|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
14.3.2013 16:29:52   
malenac76
barsunast, dubok glas..blaga narav

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
14.3.2013 16:53:06   
viking
Ja se uvek setim kako je lupala šamare s obe ruke istovremeno, samo ti spljeska facu između dlanova. I imala je retko ružnu ćerku.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
14.3.2013 18:53:43   
razlicak
kad pomislim na nju, raznezim se, jer to je bio najlepsi period, najbezbriznija sam tada bila user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
14.3.2013 23:48:26   
cicibanns
recenica: ne vredi plakati, nego leka traziti...

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
13.6.2013 23:01:50   
Maraj
mene, nista lepo.bila je jako jako stroga stalno se drala i kaznjavala nas. mislim da samo retki ovako pamte uciteljicu user posted image

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
13.6.2013 23:06:28   
jole82
Volela je da stipa za obrazeuser posted image
Pa kad te u'vati s obe strane i razvuce..mo's krajnike da vidis..al posle budes rumen 5 minuta user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
13.6.2013 23:06:32   
degu
Maraj izgleda smo imale istu učiteljicu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
13.6.2013 23:52:37   
Dani.kv
Njen sin

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
13.6.2013 23:54:22   
Odri Hepbern
Crvena kosa

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
13.6.2013 23:56:40   
Anck Su Nmaun
Potpis kad vidim slicna..il u nekim starim sveskama! Al ne volim da je se setim ...

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
13.6.2013 23:58:54   
minnica
niske, sitne, sedokose žene

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
14.6.2013 0:35:38   
salle
sta me seca na uciteljicu?!

price kako vara muza sa direktorom skole user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
14.6.2013 9:30:44   
tanjicak79
Tirkizno-plavi nakit, jer je takav volela da nosi.

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
14.6.2013 10:12:23   
Jole84
Nikad neću da joj zaboravim kad mi počupala zulufe i pokvarila mašnu koju je mama satima nameštala da budem lepa za školu user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
8.10.2013 13:12:29   
dunja RR
Jao, jeste (Ružica jel?). Užas. Sada bi je garant zatvorili. Mene jednom na rekreativnoj Šupljoj steni zatvorila u wc pun paučine, na dva sata, zato što sam tražila svoje slatkiše. Inače, svi naši slatkiši su bili kod nje u sobi, i verovatno je sve proždrala njena ćerka user posted image

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja se uvek setim kako je lupala šamare s obe ruke istovremeno, samo ti spljeska facu između dlanova. I imala je retko ružnu ćerku.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
8.10.2013 13:46:34   
nata11
Stroga. Kao da smo bili u zatvoru a ne skoli. Glas nije smeo da se cuje za vreme malog odmora. Bas je niko nije voleo user posted image Ne da je tukla decake, skoro svakog dana i to je koristila iskljucivo jedan tanak stap pa po dlanovima.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.10.2013 10:38:12   
dijana1*
Podseca me na to da ne zna sta je kvadar a sta kvadrat. Jos uvek je uciteljica i uci devojcicu koja zivi preko puta kuce mojih roditelja, i pre neki dan mala crta kvadar i kaze e ovo je kvadrat. Vuk ima slikovnicu sa oblicima i on je sa 3,5 godine naucio da razlikuje oblike a uciteljica i posle toliko godina jos nije naucila.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.10.2013 10:48:12   
Janncica

IZVORNA PORUKA: nata11

Stroga. Kao da smo bili u zatvoru a ne skoli. Glas nije smeo da se cuje za vreme malog odmora. Bas je niko nije voleo user posted image Ne da je tukla decake, skoro svakog dana i to je koristila iskljucivo jedan tanak stap pa po dlanovima.


Skroz isto.Samo sto je i devojcice tukla isto tako. I to za raznorazne gluposti.Ko nije seo na svoje mesto cim je zvonilo za kraj odmora,ko nije uradio domaci,ko je pisnuo na casu. Nista lepo mi nije ostalo u secanju.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.10.2013 10:50:50   
dunja RR
user posted image O svašta ..
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Podseca me na to da ne zna sta je kvadar a sta kvadrat. Jos uvek je uciteljica i uci devojcicu koja zivi preko puta kuce mojih roditelja, i pre neki dan mala crta kvadar i kaze e ovo je kvadrat. Vuk ima slikovnicu sa oblicima i on je sa 3,5 godine naucio da razlikuje oblike a uciteljica i posle toliko godina jos nije naucila.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.10.2013 10:51:27   
tijatija
kako brise nos pa posle sa sve slinama predje preko usta da obrise karmin user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.10.2013 10:54:17   
dijana1*
Joooj Tija user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
27.10.2013 11:03:29   
17 joka
E na zenu koja mi je bila kao druga majka u tom periodu zivota zaista divna zena.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
28.4.2014 18:53:06   
wivern
Metla, uciteljica mi je bila prava vestica. Drugi dan skole je odmah zaisala cime nam se bave roditelji, da zna od koga ima koristi. Fuj, mrsko mi je i da je se setim samo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
28.4.2014 18:59:05   
Rosita
Jedna od kljucnih osoba u mom zivotu. Osokolila me kad mi je bilo najteze, kad sam iz rata dosla u njen drugi razred, uplasena, nesigurna... ohrabrila, pomogla i stvorila temelj da budem djak kakav sam bila kasnije. Da nije bilo nje, ko zna sta bi bilo. Umrla je. Bila je andjeo .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sta Vas seca na Vasu uciteljicu?
29.4.2014 12:28:58   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Jole84

Nikad neću da joj zaboravim kad mi počupala zulufe i pokvarila mašnu koju je mama satima nameštala da budem lepa za školu user posted image


Ko je tebe smeo da mi dirauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here