|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.1.2021 12:35:07   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Je l to onaj film sa Julijom o decaku sa posebnim potrebama, Cudo?


Koliko sam se isplakala zbog ovog filma...



Da, i ja Anci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.1.2021 13:09:04   
emicaa


IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja imam "problem", prebrzo citam. Mogu lagano preko 300 strana dnevno. I trebala bi mi nova knjiga svaki drugi dan, treba to finansirati 😄




Isto 🤦‍♀️ a kao luda,ako pocnem citati ne ispustam je.Kuvam rucak a knjiga je tu da usput citam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.1.2021 13:12:24   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

U pauzi između ucenja citam "Kradljivac orhideja". Moje omiljeno cvece. Ko zeli da sazna sve o orhidejama prava knjiga za njega.Medvedograd ceka. Uzela sam Agi i ja. Procitala sam od tog pisca Čudo Ima i film sa Julijom Roberts ( Gledala sam do pola sa Dunjom). Zavrsila kod kuce. Meni je drzala paznju. 


Kradljivac orhideja mi stoji na polici, dobila na poklon, ali nikako da dođe na red. Javljaj utiske!
Kad smo kod orhideja, skoro sam čitala Kuću orhideja, od ovde pominjane i hvaljene Lusinde Rajli, i sad uopšte nemam želju da čitam njene ostale knjige, a planirala sam.Čitam ja i limunade, ali što je mnogo -mnogo je. Lik jeste homoseksualac, pa nije homoseksualac, zapravo ni on nije znao jeste li ili nije. 🤦Muž je mrtav, pa ipak nije. Stil pisanja je ok, ali priča totalno bezveze.

< Poruku je uredio gagana83 -- 5.1.2021 13:13:35 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.1.2021 13:21:14   
branki*
mama jo,ako je njiga dobra i pisana stilom koji mi je kako ja volim,za dan,dan i po,dva procitam,s tim sto meni deca sad se sama zabavjaju isto,pa ne traze puno pazne kao kad s bili bebci.
veceras gledam film,ovih dana,bas sam pod utiskom.sto kaze ana,ne znam da li bih zelela da ga opet citam,jer ovaj osecaj je neponovjiv,mozda za 4 godine ili 5...citala sa i -1000 cudesnih sunaca,takodje izuzetna,ali lovac je mnogo teza i dublji utisak ostavlja.boze,kako nisam pre ovo citala...
javna ptica od ljijane habjanovic sam i ja citala,i zenski rodoslov.te dve.meni su dobre te knjige.
to sto je rekla sanjica o tom decaku,planiram da vidim da li ima.
inace,ne kupujem knjige,samo uzimam iz biblioteke.kupim kad smo u bgu polovne na ulici ili kad dodju na posao ,ali tad za decu uzmem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.1.2021 13:32:56   
mama Jo
Jeste branki, bas tako sto kazes za Lovac na zmajeve... Ne znam ni jednu sa kojom bih je uporedila sto se tice emocije koju nosis posle citanja. Bas je onako posebna.

I ja najcesce iz biblioteke uzimam.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
6.1.2021 9:23:27   
branki*
jao,odgedala film snimljen po njizi Lovac na zmajeve.ocajan je.bas sam razocarana.znam da je kn jiga uvek boja od filma,ali onako dobra knjiga stvarno zasluzuje malo bolji filmuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
10.1.2021 15:48:32   
Duškić
Citala sam gu knjigu, ali nisam znala da ima film. Bas da pogledam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.1.2021 15:30:01   
jess021
Covek po imenu Uve, savrsena. Bas mi se dopala, odlicna prica, odlican stil... 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.1.2021 15:31:49   
Sanjica26 RR
Jess, sad filmic odgledaj. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.1.2021 15:37:44   
jess021
Sanjice, gde si gledala? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.1.2021 16:01:28   
Sanjica26 RR
Ево 

Клик

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.1.2021 17:47:19   
mama Jo
Jess, javi utiske za film, meni je knjiga neuporedivo bolja.. Stil mi je odlican, uzimam sad i ostale njegove da citam

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
18.1.2021 13:02:04   
gagana83
Uve je ❤️


Pročitala sam sve Bakmanove, Uve mi je br 1, mada mi se i Medvedgrad baš svideo. Jedino mi Baka nije legla, uopšte nisam mogla da se skoncentrišem na priče iz prvog dela, dok se recimo ta knjiga mojoj kumi najviše svidela.
Uzela sam Hoseinijevu Hiljadu čudesnih sunaca. Davno sam čitala Lovac na zmajeve, možda i najpotresnija knjiga koju sam čitala.Te mi knjige nigde nema, dala sam je davno nekom na čitanje, pojma nemam kome.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
18.1.2021 13:14:12   
Sanjica26 RR
gagana, ja sam morala baku dva puta da procitam. Drugi put mi je legla.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
19.1.2021 10:09:51   
mama Jo
Audio knjige... Je l' neki slusa i gde?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
19.1.2021 10:20:07   
Sanjica26 RR
Preko bookmate. Ima i decijih bajki. Samo da se uplati pretplata.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
19.1.2021 17:36:53   
branki*
meni se baka odmah dopal i svidela.od tri bekmanove knjige,,najmanje mi je legla brit mari,a najboja uve..baka mi je ok.ali,bez izuzetka,sve knjige su jako dobre.
ja procitala-A planine odjeknuse.pola blistavo,da sam guglala i zeela da upoznam pisca i da budem clan fan klubauser posted image user posted image user posted image a,delom,dosadno,razvuceno,mrljavo.
lovac na zmajeve,broj 1.
1000 cudesnih sunaca,br 2.
A,planine odjeknuse,br 3,ima blistavih delova,druga polovina knjige dosadna
e osporavma
ja nesto razmisljam-je li sustina dobre knjige da ti legne i procitas je u jednom dahu ili da je citas nedelju dana,tipa ,ana karenjina...ne osporavam vrednost,samo mislim na glas.

< Poruku je uredio branki* -- 19.1.2021 17:42:09 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
19.1.2021 18:16:04   
jess021
Meni je merilo da mi probudi emociju i da i njoj danima razmisljam.


Verovatno sam jedna od retkih ali meni nijedna od Hoseinia nije ostavila utisak. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.1.2021 10:14:19   
nata11
Meni ostala od Bakmana jos Medvedevgrad i Uznemireni ljudi. E sad zeznuh se poceh sa serijom user posted image user posted image . Obicno idem knjiga pa serija. Kako cu se skoncetrisati sada na knjigu ne znam.

Meni je i film Uve user posted image bas sam uzivala (sto ne mogu reci i za seriju Medvedevgrad)

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.1.2021 10:17:51   
Ana RR
Meni Medvedgrad stoji već mesec dana, ni stranicu nisam stigla da pročitam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.1.2021 10:19:47   
nata11
Meni ova deluje interesantno klik

< Poruku je uredio nata11 -- 20.1.2021 10:20:13 >


_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.1.2021 22:50:48   
emicaa
Ja sam trenutno u nekoj pauzi sa citanjem.Nikako da pocnem

Zadnjih par mjeseci sam citala samo neke limunade,ne gode mi teze teme.Imam 3 trilera,vec mjesecima cekaju na citanje ali ne mogu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.1.2021 23:09:30   
mati

IZVORNA PORUKA: nata11

Meni ova deluje interesantno klik

Nato, baš mi se dopalo ovo. Meni vise idu knjige na engleskom, mislim da ih sa većom pažnjom i razumevanjem čitam. Na srpskom nekako utonem i izgubim se..

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.1.2021 23:46:38   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: nata11

Meni ostala od Bakmana jos Medvedevgrad i Uznemireni ljudi. E sad zeznuh se poceh sa serijom user posted image user posted image . Obicno idem knjiga pa serija. Kako cu se skoncetrisati sada na knjigu ne znam.

Meni je i film Uve user posted image bas sam uzivala (sto ne mogu reci i za seriju Medvedevgrad)


Nato, gde gledas seriju?
Ja zato Medvedgrad ostavljam za kraj, da provitam knjigu pa odgledam seriju.
Hocu i ostale da procitam njegove, nikako da odem u biblioteku da uzmem.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.1.2021 7:31:43   
gagana83
Meni se serija nije bog zna kako svidela.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here