|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontracepcija
29.3.2010 13:02:47   
Rivana
mada ja sam bila i bolesna imala sam upalu plucne maramice pa sam pila i antibiotike, valjda mi se sve skupilo pa mi nije bilo ok user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 29.3.2010 13:04:45 >

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kontracepcija
30.3.2010 1:08:47   
choopa choops
Ja (mi) smo koristili uvijek prezervativ i rjedje prekinuti snosaj. 

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu ElmaB)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kontracepcija
21.4.2010 23:25:50   
gagana83
Ja se dvoumim izmedju spirale i pilulauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kontracepcija
21.4.2010 23:26:52   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image user posted image
kasno ti je sad draga user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kontracepcija
21.4.2010 23:28:23   
gagana83
user posted image user posted image user posted image Znala sam da ces me i ovde prozvatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kontracepcija
21.4.2010 23:28:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja se dvoumim izmedju spirale i pilulauser posted image

Uf ja sam alergična na spiralu i iz više razloga sam pre za oralnu kontracepciju nego za spiralu.....
Dobro se informiši, draga ..

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kontracepcija
21.4.2010 23:34:53   
gagana83
Planiram kod doce za koji dan pa cu videti s njim.Mada kako je lud,i on ce me ubedjivati da odmah pravim drugouser posted image Zadnji put kad sam isla kod njega nas je ubedjivao da ne pravimo pauzuuser posted image

I ja sam vise za pilulu,nesto ne bih da mi opet ceprkaju dole.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kontracepcija
21.4.2010 23:37:50   
cipiripi
a sad ozbiljno....
zasto se ne praktikuje varijanta "vadjenja"... ja kapiram da se svakom lepse da sve bude do kraja .. al me niko ne moze ubediti da muskarac ne moze da se iskontrolise...user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kontracepcija
21.4.2010 23:37:58   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagana83

Planiram kod doce za koji dan pa cu videti s njim.Mada kako je lud,i on ce me ubedjivati da odmah pravim drugouser posted image Zadnji put kad sam isla kod njega nas je ubedjivao da ne pravimo pauzuuser posted image

I ja sam vise za pilulu,nesto ne bih da mi opet ceprkaju dole.



Ama jos jedno pa onda spirala user posted image
Salim se,ja nikad nisam koristila pilule,samo kondom,a vec duze vreme praktikujemo ''''vadjenje'''',kako cipi rece goreuser posted image ,pa ti nisam upucena.

Ja i dalje zivim u svetu gde se misli sa ti od tih pilula porastu brkovi user posted image

< Poruku je uredio marince -- 21.4.2010 23:39:50 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kontracepcija
21.4.2010 23:41:01   
gagana83
IZVORNA PORUKA: cipiripi

a sad ozbiljno....
zasto se ne praktikuje varijanta "vadjenja"... ja kapiram da se svakom lepse da sve bude do kraja .. al me niko ne moze ubediti da muskarac ne moze da se iskontrolise...user posted image


Ma nije problem u tome,al opet mi to nije 100% sigurno!
Trenutno nam je to metoda ali mi nije dugorocno resenje.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kontracepcija
21.4.2010 23:41:58   
cipiripi
pa i ne treba da bude dugorocno user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 9:39:40   
LillyT
IZVORNA PORUKA: cipiripi

zasto se ne praktikuje varijanta "vadjenja"...



Hm, to je bila nasa kontracepcija, vidis koliko je bila uspesna user posted image uvek vadjenje, nikada do kraja i eto...

Nego, pilule i dojenje?!? Ne znam da li idu zajedno user posted image Pitacu ja dr-a na kontroli, ali me zanima da li je neka od vas dojila i pila pilule?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 10:23:43   
gagana83
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: cipiripi

zasto se ne praktikuje varijanta "vadjenja"...



Hm, to je bila nasa kontracepcija, vidis koliko je bila uspesna user posted image uvek vadjenje, nikada do kraja i eto...

Nego, pilule i dojenje?!? Ne znam da li idu zajedno user posted image Pitacu ja dr-a na kontroli, ali me zanima da li je neka od vas dojila i pila pilule?


Nikako pilula i dojenje!
To ce ti svaki doktor reci.
Ja ne dojim vise pa sad mogu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 10:31:50   
jabudic
Ja sam koristila Jasmin, pa sam presla na Jeanine, jer mi je Jasmin doveo do takvog pada libida, da nije bilo potrebe za kontracepcijomuser posted image  a onda sam posle izvjesnog vremena napravila pauzu posle Jeanine i vise nisam pocinjala da ih koristim... Sad koristimo tinejdzersku kontracepciju-prekinut snosaj, koji je bio efikasan u svih 5 godina veze user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 11:00:42   
Nena81
Nama za 5 god veze nikad nije pukao kondom, prvi put kada nam se to desilo u braku eto nama bebe user posted image user posted image user posted image , verovali ili ne.
Za sad koristimo kondom, ja sam htela da stavim spiralu kada je malecka imala 3mes, dr na pregledu mi rekao da sacekam prestanak dojenja jer od kontrakcija materice prilikom dojenja moze spirala da ispadne pa da se ne maltretiram. A i ona se stavlja u toku men. a ja jos nisam dobila prvu od porodjaja.
Iskreno od ovo;likog nespavanja nesto mi i nije bas do akcije, pa nam je i to jedan vid kontracepcije user posted image .

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 11:10:31   
Rivana

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja sam koristila Jasmin, pa sam presla na Jeanine, jer mi je Jasmin doveo do takvog pada libida, da nije bilo potrebe za kontracepcijomuser posted image  a onda sam posle izvjesnog vremena napravila pauzu posle Jeanine i vise nisam pocinjala da ih koristim... Sad koristimo tinejdzersku kontracepciju-prekinut snosaj, koji je bio efikasan u svih 5 godina veze user posted image

ja od jasmina imam glavobolje, doktorka mi rekla da to traje pravih meseci ili da predjem na jaz od njih kao nema glavobolje.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 11:48:08   
jabudic
Ja sam od Jasmina imala osjecaj da sam najljepsa zena na svijetu, tacno kao da mi je naglasavao moju zenstvenost i senzualnost, ali dzaba mi sve to, kad mi sex nije bio ni na kraj pametiuser posted image  u tom periodu sam  stvarno imala utisak da bih radije okopavala krompire nego se mazila sa mmuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 11:50:44   
Rivana
jesi li imala glavobolje

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 11:53:09   
jabudic
jesam, ali u pocetku to nisam nikako uspjevala da povezem sa jasminom, tek mi je kasnije doslo u glavu da je to to. i mucnine s vremena na vrijeme. Ali mi je jeanine bila super.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 11:59:34   
Rivana
Mene glava ubi tri cetiri dana pre dobijanja od kako pijem pilule, a ovaj put mi pred kraj table kao krenulo nesto rozikasto pa tek posle dobila, a jel od ovih drugih nisi imala ni krvarenja ni glavobolju?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 12:04:18   
jacikaci
...drago mi je što vidim da pilule imaju svoje mane...Ja nemam redovne menzise,pa nikad nisam mogla da ih koristim. Ali,ne zalim se;oduvek koristim prezervativ i pokazao se kao pravi izbor (nisam zabebila nikada nezeljeno).

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 14:05:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja sam koristila Jasmin, pa sam presla na Jeanine, jer mi je Jasmin doveo do takvog pada libida, da nije bilo potrebe za kontracepcijomuser posted image  a onda sam posle izvjesnog vremena napravila pauzu posle Jeanine i vise nisam pocinjala da ih koristim... Sad koristimo tinejdzersku kontracepciju-prekinut snosaj, koji je bio efikasan u svih 5 godina veze user posted image


ovo se meni desilo kad sam pila Legravan...bila sam nervozna, otekla i mrzela sam seks...mozda je to bila poenta tih pilula user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sada razmisljam o spirali jer pilule ne zelim nikad vise...lose mi je bilo ...
koje su mane spirale?

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 14:09:29   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: cipiripi

zasto se ne praktikuje varijanta "vadjenja"...




Cipi user posted image pa TU PAK U PUPAK je nikakva varijanta ...ja se sa tim više ne igram user posted image kod mene kao kod LillyT prvi put nije bila uspješna user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 15:17:06   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


IZVORNA PORUKA: cipiripi

zasto se ne praktikuje varijanta "vadjenja"...




Cipi user posted image pa TU PAK U PUPAK je nikakva varijanta ...ja se sa tim više ne igram user posted image kod mene kao kod LillyT prvi put nije bila uspješna user posted image

To je nesigurno ma nikakva zastita, ja stvarno sto vule kaze necu da se igram jer prosto ne zelim vise da budem trudna

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 18:07:26   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: jabudic

jer mi je Jasmin doveo do takvog pada libida, da nije bilo potrebe za kontracepcijomuser posted image  


Aha. Poznato mi je to.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here