|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.4.2013 10:07:50   
dijana1*
Ciklus mi traje 25 dana, danas mi je 25 dc i test je pozitivanuser posted image
Vec par dana sam sumnjala, ali prvi znak sam primetila pre 7 dana. Vadila sam neke papire za lekarsko uverenje i popela sam se na prvi sprat i toliko sam se zadihala da mi je u momentu bilo smesno. Tada sam bila sigurna da je to to, jer mi se isto tako desilo i u prvoj trudnoci. Drugi znak, pre neki dan rucam i na levoj dojci osetim toliko jako ziganje, vrelo da ne mogu da se skoncentrisem. Toliko jako da je Vuk primetio i pita me mama jel te uhvatio gc ( grc )user posted image
Treci znak, 23 dc me je pocela boleti glava. A jednu noc me je presekao jak bol u stomaku dok sam se okretala u momentu sam se ukocila od bola. Sve ovo sto sam napisala mi se u PMS nikada ne desava.
To su moji simptomiuser posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.4.2013 19:44:07   
babes
Bravoooooo dijana1 RR!!!! user posted image Cestitam!! user posted image joj meni i dalje kasni, evo danas vec 6 dana, radila sam test pre 3 dana i negativan je user posted image Sada moram samo da sacekam user posted image da dodje i ode pa u nove radne pobede user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.4.2013 22:07:18   
Ksenix
Dijana, cestitam i zelim da lako prodje i da zdrav bebac dodje! user posted image

Babes, je l' ti se desavaju takva kasnjenja? Nekad testovi omanu user posted image

Ni ja jos nisam dobila, 9. dan kasnjenja, otprilike...ali, meni se to desi jednom godisnje...dok ne prebaci 14 dana, necu ni da sumnjam..

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.4.2013 22:16:52   
marince1
Dijana cestitam user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.4.2013 21:05:27   
babes
Ćao Ksenix... Ja sam dugo koristila kontrac. pilule i prestala da ih uzimam krajem decembra prosle godine tako da je proslo tek 3 meseca pa pretpostavljam da mi se ciklus jos uvek nije stabilizovao tako da ja ustvari ni ne znam da li mi kasni ili ne... user posted image Ranije mi je, dok nisam uzimala pilule, bio tacno na 28 dana, sa pilulama takodje, pa sam pretpostavila da ce tako biti i po prestanku uzimanja ali ocigledno sam pogresno mislila :)
Elem, jutros mi je malo "curnulo" nesto braonkasto i ja naravno pomislim, evo je user posted image , stize (jer mi obicno tako krene uvek) ali evo jos uvek nista... Ulozak poptuno cist... user posted image nemam pojma sta se desava... Obicno, posle tog braonkastog, sat vremena max dok user posted image ne pocne... ali sad jos uvek nista.... Nemam nikakve posebne simptome bilo cega osim povremenog bola u levom jajniku i leva bradavica me malo pecka user posted image
nemam pojma.... cekam razvoj dogadjaja.... user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.4.2013 21:33:24   
jela 76
Babes user posted image ! Ja se radujem zbog tebe svakako. Zvuči kao user posted image , pa sutra uradi test.

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.4.2013 21:40:46   
babes
hehehe tnx user posted image ako user posted image ne krene do sutra, radim test pa javljam user posted image

(odgovor članu jela 76)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.4.2013 21:59:44   
iva80
Navijamo Babes!!!!!! user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.4.2013 10:40:06   
dijana1*
Babes i mene je peckalo user posted image Navijam user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.4.2013 21:47:38   
babes
ćao drugari.... nemam lepe vesti user posted image posle onog braonkastog od juce, nista mi se nije vise pojavilo bukvalno ceo dan, sve do malopre kada je user posted image konacno stigla ali jako, jako cudna boja, bas tamna user posted image nikad mi tako nije bilo... obicno mi je neke "normalne" crvene boje, ali sad je jako tamno, ne znam da li je neka od vas imala tako nesto? No sta je tu je... Sacekacu da prodje pa se bacam ponovo na posao a vama hvalaaaaaaa do neba na podrsci!!

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 12.4.2013 0:28:15 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Znaci trudnoće III deo
12.4.2013 14:55:58   
walentije
pozdrav svima,imam pitanjce danas mi je 28 dc treba da dobijem ,od simtoma imam samo previse nadut stomaak kao da ce svakog casa da eksplodira juce sam imala tem 37,1 danas nisam merila zurila na posaoinace 4 dana preuser posted image zna da me bolucka stomak kao pms a ovog meseca nije bilo bolova malo mi se zavrti u glavi ponekad 

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.4.2013 18:58:25   
reve84
Zdravo drugarice ....citam vas vec par dana pa da se ukljucim..

Kasni mi 3 dana, radila sam BHCG i vrednost je 655. Tako da je to to!!!!
Sto se tice simptoma...mene jeste boluckao stomak i jajnici ali nekako drugacije nego pred M.
Kao istezanje ili tako nesto....a grudi ne konstantno vec isto kao neko prozimanje.

Sad me recimo bolucka u predelu pupka kao neka tezina recimo.

:))))))))

(odgovor članu walentije)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.4.2013 0:08:24   
dijana1*
Reve cestitam user posted image user posted image

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.4.2013 18:53:53   
Verolina
Bravo Reveuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.4.2013 19:00:47   
silvi72
Cestitam novim trudnicama.Ja sam stara cekalica.Primili smo pregnil u subotu 13.4 i trebali da radimo aspiraciju u ponedeljak,ali je folikul puko 5 sati pre aspiracije.Bili smo vredni kad smo se vratili kuciuser posted image .Mozda smo trudni,mada nemam neke izrazene simptome.Grudi me boliuckaju,stomak me je boleo,sada vise ne.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.4.2013 18:00:34   
zacudjenaaa
Imam jedno pitanje koje je mozda malo glupo, ali...
Moze li se desiti da doktor ranu trudnocu pomesa sa upalama? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Postoji li slicnost u promenama materice u trudnoci i upalama???

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.4.2013 22:41:23   
Verolina
Naravno da postoji razlika. A sad ti meni reci koji ti je dc?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu zacudjenaaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.4.2013 8:54:10   
nata11
Zacudjena i te kako postoji.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2013 17:54:28   
Belo01
Caos devojke...Imam jedno pitanje,zadnjeg dana menstruacije sam spavala sa deckom(da napomenem da mi tog dana uopste nije islo),nismo imali zastitu i desilo se sta se desilo...Odmah posle toga je poceo da me bole stomak u donjem delu,ali prestao je...Ali cetri dana posle toga je ponovo poceo da me boli i to traje vec nekih nedelju,dve,grudi me uzasno bole,donji deo kicme,mnogo sam malaksala i dosta mi se spava,nisam najboljeg raspolozenje,veoma sam osetljiva i najmanja sitnica moze da me rasplace,imam pojava da mi se odjednom prijede neka hrana,grickalica ili nesto slatko...Trebam da dobijem tek polovinom meseca,ne verujem da mi je to zbog toga i jos nikad nzm tacan datum kad cu dobiti,stalno mi se menja,nekad pocetak,nekad sredina,a nekad kraj meseca.... E zanima me da li ovi simptomi imaju neke veze sa tudnocom?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2013 17:57:53   
Sanja90
Belo01 ovi simptomi mogu biti deo trudnoce,ali i ne mora. Najbolje bi bilo da uradis test,pa ces znati odgovor.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Belo01)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Znaci trudnoće III deo
14.5.2013 0:11:08   
Sha91
Zdravo svima! Imam jedno pitanje... Od poslednje mens. su mi otekle grudi, uzasno me svrbe i bole na dodir. Besika me boli i idem u wc na svakih 5min. Pa me zanima da li postoji mogucnost da je u pitanju trudnoca? A poslednja dva dana imam braonkast sekret. Sta vi mislite? Nemam strpljenja da cekam sledecu mens. pa me zanima, ako to mogu biti simptomi, onda da uradim test ovih dana :) Hvala

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Znaci trudnoće III deo
14.5.2013 0:18:04   
madre
dobro nam dosla, shauser posted image
kada ti je bila poslednja menstruacija? to sve jako lici na prve simptome trudnoce...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sha91)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Znaci trudnoće III deo
14.5.2013 0:53:22   
Sha91
Hvala puno :) P
oslednji put sam imala 22. Aprila. Nemam zivaca da cekam sledecu mens. jer mi obicno kasni 2-3 dana. A jedva cekam da postanem mama. :)

< Poruku je uredio Sha91 -- 14.5.2013 0:59:14 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.5.2013 10:01:37   
Belo01
Opet ja :) Prvo mi je kasnilo nekih nedelju dana,dobila sam,ali krv mi je bila bas svetlo roze,bile su 2-3 kapljice i nista(a prvi dan mi je uglavnom najobilniji),sutra dan mi je mozda malo vise islo,ali je krv isto bila bas svetle boje...Imala sam simptome za trudnocu i sad ovo..Pa bih da se informisem,da li ova promena boje i tako mala kolicina ima nekakve veze sa tim? Da li bih ipak trebala da posetim lekara?

(odgovor članu Sha91)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.5.2013 10:08:19   
Sanja90
Pa bilo bi dobro da posetis lekara za svaki slucaj,sto je sigurno-sigurno jeuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Belo01)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here