|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 22:32:23   
Ana RR
E da, zaboravih da kažem - ako je deterdžent gust malo ga razblažiti sa vodom. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Odrzavanje kuce
26.8.2011 10:10:31   
Lu
Ja nikad ne koristim sredstvo za čišćenje stakla, imam dobru krpu od vilede i sa njom brišem prozore i sve druge staklene površine čak i mikrovalnu od inoxa, ne ostane ni packauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Odrzavanje kuce
26.8.2011 10:13:07   
IVA 11
Ni ja, jer sa njim samo zamastim staklo. Ja cistim rakijom, trulex krpom, pa suvom. user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Odrzavanje kuce
26.8.2011 10:15:11   
Didy
Ja bez njega ne znam da funkcionišem.user posted image Sredstvo za staklo i pamučna krpa, samo prevučem i sve se cakli.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Odrzavanje kuce
26.8.2011 10:16:26   
Lu
E baš ću da isporbam ovo Anino sredstvo, ako ništa jeftino jeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 17:24:03   
meyo
meni treba savjet za ciscenje tus kabine ...
imam klizna vrata i nakupilo se dosta prljavstine i vode u nekom medjuprostoru i uopste ne znam kako da obrisem taj dio pogotovo jer se vrata nekako preklapaju???
ne znam dal shvatate al cime obrisat tus kabinu??

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 17:27:13   
maslackic
Isprobala sam Anino sredstvo sa limuntusom,i neverovatno je user posted image skida kamenac...oo,zvucim kao reklama user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 17:32:14   
Verus
ne razredjen deterdzent?  Ja ne znam gde bih ovde nasla limuntususer posted image
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moja mama je od skoro prestala da kupuje sva ta sredstva, koleginica joj rekla za "domaćinski" recept:

u pola litre deterdženta za sudove sipati 3 limuntusa, najbolje u bocu sa pumpicom.

Kada kod bake i deke je bila već jako požutela, svako moguće sredstvo koje se pojavilo smo kupovali i nikakav rezultat se nije video. Mama htela da im zove one majstore što farbaju kade jer je mislila da se skinula gleđ.. međutim, proba ona sa ovim home made sredstvom - žene, kada je sada bela kao sneg user posted image NEVEROVATNO!!!!!

Sva sredstva je pobacala i samo ovo koristi user posted image




(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 17:37:17   
meyo
Verus pa limuntos imas u svakoj radnji ja mislim u kesicama je kao soda bikarbona
mislim da ga proizvodi Centro proizvod..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 17:38:55   
Verus
ja sam u SAD pa ne znam hocu li ovde naci i kako oni to uopste zovu...cekaj, za sta se inace koristi limuntus?  Jel se to dodaje u zimnicu?  Aj nemojte mi se smejati...Evo ja cuuser posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 19:12:19   
Anoniman
Verus KLIK

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 20:10:20   
Verus
Hvala ksena potrazicu nesto slicno...izgleda da je ipak bolje samo cistiti sa njim, a ne stavljati ga u neku hranuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 20:49:10   
Maya21
limuntus je moja baka stavljala u caj, umesto limuna, sa njim cistila ruke od mladih krompirica kad se onako oboje, dodavala u sok ( kao ima ukus limuna )

Verus deder pogledaj PP, ako ti uopste stize user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 20:59:02   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Verus RR

ja sam u SAD pa ne znam hocu li ovde naci i kako oni to uopste zovu...cekaj, za sta se inace koristi limuntus?  Jel se to dodaje u zimnicu?  Aj nemojte mi se smejati...Evo ja cuuser posted image


Verus nadji CLR klikni

Poprskas, sacekas i ispres. Garantovano skida kamenac ocas posla, radi slicno kao i sirce takav neki miris slican i ima...

user posted image

Imas u Walmartu

< Poruku je uredio vukosava -- 29.8.2011 21:00:32 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 21:08:07   
ivaj
IZVORNA PORUKA: meyo

meni treba savjet za ciscenje tus kabine ...
imam klizna vrata i nakupilo se dosta prljavstine i vode u nekom medjuprostoru i uopste ne znam kako da obrisem taj dio pogotovo jer se vrata nekako preklapaju???
ne znam dal shvatate al cime obrisat tus kabinu??



Nikako ali nikako nemoj cistiti sa bilo kojim sredstvom za ribanje kupatila!

Pre neki dan sam tako unstila tus kabinu.Poprskala bas taj medjuprostor i ostavila da odstoji a ono napravilo haos.Sad mi se vrata uopste vise ne zatvaraju zato sto je nagrizlo sve i ona nece lepo da klize.
I da jos bude gore,poprskala sam i na onu ukrasnu lajsnu na kabini koja je boje srebra,nagrizlo je i to i sad izgleda jadno i nikakvouser posted image
Pojma nemam sta mi je to sve trebalo.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 21:35:42   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Verus RR

ja sam u SAD pa ne znam hocu li ovde naci i kako oni to uopste zovu...cekaj, za sta se inace koristi limuntus?  Jel se to dodaje u zimnicu?  Aj nemojte mi se smejati...Evo ja cuuser posted image

Limuntus ti je citric acid, ima ga sigurno i u Americi user posted image
Neki dan sam baš pisala kako koristim rastvor limuntusa za svašta, naprskam kupatilo, sudoper, radnu površinu... sve se cakli i steriliše a ne škodi, ne mora se ispirati. Ja napravim rastvor u vodi, uzmem onu flašu od pola litre sa prskalicom i sipam oko 3 kašike limuntusa, to je otprilike te 3 kesice samo ja kupim limuntus u zdravoj hrani na merenje i 100g je oko 10 din user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2011 23:46:19   
GRGA
JA tako razblazim sirce u vodi,,Sve perem sa tim....Maalo mirise ,ali je zdravo...Da nas sam pokusaval da skinem nekumasnocu sa nekim silnim sredstvima-Umalo se nisam ugusila od hemikalija...

..........................Za velike masnoce,,apotekarski alkohol je majka!!!!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Odrzavanje kuce
30.8.2011 0:00:23   
mikica sa
sirce,ok. koje? vinsko ili jabukovo?
ja kamenac skidam soda bikarbonom i ekstra je!

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Odrzavanje kuce
30.8.2011 10:37:51   
Anoniman
obicno vinsko sirce stvarno skida sav kamenac. mi ga koristimo i za pranje aparata za filter kafu.

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Odrzavanje kuce
7.11.2011 8:35:08   
Lu
Treba mi savjet za čišćenje rerne, neki domaći recept, jel može soda ili nešto sličnouser posted image
Izbaujem sve otrove iz kuće koji osim bakterija truju i nas, tako da permetal i razna sredstva za čišćenje grilla ne dolaze u obzir.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Odrzavanje kuce
7.11.2011 8:37:30   
Olga75
Lu , sirce ili limunov sok, voda i sodabikarbona ali ne znam da li ce to razmastiti lernu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Odrzavanje kuce
7.11.2011 8:40:30   
Lu
Znači sirće-voda-soda, pošpricam s tim i jel odmah ribam ili da odstojiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Odrzavanje kuce
7.11.2011 8:41:17   
Olga75
pa zavisi koliko je prljavo user posted image , malo neka natopi i onda ribas

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Odrzavanje kuce
7.11.2011 8:44:41   
lesica
A varijanta pepela,ja se secam da je moja baka pepelom ribala sve ono sto se skorilo i zapeklo a pride je masnouser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Odrzavanje kuce
7.11.2011 8:47:52   
Olga75
vidis pepeo ,
moja je sve ribala limunom i sodom bikarbonom , jedino je prozzore prala onim kristalom u plavoj boci i posle trljala novinama do besvesti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here