|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li psujete?
27.9.2013 21:07:45   
milicicak
Kad sam umorna, besna, iznervirana psujem kao kocijas ali se trudim da to ne radim pred detetom.
Pred njom kazem jedi dupe user posted image ali i to cu uskoro morati da prekinem, sve ponavlja user posted image

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li psujete?
27.9.2013 21:08:33   
pipi_coco
uuuuuh i to ne malo, kad se iznerviram sve pršti od psovki .......ali naravno, kako reće Natašica, Boga ili bilo šta vezano za bilo koju religiju nikada, jer to osuđujem i takve psovke mi paraju uši totalno, a uopšte nisam neki religiozni tip.

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li psujete?
28.9.2013 12:15:27   
Misha i Ljisha
Ja najmanje psujem u celoj familiji a inace niko ne psuje preterano (mama najvise nekako ta njena Bosanska strana voli da psujeuser posted image ) ali mi je jednom u toku predavanja ispala rec (ni ne smatram psovkom): SRANJE

juuuu... ko da sam reekla ne znam ni ja sta,udarili roditelji na roditeljskom na mene razredni njihov i td. I posle toga sam usla u ucionicu i rekla im lepo: V jedni drugima na hodniku je*ete mame, pu*ite... i sve zive psovke kojih sam mogla da se setim (drvila sam im sigurno je 10 minuta) mislim da me djaci nisu nikad videli tako besnu i mislite da se neko zalio? user posted image Usrali se u gace (osmi razred) kad su videli kako sam pobesnela. I taj neki period sam imala strasnu zelju da psujem kuci valjda zato sto u skoli uvek moras paziti na svaku rec.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li psujete?
27.10.2013 0:07:19   
Leax
Uglavnom ne jedino kada me nesto ili neko bas bas iznervira onda opsujem .

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li psujete?
27.10.2013 2:22:41   
vukosava
Da i to na stranom da me ceo svet razume (zezam se). Zar postoji neko ko ne psuje?

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li psujete?
27.10.2013 11:27:11   
smeško
Naravno. Nisu toliko masne, ali ih ima. Trudim se da ih cenzurišem pred Nikolom i to je to.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li psujete?
27.10.2013 11:48:00   
dijana1*
Ooooo da, ali pred Vukom ne. Najvise kada sam u kolima , e tada psujem i pricam sama sa sobomuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li psujete?
27.10.2013 12:27:17   
jole82
Pisala sam vec u nekoj temi...
Da ja psujem...nije pohvalno, al je tako...al u kolima jednostavno moram...
Apropo kola i psovki...cera od moje drugarice, koja ima 3 godine, kad sam opsovala jednom pred njom samo me je znacajno pogledala i rekla "Jovana! Psuje se samo u kolima!" Ahahaha...pametno je mama naucila...moracu i ja to da primenimuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li psujete?
28.10.2013 10:16:41   
Misha i Ljisha
vidim da je road rage bas uobicajenuser posted image . u saobracaju su svi nervozni. Kaze mi tata da su Argentini svi smireni i da niko ne svira nikom i da je tamo milina voziti jer svi imaju strpljenja. A ovde je katastrofa pa cak i on koji ne psuje desi se da opsuje najstrasnije u kolima.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li psujete?
28.10.2013 10:32:35   
Olga75
meni je psovanje ventil
trudim se da me dete ne slusa ali kad se iznerviram , udarim ili tako nesto psujem bez blama i grize savesti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li psujete?
28.10.2013 10:54:17   
Sanja90
Ja se trudim da ne psujem ali ume da mi se omakne i onda mi mm kaze "Nemoj da psujes",verovali ili ne ja njega nikad nisam cula da psujeuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li psujete?
28.10.2013 12:22:53   
jole82

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Kaze mi tata da su Argentini svi smireni i da niko ne svira nikom i da je tamo milina voziti jer svi imaju strpljenja.


I ja da živim u Argentini, bih bila smirena za volanomuser posted image
MiLj pa nije to džabe tako...mislim tamo jeste džabe.... pa ima i za babe...

Ko razume, shvatiće user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li psujete?
8.3.2015 0:21:18   
acalukic
uf moram priznati po nekad kad me supruga dobro iznervira inace retko

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li psujete?
8.3.2015 12:44:06   
branki*
ne psujem.opsujem samo za sebe kad sam besna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li psujete?
8.3.2015 12:46:47   
Mala Elena
U zadnje vreme da, ali samo kada sam kuci...Nesvesno da samu sebe iznenadim...recimo- j**** ti Sunce...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li psujete?
8.3.2015 12:47:02   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: branki RR

ne psujem.opsujem samo za sebe kad sam besna.


I to sebi u bradu. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li psujete?
8.3.2015 12:50:37   
veselicaa
Samo u sebi,ne naglas zbog dece.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li psujete?
8.3.2015 13:12:17   
Klarita
Lele, ja psujem, bas psujemuser posted image i skoro svaki dan mi K kaze "Mama, opet govoris ruzne reci"user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li psujete?
8.3.2015 13:24:37   
nikiteki
kas se iznerviram onda bas psujem

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li psujete?
8.3.2015 13:25:24   
mali_mis
Samu sebe redovno, to mi je kao Dobar dan user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li psujete?
9.3.2015 11:16:00   
Plavusa34
Jedno vreme nisam bas preterano tek ponekad al u poslednje pa oko 2 god stasno sramim se pred samim sobom kad mi pukne filmuser posted image al samo vise kad sam sama pred drugima ne

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li psujete?
10.3.2015 22:33:47   
MakiJ
Dauser posted image

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li psujete?
10.3.2015 22:47:07   
muzicarka
ja bas i ne......ponedad....bas retko....

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li psujete?
11.3.2015 0:37:27   
Bibilib
Samo kad se posteno iznerviram,,,,user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li psujete?
12.3.2015 9:59:02   
mila83
Kod nas skoro niko ne psuje ,pogotovo ne pred decom.Kad se mnooooogo iznervram DA. i deca ako cuju odmah me upozore i ja im se zahvalim. i da,kad mi pokipi mleko,obavezno !user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here