|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
15.7.2020 22:39:51   
branki*
Hvala,sanjice😊bas cu da potrazim da vidim.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
16.7.2020 9:39:06   
Peace*
Od poslednjeg javljanja sam pročitala:
Suzan Kolins: Igre gladi - Balada o ptici pevačici i zmiji
Nandor Major - Poraz

Sad sam krenula od Keplera - Ugovor paganini.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.7.2020 9:25:43   
mama Jo
Ja sam sinoc pocela ,,Slatki ukus suza'', dala mi rodjaka jos pre jedno 2 nedje, pa da procitam i vratim joj. Na pocetku sam i ok je. Trska radnja cini mi se, bas me zanima kako ce teci prica.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.7.2020 22:28:16   
Didy
Stigoh danas do kraja Handkeove "Moravske noći". Kako sam dalje odmicala, sve me je više oduševljavala, poslednjih 70 strana sam u jednom dahu pročitala i veoma emotivno doživela, kao neka erupcija emocija koje su se nakupljale sa svakom stranom. Vredelo je početnog "mučenja" i hvatanja "zaleta". Počela sam popodne po preporuci s foruma da čitam "Čudan osećaj u meni" Orhana Pamuka. Kad sam već u Turskoj, nek bude i knjiga o njihovoj kulturi. 😉 Orhan Pamuk me dosta podseća na Ivu Andrića stilom, a i tematikom, obojica imaju elemenata orijenta, naravno Pamuk mnogo više, ali i dosta motiva im je slično. To sam skontala još ranije dok sam čitala njegove knjige. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.7.2020 22:33:26   
Sanjica26 RR
Didy, tacno na Ivu Andrica podseca njegov stil pisanja.


Uzela sam sad njegovu "Zovem se crveno". Bas me zanima da li ce mi se svideti kao knjiga "Cudan osecaj u meni". 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.7.2020 6:17:01   
Didy
"Zovem se Crveno" je prva njegova knjiga koju sam čitala. Malo mi je teško išla, ali mislim da je zato što sam je čitala u nekom periodu svog života kad nisam imala baš mnogo vremena za čitanje, pa sam pravila duge pauze, skoro pa zaboravljala šta se događalo na prethodnim stranama.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.7.2020 9:48:09   
branki*
ja procitala -prica o novom prezimenu i prica o onima koji odlaze i ostaju.
onako...sta znam.ok je,vredi citati,ali nije i ono..ultra al in

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
1.8.2020 22:22:11   
Didy
Juče sam završila "Čudan osećaj u meni" Orhana Pamuka. Ne znam zašto sam više očekivala. Prebrzo mi je radnja išla, preleteo mi je neke ključne momente, razvukao na delovima koji me nisu previše zanimali. Spremam se da počnem Murakamija "Pisac kao profesija". Čeka me već par meseci. 🙂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.8.2020 8:45:05   
mama Jo
Procitala sam toliko dobru i primamljivu recenziju o ovoj knjizi da cu da idem da je kupim i citam cim zavrsim Slatki ukus suza, nisam sad par dana citala. Treba mi jos dva dana da zavrsim.

Elem, je l' citao neko?

user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.8.2020 10:23:52   
Sanjica26 RR
Nisam citala ovu knjigu. Kod mene je stalo citanje, jer sam bila bolesna. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
16.9.2020 14:34:51   
Sanjica26 RR
Ja nemam sad vremena da citam, ali pre spavanja procitam dve glave Moja genijalna prijateljica. Sad mi se dopada nakon gledanja serije. Ipak je knjiga knjiga.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
16.9.2020 14:36:13   
jess021
Ja cekam da mi drugarica pozajmi čuvene Pertle. Javljam utiske 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
16.9.2020 17:13:33   
mikica88

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Procitala sam toliko dobru i primamljivu recenziju o ovoj knjizi da cu da idem da je kupim i citam cim zavrsim Slatki ukus suza, nisam sad par dana citala. Treba mi jos dva dana da zavrsim.

Elem, je l' citao neko?

user posted image




Nisam citala
Ja sad trudjicke.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
16.9.2020 17:33:14   
Sanjica26 RR
mikice, pravilo na forumu je da se ne citiraju slike. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
16.9.2020 19:18:18   
branki*
podsetile ste me...moram da vratim maleckoj knjige u biblioteku..ja opet ne stizem da citam nistauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.9.2020 0:09:17   
Didy
Zbor prosvetara u ovoj temi s istim zaključkom - Ne stižem da čitam! Hehehe, dobrodošao, septembre meseče, prosvetarska najveća radosti! 😂😂


Onaj Murakami "Pisac kao profesija" pročitan u dahu. Za ljubitelje istog - Uživaćete! 💞 
Uzela sam da čitam Ljosu " Raj na drugom ćošku" i moram da kažem da mi se dopada. Tek sam na prvim poglavljima, ali obećava. Uostalom, kao j sve njegovo što sam pročitala. Jedina muka mi je što mi se mnogo sviđa, a trenutno ne stižem da čitam (ona pomenuta septembarska muka prosvetarska). 😂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.9.2020 9:47:32   
Peace*
Čitam Čarobnja - Džon Fauls.
Veoooma mi se dopada, ali mi jako sporo ide.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.9.2020 10:24:28   
Milena18
Jess, ja sam čitala Pertle. Dopala mi se, lep stil pisanja. I zamisliš se dosta na kraju o mnogim stvarima.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.9.2020 10:31:47   
gocic
Milena, citala sam i ja. Bila pod utiskom dugo.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.9.2020 12:26:05   
jess021
Milena, cula sam da je dobra, javljam utiske



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.9.2020 12:28:54   
Sanjica26 RR
Cula sam za tu knjigu. Mozda uzmem sebi za rodjendan.

Didy, bas si me zainteresovala za taj naslov od Murakamija. Davno nisam njegovo citala.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.9.2020 14:56:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.9.2020 13:33:47   
mama Jo
Ja sam davno procitala jedan deo iz Pertli i skroz me je zainteresovala knjiga i nikada da uzmem da je procitam.... Mislim da je prica skroz realna i bukvalno svakodnevna, i da je zato bas i dobra.

Ja sad citam Momu Kapora. Svasta... Trenutno sam ppd utiskom procitane Sanje...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.9.2020 13:35:09   
pari
Ja bas volim Murakamija, dosta toga sam procitala...mogla bih da kupim nesto od njega sad



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
18.9.2020 0:47:28   
Didy
Nadam se da će uskoro objaviti neku novu Murakamijevu, sve sam ih pročitala, pa iščekujem nove.


Usput sam negde pročitala da uskoro izlazi nova Bakmanova knjiga, pa joj se radujem. I njegove sve imam. Kupio me je Uveom zauvek.😊

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
18.9.2020 6:22:40   
Sanjica26 RR
I mene Didy je kupio. Videla sam i ja novu knjigu, a ima i serija po knjizi. Krece od oktobra na HBO



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here