|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 17:13:37   
Anoniman
Moj brat maže listove sobnog cveća majonezom. Prvi put kad mi je to rekao bila su mi pomešana osećanja - da li da se ispovraćam ili da se ispovraćam. Međutim, njegovo cveće izgleda kao plastično, i nikad nema prašine na njemu. E, sad, ne znam da li bih se usudila da koristim u te svrhe išta organskog porekla, ali eto, ovo radi.

Olga, meni je za sonu kiselinu rečeno da je nipošto ne koristim, zato što uništava gleđ pločica, fugni i keramike, i oni se onda sto puta brže i jače prljaju, i brže propadaju.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 17:17:57   
Olga75
ma sona kiselina unistava sve ali kod mene je ionako zrelo za novo i sona kiselina mu daje sjaj user posted image
ona je grozna , ja nakon ciscena kupatila buden na korak do hitne jer ja sve natopim pa onda pustim tus i kad dodje do reakcije ko ziv ko mrtav a domestos je na nedeljnom nivou
a za cvece su mi rekli da mazem lisce pivom , ali ko ima zivaca premazati lisce bendzaminu i uskolisnoj draceni a imaju po metar i po u visinu
ja ih tusiram i prskam onim voskom sta li je ali i dalje ima prasine
verovatno se mi stanari ljustimo , mitarimo i strokamo previse user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 17:44:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ma sona kiselina unistava sve ali kod mene je ionako zrelo za novo i sona kiselina mu daje sjaj user posted image


verovatno se mi stanari ljustimo , mitarimo i strokamo previse user posted image



user posted image

hahahaha Olga svidja mi se tvoj smisao za humor

I sta fali mom nicku? user posted image ma niistaaaa

< Poruku je uredio Zenetina -- 3.12.2011 17:45:03 >

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 18:05:54   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Moj brat maže listove sobnog cveća majonezom.


O Bogo moj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 18:16:43   
madre
IZVORNA PORUKA: Zenetina

Au bas koristite heavy stuff, ja koristim Mer sanit i bas sam zadovoljna, nije prejak ali tako se sve sija. Ma ja kad oribam wc solju, meni prosto srce oce da poskoci od srece hahahaah ali verujte da volim da se divim svom radu pogotovo u kupatilu :) (freek) Sirce je super za emajlirane stvari itd. za cesme i ribanje sudopere, ubija neprijatne mirise na mrtvo :) I ima jdna fora za wc solju, ako se nakupi kamenac bas u rupi, prokuva se sirce i tako vrelo sipa u wc solju da prenoci ... mada nisam probala, ali mi je taj savet dala madre iskusna domacica :)


prvo sam gledala par sekundiuser posted image a onda povezah da to svakako ne mogu biti jauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 18:18:43   
madre
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Moj brat maže listove sobnog cveća majonezom.


O Bogo moj user posted image


secas li se onog pre par godina aktuelnog pitanja: Da li se to maze na ''lebac? o daaa, a i na cveceuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 3.12.2011 18:22:29 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 18:21:19   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Zenetina

heh lele bre, da nije devica u horoskopu? ;) Ako kad voli user posted image


Riba user posted image

Moja mama gooooodinama maže majonez na lišće user posted image to joj je preporučila jedna apotekarka.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 18:23:13   
Alexis79
E bas cu sutra da probam to sa majonezom po liscu.
Jel mora da bude onaj masniji ili moze i light varijanta user posted image ?

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 18:24:27   
Anoniman
Hahaha, zavisi da li želiš da ti cveće bude fit ili buckastouser posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 18:34:14   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Moj brat maže listove sobnog cveća majonezom.


Ovo je već pisano, ne znam da li si baš ti draga (mislim da jesi), ali poznato mi je. U međuvremenu sam zaboravila.

Fora je u tome što uvek pišete ovaj savet u vreme posta, kada nemam majonez i jaja u kući.

Podsetiteme posle Božića da ovo uradim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 18:35:35   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Moj brat maže listove sobnog cveća majonezom.


O Bogo moj user posted image


secas li se onog pre par godina aktuelnog pitanja: Da li se to maze na ''lebac? o daaa, a i na cveceuser posted image


I na kosu, super pakovanje za suve krajeve:)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 18:35:38   
Alexis79
Ja nikad nemam majonez u kuci.

Probaj onaj posni majonez dunja pa da ti cvece bude fit sto kaze Nedjauser posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Odrzavanje kuce
3.12.2011 18:36:11   
dunja RR

E oki, posnog imam;)

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 15:53:08   
dunja RR
Šta preporučujete za otklanjanje smrada iz cevi. Sada mi se u kancelariji to pojavilo, znači nije zapušeno, ali se oseća iz cevi smrad. Da li inešto za otpušavanje ili? Pomooć!:))

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.4.2012 15:55:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 16:07:38   
Olga75
kad mi smrdi iz cevi ja sipam ili sonu kiselinu ili domestos
smanji smrad

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 16:20:07   
bubulence

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Šta preporučujete za otklanjanje smrada iz cevi. Sada mi se u kancelariji to pojavilo, znači nije zapušeno, ali se oseća iz cevi smrad. Da li inešto za otpušavanje ili? Pomooć!:))


prvo sipaj oko 1l vode u slivnik u kupatilo, pa ako i dalje bude smrdelo onda probaj sa hemijom. ako si je kancelarija u prizemlju hoce cesto da se oseti iz slivnika kada treba da pada kisa (ili kada pada). nemoj me pitati kakve veze ima, to mi je rekao majstor koji mi je svasta popravljao i stvarno pomaze. mi smo u prizemlju i jako cesto se oseti ali samo naspem vode i gotovo...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 16:27:04   
dunja RR
Ovo sam probala ali nije pomoglo. Ne smrdi iz slivnika nego čini mi se baš iz cevi, kao da se na njima nešto nagomilalo, mada ne znam šta?
Ovo se dešava kod mene uvek na proleće ( i kancelarija i kuća), i prošle godine sam na forumu kukala user posted image Tako mi je i kući, nisam u prizemlju. Iz kuhinje mi cev vodi u kupatilo. Jedan dan smrdi u kuhinji jedan dan u kupatilu, užas. Kontam da je nešto U cevima jer u kuhinji nema slivnik. Kada ga zatvorim onom gumom ne smrdi, ali ne mogu stalno držati zatvoreno.
IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Šta preporučujete za otklanjanje smrada iz cevi. Sada mi se u kancelariji to pojavilo, znači nije zapušeno, ali se oseća iz cevi smrad. Da li inešto za otpušavanje ili? Pomooć!:))


prvo sipaj oko 1l vode u slivnik u kupatilo, pa ako i dalje bude smrdelo onda probaj sa hemijom. ako si je kancelarija u prizemlju hoce cesto da se oset_i iz slivnika kada treba da pada kisa (ili kada pada). nemoj me pitati kakve veze ima, to mi je rekao majstor koji mi je svasta popravljao i stvarno pomaze. mi smo u prizemlju i jako cesto se oset_i ali samo naspem vode i gotovo...



< Poruku je uredio dunja RR -- 7.4.2012 16:28:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 16:29:25   
bubulence
onda verovatno i jeste nesto u cevima pa probaj kao sto ti je Olga rekla, trebalo bi da pomogne...
mi smo u prizemlju i uvek na ovo vreme krene tako smrad ali ja odmah sipam vodu i prestane bukvalno za 2 min...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 16:35:55   
Olga75
taj smrad ima nesto veze sa vazdusnim pritiskom i vlagom i stajaznam
ja volim hemikalije i tako sipam sonu kiselinu
sad kako imam zvercicu , cekam da ona zaspi i raspalim sa bahanalijama od hemikalija
cim krene da smrdi ja pravim ekolosku katastrofu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 21:01:41   
Anoniman
Nama često smrdi iz slivnika jer nikad ne pljuskam vodu po kupatilu pa vodeni čep zna da ispari i nema šta da zadrži smrad i sprečid a se vraća. Takođe kad je pred kišu zbog atmosferskog pritiska što reče Olga zna da vraća u cevi i da smrdi za medalju.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 21:11:59   
Anoniman
Potvrdjujem da je od atmosferskog pritiska. Ja zvala m-ove kolege vodoinstalatere da isteraju to sto se uvuklo u cevi i crklo. rekli su sve i da mi postave nove cevi opet ce da smrdi i da se ne patim nego da im napravim krempitu. Moram, stvarno uskacu kad treba.
Olga, uzmi trulex za prasinu, ne trosi se na magicne krpe i ostale specije, ne pomaze. Trulex za prasinu, Ajax (tako dobro mirise, ali i obican alkohol uradi posao) i oni papiri za kujnu za bilo koju staklenu povrsinu, a beli Cif i Mr Musculo destroyer za sve ostalo. Prvi riba kad ne treba jaka artiljerija ili kad je inox u pitanju, drugi jede otiske s prstiju, a ne kamenac u kupatilu. Mislim da su ta dva poslednja jedino u 15 godina (koliko cistim za pare) sto se odrzalo i ne kupujem nista sem toga. Rerna mi je problem, tu do sada nista nije pomoglo da olaksa do zice i mojih ruku delo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 21:15:59   
dunja RR
Znači da se prepustim user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 21:18:49   
Olga75
neeeee , nego da kupis zalihe sone kiseline user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 21:34:43   
Anoniman
prestala sam da koristim sonu pre jedno desetak godina, a obozavala sam je. kao u reklami, ja sipljem a bacili begaju i vriste. e onda sam (onako prepametna) sipala neku hemudzu u wc solju, tipa domestos, pa zaboravila i preko sipala sonu kiselinu. kupatilo malo a ja spora i na nogama i na mozgu. elem, povratni udar (zeleni mirisni kuzni oblak) mi je usao u grlo i pluca - sat vremena sam dahtala na kolenima a zatim obnavljala alveole jos mesec dana. i to je bilo to. sona i ja se pozdravimo u Rodicu, onako u prolazu i kupujem slabije otrove.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 21:40:37   
Olga75
a , neee BB ne smes da mesas te gadne i koncentrisane kemije
ja npr sve namazem sa HCl , onda odvrnem tus i trk napolje pa kad se spusti taj oblak jos jedno dve ture slicno
i sve se cakli user posted image
a ja sa oprljenom trahejom cekam dve nedelje da ponovim tretman user posted image
sto kaze mopja mama : lud covek , gotova robija

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here