|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde kupiti....?
9.11.2015 23:55:56   
Mariya
Ima i u dm- u? Sjajno, pogledaću i tamo,hvalauser posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Gde kupiti....?
10.1.2016 12:12:13   
nata11
Coffe pads za Philips senseo?

_____________________________





(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Gde kupiti....?
23.3.2016 11:31:45   
Azra_
Pomagajte! Na Minimaxu ide reklama za one smilely pečate. ˝iz telefona pravo u vaše ruke˝. Kažu na kioscima i u prodavnicama, ali nisam nigde videla. Zna neko gde ima?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Gde kupiti....?
23.3.2016 11:37:08   
Ana RR
Azra, nemam pojma, ne pratimo minimax.user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 9:57:40   
mali_mis
Znate one sitne gumice na carapama za decu koje sluze da se ne klizu, e kako se to zove, i gde se to kupuje?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 10:34:13   
Khaleesi
Nisam znala da postooje te gumice za carapiceuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 10:55:19   
isidora88
Nisam cula da to ima da se kupi, mozda po onim pozamanterijama da pitas kako se zove i jel nabavljaju. Ja bebcu samo te carapice oblacim od kad je poceo da seta.
Jel mislis da te gumene tackice mogu da se nalepe na sve carape?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 11:16:33   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: isidora88

Nisam cula da to ima da se kupi, mozda po onim pozamanterijama da pitas kako se zove i jel nabavljaju. Ja bebcu samo te carapice oblacim od kad je poceo da seta.
Jel mislis da te gumene tackice mogu da se nalepe na sve carape?


Trebalo bi da mogu da se nalepe.
Ma samo kad bih saznala koja je to vrsta gume, bilo bi lakse guglanje user posted image
Vidjala sam te "gumice" i na otiracima sa donje strane, ali kod njih je kao tkanina sa nalepljenim tackicama da se ne klize.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 11:17:45   
isidora88
Meni bi bas trebalo za stazu jesnu te gumice da se ne klize, ako saznas kako se zove javi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 12:02:20   
mali_mis
Ta "guma" se zove puffy paint. I kad se nanese, treba joj 2 dana da se osusi, i posle toga se stavlja u masinu na pranje.
Nasla sam ovde, mada mislim da bi trebalo da ima u bilo kojoj prodavnici slikarske opreme, ili mozda cak farbari koja ima boje za tekstil.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 17:02:41   
Anck Su Nmaun
Interesuje me gde mogu kupiti onaj produzetak sa drikerima za produzavanje bodica?? Nadam se da neko zna na sta mislim?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 17:44:25   
Khaleesi
Sad sam ukapirala za te gume na carapicama. Pa mi smo kupovali gotove carape sa tom gumom dole...user posted image i termo i obicne sa sve sapicama i srcicima...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 17:53:10   
Anck Su Nmaun
Te gumice se mogu praviti i svecom , bas sam gledala tutorijal

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 18:09:15   
IvanaSK RR
Anck, ja nemam pojma na sta mislis :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 18:19:36   
Anck Su Nmaun
To je mali komadic tkanine sa obe strane drikeri i onda se stavi na bodic gde je kopcanje i produzava ga user posted image
To bi mi trebalo za potkosuljice.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 18:38:46   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

To je mali komadic tkanine sa obe strane drikeri i onda se stavi na bodic gde je kopcanje i produzava ga user posted image
To bi mi trebalo za potkosuljice.


Toga bi trebalo biti u pozamanterijama, imas jednu u Bulevar Kralja Petra I 34, oni bi trebali da imaju.

Ovo sa svecom, je ok, ali ne treba mi to. Nasla sam u ovim slikarskim radnjama boje na taj fazon, pa kad se smislim idem da ispitam u radnji, valjda ce da me skontaju user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Gde kupiti....?
23.10.2016 21:49:41   
Maraj
Boze misu , nisamni znala da to mozemo sami naprqviti
Zar ti nje prakticnije da kupis par novih pari carapica. Ne znam koja je cena tih gumica ni kako se stavljaju. Opet kazem prvi put cujem da se te gumice mogu kupiti. Mi kupujemo carapice sa vec nalepljenim

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Gde kupiti....?
24.10.2016 10:32:27   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Maraj

Boze misu , nisamni znala da to mozemo sami naprqviti
Zar ti nje prakticnije da kupis par novih pari carapica. Ne znam koja je cena tih gumica ni kako se stavljaju. Opet kazem prvi put cujem da se te gumice mogu kupiti. Mi kupujemo carapice sa vec nalepljenim


Ne treba mi za carape user posted image
Nasla sam, i to u BIH, bas bas to, muz obavesten, sad samo moram da "stiskam" da ne zaboravi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Gde kupiti....?
31.10.2016 16:09:35   
Ana RR
Devojke, da li negde ima da se kupi baby brokoli?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Gde kupiti....?
31.10.2016 17:41:18   
Anck Su Nmaun
Sta je to Baby???

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Gde kupiti....?
31.10.2016 17:48:00   
Ana RR
Pa baby, kao mladi. Ima da se kupi baby spanać, ja ga koristim za salatu ali nigde ne mogu da nađem brokoli. Ovako izgleda

user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Gde kupiti....?
21.11.2016 8:21:35   
Maraj

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Znate one sitne gumice na carapama za decu koje sluze da se ne klizu, e kako se to zove, i gde se to kupuje?

E i meni sada treba ovo. L mi vec nosi 24 velicinu carapica. A te gumice se izgleda stavljaju do velicine 23. Da l stvarno to ima da se kupi i gde
Dete mi se bas klize po kuci , plasim se da se nezgodno ne udari

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Gde kupiti....?
21.11.2016 8:26:33   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Znate one sitne gumice na carapama za decu koje sluze da se ne klizu, e kako se to zove, i gde se to kupuje?

E i meni sada treba ovo. L mi vec nosi 24 velicinu carapica. A te gumice se izgleda stavljaju do velicine 23. Da l stvarno to ima da se kupi i gde
Dete mi se bas klize po kuci , plasim se da se nezgodno ne udari


user posted image

Ja sam jedino nasla u BIH da ima ovde .Ali nisu imali na zalihama. Probaj na ebay, ili po prodavnicama koje prodaju slikarski pribor i boje za tekstil.

Meni je trebalo za patikice koje heklam, ali sam nasla drugu varijantu za neklizanje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Gde kupiti....?
21.11.2016 8:31:40   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mali_mis
Meni je trebalo za patikice koje heklam, ali sam nasla drugu varijantu za neklizanje.

Koju??? user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Gde kupiti....?
21.11.2016 9:11:34   
mali_mis
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: mali_mis
Meni je trebalo za patikice koje heklam, ali sam nasla drugu varijantu za neklizanje.

Koju??? user posted image


Skuplja varijanta je koza, jeftinija varijanta je penasta guma.
Mislim koža, ne koza, da me ne shvatite pogresno user posted image

< Poruku je uredio mali_mis -- 21.11.2016 9:12:20 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here