|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 10:30:27   
kamičak
Da li da se nadam da su u Srbiji jednu klasu ispod po kvalitetu ili sam previse optimisticna :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 10:32:21   
Ana RR
Ne znam šta bih ti rekla. Verujem da su ok ali nisam ih zagledala jer smo u svakom slučali mi planirali da kupimo u Feydomu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 10:32:55   
Filadendronka
Ana, stvarno, ipak nam se ukusi razlikuju. Mada mozda se i ponuda promenila. Za Ikeu kod nas ne znam sta nude. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 10:35:50   
kamičak
Ana, hvala. Znam da Ikea nije bas neki top kvalitet, ali ne mogu se pruziti vise nego sto sam dugacka.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 10:36:22   
Ana RR
Naravno, ukusi se razlikuju, ali čini mi se da su sada imali previše zaobljenih granitura sa ogromnim stranicama i nekim bespotrebnim detaljima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 10:42:57   
Filadendronka
Ovakva je nasa samo u braon-bez boji:
user posted image bleed me dry new vegas


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 11:11:07   
Tiziana
Ikea ima je skuplje i jeftinije stvari. Ima stvari koje su jako kvalitetne i one i kostaju, a ima i ono sto na zapadu kupuju studenti i mladi parovi sto je ''za prvo vreme'' i nije neki poseban kvalitet, ali je i tako ''nekvalitetno'' kvalitetnije od Forme ideale. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 11:15:04   
Ana RR
Fili, def nam se ukusi razlikuju user posted image ali u drugoj kombinaciji boja verovatno lepo izgleda.

Tiziana, tako je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 11:26:12   
Filadendronka
Meni je bilo vazno da ima zaobljenje ivice, da sedalni deo ne bude sirok i da jastuci budu veliki i udobni. Ne vidi se na toj slici da sedalni deo nije iste sirine, sav je vijugav i to uzivo bas dobro izgleda. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 11:56:01   
Ana RR
Da i mi smo tražili da sedalni deo ne bude predubok i to nam se kod ove naše feydom baš dopalo. Jastuci su veliki i čvrsti i mnogo je udobna za sedenje. Ja volim ravne, čiste linije. Bez zaobljenih delova. A najbolja stvar je što je toliko velika da se svo troje bez problema uvalimo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 11:58:58   
kamičak
Svidja mi se ova na slici. Nesto mi se cini da bez 60 hiljada mogu samo da je sanjam

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:00:07   
Filadendronka
Kod nas ko god udje u stan prokomentarise kako je svaki milimetar prostora upotrebljen, a opet nije prenatrpano namestajem. Ta ugaona nam je tako lepo “legla” da je to neverovatno. Simpo ima divne ugaone, ali bas su za ogromne prostore.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:02:04   
Ana RR
Fil, Simpo je izvikan. Mi smo gledali i kod njih i jednostavno to što oni nude ne vredi toliko novca. Mi smo na kraju platili opet mnogo ali kvalitet je mnogo bolji nego u simpu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:07:59   
Filadendronka
Jesu skupi, ali saglasna sam sa tobom oko kvaliteta. Mi smo kod njih uzeli sto i stolice. Najpre smo cekali bas dugo za isporuku iako smo porucili unapred, a zatim su doneli pogresnu nijansu i ubedjivali me da sam to porucila. Posle dve nedelje su doneli ono sto sam trazila. Sto je vec raskliman, razmisljam da ulozim reklamaciju. Ali njihovu neku zutu ugaonu ne kogu da zaboravim koliko je bila lepa, samo ogromnaaaaa

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:08:43   
bubulence
Fili meni se svidja, samo mi se ova boja na slici ne dopada. 

Moji su uzeli garnituru u simpu, oko 1000e placena (ima tome koja godina), mislim da je nisu koristili ni 6 meseci... Kada su otisli da reklamiraju receno im je da to nije garnitura za svakodnevno koriscenje... A radi se o garnituri za dnevnu sobu. Sto se tice forme ideale, meni je jako smesno kada neko kao nece tamo da kupuje jer nije kvalitetno😂😂😂. Pa isto je kao u ikei, imas za 200e nekvalitetno, ali ako izdvojis normalnu sumu mozes da nadjes vrlo, vrlo kvalitetan komad namestaja. Ali dobro, mi smo narod poznat po kompleksima. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:17:20   
bubulence
Ovo je garnitura koju ja zelim samo produzenu varijantu, i imacu je cim kupimo kucicu😁. A Es sistem mi ima najlepsi izbor namestaja.


user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:17:59   
nata11
Bubulence meni FI ima fin namestaj. 
Tamo sam uzela sofu za deciju sobu
user posted image
A plakar iz Jysk-a. 
Dobro ugaona je vec drugo i uzima se na duze staze ali sigurno se medju onolikim izborom moze nesto pronaci. 


_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:20:33   
nata11
Bubulence lepa je bas ali nama bi bila mala. Mi volimo da se isprzimo. Ja, mm, ljubimci pa jos kada dodje beba. 🤣


A i ja sam bas za ravne ivice. 

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:21:31   
Filadendronka
Bubulence, meni se bas dopada, ali i ona je definitivno za veci prostor. Taman za kucu sto kazes. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:21:32   
bubulence
Naravno da moze, i izbor je ogroman. Samo se mora izdvojiti i normalna suma novca.

E tu sofu su uzeli kumovi za cerku, jos pre par godina, i dalje je koristi i odlicna je. Mi smo gledali isto za deciju sobu, odgovaralo bi nam zbog mesta, ali se jos nismo odlucili. Sada imamo krevet (kupljen u formi), ali proizvodjac Jela Jagodina, evo tacno 5 god, a kao nov, nov... Nego nam vise ne odgovara zbog mesta

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:22:55   
Filadendronka
Nato, sofa je bas lepa i nezna. Kao iz kucice za barbike. :) 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:23:04   
bubulence
E ovo na slici je manja varijanta, ima i produžena , sa svake strane sira za 80cm. Ta bi nam bila taman, ipak ce nas biti petoro. Ali, prvo da kupimo kucu 😂


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:23:18   
kamičak
Cekala sam  na plakar sa policama iz Simpa preko 3 meseca, kao da ga od zlata prave. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:25:13   
Filadendronka
Bukvalno Kamicak, vrv su prebukirani i onda tesko onome ko ceka. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Ugaone garniture
1.5.2019 12:44:34   
Ana RR
Bubi, taj sistem sada rade baš svi, i mi smo gledali tako nešto. Meni se dopala ova, videli smo je u Vitorogu ali je uvezena zapravo

user posted image

Ima super sistem razvlačenja, kome je potrebno.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here