|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
31.5.2012 23:48:16   
Sanchy
Domestos i sirce za sve,nekad samo sircetom nekad samo domestosom kako kad ,skoro smo kupili i onaj parocistac pa njime plocice koje mi idu do plafona a pri tom kupatilo ima deset kvadrata tako da mi je ovaj parocistac za njih super..jos kada bi nasla nesto prirodnije da zamenim ovaj domestos bilo bi super ali ne vredi nista ne moze da mi ocisti kao on..

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
31.5.2012 23:51:13   
crazymama
koji parocistac, jel onaj zeleni? ja sam htela da ga uzmem zbog kupatila najvise, ali sam na netu nasla komentare da nije dobar kao na reklami...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
1.6.2012 11:44:11   
tijatija
Iskljucivo sa deterdjentom za pranje vesa i vrela voda user posted image Nevolim hemikalije poput domestosa, deca su mi mala pa sve tripujem da ih dobro neisperem user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
1.6.2012 12:10:21   
*Alexx*
Jeste li probali Frosch? Mm se kune u njihove proizvode. Sad sam kupila i njihov tecni prasak za pranje vesa, nadam se da ce biti OK. Meni se posebno dopada sto im proizvodi biorazgradivi user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
1.6.2012 12:12:21   
Ana RR
Nisam koristila za kupatilo ali koristim deterdžent za sudove i tečnost za staklokeramiku i inox. Odlično je, ne menjam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
1.6.2012 12:12:45   
madre
obozavam froschuser posted image imam sve njihove proizvode (koje nadjem, nisam nasla za sve namene), cak i tecnost za sudoveuser posted image bas njega koristim za kupatilo....i meni se posebno svidja sto su bio... mada sam pocela da koristim i elisinu pastu za domacinstvo i ona mi je superuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 1.6.2012 12:15:21 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
1.6.2012 13:13:08   
PoisonEve
Jao elisa. Ja sam te prozivode koristila davno. Oni su prirodni cini mi se?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
1.6.2012 13:17:30   
Sanchy
E jeste CM taj zeleni parocistas,tacno je,ne moze da cini cuda kao sto su na reklami prikazali ali to ti je marketing sta ces:)...ali isto tako daleko od toga da ne cisti,kao sto rekoh plocice cistrim sa njim,i venecijanere kojih isto imam gomilu u kuci samo na balkonskim vratima imam par metara ,to mi je spas...a i kad dodje beba super je za dezinfekciju patosa ,igracaka i sta mi jos padne na pamet...tako da ima svoju svrhu..meni je ok...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
1.6.2012 13:21:05   
MicinaMama
Ja Boga mi jos koristim ruke za ribanje heheuser posted image .Koristim anti-bakterijski proizvod i krpicu za plocice.....Imam krpice za svo kucanstvo posebnu tj namenske krpe od microfibri.Koristila sam proizvode sa varikinom ali izbeli mi svu garderobu u kojoj radim i gde god da kapne izbeli to mesto i onda se mozes pozdraviti od textila u kuci.jeste da odlicno pere ali i jaki su uzasno.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
15.8.2012 0:03:03   
Yula
Ja bez javel ( to je kod nas valjda ta varikina ) ne pocinjem da cistim kupatilo, ma nista drugo ne moze da dezinfikuje bolje od nje. I za kuhinju je cesto koristim, samo nekada preteram, pre neko vece kada se ne ugusih user posted image Naprskala kao blesava po kupatilu, a ono malo, nema prozor, smao ventilaciju, a necu da otvorim vrata da ne izadje u pedsoblje pa kod bebe u sobu, pa kada sam zavrsila... Do sutradan nije miris kiseline mogao da mi izadje iz nosa, uzas.

Kuhinju cistim sa sredstvima za odmascivanje, ukvasim sundjer, naprskam ga sa tim deterzdentom i pichi, posle predjem svuda sa cistim, vlaznim sundjerom i tako spiram sve. Za sudoperu cesto koristim i sredstvo protiv kamenca.

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
15.8.2012 0:07:21   
madre
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Jao elisa. Ja sam te prozivode koristila davno. Oni su prirodni cini mi se?

tek sada vidim ovouser posted image jesu prirodni, zato sam se toliko i uzivela (skoro sve sam im iz kataloga porucila)user posted image

< Poruku je uredio madre -- 15.8.2012 0:08:09 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
11.3.2015 22:59:48   
Mala Elena
Domestos, m er, cif i alkohol.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
11.3.2015 23:11:13   
Bibilib
Dobila sam neke zajebancije iz Nemacke pa time cistim i odlicno je,pogotovo sto imam za kamenac....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
11.3.2015 23:17:51   
Plavusa34
uvek kupim nesto novo nisam za to da stalno isto al recimo domestos meni nije bas nesto

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
11.3.2015 23:20:03   
amdn
domestos je uzasno jak, smrdi da te ubije, njega kupim s vremena na vreme kad je bas generalka a ovako neka slabija sredstva

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.9.2015 22:15:58   
Maraj
Imam pitanje
cime cistite plasticne kade? Konkretno kupili smo kolpa san kadu. Cime da je cistim a da je ne ostetim?

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.9.2015 22:21:22   
dijana1*
Maraj ja u poslednje vreme koristim samo cif i lepo ocisti. Nema jak miris, nije jak za ruke a ne mogu nesto jace zbog dece.
Rozi Cif mi se svidja.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
13.9.2015 22:51:42   
Kata90
I ja isto cif koristim,i super je....ali za wc domestos,jeste da je jak ali radi svoj posao sto kazu.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
14.9.2015 7:45:08   
Maraj
I cif vam ne izguli plasticnu kadu? Ja sam dosad kada smo imali onu limenu kadu cistila abrazivnim sredstvima al sad gledam cime cu ovu plastiku da je ne ostetim....
cif ne ostecuje plastiku? I jer samo onim mekanim sundjerom da ribam?

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
14.9.2015 10:00:23   
branki*
ja imam plavi domestos i ok je,ali sto se tice vc solje,tamo ima ona linija od vode,vidi se,ne mogu uopste da je skinem,a nova je vc solja.ne znam da li treba da trljam 5 sati ili sta..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
14.9.2015 21:17:03   
janabons
Meni je cilit bang najbolji, mada je i cif ok

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
14.9.2015 21:23:24   
jekiki
Ja za sve koristim frosh onaj svetlo plavi na bazi sode, biorazgadiv, on mi je ne zamenljiv, a za solju i kadu bref

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
14.9.2015 21:35:21   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: branki RR

ja imam plavi domestos i ok je,ali sto se tice vc solje,tamo ima ona linija od vode,vidi se,ne mogu uopste da je skinem,a nova je vc solja.ne znam da li treba da trljam 5 sati ili sta..


To je do šolje. Mi smo stan renovirali, ali smo ostavili staru (20g) šolju i lavabo jer su bili očuvani a uklapali su nam se radi boje. Šolja je bila skroz čista, a lako se i čistila :-) Onda je početkom ove godine napukla (nešto smo je trebali pomjerit) i kupili smo novu, mislim da je Inker, hrvatska proizvodnja. I ta šolja je užasna. Evo nema ni godinu dana, a već primjećujem te tragove kamenca. Katastrofa!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
14.9.2015 23:04:39   
Valerie
kamenac - objasnise mi da treba da bude glaziran onaj deo solje kuda se razlije voda ukrug, inace se kamenac puno skuplja.
i ja tako isla i proveravala i kao izabrala super solju, glaziranu i u toj supljini. e sad bih opet da je menjam jer je ovaj deo gde stoji voda preveliki i pljuska nenormalno. e nikad necu biti zadovoljna user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
15.9.2015 6:45:00   
branki*
mi na to nismo obracali paznju kad smo kupovaliuser posted image
a,moguce da je istina ovo sto valeri kaze.imamo dve razlicite solje,kupljene u istom periodu i na jednoj nema te linije od vode,a na drugoj ima.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here