|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 14:27:57   
Torbica
Ju....
Ja ne volim margarin u kolacima, cista plastika.... ustvari jedna molekula ga deli od plastike.
Ne volim tesku przenu hranu, generalno izbegavam masno.
A da nesto bas bas ne volim... Volim sva mesa, svo povrce/voce, mleka biljna ali cisto zbog zdravlja, nije mi gadno kravlje iako ga godinama ne konzumiram..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 16:33:52   
mami mami
Jagnjetina ,guske ,patke,curke,svinjetinu
od povrca i voca sve volim ali cveklu ne

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 16:45:52   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hm, odakle da počnem user posted image

Kod mene se hrana deli u 4 kategorije: hrana koju volim, hrana koju ne volim, hrana koju ne volim ali jedem i hrana koju volim ali ne jedem.





Ove dve si izostavilauser posted image Sta jedes, majke tiuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 16:46:18   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja sam bogme jela i bambija jela sam i konja i svasta.

Nista nisi dobrauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 17:08:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hm, odakle da počnem user posted image

Kod mene se hrana deli u 4 kategorije: hrana koju volim, hrana koju ne volim, hrana koju ne volim ali jedem i hrana koju volim ali ne jedem.





Ove dve si izostavilauser posted image Sta jedes, majke tiuser posted image



Pa nije tema za hranu koju volim user posted image ali volim ja svašta nešto. Volim kvalitetne i sveže namirnice, jednostavne. Mogla bih živeti na ribi, maslinovom ulju, siru, domaćem hlebu, paradajzu...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 17:09:56   
Verolina
E, jeste, u pravu si, nije tema....
Ja mrzim sladak kupususer posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 17:11:58   
Ana RR
I da, jela i ja bambija user posted image tata moje tadašnje drugarice je bio lovac, nisam ni znala šta sam jela a nisam mogla da se zaustavim koliko je bilo ukusno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.7.2014 21:57:21   
lesica
Ja sve nešto razmišljam šta ne volim...
Recimo ovako - kiseli kupus u kuvanoj formi ( sarma, kuvani, podvarak) pojedem ja to, ali... pogotovo ako ima teške zaprške pridodate, jednostavno user posted image
Teške zaprške, odmah mi se pegla od toga.
Škembiće, džigericu ( jareća crevca, džiga uz celokupno jare pod sačem već dolazi u obzir) salame, paštete, skušu.
Torte pune hlebastog patišpanja, i klot patišpanj kolače.

Ali najviše od svega me užasava kad vidim upropašćeno, inače dobro jelo, kojekakvim dodacima koji su potpuno nepripadajući u ceo taj sklop (moja mama u poslednje vreme).

Sve ostalo je potpuno u redu ( i odrasle i mlade jedinke raznoraznih konvencionalnih i nekonvencionalnih živuljki user posted image )

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
31.7.2014 6:15:23   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: lesica RR


Ali najviše od svega me užasava kad vidim upropašćeno, inače dobro jelo, kojekakvim dodacima koji su potpuno nepripadajući u ceo taj sklop (moja mama u poslednje vreme).


user posted image sve mame upadnu u ovu fazu pod izgovorom "KAZU DA JE ZDRAVO"user posted image

izgleda ja ovde jedina nema bas nesto izricito da ne volim. Pa eto moram da kazem jaja ne volim ali cu ih opet pojesti ako mi je to poslednja opcija u frizideruser posted image . Ko sto rekoh pojescu sve. Ni torte ne volim volim vise sitne kolace ali opet uvek cu pojesti parce torte na rodjendanu nekom ili sta vec. Tako da ja stvarno ne znam sta bih napisala da mi se nikako ne svidja. Ne kupujem virsle i salame i pastete cesto ali mm nekad kupi i opet ako mi je to poslednja opcija za dorucak pojescu. Ne biram bitno je da je stomak sit. Za boranijom nisam luda ali je spremam i jedem i td. mm je jako probirljiv i to me izludjuje. To je cista razmazenost. Po meni. Nemojte sad neko da se uvredi. Ali nisam ja tajkun da uvek jedem neka vau jela i da imam Bog zna kakvu bogatu trpezu na stolu pa da mogu da biram. Kaze mm "ja ne mogu paradajz corbu kisela mi je, ja ne mogu samo grasak, ja ne mogu bla bla bla...." ma more ma*s, jedi i cuti. Kad mi kuci doneses ono sto bi hteo da jedes kad imas novaca ja cu napraviti kad nema, cuti i jedi. Ako to znaci da cu jesto dva puta nedeljno iz baste spanac nemoj vec druge nedelje da prigovaras sto je opet spanac!!!! Ako od slatkog ima neki jednostavan kolac sa pekmezom od kajsija nemoj da mi trazis nesto cokoladno a hoces da se zasladis PA KOLAC JE SLADAK!!!! Tako da te price nikako ne mogu da pojedem nesto mene uzasno kod mm zivciraju. Ako si gladan jesces i te kako. Pa ja znam da budem djubre i sa mojom D. Za rucak nesto nece e vala nema nista do vecere a za veceru gle ovo jaoooo pa isto to. Da vidite kako se onda sve pojede. user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
31.7.2014 6:49:00   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Torbica

Ju....
Ja ne volim margarin u kolacima, cista plastika.... ustvari jedna molekula ga deli od plastike.


ne volim ni ja, i nikad ne idem u poslasticarnice da jedem kolace jer je tamo sam margarin u kolacima ali kazem ako smo negde i nude tako nesto pojescu jedan eto reda radi. Ne volim generalno nista sa puno margarina. Ne volim jako slano, jako slatko ali zato volim da je nesto sto ljuće. Jedem svo voce, svo povrce, mesa, ja ne pravim jela sa zaprskom ali eto uredno pojedem kod moje mame na rucku sve a ona uvek zaprzava. Ne volim preterano masno, i cak mogu reci da mi je najgadnije meso svinjetina na raznju, ali nadjem sebi uvek neko parcence koje nije masno i koje bih pojela. I ponavljam jednu recenicu koju sam cesto u Americi svojim tadasnjim ukucanima govorila jer su znali da se redovno prezderavaju I eat to live and you live to eat. (doduse tad sam imala u sebi svega 50 kg pa je stvarno izgledalo da ako ne jedem da cu umretiuser posted image )

i da dodam onaj ko bira znaci da u zivotu nikada nije bio stvarno gladan!

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 31.7.2014 6:58:23 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
31.7.2014 8:22:11   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha




mm je jako probirljiv i to me izludjuje. To je cista razmazenost. Po meni. Nemojte sad neko da se uvredi. Ali nisam ja tajkun da uvek jedem neka vau jela i da imam Bog zna kakvu bogatu trpezu na stolu pa da mogu da biram. Kaze mm "ja ne mogu paradajz corbu kisela mi je, ja ne mogu samo grasak, ja ne mogu bla bla bla...." ma more ma*s, jedi i cuti.

user posted image
Zapravo si u pravu. Umetnost je od nicega napraviti nesto. Moj muz se preksinoc drao na majku da mu ne kuva vise kao za dijabeticare (moja sveki ima obicaj da svako jelo "razblazuje" tikvicamauser posted image ) i da jelo posoli (ovo jeste problem moje svekrve, i citave njene familije. I sve su obolele od stitne jer ne sole jela, a stitnoj je jod preko potreban). Uh, kako sam ga posle naribala, kao vola. Neko se potrudi da ti skuva i ti ga pljujes. Bas me je iznervirao.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
12.3.2015 18:35:58   
Plavusa34
pecurke,riba,jagnjetina trenutno mi pada na pamet

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
12.3.2015 18:42:14   
amdn
Beli luk nikako i crni, jagnjetina .... to bas ne volim



< Poruku je uredio amdn -- 12.3.2015 18:45:15 >

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
12.3.2015 18:50:24   
Kata90
ne volim gljive,pihtije,margarinuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
12.3.2015 19:58:41   
mali_mis
ja ne mogu jagnjetinu nikako, meni to toliko smrdi da me taj specifican miris odbije. Dzigerica mi je isto na bljak listi.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
12.3.2015 23:47:43   
wivern
Vecina zelenisa, ja ako cu da pasem ja cu da pasem ispred zgrade

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
12.3.2015 23:49:48   
Ana RR
Wiv user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
13.3.2015 0:05:12   
QueenJ

IZVORNA PORUKA: wivern

Vecina zelenisa, ja ako cu da pasem ja cu da pasem ispred zgrade

Ovo kao da je moj tata pisao.
Ja ne volim i ne mogu da jedem cveklu, jagnjetinu, pihtije.
Ima jos namirnica koje ne volim, ali ih jedem kad moram.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
4.9.2016 22:11:35   
branki*
Svinjska dzigerica,bljak,bljak i bljak!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
4.9.2016 23:01:32   
wivern
Bljutava i nezacinjena. I "zdrava" hrana koja je sad in.
Ja brate volim masno, zacinjeno i ukusno - šta god da je.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
4.9.2016 23:09:16   
dunja RR
Hm, retko šta ne volim, nisam izbirljiva uopšte. Baš volim da jedem.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
5.9.2016 16:25:46   
vocicana
Najvisena svetu mrzim: spanac, mleko, pihtije, jagnjetinu, kozije sireve i ostale preradjevine od iste, kajmak! Fuj, fuj, fuj. Sve sam probala od navedenog, sve, i na ovaj i na onaj nacin, ali neeee, nema sansi!!!! I moram dodati smrdljivi brokoli, da ga smislim ne mogu. I njega sam sa prelivima, grilovan, obaren, ama sansi nema da ga jedem.

< Poruku je uredio vocicana -- 5.9.2016 16:26:45 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
6.9.2016 11:58:24   
NadaR
I dalje riba i jagnjetina user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.10.2016 17:08:55   
Anck Su Nmaun
Boranija, luc beli jedem u svemu i svacemu ali ne volim kad je jak ukuss ili miris, pihtije, ko
zije mleko.
jagnjetinu nisam volela ali me je muz par puta naterao dok je vrela.. to se topi u ustima , tako da vrucu mogu .

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: koja hrana vam se nikako ne svidja
30.10.2016 17:13:12   
gagana83
Ne volim jagnjetinu, zecetinu i svo ostalo meso osim od gude, koke i teleta.
I ne volim pilav i rizotu, i uopste ta jela gde ima puno pirinca. Pirinac samo u obliku sutlijasa volim.
Boraniju do skoro nisam jela, sad je volim ali iskljucivo zapecenu sa jajima.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Riba na pireu od graška
Ringerajin kuvar: 17 joka



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here