|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
15.9.2015 7:25:42   
Maraj
Branki a da sipas mešavinu sirceta i sode bikarbone, pa da odstoji malo

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
15.9.2015 10:22:28   
jess021
Branki, ta linija od vode u wc solji kod mene se skida samo sonom kiselinom.
Maraj, ja od kad sam trudna koristim mr. Proper neka plava tecnost, super riba a i divno mirise.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.10.2015 13:00:11   
wivern
Sad cu ja kao sa reklame user posted image
Od kad sam pronasla ovaj proizvod (pre dva dana) user posted image ne koristim nista drugo

user posted image

E sad bez zezanja. Skida kamenac nenormalno, i to bez zapinjanja i ribanja. Ja ga do sada skidala Froshom koji je bio sjajan ali je ovaj apsolutni pobednik.
Cak mi je i kada belja, odlicno se oribala.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.10.2015 13:02:54   
Animsaj9
wiwern gde se moze naci ?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.10.2015 13:07:39   
wivern
Ja kupila na pijaci na tezgi user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.10.2015 13:15:07   
Animsaj9
user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.10.2015 13:34:34   
Lisa Simpson
kod mene za wc šolju ništa bez domestosa mada je on varikina ko varikina. a za ostalo cif.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.10.2015 13:43:10   
wivern
Ma meni cif ne pomaze nista, a domestos izbegavam u poslednje vreme. mislim da je izvikan

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.10.2015 14:06:25   
Trcosava
Guglalal sam - ovde nema da se prodaje.Jedino ako idem do eurospina (italijasnko) da pogledam tamo. Ako ne, da vidim ko ide za Italiju, pa da mi donese. Kad dođe Sanji u slo onda ću lako user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.10.2015 14:08:40   
branki*
Meni domestos ne pomaze za onu liniju od vode.probacu sto kaze jess sonom kiselinom,mada je ne volim nikako,dva donja dela trenerki sam upropastila njom.
Wiv,ovo prvi put vidim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.10.2015 14:32:35   
eca89
Ja wc šolju domestos zeleni, a za kupatilo ovo baš je super!
user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
9.10.2015 15:29:30   
wivern
Probacu danas bas i za tu liniju u wc solji. To bi isto trebalo da je kamenac.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
1.2.2016 10:46:37   
Loreta
Pozz svima :) kupatilo čistim ovako, wc sa domestosom obavezno da se dobro dezinficira, a kadu za tuširanje, bide i umivaonik sa alkoholnim octom, i super mi bude čisto, a uz to nije kemikalija, ormariće prođem samo magičnom krpom, da skinem prasinu s njih :) !

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.2.2016 11:27:49 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
2.2.2016 9:32:38   
mama krava
Imate DM proizvode za kamenac koji fenomenalno skidaju kamenac. Ima blaži sa sirćetom i onaj fazon samo prebrišem krpom i sve slavine i emajl delovi kao novi...a ima i gušći jači, kao gel, koji mase namaže i malo odstoji i sve se cakli. ja time skidam kamenac sa pločica.

(odgovor članu Loreta)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
2.2.2016 9:41:36   
vonavoj
Ja se kunem i smesu od 100g limuntusa,sa dva prsta tecnost za sudove i napuniti do pune flase sa pumpicom obicne vode..sve skida!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
2.2.2016 9:48:21   
emicaa
Joj Von ja ću morati ovo tvoje isprobati jer mi užasno smeta miris hemikalija,stalno kontam čime bih mogla očistiti kupatilo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
2.2.2016 11:07:49   
vonavoj
emice,probaj,najmanje hemije!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
2.2.2016 11:10:13   
emicaa
Javljam rezultate user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
2.2.2016 11:30:28   
Figaro88
Da,limuntus je odlican,i ja ga redovno koristim,skine sav kamenac user posted image A ribam domestosom,onim u spreju,on mi je najbolji.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
2.2.2016 11:57:39   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: mama krava

. ja time skidam kamenac sa pločica.

Kamenac i buđ sa pločica/fuga skidam nekim ceresitovim. Smrdi na varikinu do neba, ali skida 1-2-3.

Probah sve moguće kupovno za ribanje i i dalje tvrdim da mi je ajax zakon. Onaj frosch nije loš, ali nije to to.
Probaću možda ovo sa limuntusom i tečnošću za sudove.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
4.3.2016 12:18:31   
Animsaj9
i meni je Ajax super , mada nije ni los Mr Proper , da li je neko koristio Frosh marku da li ste zadovoljni .
za wc solju koristim Cilit Bang narandzasti

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
4.3.2016 12:19:58   
IvanaSK RR
Dobar je Frosh!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
4.3.2016 12:29:43   
Sanjalicaaa
Za wc solju domestos koristim. Za kadu i lavabo koristim krem mer. Cilif beng izbegavam. U osmom mesecu trudnoce ribala sam kupatilo njimea rukavice su mi bile busne, i zadobila sam opekotine od njega. Evo cetiri meseca kasnije i dalje ne mogu da resim suvu kozu koja je ostala na tim delovima desne sake.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
4.3.2016 15:52:55   
vikiveki
Ja slično kao Sanjalica koristim Domestos za wc šolju a Cilit bang za ostalo.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
4.3.2016 17:42:20   
emicaa
Ja još nisam isprobala recept od Von jer nigdje ne mogu nadje limuntus,čekam da odem u Doboj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here