|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 9:24:51   
Anoniman
Digla sam temu o pelenama sad ću i o kolutu. user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 9:32:39   
gagana83
Mi smo se ove godine odlucili za Grcku,najverovatnije Zakintos avionom mada ovih dana razmisljamo i o Maltiuser posted image
Egipat obozavam ali se ne bih usudila sa bebom tamo da idem,ipak ce to sacekati koju godinu.

Tasho iz istog razloga ja nisam isla na ronjenjeuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 9:36:33   
suki
Iskustva sa detetom ne mogu da pisem ali zato mogu da ti kazem da je u Egiptu paklena vrucina (znam da nisam rekla nista novo i pametno ali mislim da nije na odmet da i to uzmes u obzir). Izleti su naravno neizostavni kada vec covek ode tako daleko i na takvo mesto ali licno mislim da nije mesto za odmor sa decom... Ili bi se dete patilo na vrelini ili eventualno sa nepoznatom osobom koja je cuva, ili bi se ti patila sto sva ta lepa mesta ne mozes da obidjes a tamo si. To je moje misljenje.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 9:37:46   
LillyT
Jos pitanja user posted image

Da li ste kupale decu u bazenima? Meni nesto bezveze da je namocim u taj hlor, ali znam da su oni deciji super za oslobadjanje starha od vode user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 9:39:33   
gagana83
Ma kakva paklena vrucina u Egiptu.Mi bili pre 2 godine krajem juna,pocetkom jula i bilo je oko 35-37 stepeni ali je stalno pirkao neki vetric pa je utisak kao da nema vise od 30.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu suki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 9:47:16   
Anoniman


Da li ste kupale decu u bazenima? Meni nesto bezveze da je namocim u taj hlor, ali znam da su oni deciji super za oslobadjanje starha od vode user posted image



Pokušavam da se setim kada sam Luku prvi put stavila u bazen. Nije imao godinu dana, moji su imali onaj montažni bazen u dvorištu, stavljali su u njega i hlor i algin, jedino sam pazila da ne pije tu vodu.


Ni nama nije bilo pakleno u Egiptu, bili smo u avgustu, ali beba mora imati mokar šešir na glavi ili biti u hladu, jer je taj super osećaj samo prividan zbog vetra:

user posted image




(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 9:48:44   
suki
Moze biti... Ja sam bila krajem jula pocetkom avgusta prosle godine pa mi je bilo bas vrucina, a obozavam sunce i fino podnosim toplotu. Vetar duva to stoji...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 9:50:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: suki

Moze biti... Ja sam bila krajem jula pocetkom avgusta prosle godine pa mi je bilo bas vrucina, a obozavam sunce i fino podnosim toplotu. Vetar duva to stoji...


I ja sam tada bila, početkom avgusta! user posted image

(odgovor članu suki)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 10:02:05   
LillyT
Nije imao godinu dana, moji su imali onaj montažni bazen u dvorištu, stavljali su u njega i hlor i algin, jedino sam pazila da ne pije tu vodu.


Mislila sam na bazene u hotelima. Iskreno, ja nisam bas za to, nije mi nekako to za bebicu, ali evidentno je da ja nista ne znam o bebama. Majko moja, da se polagao neki test o sposobnosti za majcinstvo, ja ne bih dobila 0, nego bih imala negativne poene user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 10:05:04   
Anoniman
Ne pričaj LillyT user posted image

U principu nisam ni ja bazene, ali tada nisam mogla da biram. Kada mi se nudi: more ili bazen, uvek kažem more. No, ja sam retard koji na pitanje Dunav ili bazen, kaže Dunav. Smatram da je bazen najprljavija moguća varijanta.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 10:11:26   
suki
Slazem se... I ja radije biram Tisu od bazena. Mada razmisljam da ako nista drugo odemo na vikend u neku od banja u Madjarskoj jer more definitivno otpada ove godineuser posted image Ma dobro, ici cemo sledece!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 15:07:48   
marince1
IZVORNA PORUKA: LillyT

Nije imao godinu dana, moji su imali onaj montažni bazen u dvorištu, stavljali su u njega i hlor i algin, jedino sam pazila da ne pije tu vodu.


Mislila sam na bazene u hotelima. Iskreno, ja nisam bas za to, nije mi nekako to za bebicu, ali evidentno je da ja nista ne znam o bebama. Majko moja, da se polagao neki test o sposobnosti za majcinstvo, ja ne bih dobila 0, nego bih imala negativne poene user posted image



i ja isto user posted image

slazem se za Egiat,Tunis,i ja sam navikla na aktivan odmor,ali cu ove godine morati to da zaboravim.
Prosle sam bila u 6. mesecu i nekako sam uspela,a ove tesko.

Bebac ce imati recimo 10 meseci.

Verovatno ce to biti Grcka (da se samo ja pitam ,neki hotel u Turskoj), i to kolima.
Kad kazrm Grcka mislim na kontinentalni deo,razmisljamo o onom delu oko Atine,Volos ili nesto slicno.

Obaveno cemo sa nekim,ili kumovima ili matorcima,da nam malo pomognu oko bebca

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 15:14:15   
Jeca*
a što ne severna grčka? atina ti je dosta daleko za kolima, sa malim detetom

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 15:28:58   
marince1
mm nece da cuje za Paraliju i okolinu,Halkidiki moze da dodje u obzir.





_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 15:32:31   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: LillyT

... ali evidentno je da ja nista ne znam o bebama. Majko moja, da se polagao neki test o sposobnosti za majcinstvo, ja ne bih dobila 0, nego bih imala negativne poene user posted image



Ma kako da ne! A mi ostale smo se naucene rodile! Prva beba mladja od godinu dana koju sam drzala u rukama je bila moja.
E sad, i ja sam navikla na aktivan odmor, ali moja definicija aktivnog odmora je obilazenje plaza i mestasaca u (relativnoj) blizini.
Toga ne planiram ni ove godine da se odreknem. Pogotovo sto je Igor vec testiran na duzu voznju kolima pa mu malo voznje od plaze do plaze nece smetati. Ja vec dugo ne ludujem po diskotekama na moru, tako da sa te strane necu nista propustiti. Ali, da se zakucam samo na jednoj plazi u jednom mestu-nema sanse!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 15:38:21   
Jeca*
ma ni mi se ne zakucavamo na jednoj plazi, nikad. Ni sa detetom. Ja sam pre mislila da bih u Egipat radije isla da gledam piramide, u tunisu bih isla na izlete, jahala kamile...sve ono sto je sa malim detetom misaona imenica. Zato biram mirnija mesta za odmor, dok je mali. Ali cak i u mirnijim mestima mi stalno negde skitamo, vozikamo se, setamo...mi smo takvi, hiperaktivni...takav je i Luka pa mu to prija user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 15:49:44   
LillyT
Slazem se sa Jecom, ja sam uvek volela da obidjem pola drzave u koju odem, nikada nisam bila jedna od onih koja ne izlazi iz hotela jer joj je bazen dovoljan. Nego, sta savetujete za sever Grcke? Ja sam prvo htela na Zakintos, ali otpada zbog daljine user posted image , a receno nam je da sa bebicom moramo da pravimo cesce pauze (na svaka 2-3 sata), pa bi se putovanje oteglo. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 15:57:41   
Leki 77
Shvatilauser posted image
Samo sam naglasila sta je meni aktivan odmor, da ne bude zabune, posto je nekim mojim prijateljima to-penzionerska varijantauser posted image user posted image A opet, neki stvarno ni ne maknu sa plaze na koju su stigli.
Skroz se slazem da Egipat nije za malu decu. Mucenje bi mi bilo da odolevam svim tim izletimauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 19:00:12   
marince1
Lefkada i Zakintos su prelepi ali nisu bas za nas.

to su brdovita ostrva sve plaze su van grada,do onih najlepsih vodi preko 100 stepenika ...

Stvarno,sta savetujete na severu?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 23:20:37   
gagana83
Mozda Tasos?
Kazu da je bas lepuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 23:23:21   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince

Obaveno cemo sa nekim,ili kumovima ili matorcima,da nam malo pomognu oko bebca


Lepo si to smislilauser posted image

Mi smo danas nesto pricali sa sestrom od mm,i ona ce najverovatnije sa drugaricom na Zakintos,mozda cemo zajedno,to bi nam bilo extrauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 23:30:29   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mozda Tasos?
Kazu da je bas lepuser posted image



Tasos je prelep user posted image ja sam bila u Limenariji, divno je bilo! Preporučujem user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 23:49:46   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: marince

Obaveno cemo sa nekim,ili kumovima ili matorcima,da nam malo pomognu oko bebca


Lepo si to smislilauser posted image

Mi smo danas nesto pricali sa sestrom od mm,i ona ce najverovatnije sa drugaricom na Zakintos,mozda cemo zajedno,to bi nam bilo extrauser posted image



moja preporuka je da povedete nekog...na primer nas user posted image
Decu cemo da cuvamo na smenu user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
5.5.2010 23:59:01   
gagana83
Nemam nista protiv!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 11:15:32   
viking
IZVORNA PORUKA: coka11

Koliko je vaša beba imala meseci kada ste je prvi put vodili na more? Ne znam da li postoji još neka tema za ovo pitanje.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here