|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2013.
2.9.2013 23:09:48   
Anoniman
Moja sveki je trenutno u Paraliji i kaze da tamo nema kise , suncano je i toplo, preko 33 stepena....

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 901
   RE: Letovanje 2013.
3.9.2013 8:40:16   
vonavoj
da javim moje utiske iz Leptokarije! bili smo od 21.8. do 1.9.Vreme je bilo super,voda idealna,nema meduza,uvece komaraca! Noci nisu bile hladne. Za decu je super,vila nam je bila na odlicnom mestu,4min od plaze,dobrog dela,gde je sitan pesak,i samo malo kamencica na ulasku,ali to deca vole. Vila je Vasilas,dobar smestaj,cisto,uredno..sobe su u hladu tokom dana,samo je ujutru sunce,tako da klima nije ni trebala. Samo nam je poslednji dan bilo hladnije,tj,nije bilo za kupanje dece,jer nije bilo toliko sunca...tako da je moje misljenje ipak ne treba ici sa decom u septembru...mada je ovo vreme ludo!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Letovanje 2013.
3.9.2013 9:37:29   
Bebilina
Mi smo pre dve godine bili u septembru na Halkidikiju i vreme nam je bilo prelepo. Otisli smo 14og i kupali se do poslednjeg dana bez problema... Izgleda da varira svake godine...

Sad gledamo neki aranzman za raspust u oktobru. Trazimo ili "zimsko sunce" tipa Kanarska ostrva ili cemo na neko avanturisticko tu oko nas. To je krajem oktobra, sredinom mm i ja idemo u Rim da proslavimo jubilarne rodjendane user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Letovanje 2013.
4.9.2013 22:39:31   
mamma9
Da li je neko bio u Pefkohoriju? Neka preporuka? Savet :D
Bila sam u Paraliji, Vrasni i na Krfu i svuda je bilo vrh.
Medjutim ove godine idemo prvi put sa bekomuser posted image na more, pa smo planirali Pefkohori...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Letovanje 2013.
5.9.2013 8:59:52   
nata11
Mamma ja sam bila ovako na jedan dan na izlet tokom odmora ali mi nesto iskreno isparilo secanje. user posted image Fino mestasce, klasika.

(odgovor članu mamma9)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Letovanje 2013.
5.9.2013 12:22:59   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: mamma9

Da li je neko bio u Pefkohoriju? Neka preporuka? Savet :D
Bila sam u Paraliji, Vrasni i na Krfu i svuda je bilo vrh.
Medjutim ove godine idemo prvi put sa bekomuser posted image na more, pa smo planirali Pefkohori...


ja sam bila u septembru 2009. i bilo je super, plaza je lepa, nije bilo guzve, vreme je bilo taman, ni toplo ni hladno, a more toplo! malo je mesto, ima gde da se proseta, taman za odmor sa bebom!

mi nocas konacno krecemo! samo da beba dopro podnese put i da nas vreme posluzi...

(odgovor članu mamma9)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Letovanje 2013.
5.9.2013 14:14:01   
branki*
pefkohori-obicno,malo mesto,onako,nije lose,za porodicni odmor ok.ako zelis neko ludilo,zaboravi.
ja moram da prijavim kad sam vec ovde,da sam odusevljena kaliteom..i hotelom u kojem smo bili i hranom.divno je i za decu,a i grad je onako ziv i urban i ima dosta mesta i za provod i ko voli nocni zivot.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Letovanje 2013.
7.9.2013 14:51:06   
MASHKA
Drugarice evo i nas sa letovanja.Ja sam stvarno oduševljena Sitonijom, svim plažama a naročito našim hotelom Rema. Klopa je bila odlična, sobe prostrane i čiste a deci se najviše svideo bazen sa slanom vodom koja se greje. Za svaku preporuku, bilo je ovo jedno divno letovanje!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Letovanje 2013.
7.9.2013 15:21:46   
Torbica
Nikako da stignem da napisem - u Kemeru nam je bilo fenomenalno vreme, bili smo od 26.8-5.9, cak mozda i pretoplo! Jedino je poslednji dan krenula neka vetrustina, sve mi je bilo zao ljudi koji su tek dosli. More toplo, bazeni isto, bukvalno smo po ceo dan bili u vodi, i deca i mi. To je milina, nema onog - da li ti je hladno, izadji, ma jok.
Jedino ogroman minus za TravelExpert, mada oni kazu da je do Turskog partnera, nismo bili smesteni u Hotelu koji smo izabrali. smestili su nas isto u 5*, ali mnogo veci a ja sam birala manji hotel i zbog guzve, no nismo mogli nista. Umesto u Grand Ringu bili smo u Royal Palm Resortu. no, da ne mracim na ovoj lepoj temi, dogodine cemo opet u tu regiju, najverovatnije Belek, hotel Gural Premier, nasi ljudi su bili tamo i prezadovoljni su. Isto 5*, All Inc. Sad cu da pogledam i ove hotele na Sitoniji koje hvalite, mi volimo Sitoniju jako. Nadam se da cemo i na tu stranu dogodine. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Letovanje 2013.
7.9.2013 23:51:16   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: MASHKA

Drugarice evo i nas sa letovanja.Ja sam stvarno oduševljena Sitonijom, svim plažama a naročito našim hotelom Rema. Klopa je bila odlična, sobe prostrane i čiste a deci se najviše svideo bazen sa slanom vodom koja se greje. Za svaku preporuku, bilo je ovo jedno divno letovanje!

user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Letovanje 2013.
9.9.2013 16:04:22   
Ana RR
Evo i ja da svedem utiske sa letovanja.

Platamon kao mesto je simpatično, pomalo zapušteno rekla bih. Ima nekoliko plaža podeljenih dokovima ili uvalama tako da ima i peščanu i šljunkovitu plažu pa ko šta voli. Mi smo par puta bili na toj peščanoj, Maretu se tu dopadalo i tu se najviše kupao. Najčešće smo išli u Nei Pori jer su plaže ogromne i pesak je svuda. Smeštaj nam je bio lep, zadnje dvorište je preslatko, sa ljuljaškom, klackalicom, kućicom za decu, kornjačama.. baš lepo. Imali smo i divno društvo - Snelle sa porodicom, i klinci su se super družili. Baš su mi prijali user posted image

Sve u svemu, svaka čast svakome ko se tamo vraća više puta, meni je definitivno Olimpijska regija bzvz. Ali ajde, videla sam i to i sad mogu dalje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Letovanje 2013.
9.9.2013 17:19:19   
Anoniman
mi smo juce bili na kupanju u Nea Vrasna, po prvi put, jer su tu bili moji rodjaci. Mesto je onako malo penzionersko, bas mirno, nema nocnog zivota, ali je lepo sagradjeno, ulice su siroke, ima siroko setaliste uz plazu, idealno za setnju sa decom i plaza je bas siroka i dugacka, od onog je krupnog peska / sitnog sljunka, prilicno je cista voda, ali kazu da su svako poslepodne talasi i vetar.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 912
   RE: Letovanje 2013.
9.9.2013 17:28:48   
Ana RR
Naši prijatelji su sredinom avgusta bili u Nea Vrasni sa malom bebom i kažu da im je bilo super. Ja nisam bila ali do sada sam čula pozitivne komentare.

Ja se iskreno nadam da ćemo sledeće godine otići na Tasos. MM nije bio, ja jesam ali davno, pre 7 godina, i ostao mi je u divnom sećanju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Letovanje 2013.
9.9.2013 18:11:28   
Anoniman
da, za penzionere i porodice sa malom decom je super, imas gde da prosetas i na plazi ti niko ne sedi na glavi. jedino kazem ti talasi, ne znam da li je tako tokom celog leta ili samo sad ovih dana.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 914
   RE: Letovanje 2013.
9.9.2013 19:29:24   
Ana RR
Moram da vam pokažem jednu sličicu sa mora user posted image

user posted image

Sakrile se guze da se presvuku ali kabina je malo kratka user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.9.2013 19:34:57 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Letovanje 2013.
9.9.2013 19:42:37   
dunja RR
Hahahaha Anči user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Letovanje 2013.
9.9.2013 19:53:16   
Ana RR
Iskidali smo se od smeha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Letovanje 2013.
10.9.2013 9:26:39   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Torbica

Jovice, ma ja sam se pitala samo da li je sve bilo ok, s obzirom da ste isli mimo agencije, placali avansno smestaj. Sto se Sitonije tice, moj favorit je i dalje Toroni, mada je cela lepa. user posted image Mi putujemo u ponedeljak!!!! Jeeeeee! Jedva cekam da se upakujemo u avion! E da,idemo svojim autom do aerodroma, ostavljamo ga tamo u garazi i to mi je jedna muka manje oko organizacije jer bi nama trebao kombi da nas preveze, pa saceka....user posted image Ovako mi je najlakse a nije nesto ni skupo previse, moze da se zakupi mesto na parkingu na 7 ili 14 dana, pa kosta 4 ili 8 hiljada. Placa se prilikom ulaska u garazu. user posted image Danas cu skoknuti do apoteke a pakovacu verovatno sutra, ako stignem! Ako ne, tu je i nedelja....user posted image

bilo je super, jako sam bila zadovoljna smestajem, to sto smo ocekivali, to smo i dobili. gazdarica je bila super. stvarno sam jako zadovoljna. deca kao deca, aleksandar nam je na pocetku pravio malo haos, valjda od te promene, pa nije nista jeo, pa nije mogao da se zaustavi od akcije, malo je histerisao prva dva dana, posle je bilo super. a beba je pred kraj odbijala da sisa, pa me je to malo namucilo. i pokupili smo neku blazu virozu koja nas je sve prosla bez lekova... eto to su neke tako sitnice koje su mozda malo kvarile, ali generalno nam je bilo super. i jaaaako nam se svima dopala sitonija... stvarno je raj na zemlji.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Letovanje 2013.
11.9.2013 0:07:17   
Azra_

IZVORNA PORUKA: ksena

mi smo juce bili na kupanju u Nea Vrasna, po prvi put, jer su tu bili moji rodjaci. Mesto je onako malo penzionersko, bas mirno, nema nocnog zivota, ali je lepo sagradjeno, ulice su siroke, ima siroko setaliste uz plazu, idealno za setnju sa decom i plaza je bas siroka i dugacka, od onog je krupnog peska / sitnog sljunka, prilicno je cista voda, ali kazu da su svako poslepodne talasi i vetar.


Ih bre Kseno, kud se nismo čule, mogle smo i da smo i kafu na plaži da popijemo!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Letovanje 2013.
13.9.2013 22:09:08   
lokica77
evo i nas sa letovanja, bilo je super K je bas uzivala , prespavala je ceo put do tamo a nazad smo putovali po etapama jer smo obilazili rodbinu pa malo svracali na Zlatibor tako da nije bilo nikakvih problemauser posted image

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Letovanje 2013.
17.9.2013 8:35:01   
Anck Su Nmaun
Sto se mene tice mozemo vec u temu letovanje 2014 jer vec razmisljamo gde bi user posted image user posted image mozda je rano... user posted image posto ni ovo proslo nije !

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Letovanje 2013.
17.9.2013 12:28:05   
Bebilina
Da, da, do Novaka odlucujemo, za neke aranzmane imamo popust ako odlucimo do kraja oktobra, pa mozda uspemo do tad da odlucimo...
Ja pokusavam da ubedim mm-a da aprila vozimo do Srbije i da stajemo usput: Diznilend, Bec, Slovenija. Tako da odvojimo 3 dana za dolazak i toliko za povratak. Meni je motivacija prinova u porodici i hocu da im donesem sta god im treba... Al mm kaze da nije idealna tolika voznja za decu... Videcemo...

< Poruku je uredio Bebilina -- 17.9.2013 12:29:12 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Letovanje 2013.
17.9.2013 13:45:14   
Anck Su Nmaun
Pa kad se prave pauze , nijedna voznja nije toliko strasna. Mislim na pauze da negde nocite!

Neznam kad izlaze ove prve ponude, jer bi nam odgovaralo da vec sad pocnemo da uplacujemo user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.9.2013 13:46:46 >

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Letovanje 2013.
18.9.2013 18:32:16   
Bebilina
Mi smo profi na tu temu, umemo i po par hiljada km u danu da predjemo, kojim god prevoznim sredstvom. Ali nismo toliko vozili dok cerka nije imala 2.5god... Tako da za nju od 6god i nije strasno, al za klinca sto ce imati 18 meseci je hit & miss. Moze da prespava 12h u komadu, a moze i da prevristi 300km u dahu user posted image
Letos smo imali avanturu: 600km rent a car, let od 3h, kolima jos 4h. Bilo je i uspona i padova, recimo prvi sat u avionu dok nije zaspao jer je hteo da ljudima kupi flasice i case, i poslednja etapa kolima- dranje iz sveg glasa... I stajali smo, i dojila ga, i iPad, igrice, crtani. Al nasa greska: zaboravili omiljeni cd sa muzikom u rent a car-u, taj ga uvek zabavi.
A za april jos i pelene jer cera je sa toliko ostavila... Jedino da i ne zapocinjem nista bez obzira dal je spreman ili ne... Videcemo, videcemo...

Inace su nama sa krajem ove sezone stizale brosure za sledecu. Popust 25% za rezervacije do kraja oktobra.

< Poruku je uredio Bebilina -- 18.9.2013 18:36:34 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Letovanje 2013.
20.9.2013 11:55:56   
Zemunka85
Ja sam jutros dosla, bilo je diiiivno. Isli smo kumovi i mi tj dve bebe i bas bas je sve bilopotaman, sta treba pitaj.
IZVORNA PORUKA: mamma9

Da li je neko bio u Pefkohoriju? Neka preporuka? Savet :D
Bila sam u Paraliji, Vrasni i na Krfu i svuda je bilo vrh.
Medjutim ove godine idemo prvi put sa bekomuser posted image na more, pa smo planirali Pefkohori...


(odgovor članu mamma9)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here