|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na poslu....
26.3.2017 8:06:26   
branki*
voci,kod vas je haos,znam sta mi sve moja snaja prica da se desava.hocuuser posted image
sanjice,77 je godiste,ona je ekonomiju zavrsila,posle se okrenula crkvi i doskolovavala,pa predaje veronauku,sad radi master,cini mi se na teoloskom.zbog posla.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Na poslu....
26.3.2017 12:54:32   
suzi kju
Ja sam radila tri dAna ove nedelje. I evo ne mogu da se načudim koliko su se ljudi promenili. Ja radim u velikom kolektivu i možete samo da pretpostavile kako je sa toliko žena na jednom mestu.
Ljudi su postali zli, bezobrazni. Atmosfera je negativna. Uglavnom gledaju ako mogu da te zeznu. Ovako nije bilo kada sam otišla na bolovanje. Aa prošlo je nešto vise od dve godine.
Eto ja sam u šoku, blago rečeno.
Već sam se par njih pokacila. Ja sam takva da ne cutim nikad nikom. Ranije bih se nervirala sada ne. Reče meni Voci jednom prilikom da je sada kada imamo decu sve drugačije. Sve drugačije prihvatiš. Nema ćutanja a nema ni nerviranja zbog nebitnih ljudi.
Srećom radim još sledeće nedelje na odmor a onda ću tražiti smenu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Na poslu....
26.3.2017 13:14:40   
Sanjica26 RR
Suzi, u poslednje vreme nazalost je puno takvih.
Branki, mozda je i znam bez obzira sto je starija od mene. Mnogo je na mom fakultetu bilo ljudi koji su uporedo radili i studirali. Bas kad stignes napisi mi negde njeno ime i prezime. Ne moras javno. Puno je njih koji su mi bili dragi, a izgubila sam kontakt sa njima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Na poslu....
27.3.2017 20:25:31   
vocicana
Suzi, samo napred, meni se niko ine obraca.
A zamisli danas. Veliki doktor dolazi u hitan prijem, trazi od koleginice da izadje da mu kupi dorucak?!?!!!!! A gde si do pola 11 bio pa ga nisi kupio?! Ja lepo kazem, ne moze bilja da izlazi,. mi imamo 8 uputa, sve je hitno i za ostajanje u bolnici, a on ucuta poa mi kaze, ali ja imam 19 uputa u kardioloskoj! Ja sam samo rekla, kod vas nista hitno nije, a ovde je sve, nadjite spremacicui ljubazno zamolite da izadje po dorucak, sigurna sam da ce Vam rado uciniti. Bila sam cinicna. Pa msm dokle ide ovaj svet!
Suzi i sve moje lepotice ja sve razumem, samo sto su sada svi prioriteti drugaciji, pa kome se svidja neka trpi, kome ne neka se skloni, ja nemam gde.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Na poslu....
27.3.2017 20:33:23   
suzi kju
Ja sam se bas razocarala.
Nije mi jasno šta to toliko utiče na takvu negativu i neraspoloženje i na pojavu zla u ljudima.
Ima nekolicina koja je ostala ista kao pre ali se veeeelika većina promenila.
Ja sa lekarima nemam problem zato što me znaju od ranije i sa Kim sam ok-ok sam s Kim nisam samo pozdrav i toliko.
Ali koleginice i glavne sestre- ludilo! Pogotovu novopečene glavne, to je posebna priča.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Na poslu....
27.3.2017 21:12:12   
vocicana
moja Suzi, ja sam u soku bila, od prevrtljivosti, od nekog cinizma u ljudima, ne znam samo dokle misle da ce zidovi izdrzati, strasno vise! A o glavnim i odgovornim sestricama necu da govorim, visemi je muka, ali bas. Imakod mene novih, od onih starih sve su super kakve su i bile, ali neke nove....
Zato kada dodje pola 3 ja sam vec i fizicki pristigla kuci, srecna sto me ceka neko ko nije ni malo pokvaren i ko je najiskreniji uosecanjima, to je moj sin. lJubi ga majka oko moje sokolovo!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Na poslu....
27.3.2017 21:21:02   
Duškić
Jaoo....Voci...jedini su oni iskreni, duse male..Ja od jula na posao!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Na poslu....
27.3.2017 21:33:16   
Milena18
I ja od jula krećem. Kad čitam vaša iskustva, uopšte mi se ne ide. Kod nas je uvek napeto, mada ja nisam u lošim odnosima ni sa kim bila, ali uglavnom zato što sam se uvek trudila da budem na distanci, osim sa nekoliko njih sa kojima sam bliža i sa kojima volim da popričam. Nisam do sada bila predmet spletkarenja, ali sam videla kako se to dešava drugima. Grozno mi je sve to. Na kraju dođemo do toga da nam je muka kad ujutru ustanemo da idemo na posao.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Na poslu....
20.8.2017 8:07:29   
branki*
evo sutra cu ponovo da vidim drage mi i nedrage ljudeuser posted image nisam radila od aprila..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Na poslu....
20.8.2017 8:49:45   
Sanjica26 RR
Jao Branki i ja sutra krecem. user posted image
Uopste mi se ne ide.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Na poslu....
20.8.2017 8:50:55   
branki*
ma ,ni meni,sanjice..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Na poslu....
20.8.2017 13:12:07   
emicaa
Moj savjet,rodijte po jos jedno dijete i necete na posao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Na poslu....
22.8.2017 14:07:45   
Sarav
IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Suzi, samo napred, meni se niko ine obraca.
A zamisli danas. Veliki doktor dolazi u hitan prijem, trazi od koleginice da izadje da mu kupi dorucak?!?!!!!! A gde si do pola 11 bio pa ga nisi kupio?! Ja lepo kazem, ne moze bilja da izlazi,. mi imamo 8 uputa, sve je hitno i za ostajanje u bolnici, a on ucuta poa mi kaze, ali ja imam 19 uputa u kardioloskoj! Ja sam samo rekla, kod vas nista hitno nije, a ovde je sve, nadjite spremacicui ljubazno zamolite da izadje po dorucak, sigurna sam da ce Vam rado uciniti. Bila sam cinicna. Pa msm dokle ide ovaj svet!
Suzi i sve moje lepotice ja sve razumem, samo sto su sada svi prioriteti drugaciji, pa kome se svidja neka trpi, kome ne neka se skloni, ja nemam gde.

Voci, svaka čast. Što me nerviraju oni koji misle da imaju zlatnu zvezdu na čelu. Nisi kupio doručak, a znao si da treba da jedeš? Budi gladan ceo dan. I ja sam dr pa nikad nikog nisam "poslala" po doručak. Sami da dodam da sam radila i po 24 h. Tad mi je mm donosio da jedem jer u hitnoj nemamo obroke iz kuhinje.

< Poruku je uredio Sarav -- 22.8.2017 14:09:39 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Na poslu....
22.8.2017 21:44:31   
krin 40

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Moj savjet,rodijte po jos jedno dijete i necete na posao user posted image



Emice podržavam predloguser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Na poslu....
23.8.2017 7:20:25   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Sarav

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Suzi, samo napred, meni se niko ine obraca.
A zamisli danas. Veliki doktor dolazi u hitan prijem, trazi od koleginice da izadje da mu kupi dorucak?!?!!!!! A gde si do pola 11 bio pa ga nisi kupio?! Ja lepo kazem, ne moze bilja da izlazi,. mi imamo 8 uputa, sve je hitno i za ostajanje u bolnici, a on ucuta poa mi kaze, ali ja imam 19 uputa u kardioloskoj! Ja sam samo rekla, kod vas nista hitno nije, a ovde je sve, nadjite spremacicui ljubazno zamolite da izadje po dorucak, sigurna sam da ce Vam rado uciniti. Bila sam cinicna. Pa msm dokle ide ovaj svet!
Suzi i sve moje lepotice ja sve razumem, samo sto su sada svi prioriteti drugaciji, pa kome se svidja neka trpi, kome ne neka se skloni, ja nemam gde.

Voci, svaka čast. Što me nerviraju oni koji misle da imaju zlatnu zvezdu na čelu. Nisi kupio doručak, a znao si da treba da jedeš? Budi gladan ceo dan. I ja sam dr pa nikad nikog nisam "poslala" po doručak. Sami da dodam da sam radila i po 24 h. Tad mi je mm donosio da jedem jer u hitnoj nemamo obroke iz kuhinje.

Sarav tacno. Ja sam situacijulicno imala, da ne stignem ujutru da kupim, snadjem se, ali on je zaboga doktor, pa msm stani covece, na stati ja licim, sve mi.
Uglavnom, situacija je sada finija u odnosu na prethodne situacije, ali desava mi se da eksplodiram, najvise volim kada mi se namesteu pms-u, trenutno sam u njemu, samo cekam na koga cu da se istresem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Na poslu....
23.8.2017 10:14:25   
krin 40
Šalu na stranu,to su grozne situacije.Bar se taj dr javno postavi kao kreten pa možeš da eksplodiraš.Kod mene i u sličnim(gotovo svim) privatnim firmama i
sistemima se igraju "takve igre i igranke" iz ledja,podmetanja,saplitanja.Ja često kažem u šali "Igra prestola" na balkanski način.Svi se smeškaju,cvrkuću a
kada okreneš ledja naj...o si ako nemaš i oči pozadi

< Poruku je uredio krin 40 -- 23.8.2017 10:16:16 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Na poslu....
1.5.2018 23:35:41   
mama Jo
Volela bih da radim

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Na poslu....
2.5.2018 0:59:42   
MimaKos
Ja trenutno na porodiljskom, uzivam, ali zivkaju non stop pa kao da radim :) a sta ce biti kad se vratim, videcemo.. svasta se nazalost desava..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Na poslu....
2.7.2018 17:48:13   
Anck Su Nmaun
Ua sad super! Zadovoljna

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Na poslu....
25.10.2019 20:01:02   
branki*


user posted image Ovo sam ja na poslu😆Danas mi je bilo ok.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here