|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.4.2010 22:33:44   
bratzz
za kupatilo mr. proper prelepo mirise za razliku od domestosa kojibgusi a za kuhinju axel za oldmascivanje sporeta i cif za ribanje

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
21.4.2010 21:11:19   
eni26
cilit bang.user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
21.4.2010 21:13:25   
lenaa
u zadnje vreme ne cistim, muka mi je od hemikalija, pa me menja muzic user posted image Mr. proper koristi

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
21.4.2010 21:28:10   
dacca
Vratila sam se Cilitu,ali za wc solju obavezno domestos!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
24.4.2010 15:18:58   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Uspjelo je evo sad sam sve oprala i obrisala ali iskreno ne bi vam to preporučila ukoliko nemate prozor...evo sad mi stoji smrad u nosu iako sam držala jednom rukom majicu preko,možda koristiti masku i rukavice obavezno.
Ja sam iskoristila dok mi nema nikoga u kući.
Možda je vrijeme da promijenim taj bijeli silikon (jesam ja rekla akril,to je nešto drugouser posted image ).




I ja imam taj problem i vodoinstalater mi je rekao da kupim "Živu gumu" i stavim umesto silikona.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
24.4.2010 17:17:19   
minavb
Mm je perfektno ocistio tus kabinu onim Frosh sredstvom sa sircetnom kiselinom, cak mnogo bolje nego Cilitom. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
29.4.2010 20:59:30   
Cvetana
Ja kupujem ono nesto u DM-u za WC sa mirisom pomorandze i za kamenac ma lavabou, kadi itd isto jedno sredstvo sa mirisom limuna. Savrseno je i pise4 da nije otrovno na njemu.
Izbegavam da koristim sve sto u sebi ima hlor i kiselincine jer ne moze da se dobro ispere, a vrlo je otrovno.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
12.3.2011 23:58:59   
dunja RR

E sad sam ga oribala, sav bes sam iskalila kao i uvek na mom kupatilu user posted image

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
12.3.2011 23:59:18   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR


E sad sam ga oribala, sav bes sam iskalila kao i uvek na mom kupatilu user posted image



domestosom user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.3.2011 0:14:13   
Anoniman
Ja ŠIZIM ovih dana . Pukla je neka cev u vertikali naše zgrade , i poplavila lokal ispod našeg stana . I sad to od ispod smrrrrdiiii , i moje kupatilo isparava na taj smrad odozdo . Nema čime nisam ribala , osvežavala ... Smrdi i dalje , valjda isparava kroz one otvore na podu kupatila ... To sam bila poklopila , ali i dalje smrdi . Užaaas , po ceo dan namačem kupatilo svim i svačim , a sad mi se čini da izbija smrad i iz slivnika u kuhinji user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.3.2011 0:21:17   
Jele

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja ŠIZIM ovih dana . Pukla je neka cev u vertikali naše zgrade , i poplavila lokal ispod našeg stana . I sad to od ispod smrrrrdiiii , i moje kupatilo isparava na taj smrad odozdo . Nema čime nisam ribala , osvežavala ... Smrdi i dalje , valjda isparava kroz one otvore na podu kupatila ... To sam bila poklopila , ali i dalje smrdi . Užaaas , po ceo dan namačem kupatilo svim i svačim , a sad mi se čini da izbija smrad i iz slivnika u kuhinji user posted image


Miro, u tom otvoru uvek treba da ti bude vode...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.3.2011 0:23:03   
Jele
Naručila Cif i Duck Anitru za WC šolju, mm done CIf i Domestos user posted image Ja alergična na Domestos a on to kao posle svih ovih godina ne zna... Ništa, sad će sam ribati WC šolju user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.3.2011 0:24:19   
Anoniman
Znam , tu sam , pored vode , sipala malo nečeg-od-sredstava-koja-mirišu , ali džaba . user posted image Kaže MM da isparava iz svih otvora slivnika , da je dole u tom lokalu katastrofa .

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.3.2011 0:27:03   
choopa choops
Miro nista dok se skroz ne ocisti sam izvor smrada. Zalite se kucnom savjetu?!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.3.2011 0:31:12   
Anoniman
Ma znaju svi , kakav kućni savet , moja zgrada je divljina , niko ne plaća račune , investitor umro i ostavio dugove , zgrada nije uknjižena ,ovi iz toplane hteli da nas seku , jedino ispred naše zgrade nema asfalta nego nabijena zemlja jer nije plaćeno gradu za asfaltiranje ... Ma haos ... A ovaj čiji je lokal je neki mudonja , pre 10-15 dana mi obuven ušetao u stan i bez pitanja pravo u kupatilo , kad je sagledavao gde je pukla ta cev ... Divljaci , kažem ti ... Off sam , sorry ... Ali ću poludeti od smrada .

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.3.2011 18:59:31   
pepino
Domestosom samo solju,cifom kadu i lavabo,a tus baterije i cesme sa cilitom ili arfom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.3.2011 21:26:05   
bebać
jao svašta sam koristila....sada imam ono sredstvo što ima zeleni žabac na njemuuser posted image Frog valjda....za kadu i lavabo...za wc školjku imam wc gel iz DM-a....da budem iskrena svi su mi isti kad su ta sredstva upitanju...i skuplja i jeftinija...

moram da se nadovežem na temu i da izdvojim Ajax(fiesta floral) univerzalno sredstvo koje divnoooooooo miriše ma predivno

i Permetal koji odlično čisti i kamenac i tvrdokorne mrlje....jak je skroz...trebaju rukaviceuser posted image eto to dvoje,ono ostalo mi je sve isto...a probala sam bruku svega

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.3.2011 21:37:37   
IVA 11
Domestos plavi za kadu, wc i lavabo, a Ajax floral fiesta ljubicasti za plocice. Ooobozavam miris ovog Ajaxa, a svaki sam do sad isprobala! 

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
18.3.2011 23:53:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja ŠIZIM ovih dana . Pukla je neka cev u vertikali naše zgrade , i poplavila lokal ispod našeg stana . I sad to od ispod smrrrrdiiii , i moje kupatilo isparava na taj smrad odozdo . Nema čime nisam ribala , osvežavala ... Smrdi i dalje , valjda isparava kroz one otvore na podu kupatila ... To sam bila poklopila , ali i dalje smrdi . Užaaas , po ceo dan namačem kupatilo svim i svačim , a sad mi se čini da izbija smrad i iz slivnika u kuhinji user posted image


Kod mene već danima isto smrdi, izbija i u kuhinji i kupatilu, ceo stan mi smrdi; nije pukla cev, ne znam zašto je tako ali je tako od kada je krenulo lepo vreme -  mislim da se isparava iz podruma jer se zimus izlila kanalizacija u njega jednom, kada je bila neka velika kiša, a u međuvremenu je verovatno još plavio....

user posted image

povraća mi se, smrdi onako na ustajalo....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
19.3.2011 12:08:13   
dunja RR
Malo sam istraživala i našla sam da razlog smrada može biti i to što sa dolaskom toplijeg vremena voda iz slivnika ispari i zato neki tipovi slivnika smrde; kao rešenje predlažu ovo:

"Sto se tice podnih slivnika ima ih vise vrsta , uglavnom svi oni kojima su tecnosti hidraulcini fluid , tj dihtuju vodom , s vremena na vreme voda ispari pa se mora dolivati . U te slivnike ljudi ispaju i manje kolicine antifriza koji sprecavaju isparavanje vode , a cak i u manje lokicen masinskog ulja koje pliva po vodi u sifonu pa tako sprecavaju isparavanje vode."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
19.3.2011 12:12:58   
Anoniman
Meni taman prestalo , pa opet počelo da bazdi user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 19.3.2011 12:13:11 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
19.3.2011 12:30:49   
Olga75
ja cistim domestosom , sonom kiselinom , cilitom i sircetom user posted image
ko prezivi pricace
Bubo , mozda da sipas u onaj odvod malo domestosa ali tamo mora uvek da bude puno vode inace smrdi u materinu


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
19.3.2011 12:48:26   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja cistim domestosom , sonom kiselinom , cilitom i sircetom user posted image
ko prezivi pricace
Bubo , mozda da sipas u onaj odvod malo domestosa ali tamo mora uvek da bude puno vode inace smrdi u materinu



evo sada sam baš dodala vodu u slivnik, javljam kasnije šta se dešava.......

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
19.3.2011 12:51:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja cistim domestosom , sonom kiselinom , cilitom i sircetom user posted image
ko prezivi pricace
Bubo , mozda da sipas u onaj odvod malo domestosa ali tamo mora uvek da bude puno vode inace smrdi u materinu



evo sada sam baš dodala vodu u slivnik, javljam kasnije šta se dešava.......

I ja sipam vodu u slivnik, i prestaje smrad posle toga, valjda ce i kod vas, a to me uzasno nervira, pogotovu kad zaboravim da sipam vodu

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.8.2011 12:16:45   
Anoniman
E sad, pošto sam tamo mašila temu, napisaću ovde, pa će me možda neke proglasiti za frika, a neke ne. user posted image

Minimum jednom mesečno ribam wc šolju na "poseban" način: navučem dugačke gumene rukavice, izvučem svu vodu iz onog uskog "grla"na dnu wc šolje, znači da bude skoro potpuno suvo, pa onda sipam sredstvo za ubijanje gamadi (Domestos, uglavnom) i ostavim da odstoji. Ako ima kamenca - Ciltom ubijam do besvesti. I ribam, ribam CEEELU wc šolju, od vrha do tog presušenog dna. Za mene je to kompletno ribanje wc šolje. Inače, meni je jako gadno kada vidim da kupatilo "blista", wc šolja je bela do one granice vode, a unutra, po zidovima tog slivnika - braon. To mi je user posted image . I to za mene nije čista wc šolja. Etooo. Posle toga se sat vremena sterilišem u kadi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here