|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gde kupiti....?
11.3.2013 13:07:47   
nata11
Evo da se okusam u pravljenju tema. Videcemo sta kazu moderatori user posted image
Mozda bude zanimljivo posto se meni stalno desava da vidim nesto sto mi se posvidja a neznam gde da trazim.
Konkretno sada me zanima gde da li neko zna gde bi mogla da nabavim papir crn, malo grublje povrsine, veceg formata, na njemu se slika kredom. Videla sam u jednoj ordinaciji i odusevila se bila je slika nekih granicica sa cvetovima.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 14:23:49   
imperial
Nato,tema je zanimljiva,pogledaj u knjizari nekoj bolje snabdevenoj,neznam gde bi drugde to moglo da se nadje,inace moze da bude zanimljiv detalj u kuci kad se na njemu nesto nacrtauser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 14:26:16   
Sanchy
Trebaju mi one kesaste rukavice sto se dobijaju u farbama,u mojoj nema a posto je vrlo tamna volela bih da kupim ako to uopste ima negde da se kupiuser posted image

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 14:27:53   
Ivanka 75
Nato, vidim da si malo južnije, ako dolaziš u Niš ima u knjižari Hijeroglif preko puta Voždove škole.

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 14:28:55   
nata11
Imperial hvala user posted image
Pitala sam danas u knjizari ali nemaju imaju one kao masne, mesarske. Pitacu jednu rodjaku njena cerka ide u umetnicku skolu.
Sanchy ima u apotekama bar sam ja tamo uzimala te najtanje.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 14:29:36   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Sanchy

Trebaju mi one kesaste rukavice sto se dobijaju u farbama,u mojoj nema a posto je vrlo tamna volela bih da kupim ako to uopste ima negde da se kupiuser posted image


Kupi one jednokratne rukavice,isto su svetle boje, mislim da je 50kom oko 300din u Merkatoru. Ili beše 20kom, 300din.....


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 11.3.2013 14:30:32 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 14:31:24   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nato, vidim da si malo južnije, ako dolaziš u Niš ima u knjižari Hijeroglif preko puta Voždove škole.


Hvala Ivanka. Da dolazim cesto bas, sestra mi zivi u Nisu. A ona knjizara u samom centru kod konja, Meka. Jel to ista ili ne? Posto neznam gde je Vozdova skola.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 14:34:10   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nato, vidim da si malo južnije, ako dolaziš u Niš ima u knjižari Hijeroglif preko puta Voždove škole.


Hvala Ivanka. Da dolazim cesto bas, sestra mi zivi u Nisu. A ona knjizara u samom centru kod konja, Meka. Jel to ista ili ne? Posto neznam gde je Vozdova skola.


Mislim da u toj knjižari kod Meka nema, a Voždova škola ti je od pozorišta prema bolnici, jedno 200m, nije teško naći. Da pitaš prolaznike znali bi da ti kažu.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 15:28:53   
17 joka
Nato  ja  nisam  videla  nesto  tako,ali  cu  bas  pogledati  da  li  ima  ovde  kod  nas!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 17:10:32   
liliana

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Trebaju mi one kesaste rukavice sto se dobijaju u farbama,u mojoj nema a posto je vrlo tamna volela bih da kupim ako to uopste ima negde da se kupiuser posted image

Sanchy, to imaš da kupiš u prodavnicama boja i lakova, tj u onim radnjama gde se kupuje oprema za krečenje i farbanje

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 19:23:36   
nata11
Hvala u svakom slucaju, narucicu da mi donesu.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 19:25:42   
Figaro88
Ja bezuspesno trazim Snuks za Andreuuser posted image Jedna prodavacica mi kaze da dobiju bukvalno po jednu seriju i to je to.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 19:28:06   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Trebaju mi one kesaste rukavice sto se dobijaju u farbama,u mojoj nema a posto je vrlo tamna volela bih da kupim ako to uopste ima negde da se kupiuser posted image


Ima pakovanje rukavica da se kupi u svim marketima stoje tamo gde stoje folije kese i ostale stvari...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 19:28:30   
Sanchy
Hvala devojke na odgovorima,potrazicuuser posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 19:29:23   
nata11
Figaro a sta je to?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 19:45:11   
caca81

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ja bezuspesno trazim Snuks za Andreuuser posted image Jedna prodavacica mi kaze da dobiju bukvalno po jednu seriju i to je to.

Ako si iz Bg-a, ima u Aksi.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gde kupiti....?
11.3.2013 19:47:12   
caca81

IZVORNA PORUKA: nata11

Evo da se okusam u pravljenju tema. Videcemo sta kazu moderatori user posted image
Mozda bude zanimljivo posto se meni stalno desava da vidim nesto sto mi se posvidja a neznam gde da trazim.
Konkretno sada me zanima gde da li neko zna gde bi mogla da nabavim papir crn, malo grublje povrsine, veceg formata, na njemu se slika kredom. Videla sam u jednoj ordinaciji i odusevila se bila je slika nekih granicica sa cvetovima.

Pretpostavljam da misliš na crni hamer papir. Ima ga u svakoj knjižari.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Gde kupiti....?
12.3.2013 9:07:27   
Figaro88
Nisam,iz Lazarevca sam.Predpostavila sam da ima tamo,ali necemo u Bg jos dve-tri nedelje,a ona kuka svaki dan.Nikada nije kukala ni za jednu igracku,ako joj kazem da nema ili ne moze ona vise ne trazi,ovo je prvi put da bas hoce nesto pa sam i ja zato resila da ga nadjemuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Gde kupiti....?
12.3.2013 20:01:12   
Figaro88
Tek sad sam se setila da mogu da porucim Snuks na internetuuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Gde kupiti....?
28.10.2013 14:51:40   
nata11
Jel neko video negde zemlju za orhideje?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Gde kupiti....?
3.9.2014 16:22:17   
lelaigor
Da li neko zna gde u Novom Sadu (nebitno gde: kinezi, pijace, pordavnice) imaju da se kupe povoljne helanke, ali da su onako lagane i rastegljive, ne znam kako da opišem, da nisu one jako krute što zaustave cirkulaciju kad ih obučeš? Da mogu da uguram svoj trudnički stomak a da me ne stisnu. Imam samo jedne takve (piše na njima 80% pamuk i 20% spandex) i ostale te krute, koje ne mogu da obučem.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Gde kupiti....?
3.9.2014 16:43:13   
bubulence
bilo ih je ranije u onoj maloj radnjici na uglu Bul. Oslobodjenja i Kralja Petra, cini mi se da se zove La Kosta, domaci user posted image . oni imaju bas divan pamuk, tamo sam uvek uzimala donji ves, potkosulje, arapice... imaju i majoce i helanke, deciju garderobu.
a imas u u Kralja Petra, preko puta brze hrane minut, ne znam kako se zove butik, ali velikim slovima pise extra cene. pored je zdrava hrana.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Gde kupiti....?
3.9.2014 16:47:56   
lelaigor
Cotonela ili tako nešto se zove. E, baš ću otići da pogledam.
hvala! user posted image

< Poruku je uredio lelaigor -- 3.9.2014 16:48:14 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Gde kupiti....?
3.9.2014 16:50:11   
bubulence
ee daaaa, Cotonela. uzela sam tamo trenerke nekoliko puta i bile su odlicne. jednu nosim vec trecu godinu. a znam da imaju i helanke pa pogledaj

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Gde kupiti....?
3.9.2014 16:55:38   
lelaigor
Superiška, hvala, baš hoću!

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here