|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
21.2.2012 18:09:25   
cimburd
Hvala na odgovoru. user posted image
Jako se radujem letovanju ali jos uvek mi to izgleda kao veliki poduhvat, to putvanje sa bebicom. Jos uvek ne znam da li da se odlucimo za avion ili kola.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
21.2.2012 18:16:11   
snješka
Dok smo imali samo Selenu išli smo na more kad je ona imala 5,6 mjeseci. Naredne godine ja nisam smjela zbog velike vrućine i bila sam pred porod. Onda smo opet išli prošle godine kad je Seleni bilo 2 godine i 5 mjeseci, a Viktoru skoro godina dana. I bilo nam je dobro, sve je prošlo bez ikakvih problema. Išli smo autom, noću, klinci bili više budni nego što su spavali.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu cimburd)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
22.2.2012 1:24:33   
Mariya

IZVORNA PORUKA: cimburd

Pozdrav svima,
mene jako zanima ako imate iskustva gde je najbolje sa malom bebeom letovati? Moja beba ce na leto imati 10 meseci pa me zanima gde ste letovali, a da vam to nije prestavljalo na kraju umor nego odmor. Koja mesta i plaze su najbolje, da imaju prirodnu hladovinu...?
Dolaze u obzir i planine, banje... sve gde vam je sa bebicom bilo lepo i gde je prilagodjeno za malu decu.



CG, Plavi horizonti kod Tivta. MM i ja smo se dogovorili da sa decom idemo tamo na more, peščana plaža, borovi, voda plitka i tirkizna sve je tiho i mirno.. Evo slike:
user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
22.2.2012 13:00:49   
Anck Su Nmaun
To je jedina plaza koja i valja u celoj Crnoj Gori!!!!

Tamo sam letovala celo detinjstvo!

Ako ne iskombinujemo nista za Grcku, u avgustu smo tu :)

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.2.2012 13:01:51 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
22.2.2012 17:46:57   
cimburd
Taman si me zainteresovala za ovaj hotel i zamisli srusen je :( sad se gradi novi do 2013. A taman sam odlucila eto idemo tamo.
Jel ima tamo jos nekih smestaja sem tog hotela Plavi horizont?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.2.2012 0:26:52   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

To je jedina plaza koja i valja u celoj Crnoj Gori!!!!


Jeste, jedina i predivna!Gde god da smo odseli kad smo letovali u CG, uvek smo skoknuli do horizonta, meni je tamo ekstra plaža!!


Ee, nisam imala pojma da su srušili hoteluser posted image .Mi smo bili u Tivtu pa smo odatle svaki dan išli na horizonte,a Radovići su još bliže horizontu, pa eventualno tamo...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
23.2.2012 10:34:41   
Anck Su Nmaun
Pa hotel je na saaamoj plazi, ali imas malo mesto Radovici odmah pre plaze, mozes tamo naci smestaj , ali to je bas maaalo mesto (selo ), tako da nemas tu negde da setas puno il da izlazis, sem na samoj plazi gde ima restoran . Tako da je meni tamo bez auta bzvz ici!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 11:10:29   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Ivence

Ne znam sta da radim, moj muz zapeo da vodimo bebu na more, a ona ce tada imati tek pet meseci, pa me interesuje kada ste vi prvi put vodile bebu na put, koliko je beba imala meseci, i gde ste isli??



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 11:13:14   
Anoniman
Mi isto planiramo da idemo kraj maja, pocetak juna na more, pa me zanimaju iskustva putovanja sa bebom od 7 meseci?

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 11:18:10   
nink
MI smo vodili sina kada je imao 4 i po meseca i mogu vam reci da nam je super bilo..To nam je bilo posslednje letovanje u Crnoj Gori,posle toga smo stalno isli u Grcku.Ne zato sto je C gora losa nego zato sto namje lepse u Grckoj..Ali meni je skroz pozitivno iskustvo bilo sa bebcem na moru..Jedini problem mi je bio kupanje,odnosno moj ulazak u vodu jer sam ga dojila i posle nije hteo da sisa(slano mu bilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 11:42:37   
Ivence
Moj muz hoce u Grcku da idemo, ali ona ce imati pet meseci, pa mi se cini malo, pa sve mislim, ne treba da idemo, ne znam nikoga sa tako malom bebom, cini mi se daleko, pa muka mi ovako, nce jos sedeti sama, pa kako cemo.... POMAGAJTE :))

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 12:46:36   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Okica sljokica

Sa 5,5 meseci na Zlatibor (to i nije duzi put) a sa 7,5 na Krit,avionom i super smo prosli. Bilo je tamo i manjih beba(sa oko 4 mes.) Mislim da je ok da se putuje vec od tada.


IZVORNA PORUKA: Ivence

IZVORNA PORUKA: Okica sljokica

Sa 5,5 meseci na Zlatibor (to i nije duzi put) a sa 7,5 na Krit,avionom i super smo prosli. Bilo je tamo i manjih beba(sa oko 4 mes.) Mislim da je ok da se putuje vec od tada.

Jao, sta znam, ja sam ti izgubljen slucaj, pojma nemam sta cu... put do tamo kolim traje sedam sati, to ce biti tri obroka, do tamo, joooj, razmislicu do juna :)





IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi smo vodili bebu sa 2,5 mes na more!
I super je bila, dobrica, pravili smo pauzu na Tari kad smo isli i na Zlatiboru kad smo se vracali!
lakse je bilo putovati s njom dok je mala nego sad kad su porasle - veruj mi!




IZVORNA PORUKA: Ivence

Jooooj, hvalaaa na odgovoru, ja zaista ne znam kud cu i sta cu... ali lakse mi kada vidim da vode ljudi tako malu decu... i ja jedva cekam da idem na more, tako da cemo verovatno ici, pa kako bude :)





IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi smo vodili bebu sa 2,5 mes na more!
I super je bila, dobrica, pravili smo pauzu na Tari kad smo isli i na Zlatiboru kad smo se vracali!
lakse je bilo putovati s njom dok je mala nego sad kad su porasle - veruj mi!


Slazem se potpuno!Lakse je kad su tako mali,nego kad prohodaju user posted image
Mi smo Davida vodili sa 8 meseci u Pargu (oko 900 km)






IZVORNA PORUKA: Ivence

IZVORNA PORUKA: marince


Slazem se potpuno!Lakse je kad su tako mali,nego kad prohodaju user posted image
Mi smo Davida vodili sa 8 meseci u Pargu (oko 900 km)



Pa moji kumovi zele da idemo u Olimpik Bic, tako da je to to :)




IZVORNA PORUKA: Okica sljokica

Stvarno ,lakse ti je ...jos samo 7 huser posted image i jos imas dojenje kao jedinu vrstu hranjenja ,ma sta ces povoljnije. Mi smo i kasice nosili ...Tako da ,uzivaj i putuj "Igumane" user posted image




IZVORNA PORUKA: Ivence

IZVORNA PORUKA: Okica sljokica

Stvarno ,lakse ti je ...jos samo 7 huser posted image i jos imas dojenje kao jedinu vrstu hranjenja ,ma sta ces povoljnije. Mi smo i kasice nosili ...Tako da ,uzivaj i putuj "Igumane" user posted image

Hihihi, hocem, hocem... hvala puno :)




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 13:23:09   
Sanchy
Moji su dosli iz C.G.za Beograd sa bebom od cetiri meseca...ja se iskreno a tako malim detetom ne bih usudila nigde van Srbije i Crne Gore posto u C.G.imam rodbinu pa sta god da se desi sigurna sam,vec Grcka ,Turska itd ne bih se osecala sigurno..moj brat i snaja su sa maleckom isli u Tursku prosle godine ..celo letovanje su proveli u hotelskoj sobi osto je dobila temp.od 40 stepeni,isli i u bolnicu ...kako su se snasli tj.nisu samo oni znaju..malecka je imala godinu dana...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 13:38:15   
branki*
e,mene sad vec hvata strah od putovanja u grcku na leto.jos ce boza tad imati 16 meseci.nemiran je jako,sve mu brzo dosadi,kako li cu ga animirati u autu,pojma nemam.ako putujemo danju,treba i da jede,a on je komplikovan za hranjenje i kod kuce,a kamoli tako.ludo!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 13:42:50   
Anck Su Nmaun
Mi planiramo u Grcku autom, znaci starija ce imati 2,3 god a mladja 10 meseci...bice to veoooma zanimljivo putovanje user posted image

Razmisljali smo mozda da idemo uvece jer bi one tada spavale i bila bi milina!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.4.2012 13:43:18 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 13:43:01   
minavb
Naši prijatelji su vodili ćerkicu od 4 meseca u Grčku avionom. Divno im je bilo.
Vanju smo vodili u Grčku kad je imao 13 meseci. Inače je nemiran, ali je u putu bio savršen. Čak je bio divan i tokom višečasvonom šopinga u Solunu. Na moru je jeo i spavao kao nikad u životu, baš smo se nauživali.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 13:52:39   
Torbica
Cerkica mi je imala 4 meseca kad smo busom isli NS-Budva, 14 sati. Beba sikila i spavala, milina. A sin mi je imao 5 meseci kad smo isli za Grcku kolima, ista prica. A sad u septembru idemo kolima u Grcku, bebac ce imati cak dva meseca, obaramo rekord. Ma sa bebama je najlakse! Provereno! U Egipat smo isli kad je mala imala 11 meseci.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 13:53:59   
minavb
Uuuu, svaka čast. Ja se ne usuđujem da vodim dete u Egipat još uvek. I ovako je kilav sa hranom, tamo ne znam šta bih mu dala da jede pošto je sve toliko začinjena da i meni smeta.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 13:59:59   
branki*

IZVORNA PORUKA: minavb

Na moru je jeo i spavao kao nikad u životu, baš smo se nauživali.

ha,ova cinjenica mi se posebno svidja!ma,idemo sutra na moreuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 20:03:46   
Ivence
Joj, Boze, hvala vam, sada sam mlalo mirnija za taj put :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 20:43:28   
mamicak
Mozda glupo pitanje, ali me ipak interesuje......Kada ste na moru a pritom dojite, da li je dovoljno istusirati se tu na plazi samo vodom ili se mora koristiti i sampon da bi bebi bilo cisto za dojiti???????

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu cimburd)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 21:21:32   
nink
Mamicak nije nglupo pitanje,ja sam se samo ispirala vodom koju sam imala u flasi,to je bila voda za pice......Ne zgodno je da se peres nekim samponom,ipak je to plaza ima ljudi..Ali moj mali je i dalje osecao so i nije hteo da sisa ,tako da se nisam kupalauser posted image

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 21:21:48   
nink
U moruuser posted image

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 21:35:00   
Sanchy
Na plazama je zabranjena upotreba sampona,sapuna i sl...tako da mozes u sustini samo pod tus...

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Putovanje sa detetom od godinu
18.4.2012 21:38:16   
nenja22
a mom detetu recimo to ništa nije smetalo, ja sam se kao nešto u početku malo ispirala, ali sam onda shvatila da on uopšte ne pravi pitanje i sisa bez problema i kad sam slana...mada je on rođen na moru, ja počela da se kupam sa njegovih oko mesec dana, pa je možda i što je tako besvestan navikao user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here