|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
11.8.2014 7:00:14   
serpica

IZVORNA PORUKA: jovicaa

uvek mozes da radis svasta, da radis na sebi, kada imas viska vremena.




tacno, ali opet i za to ne treba mnogo vremena,

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
11.8.2014 7:32:44   
vikiveki
I meni dosta puta prođe kroz glavu misao, kakav bi mi život bio bez svih obaveza koje imam...i znam da bi mi bilo dosadno pa zato nastavim da guram dalje,jer sam tako naučila i čini mi se što više obaveza imam to bolje funkcionišem...izgleda su obaveze te koje me nateraju da se bolje organizujem, a kada se dobro organizuteje onda je to već pola posla odrađenouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
11.8.2014 7:38:11   
serpica
i ja mislim da ne bih znala sta da radim,navika valjda

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
11.8.2014 7:39:26   
branki*
more,znala bih i te kakouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
11.8.2014 7:41:04   
17 joka
i ja bih volela da imam sve te obaveze koje imate viuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
11.8.2014 7:42:57   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: branki

more,znala bih i te kakouser posted image

user posted image

ja mogu reci da mi ne prolazi nista kroz glavu hahah prosto moja obaveza je dete, nisam zaposlena. Ono sto uradim po kuci i dvoristu uradim danas ako ne sutra, niko me ne ganja. Tako da ne mogu reci da me obaveze stiskaju.user posted image privatne casove opet drzim u vreme kad meni odgovara, tako da mi ni to ne pada kao obaveza.Ma nista. Jedino eto bracne obaveze nekad stisnuuser posted image a nekad sam premorena da ih ispunjavam ahahahah

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
11.8.2014 7:48:19   
serpica

IZVORNA PORUKA: 17 joka

i ja bih volela da imam sve te obaveze koje imate viuser posted image




imaces joko,imacesuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
11.8.2014 7:51:26   
17 joka
Šerpi, e iz tvojih usta u bozije usiuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
29.10.2014 15:20:06   
Kata90

IZVORNA PORUKA: vikiveki

I meni dosta puta prođe kroz glavu misao, kakav bi mi život bio bez svih obaveza koje imam...i znam da bi mi bilo dosadno pa zato nastavim da guram dalje,jer sam tako naučila i čini mi se što više obaveza imam to bolje funkcionišem...izgleda su obaveze te koje me nateraju da se bolje organizujem, a kada se dobro organizuteje onda je to već pola posla odrađenouser posted image


istouser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
29.10.2014 17:27:38   
Mala Elena
Pomislim..." eh kad bi imao ko da pricuva bebu da odradim sta imam..", obaveze mi nisu problem, sto se mora nije tesko. Kad se vratim na posao za par meseci nece biti dosadno svakako user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
29.10.2014 20:08:35   
choopa choops
Kad me stisnu obaveze, ja se uhvatim interneta i pravim se looda user posted image Evo npr. trebalo bi da pakujem djecu naa 4-dnevni put, a ja sad tu čituckam sve i svašta, a poslije ću u ponoć da kukam i da se samosažaljevam. To je odgovor na drugu temu user posted image

A na prvu je...šta je meni ovo trebalo da čitam ovu temu od početka user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
29.10.2014 20:11:10   
Olga75
Cupaaaaa user posted image
pa sta kad stisnu obaveze , nista bogati
drago mi je sto si tu i sto cekas trecu lepotu
stvarno su ti pupupu lepa deca grahota bi bilo da ne radjas jos user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
29.10.2014 20:13:56   
milicicak
Kad me stisnu obaveze, a stiskaju svakodnevno sa svih strana, ocekivanih i neocekivanih, ja pomislim:
Spavanje je precenjeno user posted image i bude mi lakse user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Šta mi sve prođe kroz glavu kad me stisnu...
29.10.2014 20:34:42   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Cupaaaaa user posted image
pa sta kad stisnu obaveze , nista bogati
drago mi je sto si tu i sto cekas trecu lepotu
stvarno su ti pupupu lepa deca grahota bi bilo da ne radjas jos user posted image


Bogumi se nećemo oko obaveza uznemiravat! user posted image Da počinemo malo, dosta smo radili user posted image

user posted image

Treću sreću poganeću user posted image Vidjećeš me u ovoj temi tamo na proljeće, uopšte neće biti ovih smješaka ovoliko user posted image

P.S. A ne moram da dodam čijim sam se komentarima najviše smijala na temi user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 439
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here