|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.8.2011 20:20:05   
Anoniman
Moja mama je bila našla neku "Fama" multipraktih hemijetinu user posted image i time sve poprska, briše, i sve se sija. Kod nje u kući je opšta panika ako te Fame nestane. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.8.2011 20:26:19   
Anoniman
Meni je danas pukla rukavica dok mi je ruka bila zagnjurena u klozet šolju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I još sto puta user posted image user posted image user posted image Tri sata sam ruku odgađivalauser posted image
A koristim cif za kadu i lavabo, bref protiv kamenca za slavine, domestos/bref za wc šolju, plus alkohol sto puta dnevno za dasku wc šolje pošto je Neša podiže kad piškiuser posted image Za pod onaj mirišljavi ajax.

< Poruku je uredio Nedja RR -- 9.8.2011 20:27:03 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.8.2011 22:14:34   
vukosava
Preferiram ovu metodu:

user posted image

U Srbiji sam koristila Ajax i Domestos, a ovde CLR, Green Works maramice i Clorax.

CLR strava skida kamenac a ima sledeci sastav klikni:

Voda, Lactic Acid, Gluconic Acid, Lauramine Oxide, Propylene Glycol n-Butyl Ether

Samo naprskam, sacekam 3 minuta da odreaguje i sperem, nema ribanja user posted image

Za pod koristim ovo:

user posted image

Nakaci se krpa za jednokratnu upotrebu a sadrzi rezervoar sa tecnoscu za brisanje koji ispustis kad kliknes na neko dugme.

< Poruku je uredio vukosava -- 9.8.2011 22:20:34 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.8.2011 22:20:32   
magnetic
Jedino mi se od domestosa wc solja i kada blistaju.
Za plocice koristim sredstvo za stakla u kojima ima alkohola.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
10.8.2011 10:06:10   
Snelle
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Moja mama je bila našla neku "Fama" multipraktih hemijetinu user posted image i time sve poprska, briše, i sve se sija. Kod nje u kući je opšta panika ako te Fame nestane. user posted image


E sad si me podsetila na film "Moja velika mrsna pravoslavna svadba" i onu tečnost (zaboravila sam kako se zove) koju mladin otac koristi za sve i svašta i bez toga nigde ne ide user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
10.8.2011 10:08:25   
Anoniman
Vindex user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
10.8.2011 10:27:47   
Anoniman
Jaaao, daaaaa! Vindex! user posted image

Jedna anegdota: moja mama je jaaaako pedantna žena, stalno nešto briska, perka i kuća joj stalno blista. Jednom smo šetale Beogradom, otišle da kupujemo neku gaderobu i sad tražimo butike sa kompletićima, sakoima, haljinama (za mamu). I šetamo tako, šetamo, ono butici, diiiivnih stvari, divne garderobe, a ona samo ide dalje u fazonu "ništa mi se nije dopalo". I tako ide ona par metara ispred mene, tek odjednom stane pred jednim izlogom kao ukopana, na licu ozarenost, oduševljenje, pozitivan šok. Ja reko - evo ga, napokon je pronašla idealno parče garderobe. I prilazim joj, kad ono u izlogu stoji džoger! user posted image Najmoderniji, najnoviji model, a mama stala pa ga nemo gleda sa oduševljenjem. Kada je napokon uspela da prozbori, samo je rekla tiho: "Brisko... novi model... takav sam oduvek želela..." user posted image I naravno da smo posle po buticima isprobavale garderobu sa sve "Briskom" pod miškom, nije bilo šanse da ga ne kupi!

< Poruku je uredio BubaMira -- 10.8.2011 10:29:08 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
10.8.2011 23:32:10   
tijatija
Sve i svasta probala, citavo kupatilo od kade , WC, lavabo, plocice najobicnijim praskomuser posted image Ja persil koristim i nema bi bolje od togauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
11.8.2011 8:40:25   
Anoniman
Evo ja sinoć čistila kupatilo i štopujem sebi vreme: i ponovo sat i po za 2.5 kvadrata!!! Ja stvarno ne znam kako uspevate da sredite kupatilo za 15-20 minuta user posted image Otvorena sam za predloge user posted image

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
19.10.2011 13:15:12   
peca
Asepsol u celoj kuci user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
19.10.2011 13:18:07   
Anoniman
I moja mama sve asepsolom čisti user posted image

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
19.10.2011 14:29:36   
pepeljuga
Ja ne koristim Domestos otkad mi se od njega iskrivila daska na wc solji, nesto mi se cini da je to ipak preprevise hemije. Asepsol i ja smo nerazdvojni drugari user posted image
Imam one raznorazne prskalice, ali sve od cega mi izlaze pecati po licu sam izbacila, mnooogo je to jako. Za wc solju koristim onaj Bref gel sto sipas, malo odstoji pa isperes, on je super.


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 10:02:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: n i n a

Evo ja sinoć čistila kupatilo i štopujem sebi vreme: i ponovo sat i po za 2.5 kvadrata!!! Ja stvarno ne znam kako uspevate da sredite kupatilo za 15-20 minuta user posted image Otvorena sam za predloge user posted image

Draga Ninauser posted image
Ja imam dvije kade, tuš i onu ležeću, pospem ih sredstvom za čišćenje npr. neki Dm, uzmem krpicu istrljam i saperem tušom, obrišem viledom koja dobro upija vodu.
Dalje, šolju iščetkam brefom i pustim vodu obrišem odozgo i okolo krpom koja je naravno samo za to.
Lavbo isto kao i kade, na kraju podne pločice džogerom i to je to!user posted image
Pločice zidne ne brišem naravno svaki put kad i ovo nego po potrebiuser posted image
Mada tuš kada mi je sa tri strane u pločicama pa to moram ali svejedno mi ne treba više od 20 minutauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 10:10:00   
Anoniman
user posted image
A ja sam ti picajzla- sipam bref u wc i ostavim ga 30 minuta... Za to vreme ribam kadu i lavabo, usisam otirače, operem pod, operem posude za sapun i četkice... Tu prođe vreme, pa se bacim na ribanje wc šolje što je tu oko 10-15minuta (zaranjam!!! user posted image ), zamenim gel u posudicama, obrišem i sa spoljne strane... Onda, sredim ormarić (samo spolja)-ogledalo, poličicu; veš mašinu i sve drangulije na njoj, obrišem joj vrata i onu posudu za deterdžent operem, pa za finish pretrčim prozorče i vrata od kupatila... A u svemu ovom nisam ni spomenula zidne pločice! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 10:19:06   
Lu
Ah Nina to je već generalka, ormarić mi nije pao na pamet, to složim jednom godišnjeuser posted image
Veš mašina, na njoj nemam ništa, preletim i nju doduše krpicomuser posted image
A šta radiš u šolji 15 minuta, nakon što je 30 minuta u njoj odstajao bref ?  Ženo dragauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 10:20:57   
isidora88
cime cistite kamenac? kupatilo je staro 3 godine ale stanarke pre nas ja mislim da nijednom nisu ocistile kupatilouser posted image i ja vec mesecima ne mogu da skinem kamenac u uglovima izmedju kade i plocicauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 10:23:04   
minavb
Sirće je za to najbolje.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 10:24:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR
A šta radiš u šolji 15 minuta, nakon što je 30 minuta u njoj odstajao bref ?  Ženo dragauser posted image


Pa vidi ovako user posted image Živim u zgradi iz 1960. godine, vodovodne cevi su nam jezive!!! Svake bogovetne nedelje meni je celo kupatilo u nijansama od crne do narandžaste (kamenac i gvožđe) i nema te hemije koja to uspe da skine sama od sebe. Dakle, rukavice do lakata, dobar abraziv i drljaj dok ne skineš svo crnilo i žutilo sa keramike...A inače "alergična" sam na crno ispod vode u wc šolji (ostalo belo, pod vodom crno) i to wc četkom ne mogu da dohvatim, već mora ruka u dubine user posted image user posted image user posted image I tako to

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 10:25:12   
Lu
IZVORNA PORUKA: minavb

Sirće je za to najbolje.

Dauser posted image
Ja imam držače za tečni sapun i čašu za četkice i pastu, to su kao metalni prstenovi i često se na njima stvori kamenac, samo stavim na vatice sirće i omotam to, nakon dva sata sve spalouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 10:27:10   
Lu
Uf Nina užasuser posted image
Onda nije ni čudo, ne možemo porediti naša kupatilauser posted image
Nemam savjet, nego ribajuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 11:35:37   
bratzz

IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: Lu RR
A šta radiš u šolji 15 minuta, nakon što je 30 minuta u njoj odstajao bref ?  Ženo dragauser posted image


Pa vidi ovako user posted image Živim u zgradi iz 1960. godine, vodovodne cevi su nam jezive!!! Svake bogovetne nedelje meni je celo kupatilo u nijansama od crne do narandžaste (kamenac i gvožđe) i nema te hemije koja to uspe da skine sama od sebe. Dakle, rukavice do lakata, dobar abraziv i drljaj dok ne skineš svo crnilo i žutilo sa keramike...A inače "alergična" sam na crno ispod vode u wc šolji (ostalo belo, pod vodom crno) i to wc četkom ne mogu da dohvatim, već mora ruka u dubine user posted image user posted image user posted image I tako to


Nina ni ja ne volim prljavu wc solju, odnosno mrzim neuredno kupatilo, stim sto sam se ispraksovala pa ga cistim cesto, to znaci ribam wcsolju svaki drugi dan a tus kabinu i umivaonik svaki dan a podne i zidne plocice ribam po potrebi, tako da kupatilo ocistim za max15 minuta ali ga cistim skoro dan mislim da mi je tako lakse nego da cekam da mi se nagomila prljavstina inace za ciscenje koristim mr.proper, lepo mirise, nije previse jak kao domestos a cisti jednako kao domestos.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 11:46:27   
Anoniman
I ja volim mr. Propera user posted image Ali ja jednostavno ne stižem svakodnevno da ga čistim... Pored posla i popodneva sa detetom uglavnom sama, ostaje mi ili veče ili nedelja, mada noću uglavnom peglam i kuvam.... Zato meni ne gine 1.5 sat jednom nedeljno user posted image

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
20.10.2011 11:58:52   
usamljena
Kod mene nema cega nema user posted image Zadnje sam kupila Domestos, inace mi miris ne odgovara a da li cisti- pa meni ocisti najbolje. Od prirodnih cistaca najbolji mi je grejp. Sa polovinom predjem preko plocica na kojima ima onih mljica od vode, ili tus ili bilo sta na cemu ima kamenca (da nije bas neka velika kolicina) i super skine! Cak par dana nakon toga bude super. Pokusajte. 

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
19.12.2011 8:37:42   
zivka
Ja sam pre nekog vremena ostala zapanjena kako limuntus cisti kamenac. Ne mogu i dalje da se nacudim i nikad vise necu pokusavati nesto drugo da koristim ni za dzezvu ni za kupatilo ni za sudopeu...EXTRA je ...Prokuvam u vodi i preijem i on bukvalno sam silazi- eventualno zutom stranom sudjera povucem po povrsini...Ima na merenje da se kupi

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
31.5.2012 23:38:40   
crazymama
meni je za kamenac super frosch anti calc, razredjuje se i dugo traje... meni je inace kupatilo slaba tacka, ne podnosim kad je prljavo, imam sve i svasta od tecnosti, domestos sam batalila odavno, mnogo je jak, za ribanje kade uzmem cif ili obican mer prasak, isto i za lavabo, wc solju iznutra bilo kojim gelom za sanitarije, a dasku asepsolom (obozavam asepsol)... ogledalo i staklene police aiax-om ili mer-om za staklo, tus kabinu spolja isto time, a iznutra froschom. koristila sam za wc solju (za dasku) i vlazne maramice, dugo su mi trajale, ali ne mogu da se set_im koja je marka bila, bas za wc solju su bile.

i ne, nema sansi da sredim kupatilo za 20min...

< Poruku je uredio crazymama -- 31.5.2012 23:39:32 >


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here