|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
15.4.2011 17:05:59   
bebać
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ja sam ista moja baba user posted image



ma mišu miša li tiuser posted image user posted image ti se meni svidjaš ko čovjek,čitala sam ove gore tvoje poslove i slažem seuser posted image user posted image

p.s. ma živeo posao,iole normalan,pravedan i koliko toliko dobro plaćen u današnje vrijemeuser posted image

< Poruku je uredio bebać -- 15.4.2011 17:08:38 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
15.4.2011 21:21:31   
jelena038
koji po redu? user posted image

prvi posao, u dnevnom listu sam nasla odmah kad sam se doselila, bio neki kurs, pa primili najbolje.
drugi sam nasla odmah nakon sto sam pobegla iz prvog, user posted image i nakon tri meseca u drugom dnevnom listu sam po drugi put izjavila da nikad vise u dnevne novine user posted image
treci sam nasla posle dve godine (u medjuvremenu sam studirala i bavila se retorikom), u jednoj izdavackoj kuci, tamo sam izdrzala malo vise od pola godine i pobegla glavom bez obzira, promenivsi izjavu u "nikad vise u izdavastvo bilo cega" user posted image
cetvrti sam nasla dve godine kasnije (u medjuvremenu sam se porodila i odmorila), kada sam postala radijski voditelj i tu sam se zadrzala lepe 4 i po godine, nakon cega je potpuno ugasen taj radio (ne znam ima li veze sa mnom user posted image ) i izjavu promenila u "nikad vise u medije".
peti sam nasla nakon pola godine (u medjuvremenu sam zavrsavala drugi fakultet, tezgarila po okruglim stolovima i kojekakvim kulturnim dogadjajima, vodeci konferansu) i evo me, opet, u dnevnom listu - za ovaj jos nikad nisam pisala, a izjavu menjam u "ko me cuje da kazem: nikad vise u medije - nek me komotno pljune" user posted image

< Poruku je uredio jelena038 -- 15.4.2011 21:22:28 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
26.8.2011 13:37:38   
Anoniman
Evo jedne zanimljive ankete

Nije da to već nismo znali, ali žalosno je kad ispitivanje to i potvrdi

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
26.8.2011 15:31:30   
vukosava
Prvi - zvali me profesori da ostanem da radim na faksu. Imala sam neke prakse preko IAESTE-a - prijavila se na konkurs. Na drugi me je zvao drugi profesor iz Amerike da dodjem kod njega. A ovaj sad (treci) sam se prijavila preko interneta. Trazila sam posao godinu dana pred zavrsavanje, prijavila se na oko 60 -tak pozicija, imala 10 telefonskim intervjua, 3 na licu mesta na fakultetima, 2 za firme. Dobila ponude za 2 faksa i 1 kompaniju. I izabrala ovaj faks na kom radim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
26.8.2011 15:32:41   
vukosava
A kad sam bila student cetvrte i pete godine za svaki posao u Srbiji sam slusala isto: aaa neee moozeee ti ces sad jedno pa drugo dete, ko ce sad da poplaca.... nama treba musko... i sl. I tako cetiri puta.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
26.9.2011 16:59:17   
bulka
(Tema je Koliko dugo ste tražile posao?
a meni cini mi se treba: Koliko duugoooo trazite posao?)

Diplomirala sam pre cetiri godine! Na Krstovdan 2007.
U roku, student generacije, primalac brojnih nagrada i stipendija, medju njima i Fonda za mlade talente (kao imaju prioritet prilikom posredovanja u zaposljavanju).
Vratila se u mali grad.
Volontirala, radila kao pripravnik, pa honorarno...
Znate pricu, kriza ne primamo nove.
Udala se, zatrudnela odmah, prekinuli mi i honorarno angazovanje...
U maju mi nudili cetiri meseca preko javnih radova...
Eto. Nisam izgubila nadu da cu raditi posao koji volim.
A nemam vremena ni da budem tuzna, pa ni ljuta, ni slicno ( Imam dve prekrasne cerkice i kao da se ceo svet se promenio sa njima. Nemerljiva sreca!)
, ovo je samo zato sto sam pomislila da je sutra Krstovdan, setila se odbrane diplomskog i svega, kao neka nostalgija...

Eto. Mozda sam i promasila temu...


(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
13.12.2011 14:19:35   
MakiJ
Ja ga trazim 4 godine, volontirala radila neke zamene dok su godisnji odmori ( i to ne u struci).
Kada odem na razgovor i vide da sam udata pitaju koliko dece imam i kada cuju da nemam vec me vide ko potencijalnu user posted image , pa ko ce da me zaposliuser posted image
Dok muskarce nepitajuuser posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
20.4.2012 14:58:39   
bebać
Ljudi dobila sam posaouser posted image user posted image user posted image user posted image

Sve se desilo iznenada, juče poslala CV, danas bila na razgovoru sad mi javili da sam primljena.

Upitanju je slovenački brand ' Mana' ili Hrvatski (nisam sigurna), znam da imaju radnje širom SL I HR, otvaraju ranje i kod nas ovdje, formiraju novu postavu radnika, i ja sam jedna od njihuser posted image

Za sada, trgovkinja/prodavačica, ali svakako imam namjere napredovat(šef poslovnice maloprodaje, ili veloprodaje, PR za BiH ili sl)...tek se šire u BiHuser posted image user posted image

jako sam happy,jako

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
20.4.2012 15:00:07   
Anoniman
Čestitam dušice! Neka ti je sa srećom i neka ti se planovi ostvare što pre! user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
20.4.2012 15:03:45   
lesica
Ohohoho!!! Pa cestitam draga! Ovo je za lepe vesti i pozitivnu energiju! I da padne mezence i picence user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
20.4.2012 15:07:31   
bebać
Aaaaa pašće, sve će pastiuser posted image

Tash i Lesice, hvala puno....znate koliko sam ja kuburila za jurenjem posla...sreća treba im 5 radnica pa sam jedna medju njima, a prijavilo nas se 20ak djevojaka sigurnouser posted image

Sutra počinjem, moram dokumentaciju ponijeti....jao konačno sve dolazi na svoje mjesto, šta je bebać prodeverala......user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
20.4.2012 15:09:18   
Snelle
Čestitam bebać! I da brzo napreduješ!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
20.4.2012 15:21:50   
vonavoj
user posted image user posted image cestitam!!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
20.4.2012 15:28:47   
bebać
Drage moje, hvala puno svimauser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
20.4.2012 17:52:51   
Bebilina
Cestitke bebac! user posted image user posted image user posted image

Ja sam imala tu srecu da poslove do sad ne trazim jer su nalazili oni mene user posted image U prvoj sam firmi pocela raditi nakon sto su culi za mene pa me pozvali na razgovor... Imala sam bebu od 9m, nisam jos planirala pocinjati, ali su mi ponudili platu i uslove koji se ne odbijaju, flexibilno radno vreme itd... Toliko su bili napadni da su hteli da me intervjuisu preko Skype dok sam bila van zemlje user posted image
Onda sam planirala godinu dana pauze u karijeri, vreme provedeno sa malom do skole. E tu me je tek ponuda iznenadila jer nije u mojoj profesiji. Prihvatila sam prvo na 3m, pa na jos 3 i sad konacno zavrsavam posle 8 s tim sto bi oni da produzim do porodjaja...
U medjuvremenu sam bila i "head hunted" od kompanije koja je bila spremna na sve- i na platu koju sam pomenula, i na trudnocu, samo da sto pre pocnem. E jedino se nismo slozili oko vracanja na posao- oni su hteli ranije, ja kasnije i odbila sam. Pa nisam ja jurila njih, vec oni mene user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
20.4.2012 18:52:04   
bebać
Bebilina a šta si po struci????

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
21.4.2012 11:22:18   
nenja22
bebac, cestitke! da sve bude ok i kako zamisljas bar delimicno, pa ce to biti super user posted image

nikad kad sma trazila posao nisma imala problema, do sada...prvi ozbiljniji, po zavrsetku faxa i u struci, bas kratko, toliko da mi posle bilo malo krivo sto nisam prvo otisla na more, pa onda pocela da se raspitujem user posted image ali zato sa drugim, dosla na more i evo me tu cetvrto leto user posted image

sad sam opet u akciji da menjam, nisu to neka ozbiljna menjanja da se razumemo, za sada idem iz apoteke u apoteku i smisljam cime cu da se bavim kad porastem user posted image ali prvi put mi je malo frka da se upustim u to, jer jeste mi ovde gde sam dozlogrdilo iz raznoraznih razloga, ali sa kostom malim, svesna sam da je malo mesta gde ces biti zadovoljan skroz, a kao da li cu vise dobiti na nekom novom mestu, ili mozda samo losije proci...mada sam u startu svog radnog veka, rekla da nikad necu trpeti i kad pocnem da idem sa mukom na posao, odmah menjati, te se u skladu sa tim i ponasam evo (uz tu malu dozu nervoze, ali dobro sad)

inace citam unazad, pa vec htedoh misa da startujem koji to profil traze i mm da joj saljem na razgovor, kad vidim postovi iz prosle godine user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
21.4.2012 13:21:08   
branki*
bebac,odlicno,bas mi je dragouser posted image
ja sam posao vrlo brzo nasla,jos kao apsolvent sam pocela da radim.tad je bila potraznja za "englezima" pa sam dugo imala i preko norme.e,sad gledam da promenim skolu,al' nikako,nema,pa nemauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
21.4.2012 17:32:05   
tammy.ka
ja sam od onih "smotanih" sve idem na posteno, cekam "svoju" priliku dok se preko mene zaposljavaju drugi ...zna se, preko veze. JA to ne umem...ali dobro, cekala sam vise od godinu dana za svoju priliku, i docekala...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
30.7.2012 9:43:56   
limunada
Ja sam prosla pored pekare i procitala da traze radnice,nazvala odma taj dan dosla na razgovor i sutradan pocela raditi :) evo radim vec dva meseca,22 000 mi plata stim sto se vremenom i povecava.Mnogo se radi,pogotovo prepodne,crknem,vuces gajbe,peces,prodajes,mora sve biti na vreme,kamere sa svih strana kao da radim u banci,nema sedenja,nema pijenja kafe,stim sto mi i popijemo al ako gazda naidje onda vice,ma uzas.al ajd bar prijave,plata redovna,stvarno su sto se toga tice korektni al traze od tebe mnogo i onda ih mnogi i napustaju,nemogu izdrzati.a sto bude vruce,haos vani 40 a unutra 80 stepeni..

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu tammy.ka)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
7.8.2014 8:13:38   
Misha i Ljisha
Pocela sam od nedavno da listam oglase, kako ce mi D krenuti u vrtic mogu konacno da se bacim na trazenje posle i nadjem sjajan oglas danas u pitanju je Clinical research i sad se iznerviram jer ne mogu da nadjem svoj CV na engleskom. Znaci odlepicu, treba mi iskreno vremena da ga opet lepo srocim na eng a to bi trebalo u sto kracem roku da odradim a jaaaaakoo me mrzi sad to da radim pogotovo sto znam da ga imam negde zaturenog. Plus ladno nisam ni skapirala da nemam word na kompu znaci moram i to da instaliram. user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
28.2.2019 15:55:24   
Sanidej
Oko 2 meseca, 3 razgovora za posao u tom periodu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
21.7.2019 9:32:07   
MimaKos
Iako sam u radnom odnosu ,sada vec aktivno 5 meseci trazim posao, nalazim, ali ne u struci sto zelim 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
22.4.2020 13:58:14   
Dragica Draga
Jako dugo...
Na zalost i sad vec neko vreme trazim bezuspesno

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
22.4.2020 17:08:25   
gocic
PA par meseci aktivno.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here