|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 17:01:46   
New Mom
Za prvo od grada je bilo 15000 (plus od republike oko 27000 i pokrajine 30000+radosnicu).
Za drugo NS nije nikad davao, a ni pokrajina, samo republički dodatak na 24 rate. Drugi put sam u porodilištu dobila promo paket Pampersa, uzorak vl.maramica, uzorke kremica i silne pamflete, glupost totalna u svakom slučaju.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 20:35:49   
isidora88
nm ni treci put se neces usreciti user posted image
bas jadno kako nas grad ne brine o trudnicama i porodiljamauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 20:38:10   
New Mom
Znam, grad ne daje ništa. E sad, pokrajina je ove godine davala, samo sam čula da kasne sa uplatama (pitala sam tamo na eti o roditeljskom o tome, ali izgleda niko nije sa treće dobio ove godine).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 20:45:13   
adulence
dobila sam valjda od grada 50000 din,od drzave 30000 ili obrnuto i kada sam izlazila iz porodilista dobila sam paket bg klub sa kojim sam jako bila zadovoljna...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 20:48:14   
tijatija
Od grada 100e i cestitku od Mugose ( za svako dete isto jedino sad sa cetvrtim umesto 100 povecali su na 105 user posted image )
izem ti drzavu user posted image naravno bez licnog, dodatka i ostalih zavrzlama jer to u ovoj drzavi NE postoji!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 20:48:42   
sneza24
Od opštine prvi put 10000 a drugi put 20000 din.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 20:50:54   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dobili smo za prvo dete 40.000 dinara. A za drugo dete se dobija 100.000 dinara.

user posted image user posted image a trece i cetvrto user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 21:10:19   
Moiraina
Za prvo dete od države oko 27.000 (2010.), a od grada ništa. Od opštine Savski venac smo, kada smo išli da ga prijavimo dobili neki "paket" sa knjižicom, flašicom od 0,5 Aqua Vive, hemijsku olovku, neki časopis (Moja beba ili tako nešto, broj od pre 3 meseca) i gomilu nekih prospekata user posted image
Za drugo dete od grada BG klub paket, od opštine Savski venac isti onaj paket kao i pre dve godine, samo što su još ubacili i uzorke SebaMed kozmetike. Od države dobijam roditeljski na 24 rate, ne znam koliko ukupno izađe, oko 130.000 valjda.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 22:13:27   
jovana jojo
Ja nisam dobila ništa ni od koga na prvom porođaju,kako će biti sada stvarno neznam

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
1.12.2013 2:08:29   
Biserce
Od grada 10000, u porodilistu pampers torbicu sa 1pelenom i neke dve knjizice. Za drugo cemo, zdravlje Boze, uideti.

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
24.1.2014 19:34:25   
big mum
Za prvo djete 2008god.jednokratnu pomoć od grada 150eur,a za drugo 2012.god takođe jednokratnu pomoć od 125eur.I to je to.Nije bitno što nisam zaposlena.Svi dobijaju isto.user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
24.1.2014 22:17:52   
serpica
Sva 3 puta sam od grada dobila paket za dete koji je prvi i drugi put bio super a poslednji put su bas otanjili.Sto se novca tice za prvo jednokratna pomoc od 20000 din a za drugo i trece roditeljski koji je na nivou drzave,od grada nista.Zadnji put sam u porodilistu dobila lep paket iz ideje pampers,vlazne maramice x2 omeksivac,kasicice za bebu tufere i stapice za usi.Eto...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
25.1.2014 12:57:57   
Klarita
Mnogo bilo jadno, tri pampersa, jedno najmanje pakovanje vlaznih maramica, malu minijaturnu radosnicu alpha banke, metar za bebe i cini mi se to bese to. Od republike 27000 i tol''ko. Znam da su porodilje Leskovcanke dobijale nesto vise i bolje, a mi sto nEsmo iz Leskovac, nego se sam'' poradjamo tamo, tolko...to jedno koferceuser posted image
Da, zaboravih da spomenem..dok smo je prijavili u opstini i dok smo povadili papire, obelesmo, non stop je bilo FT1P (fali ti jedan papir) samo sto nam nisu trazili snimak vilice od pokojnih baba i deda, kao ono Mica ubica, divlja salt_erska sluzbenicauser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 25.1.2014 13:01:11 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
25.1.2014 14:34:32   
Olga75
od grada bas nista
ono super je sto grad izumire i tako pa eto
dobila sam od pokrajine neku lovu i od republike i morala sam da otvaram racun u postanskoj stedionici ( kako bi inace bilo ko odlucio da im da pare na obrt ) i da jurim kojekakvih papira a najludje mi je bilo sto sam morala da uzmem iz socijalnog papi da mi nije oduzeto roditeljsko pravo a jasno stoji na otpusnici da sam prvorotka ali sto bi to neko citao
a sad cujem da radnici iz socijalnog obilaze porodilje da potvrde da dete zivi sa mamom i tako
ma gadosti ako nece nemoj da dajete

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
25.1.2014 14:38:21   
IVA 11

IZVORNA PORUKA: tijatija

Od grada 100e i cestitku od Mugose ( za svako dete isto jedino sad sa cetvrtim umesto 100 povecali su na 105 user posted image )
izem ti drzavu user posted image naravno bez licnog, dodatka i ostalih zavrzlama jer to u ovoj drzavi NE postoji!


I ja isto ovo! Pozdrav sugrađanko za tebe! user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
25.1.2014 15:26:45   
mama micki
Prvi put 1 uzorak pampersa, bebin prvi pasoš, i flašicu rose. Roditeljski dodatak isplaćen odjednom, mislim da je bilo 21000. Drugi put takođe uzorke pelena, rosu od 1,5l i jednu od 0,5l, prvi pasoš, i klub paket kojim sam baš zadovoljna, posebno mi se dopala torba i krpice koje smo dobili. I naravno roditeljski dodatak 2 godine po 5560 dinara mesečno.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
26.1.2014 13:22:17   
Biserce
Prvi put onu zelenu pampers torbicu sa jednom pelenom, vlaznim maramicama i nekim flajerima i 12000, drugi put isto to sem sto su maramice bile otvorene pa se osusile a para jos nema jer jurimo po soc za neku potvrdu jos uvek.

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
26.1.2014 13:33:32   
IVA 11
Uh, potpuno sam zaboravila i paketić, u kome su bili peškir, dvije tetra pelene, dvije benkice, vlažne maramice, šampon i kupka Hipp oba od 400 ml, i pakovanje pampersa, i već pomenuta koverta- 100 e od opštine. Ovdje dodatak postoji za majke koje su na birou rada, i do djetetovog 1. rođendana im se uplaćuje mjesečno 60 e otprilike.

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
17.2.2014 16:11:29   
Mama2014
Jel' može neka mama koja se skoro porodila u BG da napiše šta se dobija u paketu? Hvala

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.2.2014 13:41:16   
Sanjalicaaa
Dobijes pelene pufies 2, vlazne maramice, sampon i kupku, kremu sebamed, 10 tetra pelena, 5 svedskih pelena, zeku vel. 2, kapicu i carapice, par benkica, torbu. Mislim da sam sve nabrojala

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mama2014)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
1.4.2014 7:48:23   
zvončičica
I u dm-u poklanjaju paket svakoj novorodjenoj bebi, pelene, vlažne maramice i kremu kao i knjizicu sa vaucerima!user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
1.4.2014 7:58:09   
pari

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Dobijes pelene pufies 2, vlazne maramice, sampon i kupku, kremu sebamed, 10 tetra pelena, 5 svedskih pelena, zeku vel. 2, kapicu i carapice, par benkica, torbu. Mislim da sam sve nabrojala

ovo je super, sasvim dovoljno za prve dane kući...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
3.7.2014 8:24:56   
moja ciklama
Jbt..Baš sam se smorila. Izašla iz Fronta 30.01.2014. Nema BG paketa. Nije da mi je preko potreban, ALI baš nisu fer!

user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
3.7.2014 8:33:52   
vonavoj
bezveze!!user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
3.7.2014 9:39:47   
ishler
Znaci i to su ukinuli,banda.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here