|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje kuce
7.9.2018 10:05:42   
Ana RR
Nato, verujem da je dobar, ja sam imala ranije onaj klasičan viledin sa kantom ali sam ga koristila za pločice. Za parket koristim ovo

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Odrzavanje kuce
7.9.2018 10:59:15   
nata11
Ana mene mm ubedjuje da to kupim. user posted image Jel ne prska previse?

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Odrzavanje kuce
7.9.2018 11:09:52   
Ana RR
Ne, super je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Odrzavanje kuce
8.9.2018 14:34:08   
nata11
Kupila po Aninoj preporuci i super je. Ne znam koliko ce onaj cicak trajati ali super je stvar user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Odrzavanje kuce
8.9.2018 21:43:02   
Ana RR
Nato, mislim da će trajati. U krajnjem slučaju, kupiš drugu krpu. Ja sam odmah kupila i rezervnu.

Ma super stvar, svaki dan prebrišem kuću bez muke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Odrzavanje kuce
8.9.2018 21:45:01   
Misha i Ljisha
kolko kosta tocudo???user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Odrzavanje kuce
8.9.2018 21:48:20   
Ana RR
Hm, oko 1900 čini mi se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Odrzavanje kuce
8.9.2018 21:49:12   
Misha i Ljisha
user posted image hvala

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Odrzavanje kuce
9.9.2018 12:25:12   
nata11
U Woby Haus-u je trenutno na akciji 1300 din

_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Odrzavanje kuce
9.9.2018 12:38:48   
Ana RR
Extra! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Odrzavanje kuce
9.9.2018 13:13:01   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: nata11

U Woby Haus-u je trenutno na akciji 1300 din



Uu strava mm prolazi pored cesto

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 12:01:54   
nata11
Jel neko I''''ma iskustva Sa ovim mopom?


user posted image


Generalno se zale da ostavlja previse mokro a vidim pise u opisu i da je vlaznost mopa moguce podesiti.

< Poruku je uredio nata11 -- 27.1.2022 12:02:58 >


_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 12:03:59   
Ana RR
Moja mama ga koristi, kaže da je super. Ne znam detalje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 12:04:36   
nata11
Hvala Ana vec duze vreme ga merkam user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 15:01:11   
IvanaSK RR
Meni se ne svidja, jeste mi ostavljao suvise mokro. A i imala sam osecaj da mi coskove lepo ne obrise. Bolji mi je onaj sa ravnom krpom. Mada je i skuplji,mislim.Oba sam na poslu koristila. Inace, tamo su plocice, ne znam kakav je na parketu. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 15:15:01   
Ivanka 75
I js vise volim one ravne. Jeste da moram rucno da cedim 😁 Jedna za pranje a druga suva za,l susenje, imam ih bar 4 komada koje vrtim. I to samo one ravne sto su kao peskir, one sa koncicima ne volim. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 16:06:58   
Didy
Nato, ja imam i super mi je. Ne ostavlja mnogo mokro. Mami sam isto bila kupila i ona se žalila da joj ostavlja mokro, posle sam videla da nije pravilno podesila. 

Mene mrzi ručno da cedim, imala sam i taj ravni. Zapravo, mislim da ga i dalje imama negde zaturenog.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 16:42:13   
Ivanka 75
Iskreno, meni mnogo lakse da magicnom krpom prevrisem podove. I lakse i brze. Ovo dok uzmes, naspes vodu, montiras, nosi, prenosi... Kod mame letos tako pocnem, ima ona onog briska cupavog, na kraju odystabem i  uzmem krpu. Na kolena i gotovo. 😊 😊 😊 


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 16:45:45   
Ana RR
Ja koristim onaj na prskanje, super mi je. Najpraktičiji mi je jer brišem 2,3 puta dnevno zbog Marlija. U posudu sipam asepsol ili alkohol, malo deterdženta i tečnost za parket.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 20:57:46   
dunja RR
Koji na prskanje Anči?

Kakav je taj Natin mop, u čemu je razlika u odnosu na klasičan džoger?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 22:11:14   
Ana RR
Ovaj Suzi

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 23:02:57   
Didy
Dunja, imaš papučicu dole na kanti koja vrti onu rešetku i cedi džoger. Ne moraš ga ručno stiskati i cediti (ja sam mami zato i kupila jer nju bole šake). Imaš snimak na you tube.

Ivanka, ja kad bih na kolenima morala obrisati svoju kuću na 2 sprata, mislim da bih se ubila. I ovako sa džogerom mi treba skoro sat vremena.Ana, kako pereš krpu kod tog tvog za podove?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 23:06:26   
Ivanka 75
Didy, imam utisak da ne ocistim dobro kad cistim briskom. Odrobijam ga na podu al budem zadovoljna 😂


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Odrzavanje kuce
27.1.2022 23:21:55   
Didy
Šta znam, meni je to dovoljno. Ja se uvek vodim onim da je to pod i da ga niko neće lizati. 😉 Meni ovaj viledin čisti odlično. Mnogo su gušće i deblje one rese, lepo i ćoškove očisti. Stvarno sam zadovoljna. Plus se može skinuti taj nastavak i oprati u mašini. 

Inače, otkako smo se preselili u kuću, ja sam prestala da očekujem da uvek sve bude na svom mestu i savršeno čisto, pogotovo kad su deca bila mala. Jednostavno, nije bilo realno. U početku sam stalno bila nervozna, a posle sam sebi rekla - Daj, iskuliraj! Pa neće ti život proći u čišćenju! Mm i ja obično vikendom napravimo "generalku" - usisavanje, podovi, detaljno ribanje kupatila i prašina, a tokom nedelje onako usput ko šta i kad stigne. I uglavnom nam je za moj ukus ne baš uredno, a mama mi stalno govori - Ne znaš ti šta znači neuredno, preteruješ... Uglavnom, volela bih da mi je urednije, ali to bi značilo da bukvalno ne sednem ceo dan. Jedno vreme smo imali i ženu koja nam je jednom nedeljno detaljno spremala kuću, ali ja ni tad nisam bila zadovoljna, nekad sam išla posle nje i "popravljala". Onda je mm poludeo i rekao - Ako ćemo nekog plaćati, a ti ćeš ići za tom osobom sa krpom, onda ćemo sami spremati. Možda je ipak do mene, neki dobar psihijatar bi imao šta reći na sve ovo. 😀

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Odrzavanje kuce
28.1.2022 7:52:15   
nata11
Ja koristim trenutno spray mop ali kod njega kao da ne naprska dovoljno.

_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here