Suli (Sem Vortington), invalid i ratni veteran, dobrovoljno se prijavio da živi na planeti Pandori kao Avatar. Zaljubljuje se u princezu Navi plemena i postaje deo sukoba između nijhovog i našeg sveta. Rad na ovom filmu Kameron je započeo pre 14 godina kada mogućnosti za realizaciju njegove ideje još nisu ni postojale. Sada, na kraju produkcije koja je trajala četiri godine, ‘’Avatar” pruža neverovatno i do sada nedoživljeno bioskopsko iskustvo u kome će se revolucionarna tehnologija, stvorena da bi se napravio ovaj film utopiti u emocije likova i odvesti vas duboko u priču.
Trajanje: 2h 42min / 162min
Godina: 2009
Zemlja porekla: SAD
Jezik: engleski
Scenario: James Cameron
Režija: James Cameron
Uloge: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel David Moore



< Poruku je uredio dunja -- 1.1.2010 15:56:32 >

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
1.1.2010 15:58:00   
dunja RR
I da se pohvalim, Iva koja je isla sa Viking i samnom u osnovnu skolu (sedele smo u klupi) je radila fotografiju za ovaj film.

Vec je dobila Oskara za King Konga, nadam se da ce i za Avataruser posted image

< Poruku je uredio dunja -- 1.1.2010 15:59:05 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
1.1.2010 16:01:07   
Delijagirl
Hm imam osecaj da se meni ovo nebih svidelo.... A svaka cast za Anu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
1.1.2010 16:19:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Hm imam osecaj da se meni ovo nebih svidelo.... A svaka cast za Anu user posted image user posted image user posted image


takođe.

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
1.1.2010 17:10:22   
guppy RR
Ej... verujte mi na reč.. ja mislim da SVAKO nešto nađe za sebe u tom filmu.
Ja sam očekivala totalni film u stilu Rat zvezda i slično, ali ovo je... Mmmmmmmm.

... njam njam... sad bi ga gledala ponovo.

Dunja, bili smo u Koloseju, ali na klasičnom 3D. Ovaj sa efektima ima samo u Kolosej Xpand-u kod nas.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
1.1.2010 17:13:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR


Ja sam očekivala totalni film u stilu Rat zvezda i slično, ali ovo je... Mmmmmmmm.



mislim da mi je tu zapelo pomislila sam a ne još jedan takav..........user posted image
...volim te dubokoumne, da se zapitaš nakon njega.... ako odgovara tom opisu - može!user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
1.1.2010 18:21:45   
guppy RR
Ja sam se zapitala i tokom njega i nakon njega user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
1.1.2010 18:26:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ja sam se zapitala i tokom njega i nakon njega user posted image



user posted image nego, sestro...kahm..kahm..user posted image user posted image .reci ti meni ima li tu golotinje...?user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
1.1.2010 18:30:50   
cipiripi
srce moje imas u nedelju NISKE STRASTI 2 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
1.1.2010 18:34:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

srce moje imas u nedelju NISKE STRASTI 2 user posted image user posted image user posted image


jeeeel? user posted image

koji kanal?user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Najbolji film(film za preporuciti)
1.1.2010 18:35:41   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Hm imam osecaj da se meni ovo nebih svidelo.... A svaka cast za Anu user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image draga zbunila si me, koja Ana?

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
1.1.2010 18:35:59   
cipiripi
mislim da je rts1.. provericu pa ti javljam user posted image
ima dosta scena explicitnog sexa user posted image user posted image user posted image
po tvojoj merki user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
1.1.2010 18:43:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

mislim da je rts1.. provericu pa ti javljam user posted image
ima dosta scena explicitnog sexa user posted image user posted image user posted image
po tvojoj merki user posted image



eh, sad.....user posted image ja sam ti za čistu erotiku .... sve preko toga .. ne vreeedi ... user posted image nego, čula sam da je prvi mnogo boli?user posted image   priznaćeš da je nenadjeb*** ? user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
1.1.2010 18:45:42   
Anoniman
«Niske strasti 2»



user posted image Četrnaest godina posle velikog uspeha filma «Niske strasti», Šeron Stoun ponovo tumači ulogu fatalne plavuše Ketrin Tramel, i to u nastavku blokbaster hita iz 1992. godine. U filmu «Niske strasti 2: Zavisnost od rizika», spisateljica Ketrin Tremel živi u Velikoj Britaniji i ponovo je osumnjičena za ubistvo. Skotland Jard angažuje psihijatra dr Majkla Glasa da je pregleda, ali kao i detektiv Nik Kuran (Curran) u originalu, i Glas biva fascniran zanosnom ženom i dozvoljava joj da ga uvuče u igru zavođenja. user posted image Majkl Daglas, koji je igrao detektiva Kurana u prvom filmu, ne pojavlje se u nastavku, a glavna muška uloga poverena je Britancu Dejvidu Morisiju, koji je do sada uglavnom radio na projektima za televiziju. U ostalim ulogama pojavljuju se Šarlot Rempling i Hju Dansi, a reditelj je takođe Britanac Majkl Kejton-Džons, poznat po filmovima Skandal, Dok Holivud, Rob Roj, Šakal i Grad pored mora... 


p.s. Av. Av . Av.     user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
1.1.2010 18:47:57   
cipiripi
ti si se bas potrudila user posted image

jeste, prvi je bolji..user posted image

ja inace mnogo volim filmove Pedra Almodovara, jesu malo bolesni i morbidni.. ali ipak su mi extra user posted image

"Sve o mojoj majci", "Vezi me", su mi mnogo dobri filmovi..user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
3.1.2010 17:28:24   
dunja RR
malopre dođoh, gledala sam ga -AVATAR-.....

...ostala sam bez teksta....sve je PREDIVNO. priča, boje, priroda, doživljaj, mašta....mmmm-gledajte ko voli bajkovitu SF.....user posted image

< Poruku je uredio dunja -- 3.1.2010 17:29:44 >

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Najbolji film (film za preporuciti)
3.1.2010 19:09:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ti si se bas potrudila user posted image

jeste, prvi je bolji..user posted image

ja inace mnogo volim filmove Pedra Almodovara, jesu malo bolesni i morbidni.. ali ipak su mi extra user posted image

"Sve o mojoj majci", "Vezi me", su mi mnogo dobri filmovi..user posted image



.....i moj ukus kada su filmovi u pitanju je dosta specifičan... slažem se za Pedra!

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here