|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
10.6.2013 23:29:14   
tijatija
Ja sam rodjena u Vojvodini i zivela 24 godine, kao sto Verolina kaze ona se voli dusom user posted image , moj mm je iz PG i nerazume sta mi je tako lepo u vojvoidini kad je sve ravno i monotono user posted image A sto se tice obilazaka, treba je procesljati uzduz i popreko

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
10.6.2013 23:31:43   
lesica
I da, čarde "Čarde na kraju sveta" nema više...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
21.8.2013 14:46:12   
Olga75
joj sto bih ja da vidim Aracu i Bac
al nikako uFatiti vremena
sad cu da stavim zabelesku

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
21.8.2013 17:22:25   
Didy

IZVORNA PORUKA: Olga RR

joj sto bih ja da vidim Aracu i Bac
al nikako uFatiti vremena
sad cu da stavim zabelesku


Kad budeš dolazila, najavi se. U komšiluku smo.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
21.8.2013 17:35:28   
Didy
Ja volim Suboticu i volim Palić i zoološki. Obe kume su mi iz Subotice, moji mama i tata su tamo studirali, tamo se upoznali, pa imam još i neku sentimentalnost prema njoj zbog toga. Moj muž je imao rođenu tetku u Subotici (nažalost, upokojila se), ali mu još uvek žive brat i sestra tamo, pa svratimo i do njih kad dolazimo. Ili njih izvedemo na Palić.user posted image Elem, često idemo, ali uglavnom na dan, krenemo rano ujutro, celodnevni provod i kući. Sad nismo bili već duže vreme, mogli bismo obnoviti gradivo.user posted image
Fruška gora mi je predivna. Nama je na 10-15 kilometara. I uvek ima nešto novo, drugačije da se vidi. Manastiri su prelepi! Priroda je očaravajuća. Često idemo na izlete i uvek te iznenadi svojom lepotom!
Meni su i Sremski Karlovci prelepi. Novi Sad ne spominjem, to mi je kao druga kuća, živela sam tamo 5 godina dok sam studirala, znam ga u dušu.
Žao mi je što su dvorci po Vojvodini uglavnom zapušteni, nadam se da će doći neko bolje vreme i za njih.
A što se tiče Novog Bečaja i Velikogospojinskih dana, mm ima želju da odemo u petak na koncert Parnog valjka, pa eto prilike da vidim i Bečej. Inače, ja u Banatu nikad nisam bila, prvi put sam samo prošla pre mesec dana kad sam išla u Temišvar, ali to se ne računa. Bačku slobodno mogu reći da sam celu prešpartala, Srem isto tako, a eto Banat mi je neistraženo područje.user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 21.8.2013 17:37:10 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
21.8.2013 21:57:18   
Anoniman
Pod broj 1 moj Sombor najlepsi na svetu.Tu sam zivela 19 god i provela najlepse dane devojackog zivota,miran,sredjen ma prelep,voznja fijakerom ulicama sa bezbroj bodjosa,Bezdanska carda.
Onda opet moj Kovilj,tu sam vec 5 god.Manastir,šlajz i arkanj raj za pecarose a carda vise ne postoji.
Palic,Subotica,Novi Sad,Karlovci,Fruska Gora,Zobnatica,kastel Dundjerski u Kulpinu ma cela Vojvodina je prelepa,svako mesto je prica za sebe.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
21.8.2013 22:42:12   
adulence
mm i ja smo danas pricali o tome kako bi voleli da posetimo Palicko jezero,oboje bili,odvojeno,pa bi sada sa beebom voleli malo da uzivamo...ako imate neke predloge za smestaj,bilo bi divno....Vojvodjanke u vas se uzdam!!!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
22.11.2014 15:47:05   
snezap
na prvom mestu stavljam Frusku goru! jeste da tu zivim, i da sam svaki dan na planini, ali manastiri su predivni kao i priroda, izletista takodje.
Zatim Palic, dvorac Dundjerski, Petrovaradin i sam Novi Sad su prelepi takodje.
Ko voli istoriju zanimljiva je Sr.Mitrovica zbog Rimskih iskopina.
Sombor je lep isto.

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
23.11.2014 0:32:39   
superm
Planiramo na prolece da obidjemo Belo Blato, u okviru Carske Bare. Inace, volim Vojvodinu i mastam o zivotu na nekom prostranom salasu...

< Poruku je uredio superm -- 23.11.2014 0:34:06 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
23.11.2014 0:39:04   
Klarita
Zamak Dundjerski user posted image divaaaaaan...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
23.11.2014 13:23:05   
Sosa Mena
U Srpskoj Crnji (Banat) mozete obici rodnu kucu Djure Jaksica, hram Svetog Prokopija u kome se nalaze slike Djure Jaksica, zatim Kastel Banatera koji je sagradio Franc Najhauzen na zemlji koja je pripadala Grofu Cekonicu, grob Dionisija Jaksica oca Djure Jaksica, grob Drage Gavrilovic prve zene romansijera u Srbiji.
Pored svega toga naravno mozete obici i mene user posted image

< Poruku je uredio Sosa Mena -- 23.11.2014 13:24:43 >


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
10.3.2015 14:19:02   
Plavusa34
Petrovaradinska tvrdava obavezno predivno i Palic isto lep

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
28.4.2017 11:42:30   
Sanjica26 RR
Posto ove ove godine ne idemo na letovanje. Volela bih da sam obidjemo neki salas u Vojvodini. Koji salas preporucujete?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
10.9.2017 12:28:11   
Dragce86
Obozavam Vojvodinu, tamo imam ujaka i 2 tetke (Sr.Mitrovica,Lacarak i Bosut ). Od mmesta za izlet preporucujem svakako N.Sad, Palic, Suboticu i Sr.Karlovce! Volim nasu prelepu ravnicu, miran zivot i puno duha ;)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
10.9.2017 12:53:54   
krin 40
Moja pokohna mama se rodila u Sremskim Karlovcima.Meni su oni predivni.Volim i krajnji sever.Sombor,Bački Monoštor,čarde na Dunavu..Cela Bačka mi je fina

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
14.2.2018 12:03:58   
gagana83
Novosadjanke, sta obici u Novom Sadu i okolini? Bicemo dve noci u martu. Plan je Petrovaradin, centar grada, sta bi mogli jos? Mozda Karlovci?

A moze i preporuka za neki dobar restoran user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
14.2.2018 12:50:27   
dunja RR
Gagi, nisam Novosađanka user posted image , ali da ti napišem, Torbica nas vodila u decembru u odličan riblji restoran na Petrovaradinu (ispod) pored Dunava, Čarda Aqua Doria, kažu da je jedan od najboljih u NS. Oooodličan je! Presladak, klopa super!

A sjajne čarde imate i na Ribarskom ostrvu, ako volite rubu naravno, ali verovatno ima i mesa, ja uvek u NS biram ribu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
14.2.2018 13:02:27   
jess021
Gagana, ako bude lepo vreme na tvrdjavu obavezno, centar , Dunavski park....lepi su i Sremski Karlovci.
A za restoran, zavisi sta vi volite.
Dunja, da Aqua Doria je odlicna, a na Kamenjaru za ribu obavezno Carda kod Brase.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
14.2.2018 13:02:36   
dunja RR
Izgleda da nisam pisala, pa evo sada ću, letos smo 5 dana bili u Tiganjici, etno selo blizu Zrenjanina. Smeštaj presladak, imaju divan park za decu, konje, životinje, a restoran Trofej je nadaleko poznat, i uvek krcat jer je klopa odlična.


Evo mog iskustva u tekstu KLIK OVDE


Bilo je sjajno, pored je Carska bara sa fenomenalnom prirodom, Zrenjanin blizu, a kupali smo se svaki dan na Peskari, kupalištu u Zrenjaninu koje je oooodlično uređeno, evo slike:

user posted image




< Poruku je uredio dunja RR -- 14.2.2018 13:06:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
14.2.2018 14:02:51   
milicicak
Gagana, ja nisam Novosadjanka ali imam preporuku za klopu :D gulas u Plavoj frajli kod Spensa. Karlovci su jako lepi, obavezno probajte kuglofe, ima jedna slatka prodavnica blizu gimnazije

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
14.2.2018 14:16:25   
gagana83
Hvala zene. Belezim sve.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
14.2.2018 15:10:49   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Gagi, nisam Novosađanka user posted image , ali da ti napišem, Torbica nas vodila u decembru u odličan riblji restoran na Petrovaradinu (ispod) pored Dunava, Čarda Aqua Doria, kažu da je jedan od najboljih u NS. Oooodličan je! Presladak, klopa super!

A sjajne čarde imate i na Ribarskom ostrvu, ako volite rubu naravno, ali verovatno ima i mesa, ja uvek u NS biram ribu user posted image


Potvrdjujem. Ja nisam ljubitelj riblje corbe, ali mi je bila preukusna.
Obavezno Sremske Karlovce. Meni je dan dan u secanju kad sam isla kao klinka. Ako bude bilo lepo vreme i do nekog Fruskogorskog manastira. Oni imaju posebnu draz.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
14.2.2018 17:37:10   
MamaNecaVo

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Posto ove ove godine ne idemo na letovanje. Volela bih da sam obidjemo neki salas u Vojvodini. Koji salas preporucujete?

Kasnim ali...
Nike bas salas ali moram preporucitii Pasent.Uz Dunav i prelepu prirodu.

Potom Lazin salas.
Salas 137.
Nas omiljeni salas je definitivno Stojsic salac.
To su neka mesta na koja cesto idemo i iznova se zaljubimo u sve.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
14.2.2018 18:25:00   
dunja RR
Ženo, jel ima negde da nisi bila user posted image

Nisam čula za neke od ovih salaša, moraću da istražim.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mesta za obici u Vojvodini
14.2.2018 20:37:37   
MamaNecaVo
Volimo da lunjamo.
Suprug je cesto na putu oa tih par dok je ovde gledamo da iskoristimo maksimalno. :)

Nego,ima super salasa i u okolini Beograda.
Dva bas volimo.Jeste da nije tema,tj nije sklop Vojvodine ali da znate.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here