|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 11:18:14   
Jele
Evo ja ću coko da ti odgovorim, znači Uroš je imao 1,5 godinu kada smo išli na more, nije baš bio mali.... Iskreno, nešto se nisam usuđivala da idemo kad je imao 6 meseci, pa smo odložili za sledeću godinu... Evo sad razmišljamo da sa strahinjom idemo u septembru kad bude imao 10 meseci...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 11:22:48   
coka11
E sad je ok, tamo gde je pise odgovor, bio mi je neki kljucic.
Nasa beba ce u septembru imati skoro 5 meseci. Znam da njemu u tom periodu more nista ne znaci, ali meni bi puno znacilo. Isli bismo u Šušanj, mm tamo ima sestru. Plaza nije nesto, kamenje je po njoj, ali imaju divnu veliku hladovinu koja bi nam super dosla. Ne znam ni sama...user posted image

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 11:23:41   
coka11
IZVORNA PORUKA: Jele

Evo ja ću coko da ti odgovorim, znači Uroš je imao 1,5 godinu kada smo išli na more, nije baš bio mali.... Iskreno, nešto se nisam usuđivala da idemo kad je imao 6 meseci, pa smo odložili za sledeću godinu... Evo sad razmišljamo da sa strahinjom idemo u septembru kad bude imao 10 meseci...


Hvala na brzom odgovoru!!

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 11:33:04   
IVA 11
Moja jetrva je vodila bebu od 3 mjeseca na more, debela ladovina, a sa muzem je bilo kupanje na smjenu, i sve je super proslo. user posted image Susanj ima hladovine, tako da nema brige, a iz njega se uvijek moze na okolne plazice. user posted image

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 11:44:46   
Didy
Stefan je imao 9 meseci. Išli smo u Hrvatsku u Vrsar. Sve je bilo u redu. Krenuli smo u 3h ujutro autom, probudio se oko 7h, popio mleko i nastavio da spava do 9h kad smo već bili na 10 minuta od Vrsara. Put je znači prespavao. Tamo mu se otvorio apetit, nisam više znala šta da mu izmislim za jelo. Dobro je i spavao. Vrsarska plaža ima mnogo borova, pa smo mi odlazili ujutro i ostajali do uveče, on je na plaži i spavao na debeloj ležaljci ili u kolicima. Kupali smo se ili svi zajedno ili mm i ja na smenu. Uživao je u moru, nije se plašio. Nosili smo mu i mali bazenčić, pa se igrao u hladu kad je jako sunce.
Nama je prijalo, a njemu mislim da je još više. I mislim da je more jako dobro za bebin imunitet.
Mi imamo vikendicu u Sutomoru i ja sam išla sa mamom i tatom vozom kad sam imala 7 meseci i svakog narednog leta. Pretpostavljam da ćete i vi vozom. Uzmete spavaća kola i milina. Ja se ne bih dvoumila na tvom mestu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 13:54:24   
coka11
Hvala na odgovorima. Isli bismo autom, i to mi je super zbog stajanja kad nama odgovara. Tamo sam letovala vec nekoliko puta i znam sta me ceka. Tada cu bebu jos uvek samo dojiti pa ce mi biti lakse sto se toga tice. Isli bismo sa prijateljima koji imaju cerku, ona ce imati tada skoro 2 god., pa moyemo sa njima lepo da se organizujemo.

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 14:07:43   
nela79
Mi smo stigli do Ulcinja kad je Vanja imao ja mislim 4 mjeseca. On je put i sve ostalo podnio super, jedina stvar je Ulcinjska plaza. Samo pijesak koji i najmanji vjetar dize i nosi. E sad zamislite koliko to godi bebi koja samo lezi.
Medjutim vec iduce ljeto, ta plaza je Bogom dana.On je bas uzivao. Ne moze da se udari, voda plitka na ulasku u more, nije velika guzva tako da vam je dijete bez problema uvijek na oku, a valjda je i taj salinitet dole mnogo dobar za djecu. Preporucujem taj dio jadranske obale svakome sa djecom. 

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 14:34:46   
bojana86
Prosle gopdine je Mateja imao 9 mjeseci kada smo isli na more,isli smo u Gradac u Hrvatskoj i bilo nam odlicno.Put je super podnio,nekih 4 sata smo putovali..... smjestaj nam je bio na setalistu,tako da na plazu nismo nista nosili nego kada se bebi spava popnemo se u apartman i on odpava a i mi,tako i za hranjenje,bukvalno smo isli samo na prckanje u more,a ostalo smo setali ili bili u kaficu koji je u sklopu smjestaja- posto ni muz ni ja ne volimo da robujemo plazi da smo od jutra do sutra na njoj!!!! ako bog da i ove godine idemo tamo,sada je veci pa ce biti i vise kupanja..

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 14:48:34   
Podrum Š.
Didy!
Mi idemo u Vrsar već godinama...user posted image  Tamo ima baš dosta Palančana (čak je i ona teta čija je trambolina na Gradskoj plaži iz Bačke Palanke)

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 21:50:32   
Didy

IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Didy!
Mi idemo u Vrsar već godinama...user posted image  Tamo ima baš dosta Palančana (čak je i ona teta čija je trambolina na Gradskoj plaži iz Bačke Palanke)


Nemoj zezati! Nisam znala za tu tetu. Mi smo tamo tad bili prvi put, naravo po preporuci mnogih Palančana.user posted image Bilo nam je važno samo da što brže stignemo, a trebalo nam je manje nego do Crne Gore. Smeštajem uopšte nisamo bili zadovoljni, ali s obzirom na to da je odluka pala u petak, a da smo krenuli u utorak, i to početkom avgusta u jeku sezone, dobro je da smo išta našli. U svakom slučaju, meni je super mesto za letovanje sa bebom. Dosta smo išli na izlete u okolini (Plava laguna, Zelena laguna, naši favoriti). Stvarno je predivno!


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 21:53:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Didy!
Mi idemo u Vrsar već godinama...user posted image  Tamo ima baš dosta Palančana (čak je i ona teta čija je trambolina na Gradskoj plaži iz Bačke Palanke)


Nemoj zezati! Nisam znala za tu tetu. Mi smo tamo tad bili prvi put, naravo po preporuci mnogih Palančana.user posted image Bilo nam je važno samo da što brže stignemo, a trebalo nam je manje nego do Crne Gore. Smeštajem uopšte nisamo bili zadovoljni, ali s obzirom na to da je odluka pala u petak, a da smo krenuli u utorak, i to početkom avgusta u jeku sezone, dobro je da smo išta našli. U svakom slučaju, meni je super mesto za letovanje sa bebom. Dosta smo išli na izlete u okolini (Plava laguna, Zelena laguna, naši favoriti). Stvarno je predivno!



Ubacila sam u Google... DIIIVNO JE! Sa tobom sa Didy jednom već pričala o Plavoj laguni, jel?
Podrum imaš neki dobar smeštaj tamo?

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 22:01:40   
Didy
IZVORNA PORUKA: Tash


Ubacila sam u Google... DIIIVNO JE! Sa tobom sa Didy jednom već pričala o Plavoj laguni, jel?
Podrum imaš neki dobar smeštaj tamo?



Da.user posted image
Imam ja jedan dobar smeštaj koji mi nismo mogli naći, jer smo se u pet do 12 set_ili gde bismo išli i sve je već bilo zauzeto. Mogu ti nabaviti broj telefona ako želiš.


< Poruku je uredio Didy -- 23.3.2011 22:02:15 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 22:03:14   
Anoniman
tražiću ako mi bude trebalo. user posted image hvala

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.3.2011 22:08:28   
Didy
Važi. I meni je bilo skroz opušteno, u smislu da smo se baš vozali autom svaki dan, ne prezajući zbog NS tabli, nismo imali nikakvih neprijatnosti, baš smo bili rasterećeni. Sve pozitivno, osim "apartmana", pogotovo njegove cene.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
24.3.2011 11:09:09   
Podrum Š.
Da, smeštaj je poprilično skup... Mi imamo sreće, letujemo kod prijatelja u starom gradu po "normalnim" cenama...
Meni je Vrsar extra i ne mrdam od plaže pod borovima... ništa taj miris ne može zameniti.


_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
27.6.2011 13:37:29   
upgrade011
Mi ove godine (za par dana) putujemo kolima u Grcku i jos uvek nismo resili da li da putujemo danju ili nocu. Ljudi uglavnom preporucuju nocu ali muci me jedna stvar - da li ce hteti da spava u sedistu cele noci. Sediste je super i moze da se obori i on cesto spava u njemu kad negde idemo ali opet to je cela noc. Put je dug i vozicemo se bar 12 sati. Da li je neko imao slicno iskustvo?

Danju bi nam s druge strane bilo mnogo lakse ali sigurna sam da onda ne bi izdrzao ceo put u sedistu vec bi morali da se vozimo a da se on malo igra van sedista. To mi nije bas sigurno  a i kaznjava se ako te uhvate.
Eto, nisam pametna sta da radimo...

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
28.6.2011 13:35:19   
aster
Upgrade 011, mi smo prošle godine išli u Grčku, beba je doduše bila mala - imala je 5 meseci, i putovali smo danju. Pravili smo pauze na otprilike 2-3 sata. U putu je sve vreme bio u sedištu, uglavnom je spavao ili sam ga ja zabavljala.Ja ne bih baš putovala noću sa detetom, ipak je to dug put.

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
28.6.2011 14:02:22   
Anoniman
Ista muka- prošle godine je spavao u sedištu do Ohrida, ali je bio svega 7 meseci i dosta je mirno spavao... Sad je već veliki dasa i dosta se vrpolji u snu, a da sedi satima u sedištu (putovanje preko dana) nezamislivo je... Prijatelji mi kažu da mu namestim nazad da spava na sedištu, a ja se bojim patrola.... Ne znam šta mi je pametno user posted image

(odgovor članu aster)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
28.6.2011 14:07:15   
mmms
Mi smo samo jednom putovali danju i nikad vise,dete nece sve vreme da sedi u sedistu,stalno moras da ga animiras dok mu na kraju sve ne postane dosadno i postane nervozno i samim tim se tesko i uspava.Od tada stalno putujemo nocu,dete spava i ne oseti put.

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
28.6.2011 17:08:04   
upgrade011
mmms, da li spava u sedistu kad putujete nocu?
I meni su neki rekli da ga pustim da legne na zadnjem sedistu ali me iskreno strah to da uradim, ne samo zbog iznenadnog kocenja vec bi mogao i sam da padne :)
Nisam pametna ni ja sta da radim a putujemo za par dana...Mislim da cemo ipak na kraju da resimo da idemo nocu , da se naoruzamo sa dva termosa kafe i da se menjamo u voznji na svakih sat-dva dok ne svane. Ko sto rekoh, jedino me muci da li ce hteti lepo da spava toliko dugo u sedistu. Za sada mu je najduzi put (i spavanje ) bilo sat ipo vremena.

(odgovor članu mmms)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
3.8.2011 13:52:09   
dunja RR

Posetite sajt našeg sponzora i vidite koje mogućnosti pruža, ima popusta i gratis letovanja za decu:

HOTEL JAVOR

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
19.8.2011 23:33:19   
saska.d
Ovo sam cula skoro:

"Ove godine nismo bili na letovanju, vodili smo decu na more" user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
19.8.2011 23:38:42   
Brana
user posted image user posted image
Mi smo ove godine isli sa Lakijem na more,tj.sa njegovih godinu ipo dana..sve je lepo proslo,isli smo kolima,nocu,skoro ceo put je prespavao...a i prosle godine smo isli kada je imao 6 meseci u Grcku avionom i isto je bilo sve ok...


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu saska.d)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
21.2.2012 15:09:03   
Olga75

IZVORNA PORUKA: cimburd

Pozdrav svima,
mene jako zanima ako imate iskustva gde je najbolje sa malom bebeom letovati? Moja beba ce na leto imati 10 meseci pa me zanima gde ste letovali, a da vam to nije prestavljalo na kraju umor nego odmor. Koja mesta i plaze su najbolje, da imaju prirodnu hladovinu...?
Dolaze u obzir i planine, banje... sve gde vam je sa bebicom bilo lepo i gde je prilagodjeno za malu decu.



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
21.2.2012 15:14:04   
Anoniman
cim, nakucah ti odgovor, oni zaključali temu i ode u nepovrat. user posted image

U temi Letovanje sam pisala u junu 2011 da smo bili u Asprovalti, Grčka. Marko je tada imao 10 meseci. Bilo je extra jer ima prirodnog hlada na šetalištu i na glavnoj ulici, pa možeš ono najgore sunce da ubiješ van sobe. A na plažu pod suncobran prepodne do 11, i bez suncobrana posle 17h. Plaža je sitan šljunak. Putovali smo kolima noću, on je prespavao put.
Preporučujem.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here