|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
30.10.2012 1:29:23   
Anoniman
Providne kutije na policama
Kavez za zivuljke i dzepici kod Kineza

izmedju ostalog, plastika za escaj kao organajzer za bojice

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
11.12.2012 9:13:12   
sasaaa
Da li je neko kupovao u Aksi onu kutiju najvecu oko 1500 din za odlaganje igracaka koja ima kao tockice? Komsinica i sin se igrali i cujem udarcew i imam sta da vidim, isutirali plasticnu kutiju od kocki i polomili je user posted image sada je zalepljena, komsinica se ne igra sa sinom u sobi vec napolju user posted image a njemu je posle price user posted image ne znam da li se isplati kupiti ove aksine? Inace nama je ogradica krcata sa velikim kesama u kojima su sortirane igracke. Tacno znamo gde je sta, sto mog muza nervira i on samo ubacuje bez reda pa kad mali trazi bude premetacina.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
11.12.2012 9:24:40   
minna
Mi smo u aksi uzeli kutiju za igracke sa tockicima, ali je bila jeftinija jer je poklopac bio malo ostecen, nacrtani su miki, paja i ostali na njoj. Koliko je mali gura i vucara, nije se vise ostetila. A imali smo neku bez tockica, samo sto smo je dobili od rodjaka, tako da je vec koriscena pre nas, ja sam je jednom sutnula ka zidu i ona se skroz raspukla, a uopste nisam tako jako sutnulauser posted image

(odgovor članu sasaaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
11.12.2012 9:27:58   
Snelle
Ko bi rekao, tako mala, a jaka user posted image
Ja sam u jednoj plastičari kod nas (valjda se tako kaže user posted image ) našla ogromnu kutiju za igračke za 1900 din, a mnogo je veća od ove najveće na Aksinom sajtu. Pogledajte i po tim prodavnicama.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
11.12.2012 9:30:25   
sasaaa
Hvala! Pogledacu, mada mozda da bi mu bilo zanimljivo da je puni igrackama da izlijepimo neke stikereuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
11.12.2012 13:27:54   
minna

IZVORNA PORUKA: Snelle

Ko bi rekao, tako mala, a jaka user posted image



eeee ko bi rekaouser posted image crkoh od smeha

mozete da izlepite sto da ne!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
21.2.2015 19:09:39   
mila83
Ja sam zajedno sa klincima od kartonskih kutija napravila kutije za odlaganje igracaka, sami su ih ukrasavali crtezima i kolazima.Nisu dugo trajne, taman kad im dosade,one se pokidaju pa onda pravimo druge sa drugim slicicama i tako...bude zabavno, a ima svrhu. postavicu vam fotke kada stignem user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
21.2.2015 19:23:59   
Azra_
YISK ima taj program plastičnih kutija. Ne znam cene, ali nisu preskupe, Mada, ja ne volim plastične jer jako lupa kada pospremamo igračke.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
21.2.2015 19:53:12   
Azra_
Mislila sam na JYSK. Skapirale ste... Evo:Kutije

< Poruku je uredio Azra_ -- 21.2.2015 19:55:08 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
21.2.2015 20:41:34   
veselicaa
Mi koristimo korpe za ves,sve drugo kratko traje,pocepa se ali korpe su neunistive,Imam ih jos kad je A bila mala.I da svaki krevet u dnevnoj (a i fotelja) su prepuni igracaka(mislim na onaj deo kada se podigne krevet ili fotelja)

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
21.2.2015 21:32:47   
Azra_
Ja sam naše igračke, sve sem Playmobil i Lego setova počela da odlažem tako što ih poklanjam. To mi je najpraktičnije. Nemam mesta više ni za iglu u kući, tj.u ostavi.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
21.2.2015 21:51:33   
vikiveki
Mi smo pre neki dan pravili veliko raspremanje igracaka name spratu jer tu nam je skladiste za igracke user posted image Sve igracke sam razvrstavala I slagala u velike kartonske kutije, a na njima sam pisala spisak sta sve ima unutra

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
22.2.2015 14:11:56   
veselicaa
Azra blago tebi sto ti dete dozvoljava da poklanjas igracke.Moja S.ne zeli da pokloni cak ni one igracke za bebe i to deverovom sinu,koji je tu u istom dvoristu kao mi,samo u drugoj kuci.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
22.2.2015 18:50:29   
Azra_
Hehe, Veselice, ma slabo se on pita. Ne poklanjam nešto što mu je baš bitno, ali nešto što je prerastao i što ga ne zanima, da. A i zna, da ako ne da, ne može ni dobiti nove... Mada, zavisi od deteta. Za sada se ne buni, videćemo koje će dalje faze imati.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
23.2.2015 12:42:20   
Modessty
Mi koristimo kutije od DM pampersa. Lepe su i šarene i praktične i kad već kupujemo pampers bar da iskoristimo i kutije user posted image
Što se poklanjanja tiče - tu nemamo problema. Nosili smo i prošle i ove godine igračke kada se u njegovoj školici sakupljalo za decu iz doma i slično. Sam je izabrao šta će da da a šta ne.
I opet imamo višak

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
25.2.2015 17:40:10   
mila83
url=http://www.Slikomat.com/slika/5814897.htm]user posted image [/url]

Jedna nasa kutija za odlaganje igracaka,sami smo je napravili , sa uzivanjem user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
25.2.2015 19:26:35   
veselicaa
Divna vam je kutija user posted image Svaka cast na kreativnosti user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
26.2.2015 9:35:47   
branki*
mila,bas je lepa kutija,od cega si je pravila?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
26.2.2015 9:41:05   
Bibilib
Mi igracke imamo na pretek i rado bi pola poklonili,jer se ne moze uci u sobu od njih...vecina igracaka je spakovana u paketu od bojlera....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
26.2.2015 9:52:16   
mila83
Hvala !
To je jedna jaca kartonska kutija,oko koje sam zalepila crveni samolepljivi tapet(oko 100 din 1m) a po njemu ono sto je Mima zelela,isekli smo od kolaza cvetice a ta slika Winksa je ustvari korica jedne stare istrosene sveske. To smo pravile krajem avgusta i kutija je jos citava,nije se pokidala.
Za sina sam napravila slicnu,samo sa nalepnicama Angry birds koje sam kupila kod Kineza.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
7.3.2015 7:46:38   
mali_mis
Prvo smo odlagali u kartonske kutije koje oblepimo nekim ukrasnim papirom da lice na nesto, ali brzo se raspadnu, pa smo presli na plasticne korpice. U jysku sam skoro uzela za 150 din, sluzi nam za cuvanje igracaka sa kojima se trenutno igra, ali kad treba uspe i guzicu da uvali u nju, a ona jos nije pukla user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
2.7.2015 19:26:22   
vikiveki
Ja ću slikati naše kutije za odlaganje igračaka pa ću okačiti...mada mi naše nismo ukrašavali ,trebalo bi mi puno vremena ima dosta takvih kutijauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
2.7.2015 19:42:02   
mila83
Ajde Viki,treba mi novih ideja user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
2.7.2015 19:50:58   
Anarunika
Ja u šta god da sam sklanjala to je neslavno završavalo. Plastične,kartonske. Trenutno stoje u jednoj fioci od kreveta i nekoj pletenoj korpi. Ja bih jako volela sa njima da pravim nešto ali njih to sve slabo zanima . Tako da čekam da mi ova princeza poodraste pa da se sa njom poigram na tu temu. nadam se da će makar ona voleti da pravi stvarčice user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
2.7.2015 20:02:19   
vikiveki
E Mila nećeš videti kod nas nove ideje,već sam napisala to je samo skup običnih kutija

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here