|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 21:45:46   
lesica
Ja sam poslove teske hemije prebacila na muza user posted image on to jednom nedeljno detaljno odradi a ja svakodnevno idem i briskam na smenu alkoholom i asepsolom.
Salu na stranu,on je to preuzeo na sebe jos tokom moje trudnoce i ostade tako i dalje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 21:46:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ja se ipak ne plašim hemije... Mogu da je kude koliko god, al sve isperem malo bolje i ne mislim...

Za prašinu koristim krpu i sredstvo za staklo, pošto ga trošimo na tone, kupujem koje je najjeftinije i sasvim je ok. Kad pravim veliko spremanje pčastim se Ajaxom onim 3 u 1 i izribam prozore da ne znaš da li su otvoreni user posted image

Za wc šolju domestos ili duck i duck diskove.

Za sanitarije generalno Arf ili kad imam Ajax sprej za kupatilo.

Za kamenac (slavine i slično) Ajax za kamenac.

Za kuhinju Ajax ultra degreaser, hvala onom ko ga izmislio jer naprskam ostavim par mminuta i SVE se skida. Ovim čistim i rernu, čak i kad mi nešto iskipi i zapeče se rerna se ovim čisti u 2 poteza!

Za podove opet Ajax za sve površine (volim onaj sa mirisom pomorandže). Kad N počne da puzi moraću da izvršim reviziju ovog dela... Videćemo...




Da se samocitiram i podebljam magične reči da BB odahne od ribanja rerne.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 21:49:18   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: lesica

Ja sam poslove teske hemije prebacila na muza user posted image on to jednom nedeljno detaljno odradi a ja svakodnevno idem i briskam na smenu alkoholom i asepsolom.



Potpisujem. user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Odrzavanje kuce
7.4.2012 22:03:50   
Anoniman
eee, pamet u glavu - rernu sam prebacila muzu user posted image
ce probamo. "sledece godine mozda mu kupim i usisivac, da ne skuplja prasinu rukama"
u duhu teme
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Odrzavanje kuce
20.4.2012 0:09:56   
Mariya
Dajte predlog,čime brisati drveni pod? dosad sam koristila emsal, ali pošto je Lu počela da puzi, gadna mi je i pomisao da briskam sa tim, radije bih nešto manje škodljivo, samo ne znam šta bi bilo dovoljno efikasno za čišćenje,a opet, da ne škodi drvetu ni detetu. Sirće, soda bikarbona..?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Odrzavanje kuce
20.4.2012 0:19:30   
Sanchy
Ja sam kupila parocistac,sama para dezinfikuje ,nista od hemikalija se ne koristi....samo nisam sigurna da moze za parket,mi imamo laminat i za njega moze....

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Odrzavanje kuce
20.4.2012 1:09:32   
Anoniman
evo, prelistaj OVO

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Odrzavanje kuce
21.4.2012 0:17:21   
Mariya
E hvala. Svi koriste sirće, izgleda da ne škodi drvetu? A paročistaču sam razmišljala već odavno,, možda se sad nakanim da ga kupim, ako može brodski pod da se čisti sa njim... Kakav/koji imaš, jesi li zadovoljna?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Odrzavanje kuce
21.4.2012 2:11:22   
Sanchy
Imam onaj H2O mop,zeleni,nije los,ne cini cudesa kao sto je prikazano na reklami tipa da ti pobele fugne posle ciscenja,ali mm barata njime i stvarno je ok,cistili smo venecijanere a imamo ih stvarno puno posto imamo velika balkonska vrata pored prozora,tako da mi je to spas,ali posle ciscenja moras jos jednom suvom krpom da predjes ,staklo isto dobro cisti,i pod super je ocistio ,ja sam zadovoljna...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Odrzavanje kuce
21.4.2012 11:03:26   
nenja22
e vidis, razmisljam se o tome od kad gledah reklame, a sve ne znam i ne volim te stvari sa tv shopova dok nekog ko ima ne znam da je pohvalio bar priblizzno...a kazes mm barata njime, je l' komplikovano nesto? ima li posla oko odrzavanja njega? posto su svojevremeno i usisivaci na vodu bili aktualni, pa se ispostavilo da samo par modela sto ima nije vise posla da se sklopi i rasklopi posle, nego samo usisavanje...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Odrzavanje kuce
21.4.2012 14:05:02   
Zell
Zene, ima li koja iskustva sa pranjem crno bele garniture za sedenje? Mogu li sa Vanish-om za tap.namestaj bojim se da se ne umusa user posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Odrzavanje kuce
21.4.2012 16:35:19   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: nenja22

e vidis, razmisljam se o tome od kad gledah reklame, a sve ne znam i ne volim te stvari sa tv shopova dok nekog ko ima ne znam da je pohvalio bar priblizzno...a kazes mm barata njime, je l' komplikovano nesto? ima li posla oko odrzavanja njega? posto su svojevremeno i usisivaci na vodu bili aktualni, pa se ispostavilo da samo par modela sto ima nije vise posla da se sklopi i rasklopi posle, nego samo usisavanje...

Nije uopste komplikovano,sklopiti ga i rasklopiti nego ja inace ne usisavam pa to sve prepustam njemu ,tako i ovaj parocistacuser posted image ...ali kad ga dobijes pa krenes da vadis delove uplasis seuser posted image ,medjutim prosto je...zaboravila sam da je ribao i plocice u kupatili,naravno i posle toga moras suvom krpom da predjes da pokupis preostalu prljavstinu,to recimo na reklami ne prikazuju ali je neophodno..da ocisti ocisti ,i meni je bila poenta da ne koristim ta silna sredstva za ciscenje a pogotovu kad beba dodje,s tim sto pod moras prvo da usisas pa onda polako parocistacem i ok je...kao sto rekoh nije cudotvorac kao sto ga na reklami prikazase ali cisti bez hemikalija pa kome je to poenta onda nije promasena investicija..

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Odrzavanje kuce
21.4.2012 16:50:59   
cockic
ja procitah odrzavanje kose user posted image

bas sam opterecena kosomuser posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Odrzavanje kuce
25.8.2012 23:51:22   
crazymama
IZVORNA PORUKA: Sanchy


IZVORNA PORUKA: nenja22

e vidis, razmisljam se o tome od kad gledah reklame, a sve ne znam i ne volim te stvari sa tv shopova dok nekog ko ima ne znam da je pohvalio bar priblizzno...a kazes mm barata njime, je l'' komplikovano nesto? ima li posla oko odrzavanja njega? posto su svojevremeno i usisivaci na vodu bili aktualni, pa se ispostavilo da samo par modela sto ima nije vise posla da se sklopi i rasklopi posle, nego samo usisavanje...

Nije uopste komplikovano,sklopiti ga i rasklopiti nego ja inace ne usisavam pa to sve prepustam njemu ,tako i ovaj parocistacuser posted image ...ali kad ga dobijes pa krenes da vadis delove uplasis seuser posted image ,medjutim prosto je...zaboravila sam da je ribao i plocice u kupatili,naravno i posle toga moras suvom krpom da predjes da pokupis preostalu prljavstinu,to recimo na reklami ne prikazuju ali je neophodno..da ocisti ocisti ,i meni je bila poenta da ne koristim ta silna sredstva za ciscenje a pogotovu kad beba dodje,s tim sto pod moras prvo da usisas pa onda polako parocistacem i ok je...kao sto rekoh nije cudotvorac kao sto ga na reklami prikazase ali cisti bez hemikalija pa kome je to poenta onda nije promasena investicija..


godinu dana se premisljah da li da kupim ovaj parocistac, a onda se pojavio njegov brat blizanac colossus, koji je upola jeftiniji, pa ga kupih... kamenac ne skida, odmah da vam kazem, ali masnocu, skorelu prljavstinu u kuhinji, prasinu, radijatore, sve glatke povrsine fino cisti... podove takodje, ja imam parket koji je ok ocistio, ali nisam smela vrelinu pare na najjace da podesim, da ne ostetim lak... mana je sto se voda iz rezervoara brzo potrosi, stalno mora da se doliva, onda krpa kojom briset_e pod posle izvesnog vremena postane jako mokra, pa morate da je skidate da je ocedite, da ne bi ostavljala mokre tragove, jer najbolje cisti kad je vlazna... a da bi je skinuli, morate da sacekate da se ohladi, jer bude vrela itd, itd... ono sto kazu u reklami da stedi vreme, nije tacno, jer pre njegove upotrebe morate da usisate doooobro, a posle njegove upotrebe morate da predjete suvom krpom uglavnom svuda osim podova... za moj pojam, nije los, ali daleko od savrsenog... uzdam se u tu vrelu paru sto s etice dezinfekcije i to je to. i sreca, pa sam ga platila 50e, da sam dala 100e za njega pokajala bi se.

p.s.
tepih osvezi fino, mebl nisam probala...

< Poruku je uredio crazymama -- 25.8.2012 23:56:08 >


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Odrzavanje kuce
26.8.2012 17:13:17   
vukosava
Uh i meni bi dobro dosao jedan rob da mi ocisti kucu, totalni je haos. Mi bolesni a naokolo kriza odrzavanja. Ali nesto bi mi bilo neprijatno da dovodim nepoznate ljude u kucu... Pare nisu problem, samo mi nekako neprijatno...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Odrzavanje kuce
26.8.2012 17:14:14   
vukosava

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

eee, pamet u glavu - rernu sam prebacila muzu user posted image
ce probamo. "sledece godine mozda mu kupim i usisivac, da ne skuplja prasinu rukama"
u duhu teme
user posted image


aaaaa super pisssss (super pisacka) aaaaa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Odrzavanje kuce
5.10.2012 7:37:29   
sanjalica978
Meni sav posao zavrsava sirce, soda i limuntus.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 12:37:10   
Jole84

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Za kuhinju Ajax ultra degreaser, hvala onom ko ga izmislio jer naprskam ostavim par mminuta i SVE se skida. Ovim čistim i rernu, čak i kad mi nešto iskipi i zapeče se rerna se ovim čisti u 2 poteza!



Ja sam oduševljena ovim sredstvom user posted image Prvi put mi rerna sija user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 12:45:53   
madre
ja za to koristim elisinu pastu za domacinstvo i vrlo sam zadovoljnauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 12:50:44   
Jole84
A šta koristite za ravnu ploču šporeta? Nekako mi se čini da mi nikad nije potpuno čista.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:02:14   
madre
istom pastomuser posted image njom ribam i kupatila, ma sveuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:04:56   
Jole84
Nisam čula za tu pastu,ali pokušaću da nađem,možda samo nisam zapazila user posted image
Hvala user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:05:55   
lanajelena
Ta pasta je zakon ranije sam i ja sa njom ribala sve,ne secam se da li sam tom istom ribala i koznu jaknu ili je bila posebna za to user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:07:49   
Snelle
Madre, jel to kupuješ u našemE selu? user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:09:27   
Modessty

IZVORNA PORUKA: madre

ja za to koristim elisinu pastu za domacinstvo i vrlo sam zadovoljnauser posted image


prvi put čujem user posted image šta je to?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here