|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Blizanci - prohodavanje
18.1.2009 9:05:11   
Natasajvc
Ima li neko iskustva sta ciniti kada prohodaju? Moji nikako zajedno ne smeju ostati na podu. On nju tuce, cupa, gura... Ubi je. Nego na smenu, ali onda ono drugo u ogradici tuguje, place...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Blizanci - prohodavanje
21.1.2009 15:56:33   
Anoniman
Verujem da će ti guppy odgovoriti na ovo pitanje, samo da se pojavi na forumu.

(odgovor članu Natasajvc)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Blizanci - prohodavanje
21.1.2009 16:54:56   
guppy RR
Jao... ma stvarno nemam iskustva s tim... moji su voleli da budu zajedno ... nisu se čupali, tukli i grizli user posted image tako da znam samo kako je kad su oboje u ogradici ili oboje van ogradice...

hmmmm.... razmisliću user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Blizanci - prohodavanje
22.1.2009 22:44:57   
Natasajvc
Hvala na pokusaju, ako neko ima resenje neka javi.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Blizanci - prohodavanje
24.7.2011 22:07:56   
Berta
Nema resenja! Moji se stalno koskaju al moraju da nauce da budu jedno s drugim. Treba se igrati sa njima i pokazati im kako se to radi. Sednes izmedju pa zajedno. Uvek paznju poklanjaj zrtvi a ne siledziji jer na kraju cilj svega je mamina paznja pa makar i negativna.
Pokusaj da provedes vreme sa svakim od njih zasebno i utvrdis sta se kome vise dopada pa ih time zatrpavas.
Ja moje pustim i umesam se samo kad vidim da ce neko da nastrada. Ako se svadjaju oko igracke upozorim ih da ce im biti oduzeta ako se nedogovore i onda to i ucinim ako nastave. Nemaju ni dve godine al od malena ucimo uzrocno posledicne veze. Za svadju je ipak potrebno dvoje. user posted image

(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Blizanci - prohodavanje
24.7.2011 22:12:04   
bokicans
Berta jeste li kupovali iste igracke?Ja ne kupujem,da bih ucili da dele , a oni se uvek zakace za jednu i vuku je svako na svoju stranu!Ne znam,sta da radimuser posted image

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Blizanci - prohodavanje
24.7.2011 22:18:53   
Berta
Nikako, al smo imali srecu da imamo velikog brata pa imamo gomilu igracaka. user posted image
A i bebe su razlicitog pola pa i biraju razlicite igracke.
Skroz smesna situacija je bila kad je seka za ng dobila kolica za lutke. Al se oko njih napravila guzva! user posted image Otimali su se najstrasnije a onda sam ja kao alternativu izvadila neka kao konobarska kolica, ima ih u pertiniju kao za majstore i sad su svi srecni i zadovoljni! Svako ima po jedna. Ako im je nesto tako bas interesantno gledam da nadjem nesto slicno pa da ga ubacim user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Blizanci - prohodavanje
24.7.2011 22:21:32   
bokicans
Pa da tako je meni bolje,razlicto pa nek uce da deleuser posted image Nama sve ostalo od sestre a  sada dva decakauser posted image user posted image

< Poruku je uredio bokicans -- 24.7.2011 22:22:11 >

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Blizanci - prohodavanje
24.7.2011 22:29:42   
Berta
E bar ce da nauce i na zenske igracka user posted image
Salu na stranu ja sam bas primetila da oni biraju igracke po polu. Sin je naravno imao brdo muskih igracaka ali i onih plisanih i slicno. I seka tacno bira te mekane sarene igracke a bata one grublje. Neverovatno! Niko im nista nije nametao.
A najlepse se igraju sa sudovima. Uvalim im nekoliko plasticnih cinija i po varjacu i mesaju li mesaju!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Blizanci - prohodavanje
24.7.2011 23:38:31   
bulka
Zdravo duple mame i mali drugari!
Moje devojcice su prohodale! Tako sam srecna!
Odavno vec puzu kao za takmicenje, stoje bez oslonca i hodaju drzeci se za namestaj, a onda su pocele pre desetak dana da se pustaju po neki korak do tate ili mame. Kad jutros moja Sofija predje sama s kraja na kraj sobe i uhvati se za krevetac, dok sam ja sedela na krevetu... Posle je ceo dan bila sva vazna, bukvalno vristi od srece i pusta se. Mislila sam da ce Sara tek kroz koji dan.Kad uvece Sofija demonstrira svoje umece, a Sara cici hoce i ona,tata je pusti u dnevnoj sobi, pa hajde ako hoce, a ona napravi sest, sedam koraka do stolice i sva srecna poce udarati u nju kao u bubnjeve... A mama i tata presrecni!
Inace sto se tice pitanja u temi... Mi nemamo ogradicu, igraju se u sobi koju smo obezbedili u smislu nema opasnih ivica, stvari koje mogu da obore, fioke ne mogu da otvore i tako... Dobro se slazu, cak sta vise uhvati ih manija pa se samo jure da ljube jedna drugu... Ne ostavljam ih same ali ni ne ucestvujem sve vreme u igri, umesam se kad im postane dosadno ili se svadjaju oko igracki. Sto se igracki tice, one su dobijale i po dve iste igracke i opet jedna uzme obe, a druga bas i ona hoce te, znaci treba im cetiri... A prave su zenske, vole lutkice, a posebno vole da se oblace i spremaju za setnju, nose snalice, kapice..ali to je vec druga tema...

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Blizanci - prohodavanje
2.9.2011 10:53:40   
bulka
Mame blizanaca nije uvek istina kad kazu jao tek ce biti teze kad prohodaju, jao pa sad ide tezi deo... Bar u mom slucaju. Zapisala sam u martu, znaci imale su devet i po meseci, nekoliko njihovih nasumice izabranih dana. Kada uporedim! Sada je mnooogo lakse!
Evo jedne slicice "u hodu", malo je smesna jer su sa ovim velikim portiklama, ali krenule smo njam njam...

user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Blizanci - prohodavanje
2.9.2011 10:57:52   
Adriana83
Bulka ,devojcice su ti preslatke!user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Blizanci - prohodavanje
2.9.2011 11:05:36   
bulka
Hvala :)

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Blizanci - prohodavanje
2.9.2011 11:08:21   
Ana RR
Bulka, predivne su user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Blizanci - prohodavanje
2.9.2011 11:08:43   
bulka
Ne znam da li u ovoj temi da te pitam...
Kad su tvoje cerkice prohodale? Kakvo je tvoje iskustvo, jel ti bilo lakse ili teze posle? Kako se slazu njih dve? Igraju li se lepo zajedno?

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Blizanci - prohodavanje
2.9.2011 11:28:17   
bulka
Ana RR hvala ti, sad videh poruku (pisale smo istovremeno, postavih pitanjce je za Adrianu)...


(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Blizanci - prohodavanje
2.9.2011 11:35:49   
Adriana83
Bulka ,meni su obe cerke prohodale sa nepunih 11 meseci. Veruj mi da sada ne znam da kazem da li mi je bilo lakse ili teze user posted image Za starijom sam stalno trcala,pazila da ne padne a vec sam bila trudna sa mladjom. A mladja je puzala i mislila sam da nece skoro prohodati,kad samo jedan dan ona ustade i eto prvih koraka. Za njom nisam toliko trcala. Kako se slazu? Pa sve zavisi... Nekad su super ali cesce se svadjaju. Mladja tuce stariju,a ova ne zna da se brani. Ja kazem vrati joj kad te udari,ona kaze ne mogu,pobegne. Ja kazem ti je stigni a ona pa ne mogu,bole me noge user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Blizanci - prohodavanje
2.9.2011 11:40:32   
bulka
Slatkica kakve ona odgovore daje... Ne mogu ni da zamislim kako je tebi, kao sto pises trudna si bila sa drugom cerkom kada je trebalo trcati za prvom, sada trudna s bliznakinjama a i njih dve te trebaju... Ne znam koji put pisem: Svaka cast!

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Blizanci - prohodavanje
2.9.2011 11:43:29   
Adriana83
Ma ja sam bre zena lavica user posted image Salim se... Ja toliko volim decu da vam to ne mogu opisati! Meni su problem samo finansije ,zato smo mnogo vecali da li da imamo trece dete. Sad ce ih biti cetvoro. A sto se tice zivaca i snage,ja bih petoro dece!

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here