|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 9:15:29   
salle

IZVORNA PORUKA: Pretty78

opa greska, dobila sam kad sam rodila Davida poklon paketic od pampersa, mini mini ultra malu kremicu, jednu ili dve pelene ne secam se, jedne carapice i brdo reklamnog materijala user posted image
i sve je to bilo u kofercetu, pa sam ja to napunila slatkisima i to smo dali Martini kad su dosli u porodiliste po nas kao da je to njoj David doneo...pa me ona pametnica pitala: a jel i to bilo u tvom stomaku user posted image user posted image user posted image

hahahahha, i mi smo oba puta dobili to od pampersa...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 9:23:21   
Cindarella
Jednu pampers pelenu,jednu kesicu caja za dojilje,jedno malo pakovanje vlaznih,i 30.000.

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 9:24:29   
cockic
da i sa cerom sam dobila onaj paket BG club,mada oni kazu vrednost 12 000din.meni tamo nesto nedeluje da je bas toliko,ali nema veze bolje ista nego nista.

a sa sinom koliko se secam nista,mozda samo one brosure u porodilistu sto dele svak put pampers.i sa cerom pampers neseser.i neko je delio neke carapice,sad se nesecam ko oba puta su bile carapice.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 9:28:39   
salle

IZVORNA PORUKA: cockic

da i sa cerom sam dobila onaj paket BG club,mada oni kazu vrednost 12 000din.meni tamo nesto nedeluje da je bas toliko,ali nema veze bolje ista nego nista.

a sa sinom koliko se secam nista,mozda samo one brosure u porodilistu sto dele svak put pampers.i sa cerom pampers neseser.i neko je delio neke carapice,sad se nesecam ko oba puta su bile carapice.

PA JA MISLIM DA JESTE VREDNOST PAKETA OKO 12 000, MADA MENI ZA DRUGO DETE OD ONOGA NISTA NIJE TREBAlo, pa sam vecinu poklonila (izvinjavam se za velika slova user posted image ), bilo je unutra svasta nesto

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 9:35:32   
Sanja90
sa prvim detetom sam dobila od pamersa,jedan pampers vl.maramice i neku knjigicu i od najbolja mama na svetu sam dobila knjigu neke uzorke,kafu i hemijsku. Od porodilista valjda dobila sam neke carapice i kao knjizicu radosnicu ili tako nesto.

za drugo dete skoro sve isto sto i za prvo samo su jos dodali paket od BG club-a u vrednosti od 12000din. sve i svasta je bilo unutra i bila sam vrlo zadovoljna sa paketom. E sad za trece je pitanje sta ce se dobitiuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 12:08:24   
mamaneca
U Uzicu se dobije kad se porodite jedno veliko NISTAAAAA!!!!!

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 12:22:14   
cockic
ma nije los paket,nego meni je iznos nesto veci nego sto ima u paketu,kazu 12000 a onde nema ni 6000.

torba,5 tetra,5 svedskih,zeka,prekrivacic,peskir,becolino set,i jod i tufercic.ja se nesecam vise niceg.mozda zaboravi neku kapicu i portiklicu.

(odgovor članu mamaneca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 12:23:52   
cockic
sto nedadose 12000 din,ja bi kupila sta mi treba za te pare user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 14:44:38   
Sanja90
Pa ne znam,u mom paketu je cini mi se bilo po 10 komada svedskih i tetra pelena(mozda gresim ni ja se ne secam XD) Bilo je dva paketa kozmetike becollino i jos nesto+ neki uzorci,podloga,peskir,2 kompletica odelca,portikla, torba,cini mi se da je bio paket pampersa ali nisam sigurna. mi smo racunali sta koliko kosta jer smo kupovali zbog prve bebe. Pa i bilo je mozda par dinara gore dole,ali to je bilo to.. Ja sam se poradjala u visegradskoj tako da smo sve koje smo bile u sobi odmah otvorile da vidimo sta ima,jer ako neko ima decaka a dobila recimo roze da mozemo da se menjamouser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 14:49:57   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Sanja90

Pa ne znam,u mom paketu je cini mi se bilo po 10 komada svedskih i tetra pelena(mozda gresim ni ja se ne secam XD) Bilo je dva paketa kozmetike becollino i jos nesto+ neki uzorci,podloga,peskir,2 kompletica odelca,portikla, torba,cini mi se da je bio paket pampersa ali nisam sigurna. mi smo racunali sta koliko kosta jer smo kupovali zbog prve bebe. Pa i bilo je mozda par dinara gore dole,ali to je bilo to.. Ja sam se poradjala u visegradskoj tako da smo sve koje smo bile u sobi odmah otvorile da vidimo sta ima,jer ako neko ima decaka a dobila recimo roze da mozemo da se menjamouser posted image


i ja sam Milicu rodila u Visegradskoj i ona je Beogradjanka ali posto ja nisam dobile smo nista

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 14:53:53   
Sanjica26 RR
Dobili smo za prvo dete 40.000 dinara. A za drugo dete se dobija 100.000 dinara.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 14:57:37   
liliana

IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: Sanja90

Pa ne znam,u mom paketu je cini mi se bilo po 10 komada svedskih i tetra pelena(mozda gresim ni ja se ne secam XD) Bilo je dva paketa kozmetike becollino i jos nesto+ neki uzorci,podloga,peskir,2 kompletica odelca,portikla, torba,cini mi se da je bio paket pampersa ali nisam sigurna. mi smo racunali sta koliko kosta jer smo kupovali zbog prve bebe. Pa i bilo je mozda par dinara gore dole,ali to je bilo to.. Ja sam se poradjala u visegradskoj tako da smo sve koje smo bile u sobi odmah otvorile da vidimo sta ima,jer ako neko ima decaka a dobila recimo roze da mozemo da se menjamouser posted image


i ja sam Milicu rodila u Visegradskoj i ona je Beogradjanka ali posto ja nisam dobile smo nista

Isti slučaj kao sa Pritty.user posted image

Tina i ja smo "izvisile " za sve. Ovde kod nas je 2009. bila godina jedne velike firme, (50 god od osnivanja), pa je svako dete rođeno u GM dobilo vaučer za kupovinu bebi opreme, krevetac i ne znam koliko novca u kešu. Tina je "izvisila" za to, jer je rođena u BG. Tog meseca je bilo nešto isto u BG, pa je svaka beba iz BG dobila neki novac, pakete i svašta nešto-mi smo i za to "izvisile" jer nismo iz BG.
Sve u svemu, dobile smo samo 10.ooo din za 1. rođeno dete u porodici (i jedino).user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 14:58:54   
Sanja90
Sanjice a gde se to dobija? mislis roditeljski,deciji,itd.???

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 15:12:28   
Sanjica26 RR
u Pozarevcu je tako. To je bio roditeljski.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 15:27:44   
MarijaBg
Sanjice, to vam daje grad, preko onoga sto daje drzava?
Mi smo dobili odmah 10 hiljada i jos 10 hiljada daju svakog marta za bebe rodjene predhodne godine user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 15:30:52   
Sanjica26 RR
To nam daje grad. Od drzave smo dobili 20.000 dinara.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 15:37:14   
Sanja90
nije mi najjasnije,ja dobijam i deciji i roditeljski i dobila sam novac za nezaposlenu porodilju. roditeljski je 2200din. roditeljski za drugo dete 100000din na dve godine i dobila sam nekih 30000 kao nezaposlena porodilja.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 16:29:35   
Cindarella

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dobili smo za prvo dete 40.000 dinara. A za drugo dete se dobija 100.000 dinara.

E vidis,ja sam cula bar 3 razlicite price za nas grad i drugo dete.user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
18.3.2013 16:34:18   
Olga75
kad sam se porodila od grada sam dobila k**u
dobila sam lovu od pokrajine
i lovu od republike
i onda je Ustavni sud RS ponistio odluku pokrajine o dodeljivanju tih novcanih nadoknada za novorodjencad

i tako user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
19.3.2013 22:49:58   
dAKi89
Od grada: 5000 din, jednokratno (pretrgli su se!!!)
Od pokrajine: NISTA, smanjen je budzet pokrajini pa na nama stede
Od drzave: Jos nisu legle pare, ali trebalo bi 35000.

Nemam daljih komentara...user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
20.3.2013 5:58:34   
mamamikka
od grada ništa
od pokrajine za prvo 24000 za drugo ništa
od republike 30000 za prvo, za drugo 5000 mesečno dve godine.
naš grad je poseban, kod nas natalitet nije problem. user posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu dAKi89)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 15:30:39   
Nimfa
Da li neka zna kako je sa paketicima i novcem u nisu i da li je to povezano sa duzinom stanovanja u gradu? Ja sam se pre osam meseci prebacila u nisu ali sam negde procitala da necu nista dobiti jer moram biti prijavljena na adresu u nisu najmanje godinu dana? user posted image user posted image

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 16:47:31   
vikiveki
Prvi , drugi i treći put od grada nisam dobila ništa.
Prvi drugi i treći put od pokrajine ništa
Jedino sam za drugo i treće dete od Republike dobijala roditeljski dodatak po dve godine

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 16:49:48   
Sanchy
U porodilistu BG paket,vrednost 12000 din,ok je bio,od drzave oko 36000 din ,cini mi se,vec sam zaboravila i od grada 25000,takodje od opstine Savski venac neki paketic manji prilikom prijave deteta i to bi bilo touser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sta ste dobile od grada kad ste se porodile
30.11.2013 16:53:14   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Sanchy

U porodilistu BG paket,vrednost 12000 din,ok je bio,od drzave oko 36000 din ,cini mi se,vec sam zaboravila i od grada 25000,takodje od opstine Savski venac neki paketic manji prilikom prijave deteta i to bi bilo touser posted image

user posted image sanchy,šta znači dobra opština...a ovde kod nas ništa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here